رفتن به مطلب

سیستم سرور و رندرینگ 12 روز کارکرد

Recommended Posts

سلام

سیستم در تاریخ 15/8/95 خریدم.دیگه با سیستم آکبند فرقی نداره.و اینکه اسمبل شده و کلا 3 یا 4 روز کارکرده.
Asus Z10-PE D8 ws
Single Intel Xeon E5-2630 V4 - 10 core - 25Mb Cache
Samsung 2*16 GB ECC - DDR4 2133
EVGA Super Nova 850 G2
Zotac Gtx 1070 AMP! Extreme اصلا استفاده نشده.
Corsair H100i GTX

قیمت آکبند این سیستم 8.600.000 تومان بوده است.

دوستان خواهشن , خواهشن توقع نداشته باشید که همچین سیستمی را با 30% یا 20% افت قیمت بفروشم.نه تنها قطعات گرون شدن , بلکه این سیستم اصلا کار نکرده و هیچ فرقی با آکبند نداره...اگر فکر میکنید که چون فقط کاور از روی جعبه باز شده و باید افت قیمت داشته باشد , لطفا تماس نگیرید...یا پیغام ندین.

من خودم هیچ وقت بخدا اصلا روم نمیشه به کسی که 1 - 2 ماهه سیستم خریده بگم 30% افت قیمت داره...واقعا زور داره و هیچ وقت مفت خری نمیکنم.این که میگن اگه یه قطعه باز شه , همان لحظه افت قیمت پیدا میکنه , فقط واسه کسی هست که میخواد دلالی کنه.مگه اینکه قطعه ای 1 سال کار کند.

6866_01_asus_z10pe_d8_ws_dual_cpu_intel_c612_workstation_motherboard_review_full.jpg

b3671.jpg

zt-p10700b-10p_image7.jpg

لینک به دیدگاه

عکس از خود کیس بزار برا رندر این‌گرافیکو چرا گذاشتی ؟ یکجا میفروشی همه و یا جداگانه هم میدی قطعاتو

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام...کارت اصلی poseidon 980 ti هست...ولی اینم رو هم گرفتم...و اصلا حتی تصویرم ازش نگرفتم.فقط باز کردم و گذاشتم توی جعبع چون تبدیل پشت رو نداشتم.

یکجا میفروشم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...