رفتن به مطلب

سوالاتی در مورد کنسول بازی PS4 SLIM

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و بزرگوار / امیدوارم حال همتون باشه 

دوستان عزیز اخوی بنده تصمیم گرفته یک دستگاه کنسول PS4 SLIM خریداری کنه تا روزهای فراغتشو باهاش لذت ببره / ما هم گفتیم بسیارخب 

فقط از قدیم گفتن قبل از هر کار یا تصمیمی یه مشورتی با بزرگان و باتجربه ها بکنید / من هم به رسم قدیم و عادتی که دارم میخوام از دوستان باتجربه و حرفه ای 

یه چندتا سوال در مورد معایب و محاسنش بپرسم و البته یه چندتا سوال دیگه که عرض میکنم خدمتتون : 

( قبل از هرچیزی باید بگم بودجه اخوی بنده  1.100.000  هست نهایتا )

1-از اونجا که قیمت بازیهای کنسول زیاده و اخوی بنده هم توان انچنانی برای تهیه همشون نداره ، بهترین روش یا شیوه برای خرید 

بازی به صورت ارزانتر و به صرفه تر  رو بفرمایین چون پراخت مبلغ مثلا 150 هزار تومن برای یه بازی کاریست سخت البته با توجه به جیب خالی ! 

2- اصلا این کنسول PS4 SLIM ارزش خرید داره در مقابل قیمت حدودی 1.000.000 تا 1.200.000 ؟

3- اطلاعاتی که کسب کردم از این کنسول اینه که قراره جایگزین کنسول PS4 بشه و از لحاظ سخت افزاری هیچ تفاوتی نداره با نسخه قبلیش و تنها 

تفاوتش اندازه و مصرف و در جایی خوندم که صدایی کمتر تولید میکنه نسبت به قبلی / آیا اینا صحت داره ؟ 

4- از اونجا که کشور عزیزمون ایران اینترنت افتضاحی داره ، آیا این امر مشکلی در بازیهای آنلاین به وجود نمیاره ؟ 

5- آیا تمام بازیها و پلی کردنشون آنلاینه و نیاز به اینترنت و متصل ماندن به اینترنت داره ؟ 

6-از اونجایی که اخوی بنده نسخه 500 گیگش رو تصمیم داره بگیره ، آیا با کمبود حجم هارد مواجه نمیشه ؟ یعنی اصولا دیتای چندتا بازی رو میتونه ذخیره کنه ؟ 

7-در بررسیهایی که انجام دادم متوجه شدم این کنسول هم مثل کنسول قبلی در حین کار داغ میکنه ، آیا این مسئله به دستگاه آسیب نمیزنه یا مشکلی در اجرای بازیها بوجود نمیاره ؟ 

8-اگر مشکلی نداره کمی در مورد : PSN GIFT CARD  و MEMBERSHIP و اشتراک طلایی و موارد مشابه توضیح مختصر و مفیدی بفرمایید .

9- در مورد REGION میخواستم بدونم مال کدوم منطقه ( 1 یا 2 یا 3) بهتره ؟ 

10- با توجه به اینکه نه من و نه اخوی هیچی از کنسول نمیدونیم هر توضیح یا موردی که نیاز باشه بدونم رو بفرمایید .

پیشاپیش از همه تشکر میکنم

?url=https%3A%2F%2Fs.blogcdn.com%2Fslideshows%2Fimages%2Fslides%2F407%2F362%2F3%2FS4073623%2Fslug%2Fl%2Fanniversary-29-1.jpg

پ.ن : 95/10/16 ⬇ 

سلام دوباره خدمت دوستان خوب و بزرگوارم / یک سوال داشتم از شما که : 

آیا کسی با  کنسول PS4 SLIM روی تلویزیون 4K پلی کرده ؟ 

آیا برای کنسول مشکلی پیش میاد ؟ مثلا نتونه بازی رو خوب اجرا کنه یا افت فریم بده ؟ 

آیا تلویزیون میتونه بازی رو بدون مشکل پخش کنه ؟ 

لطفا هر تجربه ای دارید با بنده در میون بزارید 

ویرایش شده توسط ᗩTᗩ
لینک به دیدگاه

سلام من اسلیم ندارم اما ازون جایی که سوالاتتون بخشیش عمومی و کلا مربوط به PS4 بود گفتم یه راهنمایی کوچیکی بکنم

کلا شما ps1 بگیر تا همین ps4 همشون نسخه اسلیم داشتن و تغییر سخت افزاری نداشتن به اون صورت فقط همشون یه جورایی جمع و جور شده بودن

در واقع نسخه اسلیم همیشه یه ورژن بهبود یافته از ورژن اصلی هستش

یه چیزی تو مایع های کارت گرافیک رفرنس و کاستوم مثلا!

البته بازم میگم هیچ تغییر آنچنانی صورت نگرفته.

