رفتن به مطلب

کار کردن فن سیستم خاموش

amirhoseinkqz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان الان چند روزه کامپیوترمو که خاموش میکنم

فن سی پی یو صدا عجیبی میده و کار میکنه با سرعت نسبتا کمتری از زمان عادی...

چطوری برطرفش کنم؟!

مجبور میشم از دکمه پاور خاموش کنم کل سیستم رو...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سیستم رو گذاشتی در حالت اسلیپ (استند بای)

شات داون کنی درست می شه

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، SaeedEminem2 گفته است :

دوست عزیز سیستم رو گذاشتی در حالت اسلیپ (استند بای)

شات داون کنی درست می شه

راستیتش بله گذاشته بودم اسلیپ بعدا روشن کردم داشتم با فایر فاکس کار میکردم چندتا پنجره باهم باز کرده بودم بعدا یهو گیر کرد فایر فاکس دگ تسک منیجرمم نتونستم بیارم شات داون هم نمیشد از کامپیوتر 10ثانیه دکمه پاور رو گرفتم خاموش شد بعدشم شروع کرد به صدا دادن بعدا چون نمیدونستم با دکمه پشت پاور کیس خاموش میکردم (1-2روز اینجوری کردم)

امروزم الان داشتم باهاش کار میکردم که یهو وسط کار پی سی خاموش شد شروع کرد به صدا دادن فنش

الان میزنم روشن شه اول چراغ های کیبورد روشن میشه یعنی وصله ولی بعد 1ثانیه خاموش میشه مانیتورمم نمیاد بالا فقط تو حالت خاموش بودن کیس تست کردم سالمه اون چیزه که میاد کابل رو به کیس وصل کنید رو میگه

کیسمم اولش 10ثانیه میگرفتم خاموش میکردم باز فشم کار میکرد دوسه بار سعی کردم بیارم بالا پی سی رو نشد آبادی وقتی کامپیوتر رو با همی‌رویم خاموش میکنم دگ فنش کار نمیکنه

چیکار کنم لطفا سریع ج بدید

اون اطلاعات که داشتم کپی میکردم از نوت های استیک نوت صفحه تو ورد جایی ذخیره شده یعنی؟

میتونم ریستور کنم پی سی م رو به یه روز قبل اون متن های رو صفحه ام رو برگردوندن؟ 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز گراف رو بردارین و از پردازنده تصویر بگیرین ببینین میده یا خیر
در ضمن ، رم ها رو هم یکی یکی بزارین و ببینین بالا میاد یا نه ، اگر روی مینتون بیزر دارین تعداد بوق های بیزر می زنه رو لطف کنین.

لینک به دیدگاه

دنیا جان سیستم قدیمی گرافیک انبورده رم هم یکی هست میخواین اسلاتشو عوض کنم!؟

لیزر؟ متوجه نشدم..

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

دوست عزیز گراف رو بردارین و از پردازنده تصویر بگیرین ببینین میده یا خیر
در ضمن ، رم ها رو هم یکی یکی بزارین و ببینین بالا میاد یا نه ، اگر روی مینتون بیزر دارین تعداد بوق های بیزر می زنه رو لطف کنین.

ببخشید با گوشیم تایپ کرد دنیا...

#دنیل جان لطفا اگر از دستت برمیاد سعی کن کمک کنی سیستمم بیاد بالا کار واجب دارم داداش

خیر ببینی مشتی

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

دوستان کسی نبود؟! لطفا کمک کنید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بیزر همون بوقه ، روی مادربردتون نصبه یا خیر ؟
در ضمن دوست عزیز ، عنوان تاپیک رو ویرایش کنید تا بقیه هم بتونن کمکتون کنن.

ویرایش شده توسط Daniel110
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

دوست عزیز بیزر همون بوقه ، روی مادربردتون نصبه یا خیر ؟
در ضمن دوست عزیز ، عنوان تاپیک رو ویرایش کنید تا بقیه هم بتونن کمکتون کنن.

فک نکنم ،

عنوانش چی باید بزارم به نطرتون؟

لینک به دیدگاه

سلام . زیرش گزینه ویرایش زده ، اونو که بزنین براتون میاد . اسمش رو بزارین روشن نشدن سیستم

لینک به دیدگاه

این  عیب  ممکن  است  از   جندین  قطعه  باشد   که باید  چک شوند. اول  گذاشتن  رم  سالم . دوم چک کردن  مادر برد  از  نظر  ظاهر  ممکن  است  قطعه  سوخته  با  چشم دیده شود .  سوم  تست  پاور  که  با  دستگاه   تست  پاور  قطعا  مشخص  می کند که  خروجی  می دهد یا نه.  در نظر  داشته باشید  که  هر  قطعه  که روی   مادر برد  بسوزد  معمولا  پاور   را هم   می سوزاند

لینک به دیدگاه

آقا وقتی سیستم رو روشن می کنی، اصلا مانیتور روشن می شه؟ چیزی نشون می ده یا مطلقا روشن نمی شه؟

