رفتن به مطلب

سوالاتی در مورد کنسول بازی PS4 SLIM

Recommended Posts

در 11 ساعت قبل، ᗩTᗩ گفته است :

دوستان و عزیزان یه سوال در مورد خروجی کنسول PS4 SLIM دارم که چه جوری میتونم صدای خروجی رو 

منتقل کنم به اسپیکرها ؟ چون این کنسول گویا پورت اپتیکال خروجی صدای جداگانه نداره 

میتونین از مانیتورهایی استفاده کنین که خروجی صدا دارن. مثلا بنده یه مانیتور ایکس ویژن خریدم هم اسپیکر داره هم جک خروجی و ورودی صدا. قیمتشونم خیلی ارزونه.

در کل تو این اوضاع قاراشمیش بازار خرید پی سی عقلانی نیس. من حاضرم 200 بابت هر بازی بدم و در درازمدت به هیچ وجه اندازه یه پی سی هزینش نمیشه چون با 20-30 تومن بازی رو تعویض میکنم که باهمون بازی پی سی یه رده درمیاد پولش. اصلا گیرم بزنه بالای 2تومن باز خیلی بهتر از اینه که برم به یه 480 یک و سیصد بدم یا به 1060 یک و پونصد. نظر هرکس محترمه و بنده نظر شخصیمو گفتم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، MamadMedusa گفته است :

فکر کنم تبدیل هایی باشه که از HDMI خروجی صدا بگیرن . البته به نظر من ps4 معمولی به دلیل ظاهر زیباتر و داشتن پورت صدا بهتره . ps4 اسلیم ظاهر جالبی نداره .

سلام خدمت شما دوست بزرگوارم  / مشکل حل شد 

دوست عزیزم اگرم داشت هم به درد بنده نمیخورد چون کابل نوری که کنسول ps4 به عنوان خروجی صدا

روی کنسول گذاشته( کنسول سری قبل ) باید ورودی اپتیکال هم داشته باشیم براش

که نه اسپیکرهای بنده و نه سیستم پخش بنده چنین ورودی رو دارن پس به درد بنده نمیخوره و

مطمئنن به درد خیلیها هم نخورده ، پس داشتن یا نداشتن این خروجی نمیتونه دلیل انتخاب نکردن یک 

محصول جدید و جم و جور بشه چون در قدرت پردازشی کنسول قبلی و جدید هیچ فرقی نیست پس مطمئنن 

انتخاب بنده و خیلیهای دیگه همین کنسول اسلیم خواهد بود 

در 3 ساعت قبل، hosseinskandari گفته است :

با سلام خدمت استارتر و دوستان

آقا اگه فرق اسلیم و عادی فقط ظاهر باشه به عقیده بنده هزارتومن هم هزینه روش اشتباه هست با توجه به اوضاع اقتصادی مملکت و ملت.

اومدم همینو بگم.

در ضمن کلن مقایسه pc و ps یکم مورد داره. اگه فقط و فقط بحث بازی باشه ابدا پی سی بستن معقول نیس ولی پی سی استفاده اش چندین برابر از ps  بیشتر هستنش هزار تا کار میشه باهاش کرد. برا کسی که pc داره الان با یه پردازنده i5 به بالاتر و حتی i3. به نظرم ارتقا کارت گرافیک موضوعیت پیدا میکنه با هزینه 1 تومن میتونی یه گارافیک استوک عالی بگیرید  که میخوره پردازنده گرافیکی ps رو. ولی اگه صرف خرید سیستم کامل اونم با استفاده گیمینگ باشه خیلی کار اشتباهیه خرید pc.

سلام خدمت شما دوست بزرگوارم 

بله به نظر بنده هم همینه / بلاخره هرکسی باید با توجه به کاربریش و نوع استفادش باید

خرید کنه و هزینه های اضافی برای امکانات یا لوازم یا وسایلی که به هیچ وجه به دردش نخواهد خورد پرداخت نکنه 

متاسفانه اکثرا میبینم که هزینه های بالایی رو برای خرید سیستم  پرداخت میکنن و دیدم که فقط برای انجام بازی بوده

و حتی روشون یه نرم افزار فتوشاپ یا طراحی یا ... هم نصب نکردند که حداقل از قدرت سیستم به نحو خوب استفاده کنن

البته مام اهل بازی نیستیم ولی میشه در اوقات بی کاری و تعطیل یه دست فوتبال یا مسابقه اتومبیلرانی با اخوی بزنیم 

در 2 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

میتونین از مانیتورهایی استفاده کنین که خروجی صدا دارن. مثلا بنده یه مانیتور ایکس ویژن خریدم هم اسپیکر داره هم جک خروجی و ورودی صدا. قیمتشونم خیلی ارزونه.

