رفتن به مطلب

مشکل عدم اجرای explorer بعد از بالا اومدن ویندوز

shamsayi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بعد از اینکه یه فلش ویروسی رو زدم ویندوزم اینجوری شد(ویندوز 7) باید از Task manager اکسپلورر رو دستی ران کنم در واقع وقتی ویندوز بالا میاد فقط my dacument میاد

هر کس میدونه کمک کنه لطفا sigh.gif

لینک به دیدگاه

سلام

می تونید از قابلیت restore point استفاده کنید .

شاید startup ویندوز مشکل دار شده است. می تونید با گذاشتن دی وی دی ویندوزتون گزینه repair startup رو بزنید.

ببینید به صورت دیفالت چه apps های در startup بودن.

لینک به دیدگاه

مال دوست منم اینجوری شده بود که با ویروس کش اسکن کرد و درست شد . ویروس جدیدیه , ایشالا که حل بشه وگرنه باید ویندوز عوض کنی sigh.gif

لینک به دیدگاه

درود.

سیستم رو ریستارت کنید ، با Safe Mode بالا بیایید ، اگر منوی استارت رو بهتون داد برید تو Accessories ، بعد system tools و بعد system restore رو بزنید . شاید ، شاید درست بشه . احتمالش خیلی ضعیفه .

اگه نشد ، همون جا ابتدا ویندوز که explorer رو باز نکرد ، یک task manager بگیرید ، از منوی File => new task رو بزنید ، بعد بنویسید explorer ببینید میاد یا نه .

لینک به دیدگاه

اونجوری که میاد ولی باید همیشه این کارو بکنم

بالاخره مجبور شدم ویندوزمو عوض کنم هرچی با kaspersky یا symantec 2011 چک کردم درست نشد

به هر حال تموم شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...