رفتن به مطلب

کدام یک ازین ssd ها برای خرید بهتر هستند؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان و اساتید اهل فن و اهل دل..

راستش یکی از دوستان میخواد از بین ssd های زیر یکیو بخره، به نظر شما کدوم گزینه بهتریه.. و اینکه اگه مدلی بهتر میدونین تو همین رنج قیمت بگین و حتما ازنوع mlc باشه..

Zotac Premium Edition 240GB

Kingston SSDNow V300 Series 240GB

ADATA Premier SP600 256GB

Samsung 750 EVO SSD Drive - 250GB

و اینکه سامسونگ 750 حافظه mlc داره یا tlc ؟؟؟

ممنون.

ویرایش شده توسط behnam_o2
لینک به دیدگاه

Adata رو كه اصلا پيشنهاد نميكنم من تو همين فرومم يه نگاه بندازين گزارش خرابي زياد داشته، زوتاك هم تازه وارد هست و هنوز امتحان خودش رو پس نداده اما سامسونگ تا الان هم بهترين اس اس دي ها رو ساخته و هم كمترين نارضايتي كاربر ها رو داشته اين سري 750 هم جديد هست و از لحاظ سرعت از بقيه بهتره، حافظش هم از نوع tlc هست.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Ali Alborz گفته است :

Adata رو كه اصلا پيشنهاد نميكنم من تو همين فرومم يه نگاه بندازين گزارش خرابي زياد داشته، زوتاك هم تازه وارد هست و هنوز امتحان خودش رو پس نداده اما سامسونگ تا الان هم بهترين اس اس دي ها رو ساخته و هم كمترين نارضايتي كاربر ها رو داشته اين سري 750 هم جديد هست و از لحاظ سرعت از بقيه بهتره، حافظش هم از نوع tlc هست.

مرسی از پاسخت دوست عزیز... چون سامسونگ tlc هست برای همین یه مقدار رو نظر آدم تاثیر منفی میزاره.. زوتاک بنظر چیز خوبی میاد ولی بقول شما تازه وارده تو زمینه ssd

لینک به دیدگاه

این موضوع کاهش سرعت سامسونگ 750 بعد یه مدت حقیقت داره؟؟

لینک به دیدگاه

به نظر من يكم ديگه بودجت رو افزايش بده 850 evo بگير امتحان خودش رو هم پس داده..

البته الان نگاه كردم اختلاف قيمتشون ١١٠ تومن شده!!! 

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

به نظر من يكم ديگه بودجت رو افزايش بده 850 evo بگير امتحان خودش رو هم پس داده..

البته الان نگاه كردم اختلاف قيمتشون ١١٠ تومن شده!!! ?

بله قیمت ssd ها شدیدا بالا رفت. مخصوصا سامسونگ.. همین مدل 750 بود 270 تومن الان شده 360 تومن

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من ادیتا sp600 هست. گارانتیش هم معتبره  و هم مدت خوبی داره. سرعت و دوام خوبی داره. 64 گیگ و 128 گیگش رو زیاد استفاده کرده ام.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

پیشنهاد من ادیتا sp600 هست. گارانتیش هم معتبره  و هم مدت خوبی داره. سرعت و دوام خوبی داره. 64 گیگ و 128 گیگش رو زیاد استفاده کرده ام.

مشکل خرابی adata رو تا چه حد تایید میکنین؟ شما هم از خرابی  زیادش شنیدین؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، behnam_o2 گفته است :

مشکل خرابی adata رو تا چه حد تایید میکنین؟ شما هم از خرابی  زیادش شنیدین؟

بیشتر از بقیه‌ی برندها نبوده.یک مورد adata  خرابی داشتم که گارنتی بی‌دردسر و در جا عوض کرد. کلا ssd خیلی کم خراب می‌شه. یک مورد خرابی یکی از دوستان انجمن گزارش کرد ولی میزان کارکردش مشخص نبود و خودش از کسی دیگر خریده‌ بود. اگر پاور و اسمبل مناسبی داشته باشی و ssd نو بخری احتمال خرابی نزدیک به صفره.  خرابی‌های ssd که به یاد می‌آرم مربوط به برندهای سامسونگ و ااینتل و ترانسند بوده . در هر حال تجربه‌ی شخصی معبار مناسبی نیست. اما تردید ندارم که ssd خراب خیلی خیلی کمتر از کارت گرافیک و هارددیسک و مادربورد خراب دیده‌ام.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

جسارتا من sx 900 adata داشتم سوخت ولی راجب کیفیت adata حرفی نمیزنم.

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

من فکرمیکنم زوتک باتوجه به mlc بودن و قیمتش مناسب تر از گزینه های دیگست..سامسونگ 750 چون tlc هستو قیمتشم بالاست ارزش خرید نداره.

Send from my Z2 D6503 using Taptalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...