رفتن به مطلب

????? GTX 1080Ti 10GB ?????

اشتراک گذاری

Recommended Posts

وقت کنم برات شات میذارم ببینی الان چون یادم نیست دقیق نمیتونم بگم اما میدونم راحت 70- 80 میده

لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 14 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

وقت کنم برات شات میذارم ببینی الان چون یادم نیست دقیق نمیتونم بگم اما میدونم راحت 70- 80 میده

من البته رمم هم کمه باید 8 باشه میدونم کمبود رم خودش کلی مشکل سازه اما من گذاشتم رو page file هیچ وقت مشکل نداشتم البته دنبال یه رم 4 گیگ باباس 2400 هستم .

جالبه الان رم رو از حالت xmp در آوردم فرکانس رفت رو 1333 بعد فریم تو بازی از 107 شد 60 ببینید فقط چقدر فرکانس رم مهمه . 

no oc.png

Untitled.png

ویرایش شده توسط Union J
لینک به دیدگاه

با 4 گیگ رم می خوای حداکثر فریم رو بگیری؟! واقعا؟

سایت هایی که تو یوتیوب بررسی می ذارن معمولا بالا ترین سیستم رو دارن تا حداکثر توان کارت مشخص بشه

شما با سیستم متوسط فریم بالایی گرفتی و  گلایه هم می کنی !

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، SaeedEminem2 گفته است :

با 4 گیگ رم می خوای حداکثر فریم رو بگیری؟! واقعا؟

سایت هایی که تو یوتیوب بررسی می ذارن معمولا بالا ترین سیستم رو دارن تا حداکثر توان کارت مشخص بشه

شما با سیستم متوسط فریم بالایی گرفتی و  گلایه هم می کنی !

گذاشته بودم رو page file . خوب من دارم تو یوتیوبم می بینم یه مپی هست به نام amiens تو بتل 1 یه دهکده ست بعد تو سرور خالی من رو اوترا 120 فریم میگیرم سرور که پر میشه فریم میاد رو 100 تقریبا تو یوتیوبم نگاه کردم ظرف دقیقا فریم منو داشت البته این که رم من کمی که شکی نیست . 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Union J گفته است :

من البته رمم هم کمه باید 8 باشه میدونم کمبود رم خودش کلی مشکل سازه اما من گذاشتم رو page file هیچ وقت مشکل نداشتم البته دنبال یه رم 4 گیگ باباس 2400 هستم .

جالبه الان رم رو از حالت xmp در آوردم فرکانس رفت رو 1333 بعد فریم تو بازی از 107 شد 60 ببینید فقط چقدر فرکانس رم مهمه . 

no oc.png

Untitled.png

من بیشتر از این که به مشکل گرافیکتون برام مساله باشه بیشتر به الترا واید بودن مانیتور واینکه چقدر فضای بیشتری رو در اختیار کاربر قرار میده جذب شدم 

والبته رزلوشن شما از فول hd کمی سنگین تره فقط یه توصیه دارم

میشن بلور و  ویپن داف به کل ببندین  البته اگه انلاین بازی میکنید

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

ببخشید شما توی تنظیمات bf1 به resoulation scale دست زدید یا نه؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Union J گفته است :

کمپانی احمق تر از amd وجود نداره !!! 6 ماه بیشتره سری 10 اومده هنوز نیومدن یه رقیب برای 1070 بزنن منم مجبور شدم 1070 بخرم !!! الان اصلا از پرفورمنسش راضی نیستم تو بازی ربطی هم به پردازنده و مموری نداره تو سیستم من به اندازه کافی خوب هست که bottleneck نشه کلا تو بتل 1 خیلی مشکل داره همه شاکین تو بتل لاگ هم همه دارن میگن .

قبلش 280x داشتم عالی بود در حد خودش و بدون مشکل البته بگم بتل 1 amd title هست ولی کلا تو بیشتر بازی ها اونجوری که باید فریم نمیده . 

شما برای بتل 1 مپ 64 نفره حتما i7 نیاز دارید . منم 1070 و i5 6600K دارم و بازی توی مپ 64 نفره همه هسته ها 100% هست . قبلا i7 6700K داشتم همه هسته ها بالای 80% بودن . بی دلیل نگفتن سیستم پیشنهادی i7 میخواد وگرنه من قبلا هم 970 داشتم روی Ultra بین 70 تا 110 فریم میداد . به هر حال 6600K رو اور کنی فریم بیشتری میگیری . با 1070 باید بالای 100 بگیری اگر 6600k رو ببری بالای 4.2 ghz .

