رفتن به مطلب

????? GTX 1080Ti 10GB ?????

اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام خداوند بزرگ

سلام دوستان لیونی

سایت guru3d.com خبری منتشر کرده مبنی بر مشخصات احتمالی کارت 1080Ti که با هم مرور می کنیم

GPU ( همنام تایتان x پاسکال ) GP102

3328  عدد سایه زن

10 گیگ مموری DDR5 با سرعت 384GB/s و پهنای باند 384-bit  با فرکانس 1250MHz

قدرت محاسباتی در حدود 10.8GFLOP/s

12 میلیارد ترانزیستور

فناوری 14 نانو متری پاسکال

1503MHz فرکانس پایه GPU و  1623MHz فرکانس در حالت بوست

250 وات مصرف

قیمت 900 دلار

blockdiagram-1080ti.png

1080ti.jpg

منبع :

http://www.guru3d.com/news-story/shipping-manifest-shows-nvidia-gp102-with-10gb-memory-geforce-gtx-1080-ti-spotted.html

.

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 2 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

900$ ?

با توجه به تایتان 1200 دلاری و 1080 که بالای 600 دلار قیمتشه قیمت قابل پیش بینی بود .

چه میشه کرد ؟ توی این نسل قوی ترین گرافیک ای ام دی 480 با قیمت زیر 250 دلار هستش .

رقیبی برای بالا رده های انویدیا فعلا در کار نیست . سود انویدیا انقدر خوب بوده که حتی برای عرضه کارتهای ای ام دی صبر هم نکرد و 1080Ti که رقیب خیلی شاخی برای تایتان x پاسکال محسوب میشه رو روانه بازار کرد .

اون سمت میدان هم ای ام دی فروش خوبی داشته اما تاخیر در عرضه وگا ( که احتمالا بیشتر از هرچیزی به مموری های hbm2 مربوط میشه ) دست انویدیا رو در جولان دادن برای قیمت باز گذاشته . ( ضمن این که شاید hbm2 انقدر گرون بشه که عملا در قیمت کارتهای انویدیا و به طور کلی pc گیمینگ تاثیری نداشته باشه )

1060 برای این که رقیب کارتهای بالا رده نشه از قابلیت sli محروم شده و در رقابت با 480 به زحمت افتاده . ای ام دی با عرضه 480 تونست برای فول اچ دی یه گام بزرگ برداره اما غیبتش در کارتهای بالا رده متاسفانه به  جامعه pc گیمینگ ضربه زده  .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

Nvidia to start Club GeForce and mentions GeForce GTX 1080 Ti

http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-club-geforce-elite-and-gtx-1080-ti.html

.

لینک به دیدگاه

خدا بخیر کنه تو ایران با این وضع ارز چقد میخواد دربیاد احتمالا 4.5 میلیوناز طرفی هم با بازار شب عید ...به به

لینک به دیدگاه

من نهایتا(دیگه قید همه چیزو بزنم) بتونم 1070 بخرم . اگر اینقدر پول داشتم که بتونم 1080TI بخرم به احتمالا 1080% الان خارج از ایران بودم .

لینک به دیدگاه

یا خدا 900 دلار. خوب راحت رو 5 6 ملیون حساب کنین

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

یا خدا 900 دلار. خوب راحت رو 5 6 ملیون حساب کنین

اگر طبق نرخ 1050Ti حساب کنن بالاتر هم جا داره !!!!

البته چون 1050Ti پایین رده محسوب میشه و بازار بهتری داره یه مقدار قیمتش از عرف ( همون خیلی گرون که توی ایران به نام عرف میشناسیم وگرنه 1080 هم گرون بود اما تا حدودی بر اساس عرف بازار ایران بود !!! ) خارج بود .

لینک به دیدگاه

کمپانی احمق تر از amd وجود نداره !!! 6 ماه بیشتره سری 10 اومده هنوز نیومدن یه رقیب برای 1070 بزنن منم مجبور شدم 1070 بخرم !!! الان اصلا از پرفورمنسش راضی نیستم تو بازی ربطی هم به پردازنده و مموری نداره تو سیستم من به اندازه کافی خوب هست که bottleneck نشه کلا تو بتل 1 خیلی مشکل داره همه شاکین تو بتل لاگ هم همه دارن میگن .

قبلش 280x داشتم عالی بود در حد خودش و بدون مشکل البته بگم بتل 1 amd title هست ولی کلا تو بیشتر بازی ها اونجوری که باید فریم نمیده . 