در کل تو این اوضاع قاراشمیش بازار خرید پی سی عقلانی نیس. من حاضرم 200 بابت هر بازی بدم و در درازمدت به هیچ وجه اندازه یه پی سی هزینش نمیشه چون با 20-30 تومن بازی رو تعویض میکنم که باهمون بازی پی سی یه رده درمیاد پولش. اصلا گیرم بزنه بالای 2تومن باز خیلی بهتر از اینه که برم به یه 480 یک و سیصد بدم یا به 1060 یک و پونصد. نظر هرکس محترمه و بنده نظر شخصیمو گفتم.

سلام خدمت حسین جان  عزیز و بزرگوار و تشکر بابت تمام راه حل ها 

بله خوشبختانه بنده اصلا از پنل خروجی پشت مانیتور خبر نداشت و همین چند دقیقه پیش که بررسی کردم 

خوشبختانه متوجه شدم که خروجی هدفون داره خوشبختانه و تست هم کردم که صدای فوق العاده ای داشت 

و میتونم مستقیم از اسپیکرها از طریق aux صدای عالی بگیرم / مورد جالب اینه که من اصلا نمیدونستم مانیتور 

بنده خروجی صدا هم داره که بار دیگر این مانیتور خوشحالم کرد

بله اوضاع قیمتها و وضعیت قطعات واقعا افتضاحه و هرکی هرکی شده و هرکی هر قیمتی دوست داره رو جنسش میزاره 

با این وضعیت اگر کاربری بازی داشته باشیم بدون شک خرید کنسول چندین برابر عقلانیتر خواهد بود 

بدون کوچکترین دردسر دیسک بلوری رو داخل داستگاه قرار میدیم و دسته بازی رو دستمون گرفته و از بازیها لذت میبریم 

ویرایش شده توسط ᗩTᗩ
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

پ.ن : 95/10/16  

سلام دوباره خدمت دوستان خوب و بزرگوارم / یک سوال داشتم از شما که : 

آیا کسی با  کنسول PS4 SLIM روی تلویزیون 4K پلی کرده ؟ 

آیا برای کنسول مشکلی پیش میاد ؟ مثلا نتونه بازی رو خوب اجرا کنه یا افت فریم بده ؟ 

آیا تلویزیون میتونه بازی رو بدون مشکل پخش کنه ؟ 

لطفا هر تجربه ای دارید با بنده در میون بزارید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان نیازمند یاری سبز و سفیدتان هستیم 

لینک به دیدگاه

درود. عزیز برا کنسول فرق نمیکنه رو چه تلویزیونی بازی کنی نهایت خروجی که میده 1080 هست و هیچیش نمیشه. در ضمن فک کنم تو تلویزیون 4k  نتیجه ی خوبی نگیری.

میدونی چون 1080 تو تلویزیونی که 4کی باشه خوب دیده نمیشه وگرنه نه افت فریم میده نه فرقی با تلویزیون معمولی میکنه برات. نتیجه همونه.

توضیحات تکمیلی: کنسول یدونه تنظیمات داره که به هر تی وی وصل کنی فرقی نمیکنه و تهش اون خروجیو میده و مثل پی سی نیس که نیتیو باشه و بتونی رزولیشنشو تغییر بدی. هم فریمش قفله هم رزولیشنش. چه به اچ دی وصل کنی چه 2کی چه 4کی چه 8کی نتیجه یکیه هیچ فرقی نمیکنه. باز سوالی بود در خدمتم.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

درود. عزیز برا کنسول فرق نمیکنه رو چه تلویزیونی بازی کنی نهایت خروجی که میده 1080 هست و هیچیش نمیشه. در ضمن فک کنم تو تلویزیون 4k  نتیجه ی خوبی نگیری.