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Aryanath گفته است :

شما برای بتل 1 مپ 64 نفره حتما i7 نیاز دارید . منم 1070 و i5 6600K دارم و بازی توی مپ 64 نفره همه هسته ها 100% هست . قبلا i7 6700K داشتم همه هسته ها بالای 80% بودن . بی دلیل نگفتن سیستم پیشنهادی i7 میخواد وگرنه من قبلا هم 970 داشتم روی Ultra بین 70 تا 110 فریم میداد . به هر حال 6600K رو اور کنی فریم بیشتری میگیری . با 1070 باید بالای 100 بگیری اگر 6600k رو ببری بالای 4.2 ghz .

مساله اینه که هنوز مشکل cpu usage حل نشده تو بتل لاگ هم پره همه فک میکردن با اپدیت اخر حل شه که نشد . من 4670k دارم تو بتل 4 و بتل فرانت عالیه فقط رو این مشکل داره 

آره پردازنده خیلی تاثیر داره من یادمه اخرای 2013 وقتی سیستم خریدم داشتم تو یوتیوب نگاه میکردم فرقشون کلا 1 یا 2 فریم بود الان تو بازی های جدید خیلی i5 با i7 تفاوت داره در حد 16 فریم یا بیشتر تفاوت i5 و i7 هست مثلا تو فارکرای رو نگاه کن 

1.PNG

ویرایش شده توسط Union J
لینک به دیدگاه

فکر کنم عنوان و چند تا پست اول تاپیک منتقل بشه جای دیگه و این تاپیک بمونه برای گپ و رفع اشکال بهتر باشه. چند بار که تاپیک بالا آمد به هوای بررسی 1080 ti تاپیک رو باز کردم همه چیز بود جز 1080ti.  

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

فکر کنم عنوان و چند تا پست اول تاپیک منتقل بشه جای دیگه و این تاپیک بمونه برای گپ و رفع اشکال بهتر باشه. چند بار که تاپیک بالا آمد به هوای بررسی 1080 ti تاپیک رو باز کردم همه چیز بود جز 1080ti.  ?

هر وقت خبر بدرد بخور و بنچمارک ها و ریویوهای ای کارت منتشر شد توی یه تاپیک دیگه اطلاع رسانی می کنم .

گرچه تاپیک به انحراف کشیده شده ولی مشکلی نیست چون یه جورایی  عمر این تاپیک به سر اومده .

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

تاریخ احتمالی عرضه 1080Ti

GeForce GTX 1080 Ti announced at PAX March 10th?

http://www.guru3d.com/news-story/geforce-gtx-1080-ti-announced-at-pax-march-10th.html

.

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/29, 01:29:16، Aryanath گفته است :

من با 970 و 6400 حدود 60 فریم میگیرم رو Meduim تو قسمت انلاین 

رزولیشنمم 900*1400 هست

به نظرت یکم کم نیست ؟ رمم 8 گیگه 

تو مپ Amines هم بیشترین افت فریم هست 

همونطور که گقتید برای حدااکثر تنظیمات سی پی یو i7 میخواد من تنظیمات رو از Ultra اوردم رو Med 

ولی با سی پی یو Core i5 6400 هنوز مشکل دارم به نظرتون مشکل از چیه ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Matin96D گفته است :

من با 970 و 6400 حدود 60 فریم میگیرم رو Meduim تو قسمت انلاین 

رزولیشنمم 900*1400 هست

به نظرت یکم کم نیست ؟ رمم 8 گیگه 

تو مپ Amines هم بیشترین افت فریم هست 

همونطور که گقتید برای حدااکثر تنظیمات سی پی یو i7 میخواد من تنظیمات رو از Ultra اوردم رو Med 

ولی با سی پی یو Core i5 6400 هنوز مشکل دارم به نظرتون مشکل از چیه ؟

داداش با 6600K و البته با 10درصد اورکلاک میتونید فریم مورد نظر رو تامین کنید . من با 970 ساده و 6700K توی مپ 64 نفره و تنظیمات اخر داشتم راحت 75 به بالا میگرفتم بدون افت .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

Nvidia GeForce GTX Gaming Celebration Event 28th of February - Is GeForce GTX 1080 Ti inbound?

http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-to-hold-geforce-gtx-gaming-celebration-event-28th-of-february.html

.

لینک به دیدگاه

انگار در اواخر ماه مارچ قراره اتفاقاتی بیفته

Nvidia GeForce GTX 1080 Ti Arrives late March

http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-geforce-gtx-1080-ti-arrives-late-march.html

.