ویرایش شده توسط Union J
لینک به دیدگاه

در در 1395/08/23, 22:12:41، big VULTURE گفته است :

متاسفانه به  جامعه pc گیمینگ ضربه زده  .

واقعا مثل قدیم نیست دیگه pc گیمینگ جیب آدمو سوراخ میکنه

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Union J گفته است :

کمپانی احمق تر از amd وجود نداره !!! 6 ماه بیشتره سری 10 اومده هنوز نیومدن یه رقیب برای 1070 بزنن منم مجبور شدم 1070 بخرم !!! الان اصلا از پرفورمنسش راضی نیستم تو بازی ربطی هم به پردازنده و مموری نداره تو سیستم من به اندازه کافی خوب هست که bottleneck نشه کلا تو بتل 1 خیلی مشکل داره همه شاکین تو بتل لاگ هم همه دارن میگن .

قبلش 280x داشتم عالی بود در حد خودش و بدون مشکل البته بگم بتل 1 amd title هست ولی کلا تو بیشتر بازی ها اونجوری که باید فریم نمیده . 

چرا راضی نیستین؟ مشکل خاصی داره؟یا فقط بخاطر فریم گیریه؟

فکر کنم یادم اومد شما رو.همون کارت ک فروختید بعد مشکل پیدا کرد دست خریدار خیلیم ناراحت بودید 

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Union J گفته است :

من دقیقا کارت شما مدل x4 دارم اصلا تو بتل با حداکثر تنظیمات مشکل ندارم ایراد سیستم شما احتمالا از جای دیگس

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Union J گفته است :

دوست عزیز قبل از خرید کارت بنچمارک های بازی ها رو نگاه کنید که بعدا شاکی نباشید

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ΚιNGPıN گفته است :

چرا راضی نیستین؟ مشکل خاصی داره؟یا فقط بخاطر فریم گیریه؟

فکر کنم یادم اومد شما رو.همون کارت ک فروختید بعد مشکل پیدا کرد دست خریدار خیلیم ناراحت بودید 

نه مشکلی نداره .

کارت خودش همه جوره عالیه به خصوص inno3d که واقعا کارت بی نظیری رو ساخته اما من از پرفورمنس کارت اصلا راضی نیستم . 

مثلا تو بتل 1 کل مشکلات داره در حالی که قبلش با 280x اصلا نداشتم حتی یه مورد مشکل ارور dx دارم که قبلا نداشتم تو بتل . 

تو هیتمن اصلا خوب نیست البته خود هیتمن موتور گرافیکی وحشتناک مشکل داری داره .

نمی تونم بگم بده ولی واقعا اون چیزی که فک می کنن و من فک میکردم تو فریم دهی نیست . 

مثلا تو بتل 1 که قشنگ نزیدکه به 480 با اینکه کلی تفاوت قیمتی داره اما بتل 1 خوب تایتل md هست ولی واقعا نمی دونم در کل من اضی نیستم و خیلی دوس داشتم رادئون بخرم ولی متاسفانه این کمپانی هیچ وقت درست نمیشه . 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

من دقیقا کارت شما مدل x4 دارم اصلا تو بتل با حداکثر تنظیمات مشکل ندارم ایراد سیستم شما احتمالا از جای دیگس

مرحله اول چند فریم میگیری رو اولترا ؟ من الان شات میزارم شما هم بزار اگه بتل 1 رو داری . 

در 3 دقیقه قبل، Mahziyar Jafari گفته است :

دوست عزیز قبل از خرید کارت بنچمارک های بازی ها رو نگاه کنید که بعدا شاکی نباشید

چه ربطی داره مگه میشه کسی ندیده باشه بره چنین کارتی رو با این قیمت بخره میگم تو یه سری بازی های مشکل داره مثلا تو بتل 1 مشکل ارور dx دارم که مربوط به درایوره اما با 280x نداشتم . 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Union J گفته است :

مرحله اول چند فریم میگیری رو اولترا ؟ من الان شات میزارم شما هم بزار اگه بتل 1 رو داری . 

چه ربطی داره مگه میشه کسی ندیده باشه بره چنین کارتی رو با این قیمت بخره میگم تو یه سری بازی های مشکل داره مثلا تو بتل 1 مشکل ارور dx دارم که مربوط به درایوره اما با 280x نداشتم . 

