رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک قدرتمند GeForce GTX 970 AMP! Extreme Core(فروخته شد)

sobhan
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام

یک عدد کارت گرافیک قدرتمند ZOTAC GeForce GTX 970 AMP! Extreme Core Edition موجود هست برای فروش.

درباره کارت بگم: گارانتی تا اواخر 2017 داره / همراه با تمامی وسایل و جعبه و متعلقات. 
در کل خیلی کم استفاده شده و در حد آکبند هست.  نظرات ارزشمندتون رو پ.خ کنید

لینک 

قیمت : 970.000 تومان

photo_2016-11-08_22-03-31.jpg

photo_2016-11-08_21-42-13.jpg

photo_2016-11-08_21-42-22.jpg

485146363b4a11de8d5bbf1e55961e61.jpg

photo_2016-11-09_07-48-21.jpg

ویرایش شده توسط sobhan
لینک به دیدگاه

دوست عزیز کارت کارکرده حساب میشه اگه نوش موجود باشه با قیمت کارکرده ای که شما گذاشتی میشه ۱۴۰۰۰۰۰ که ارزشش بیشتر از ۱۰۶۰ میشه درصورتی که اینطور نیست وقتی ۱۰۶۰ رو میدن ۱۳۰۰۰۰۰ کارت شما مسلما دوروبر ۱۱۰۰۰۰۰ میشه که با کسر ۳۰ درصد کارکردش دوروبره ۷۵۰ ارزش داره

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 دقیقه قبل، Seyed Mahdi گفته است :

دوست عزیز کارت کارکرده حساب میشه اگه نوش موجود باشه با قیمت کارکرده ای که شما گذاشتی میشه ۱۴۰۰۰۰۰ که ارزشش بیشتر از ۱۰۶۰ میشه درصورتی که اینطور نیست وقتی ۱۰۶۰ رو میدن ۱۳۰۰۰۰۰ کارت شما مسلما دوروبر ۱۱۰۰۰۰۰ میشه که با کسر ۳۰ درصد کارکردش دوروبره ۷۵۰ ارزش داره

دوست عزیز همه تاپیک رو بخون بعد بنویس استارتر نوشتن که نظری دارید پخ کنید چرا تاپیک مردم رو بهم می زنید اخه

اینقدر سخته که فرهنگمون رو ارتقا بدیم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Seyed Mahdi گفته است :

ممنون از اطلاع رسانی برای قیمت واقعی.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Seyed Mahdi گفته است :

درود برشما.حقیقتش فکرکنم من باید با اندازه فونت 72 تایپ کنم تا متوجه شید ک نظر خودتون رو داخل تاپیک نباید مطرح کنید؟!!!!!
دوست عزیز من مال خودمو دوست دارم این قیمت بفروشم.حالا اگه شما مشکلی داری سر قیمت میتونستی خیلی راحت بری سراغ ی کارت دیگه ن اینکه نظر بسیار ارزشمندت رو داخل تاپیک اعلام کنی.شما بهتره پولاتو خرج همچین کارت گرافیک هایی نکنی^_^

آره/برو همون 1060 بگیر ک قوی تره.
موفق باشی.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Smiley60 گفته است :

دوست عزیز همه تاپیک رو بخون بعد بنویس استارتر نوشتن که نظری دارید پخ کنید چرا تاپیک مردم رو بهم می زنید اخه

اینقدر سخته که فرهنگمون رو ارتقا بدیم

واقعا سخته آیا؟!!!!!

لینک به دیدگاه

هم ملت باید یاد بگیرن تاپیک بقیه رو بهم نزنن و هم بقیه باید یاد بگیرن قیمتی نزنن که آدم اعصابش خورد بشه مجبور بشه چیزی بنویسه!

ویرایش شده توسط Persian-Masoud
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Persian-Masoud گفته است :

هم ملت باید یاد بگیرن تاپیک بقیه رو بهم نزنن و هم بقیه باید یاد بگیرن قیمتی نزنن که آدم اعصابش خورد بشه مجبور بشه چیزی بنویسه!

;) شما اعصاب نداری از این کارت ها نگیر چون دو روزه از دستش میدی.^_^

قیمت  آنچنان ک دوستان نظر دادن کاهش پیدا نمیکنه.کف کف قیمت 950
هزینه ارسال هم با خریدار محترم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خخخخخخخخخخ

این همه روضه خونده شد

بازم .........

چه مملکت باهالی داریم

لینک به دیدگاه

خیلی متاسفم واسه ... یی که میان تاپیک فروشو بهم میزنن. 

منم شده چند بار نوشتم باز اومدن تو تاپیک. خیلی سخته پ.خ کنین. بخدا انسانیت خیلی مهم تر از این چیزاس سعی کنیم همدیگرو مراعات کنیم. کارت مال ایشونه حقشونه هرچند دوس داره قیمت بزنه اسلحه رو شقیقت نگرفته که. حالا هی بیا فلسفه بباف. از استارتر خواهش میکنم حتی اگه کارت فروش نره کمتر از 950 نده تا روی همچین کسایی کم بشه باشد که رستگار شویم.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، gtx reza گفته است :

داداش 850 خریدارم هزینه ی پست با خودم با تشکر

درود.
فروخته شد دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، WINNER گفته است :

خخخخخخخخخخ

این همه روضه خونده شد

بازم .........

چه مملکت باهالی داریم

تقصیری ندارن این کاربرهای تازه وارد.پیش خودشون چی فکرمیکنن خدا داند.
ب هرحال کارت فروخته شد ب یکی از کاربران.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ho3einsa گفته است :

?

خیلی متاسفم واسه ... یی که میان تاپیک فروشو بهم میزنن. 

منم شده چند بار نوشتم باز اومدن تو تاپیک. خیلی سخته پ.خ کنین. بخدا انسانیت خیلی مهم تر از این چیزاس سعی کنیم همدیگرو مراعات کنیم. کارت مال ایشونه حقشونه هرچند دوس داره قیمت بزنه اسلحه رو شقیقت نگرفته که. حالا هی بیا فلسفه بباف. از استارتر خواهش میکنم حتی اگه کارت فروش نره کمتر از 950 نده تا روی همچین کسایی کم بشه باشد که رستگار شویم.

حتی اگر هم نظرات بیشتری رو تو تاپیک اعلام میکردن این باعث از بین رفتن وقت خودشون بود ب حال من هیچ فرقی نداشت.اتفاقا کارت با قیمت توافقی 950 هزار تومان فروخته شد ب یکی ار کاربران عزیز.ک انشاالله مبارکشون باشه.

ویرایش شده توسط sobhan
لینک به دیدگاه

کارت توسط اینجانب از دوست بسیار عزیز خریداری شد

سپاس از ارسال سریعشون

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، jalal92 گفته است :

کارت توسط اینجانب از دوست بسیار عزیز خریداری شد

سپاس از ارسال سریعشون

تائید میشه.
مبارک دوستمون باشه./
ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...