میدونی چون 1080 تو تلویزیونی که 4کی باشه خوب دیده نمیشه وگرنه نه افت فریم میده نه فرقی با تلویزیون معمولی میکنه برات. نتیجه همونه.

توضیحات تکمیلی: کنسول یدونه تنظیمات داره که به هر تی وی وصل کنی فرقی نمیکنه و تهش اون خروجیو میده و مثل پی سی نیس که نیتیو باشه و بتونی رزولیشنشو تغییر بدی. هم فریمش قفله هم رزولیشنش. چه به اچ دی وصل کنی چه 2کی چه 4کی چه 8کی نتیجه یکیه هیچ فرقی نمیکنه. باز سوالی بود در خدمتم.

سلام و خیلی متشکرم بابت پاسختون / خیالم راحت شد 

البته الان این کنسول منو گیر انداخته چون واقعیتش تصمیم داشتم یه تی وی فورکی بگیرم برای فیلم و وب گردی و غیره 

که این کنسول هم یه هویی شد و با اومدنش برنامه هام رو به کل به هم ریخت / حالا ببینیم کدومش جور میشه 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ᗩTᗩ گفته است :

سلام و خیلی متشکرم بابت پاسختون / خیالم راحت شد 

البته الان این کنسول منو گیر انداخته چون واقعیتش تصمیم داشتم یه تی وی فورکی بگیرم برای فیلم و وب گردی و غیره 

که این کنسول هم یه هویی شد و با اومدنش برنامه هام رو به کل به هم ریخت / حالا ببینیم کدومش جور میشه 

درودی دوباره. داداش چه ربطی به کنسول داره شما مانیتور یا تی وی  4k بخر.

در حال حاضر اگه با قیمت بازیای کنسول مشکلی ندارین بهترین گزینه برای بازیه. منم یه مدت خواستم ایکس بفروشم به دلیل نیاز مالی که مرتفع شد خدارو شکر و نمیفروشم.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
سلام
من ps4 slim دارم،یه مدتیه که دستگاه تق تق میکنه حتی وقتی دیسک توش نیست وحتی وقتی که دستگاه خاموشه بازم این صدای تق تق میاد البته با فاصله.از یکی پرسیدم گفت از هارده دستگاهه، به نظر شما مشکل از چیه؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ali24 گفته است :
سلام
من ps4 slim دارم،یه مدتیه که دستگاه تق تق میکنه حتی وقتی دیسک توش نیست وحتی وقتی که دستگاه خاموشه بازم این صدای تق تق میاد البته با فاصله.از یکی پرسیدم گفت از هارده دستگاهه، به نظر شما مشکل از چیه؟

سلام

من 2 3 روز پیش داشتم دیتا میرختم رو دستگاه همین صدایه تق تق میومد ازش تو فروم همسایه پرسیدم گفتن طوری نیست دستگاه سرد بوده  این حرف ها امیدوارم چیزی نباشه

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام ببخشید میخاستم بدونم یک پک بازی هکی بریزم رو ps4رم و فقط افلاین بازی کنم احتمال بن شدن دستگام وجود داره؟!!

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، mwhd_t گفته است :

سلام ببخشید میخاستم بدونم یک پک بازی هکی بریزم رو ps4رم و فقط افلاین بازی کنم احتمال بن شدن دستگام وجود داره؟!!

سلام بله وجود داره. چون همون اول واسه فعال کردنش باید به psn وصل بشین دستگاهتون ثبت میشه. البته بن شدن وقتیه که صاحب اکانت گزارش بده و شکایت کنه وگرنه میتونه فقط اکانتشو پس بگیره و شما هم بن نشین.

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام من تازه یه پی اس فور اسلیم گرفتم تقریبا توی مرداد صدای ازش خارج نمیشد هنگام بازی از مهر به اینور صدای تق گه گاهی از خودش خارج میشه شنیدم میگن مال گرما و سرماس ولی خواستم بدونم اگه مال هارد باشه ازکجا باید بفهمیم بعد بازیام هکیه همشون بدون لگ کارمیکنن یک بازیم لگ داره..ربطی داره لطفا خیالمو راحت کنین واقعا اعصابم خورد میشه وقتی بازی میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...