لینک به دیدگاه

Nvidia Launches GeForce GTX 1080 Ti Countdown

کمتر از 1 هفته

gtx1080ti-2-guru3d.thumb.png.22e221445ef743824592f5d23119aa06.png

منبع :

http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-launches-geforce-gtx-1080-ti-countdown.html

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/29, 12:59:16، Aryanath گفته است :

دیگه به i7 نیازی نیست ، یدونه AMD Ryzen 7 1700 هم داشته باشی کافیه

لینک به دیدگاه

Nvidia Announces GeForce GTX 1080 Ti at 699 USD

• 12 Billion Transistors
  • 1.6 GHz Boost, 2 GHz OC capable clock speeds
  • 28 SMs, 128 CUDA Cores each
  • 3,584 CUDA Cores
  • 28 Geometry Units
  • 224 Texture Units
  • 6 GPCs
  • 88 ROP Units
  • 352-bit GDDR5x Micron Memory
  • 220W TDP

1080Ti.thumb.jpg.7cb22e13ab7f32725882564998129df5.jpg

منبع :

http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-announces-gtx1080-ti.html

و

Nvidia lowers GeForce GTX 1080 Price with 100 USD

http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-lower-gtx-1080-price-with-100-usd.html

.

لینک به دیدگاه

خوراک 4K معرفی شد. حالا کسی پول داشته باشه یه گیمینگ 4k عالی میتونه بزنه

کارت ها کاستومش احتمالا بنچمارک ها رو میترکونن

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، aminda گفته است :

خوراک 4K معرفی شد. حالا کسی پول داشته باشه یه گیمینگ 4k عالی میتونه بزنه

کارت ها کاستومش احتمالا بنچمارک ها رو میترکونن?

البته این خوراک 4k خوراک پول ما هم هست?   هی حسرتش به دلمون. میمونه با این قیمتا

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، ariiian گفته است :

البته این خوراک 4k خوراک پول ما هم هست?   هی حسرتش به دلمون. میمونه با این قیمتا

احتمالا به نسبت قیمت 1060 و 1050Ti اوضاعش بهتر باشه .

1080Ti میتونه نشون دهنده توانایی انویدیا باشه . گرچه طرفدار ای ام دی هستم اما از موفقیت انویدیا ناراحت نمیشم چون PC گیمینگ برام مهمه .

احتمال داره قیمت 1080 هم توی بازار ایران یه مقدار بهتر بشه ( یا حداقل زیاد نشه ) !!!

لینک به دیدگاه

ريالیمت بقیه کارتها رو تغییر نداده ؟

الان 1080 معمولی چند دلار هست ؟

لینک به دیدگاه

انویدیا GTX 1080 Ti با ۳۵۸۴ هسته CUDA با قیمت ۶۹۹ دلار معرفی شد

جدیدترین کارت گرافیک GTX انویدیا دارای ۳۵۸۴ هسته CUDA و ۲۲۴ واحد Texure، کنترلر حافظه ۳۵۲ بیتی و ۱۱ گیگابایت حافظه GDDR5XX است.

این کارت جدید از همان خنک‌کننده‌ای استفاده می‌کند که GTX 1080 استفاده می‌کرد؛ با این تفاوت که قدرت بیشتری از طریق کانکتورهای ۸ پین و ۶ پین دریافت می‌کند و TDP این کارت ۲۲۰ وات است.

کارت گرافیک GTX 1080 Ti دارای قیمت  ۶۹۹ دلار خواهد بود و قیمت GTX 1080 به ۴۹۹ دلار کاهش پیدا می‌کند

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

1080Ti میتونه نشون دهنده توانایی انویدیا باشه . گرچه طرفدار ای ام دی هستم اما از موفقیت انویدیا ناراحت نمیشم چون PC گیمینگ برام مهمه .

احتمال داره قیمت 1080 هم توی بازار ایران یه مقدار بهتر بشه ( یا حداقل زیاد نشه ) !!!

خب منم که بی طرفم رقابت این دوتا خوشحالم میکنه ولی بازم باید هی صبر کنیم تا پایین بیان

به قول. خودتون حداقل زیاد نشن

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Redwolf10 گفته است :

انویدیا GTX 1080 Ti با ۳۵۸۴ هسته CUDA با قیمت ۶۹۹ دلار معرفی شد

جدیدترین کارت گرافیک GTX انویدیا دارای ۳۵۸۴ هسته CUDA و ۲۲۴ واحد Texure، کنترلر حافظه ۳۵۲ بیتی و ۱۱ گیگابایت حافظه GDDR5XX است.

این کارت جدید از همان خنک‌کننده‌ای استفاده می‌کند که GTX 1080 استفاده می‌کرد؛ با این تفاوت که قدرت بیشتری از طریق کانکتورهای ۸ پین و ۶ پین دریافت می‌کند و TDP این کارت ۲۲۰ وات است.

کارت گرافیک GTX 1080 Ti دارای قیمت  ۶۹۹ دلار خواهد بود و قیمت GTX 1080 به ۴۹۹ دلار کاهش پیدا می‌کند

متاسفانه در بعضی از موارد ارزون شدن یک جنس به معنی این که در ایران هم ارزون میشه نیست .

بیشتر مواقع میشه گفت گرون نمیشه !!!

البته کاهش قیمت بسیار خوبی رو شاهد هستیم .

در ۱ ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...