گفتید اون جوری که انتظار دارید فریم نمیگیرید منم گفتم قبل از خرید چک کنید مثلا تو BF1 کارت 1070 چند فریم میده.

من با 970 هیچ مشکلی اعم از ارور DX و ... ندارم احتمالا مشکلی تو سیستمتون وجود داره

ویرایش شده توسط Mahziyar Jafari
لینک به دیدگاه

cpu 6800k

main x99 giga

ram tridentz

تا حالا زیر 60 فریم تو هیچ بازی تو 1080p با حد اکثر تنظیمات نگرفتم 4 کا هم با تلویزیون باید تست کنم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Mahziyar Jafari گفته است :

من با 970 هیچ مشکلی اعم از ارور DX و ... ندارم احتمالا مشکلی تو سیستمتون وجود داره

دقیقا مشکلشون از جای دیگه سیستمه احمال میدم cpu  باشه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mahziyar Jafari گفته است :

نه این ارور که تو همه سیستم ها رخ نمیده الان تو بتل لاگ طرف پردازنده هزار دالاری + تایتان اکس داره این ارور رو میگیره خیلی ها هم نمیگیرن مهم اینه که از درایوره اگر انگلیسیت خوبه بتل لاگ رو بخون . 

لطفا کسی اگر 1070 و بتل 1 رو داره از مرحله اول همون جایی که میگه ما محاصره شدیم و .... دقیقا یه شات بزاره من رو اولترا 107 فریم میگیرم تو اون صحنه قبلش با 280x نزدیکه 75 فریم میگرفتم . 

Untitled.png

لینک به دیدگاه

cpu 6800k

main x99 giga

ram tridentz

تا حالا زیر 60 فریم تو هیچ بازی تو 1080p با حد اکثر تنظیمات نگرفتم 4 کا هم با تلویزیون باید تست کنم

من نگفتم زیر 60 میاد میگم اونجوری که باید باشه نیست مثلا تو هیتمن که وحشتناکه البته هیتمن کرک نشده باید اورجینال بخری که متوجه بشی چقدر بده تو یکی از مراحلش به نام مراکش فریم میاد رو 45 الان نصب نیست وگرنه شات میزاشتم 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

دقیقا مشکلشون از جای دیگه سیستمه احمال میدم cpu  باشه

پردازنده 4670k هست بازی هم رو ssd نصبه . 

من انتظار داشتم حدقال سینگل پلیر رو که 64 نفر تو سرور نیستن بخواد افت فریم درست کنه حداقل باید 130 فریم میداد که نمیده . 

ویرایش شده توسط Union J
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Union J گفته است :

من نگفتم زیر 60 میاد میگم اونجوری که باید باشه نیست مثلا تو هیتمن که وحشتناکه البته هیتمن کرک نشده باید اورجینال بخری که متوجه بشی چقدر بده تو یکی از مراحلش به نام مراکش فریم میاد رو 45 الان نصب نیست وگرنه شات میزاشتم 

BF1و هیتمن تایتل amd هستن مطمعنا کارت های ای ام دی باید تو این دوتا بازی بهتر باشن در حدی که عملکرد 480 به 1070 نزدیک باشه قطعا تو بازی های تایتل انویدیا 1070 فاصله ی بیشتری با480 و در کل کارتای ای ام دی داره

ویرایش شده توسط Mahziyar Jafari
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Union J گفته است :

پردازنده 4670k هست بازی هم رو ssd نصبه . 

من  هیت من با 980 ti بازی کردم اوکی بود با 1070 بازی نکردم اما تو بنچ مارکها هم هیچ مشکلی ندیدم با 1070 . من بازم میگم مشکل احتمالا از جای دیگس

لینک به دیدگاه

من  هیت من با 980 ti بازی کردم اوکی بود با 1070 بازی نکردم اما تو بنچ مارکها هم هیچ مشکلی ندیدم با 1070 . من بازم میگم مشکل احتمالا از جای دیگس

اوکی بود یعنی چی ؟ چند فریم میگرفتی ؟

فریم واسه من بین 60 تا 70 هست که خیلی بده واسه این کارت ولی مثلا کوانتوم بریک خوب فریم میده . 

منا مونیتور من اولترا واید هست 2560* 1080 که یکم فریم کمتر میده از 1080p که خیلی قابل توجه نیست . 

ویرایش شده توسط Union J
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...