اگه تصویر داری، به محض اینکه روشن شد سریع و پیوسته دکمه اف 8 رو بزن. بعد از چند ثانیه احتمالا یه لیست میاد که گزینه Safe Mode رو باید انتخاب کنی

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

آقا وقتی سیستم رو روشن می کنی، اصلا مانیتور روشن می شه؟ چیزی نشون می ده یا مطلقا روشن نمی شه؟

اگه تصویر داری، به محض اینکه روشن شد سریع و پیوسته دکمه اف 8 رو بزن. بعد از چند ثانیه احتمالا یه لیست میاد که گزینه Safe Mode رو باید انتخاب کنی

مانیتور سالمه 

ولی روشن نمیشه که بخوام سیف بیارمش بالا

در ضمن کیبوردمم نمیاد بالا فقط موس

لینک به دیدگاه

یعنی چی فقط موس؟ یعنی وارد محیط ویندوز می شه؟ اصلا یه عکس از مانیتور بگیر ببینم در چه حاله

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، kambiz1958 گفته است :

رم که سالمه فک کنم تا قبلش داشت خوب کار میکرد

ظاهر ی ندیدم چیزیش سیاه میشه؟

پاور رو بدم بیرون تست بگیرن ازش یا کل سیستم

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

یعنی چی فقط موس؟ یعنی وارد محیط ویندوز می شه؟ اصلا یه عکس از مانیتور بگیر ببینم در چه حاله

یعنی فقط چراغ زیر موس روشن هستش مانیتور بالا نمیاد کیبورد هم نمیاد بالا 

ولی تست کردم مانیتور سالمه یعنی اون حالت که میگه کابل رو به پشت کیس وصل کنید رو نیاره بالا

کیبورد و م اون چراغ هاش که دکمه پاور رو میزنی روشن میشه فقط همون ثانیه اول روشن بعدا خاموش می مونه

کار به سیف مود نمیرسه

لینک به دیدگاه

پس احتمالا یه چیزی سوخته و بعیده بشه اینجوری تعمیرش کرد

بهتره زودتر ببری پیش یه تعمیرکار

اما اطلاعات داخل هارد جایی نرفته و بعد از تعویض قطعه معیوب می تونی کار رو ادامه بدی

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/27, 19:36:59، SaeedEminem2 گفته است :

سلام داداش نشون دادم میگه چیپ مادربرده 

مادربردم p5g41 775 هستش 

مادربرد 775 تهران کسی سراغ نداری بخرم ازش نمیخوام زیاد هزینه کنم این سیستم خیلی دگ قدیمیه پرسیدم گفت 130-40

کمتر میدن جایی؟

لینک به دیدگاه

لازم نیست خودت جایی بری، تو بازارچه همین انجمن تاپیک با عنوان خرید مادربرد فلان بزن بچه ها حتما دارن

البته واسه سیستم قدیمی همون 130 هم نباید هزینه کرد، اگه بتونی یه مادربرد جدید بگیری خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

لازم نیست خودت جایی بری، تو بازارچه همین انجمن تاپیک با عنوان خرید مادربرد فلان بزن بچه ها حتما دارن

البته واسه سیستم قدیمی همون 130 هم نباید هزینه کرد، اگه بتونی یه مادربرد جدید بگیری خیلی بهتره

آخه به مادربرد ش نیست فقط....

سی پی یو رو باید عوض کنم رمم 1333 دی3 شاید ساپورت بشه پاور باید بگیرم گرافیک هم همینطور ر مثل الان انبارد باشه

تا 300 فک نکنم چیزی بتونم بگیرم

لینک به دیدگاه

آره دقیقا باید رم و سی پی یو هم عوض بشه. مدل های AMD قیمت های ارزون تری دارن و با کمتر از 500 می شه یه سیستم خیلی خوب بست

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، SaeedEminem2 گفته است :

آره دقیقا باید رم و سی پی یو هم عوض بشه. مدل های AMD قیمت های ارزون تری دارن و با کمتر از 500 می شه یه سیستم خیلی خوب بست

داداش اینو تو یه سایت پیدا کردم 

میارزه؟ 250.000 من از ای ام دی سردرنمیارم فک کنم رمم بخوره بهش کینگستون 1333 2کیک هستش  

بعدا به نظرت با این سیستم تا چه کارایی میشه انجامشان بازی تا چه کیفیتی؟ پیس2015 اینا ج میده؟

الان هارد قبلیمو میتونم مستقیم ببندم رو این درایو سیم میخوام اطلاعاتش پاک نشه شدنیه؟  

Screenshot_2016-11-21-11-28-34.jpeg

لینک به دیدگاه

نه اصلا توصیه نمی کنم. چه تضمینی هست که پولت رو نخوره؟ تنها جای مطمئن همین جاست

همینجا تاپیک جدید بزنی خیلی بهتره، افرادی هستن که درست معامله می کنن و بعد از گرفتن پول فرار نمی کنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...