در مورد بازی ها تا چند وقت پیش یه روشی بود که به صورت اشتراکی بازی هارو میریختن رو هارد با قیمت حدود 40-50 تومن 

و البته نمیشد آنلاین بازی کرد. بازم بپرسید ببینید میشه اینکارو کرد یا نه چون یه جا خوندم دیگه نمیشه این کارو کرد

در مورد نت و بازی آنلاین بستگی به سرعت و پینگ داره من خودم مخابرات 5مگ داشتم مشکلی نبودو جی تی ای و فیفا و دستینی رو آنلاین بازی کردم

البته جی تی ای اینترنت قوی تری میخواد نسبتا

نه اصلا هیچ لزومی به آنلاین بودن نیست برا بازی ها. اگر نداشته باشین هم هیچ مشکلی نیست

2 تا مشکل بزرگ وجود داره

اینکه اگر بخواید آنلاین بازی کنید با اکانت PSN Plus تهیه کنید که اونم خودش باز باید مبلغی بپردازید (حالا یا ماهیانه یا چند ماهه یا سالانه)

و اینکه بعضی موقع ها باید بازی هارو آپدیت کنید و که اکثرا هم سنگین هست آپدیت هاشون (از 2-3 گیگ بگیر تا 14-15 گیگ)

اون جور که گفتین در مورد دوستی که میخواد PS4 بخره همون 500 گیگ براش بسه 1ترا بیشتر برا کسایی هست که 8-9 تا بازی حداقل داشته باشن و همشون روهم بخوان بازی کنن و سیو هارو نگه دارن

نسخه آدیش بله یه مقداری داغ میکنه ولی هیچ مشکلی نداره اصلا نگران داغ شدن نباشید طبیعیه .مشکلی هم تو هیچ زمینه ای به وجود نمیاره

ولی تو نسخه اسلیم نمیدونم داغی وضعیتش به چه صورته

در مورد PSN و... هم بالاتر گفتم برا بازی های آنلاین اگر اهلش باشید باید تهیه کنید. که انصافا بعضی هاش مثله GTA V خیلی جالب هستن

میتونید یک ماهه 3 ماهه 6ماهه و یکساله تهیه کنید که قیمت هاشون هم طبیعتا متفاوته

در مورد بحث ریجن تو بحرش نرید که هیچ فرقی نداره هر کدوم ارزون تر بود بگیرید. الان تو ایران که ظاهرا 99 درصد ریجن 2 موجوده. همونو بگیرید اصلا وسواس نداشته باشید تو این قضیه

هیچ مورد خاص دیگه ای نیست فقط اینکه باید یه مقدار با قیمت بازی ها کنار بیاید. بازی دست دوم هم میتونید با قیمت کمتر تهیه کنید هیچ مشکلی نداره. یا مثلا بازی هاتون رو تعویض یا اونایی که تموم کردین رو بفروشین ویکی دیگه بگیرین 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و تشکر از کاربر عزیز : Polarstern  

فقط با این اوصاف مشکل اصلی این کنسول ps4 slim فقط تهیه بازی به روش ارزونتر و به صرفه تر هست ( البته این مشکل ما ایرانیهاست ) 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ᗩTᗩ گفته است :

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و بزرگوار / امیدوارم حال همتون باشه 

دوستان عزیز اخوی بنده تصمیم گرفته یک دستگاه کنسول PS4 SLIM خریداری کنه تا روزهای فراغتشو باهاش لذت ببره / ما هم گفتیم بسیارخب 

فقط از قدیم گفتن قبل از هر کار یا تصمیمی یه مشورتی با بزرگان و باتجربه ها بکنید / من هم به رسم قدیم و عادتی که دارم میخوام از دوستان باتجربه و حرفه ای 

یه چندتا سوال در مورد معایب و محاسنش بپرسم و البته یه چندتا سوال دیگه که عرض میکنم خدمتتون : 

( قبل از هرچیزی باید بگم بودجه اخوی بنده  1.100.000  هست نهایتا )

1-از اونجا که قیمت بازیهای کنسول زیاده و اخوی بنده هم توان انچنانی برای تهیه همشون نداره ، بهترین روش یا شیوه برای خرید 

بازی به صورت ارزانتر و به صرفه تر  رو بفرمایین چون پراخت مبلغ مثلا 150 هزار تومن برای یه بازی کاریست سخت البته با توجه به جیب خالی ! 

2- اصلا این کنسول PS4 SLIM ارزش خرید داره در مقابل قیمت حدودی 1.000.000 تا 1.200.000 ؟

3- اطلاعاتی که کسب کردم از این کنسول اینه که قراره جایگزین کنسول PS4 بشه و از لحاظ سخت افزاری هیچ تفاوتی نداره با نسخه قبلیش و تنها 

تفاوتش اندازه و مصرف و در جایی خوندم که صدایی کمتر تولید میکنه نسبت به قبلی / آیا اینا صحت داره ؟ 

4- از اونجا که کشور عزیزمون ایران اینترنت افتضاحی داره ، آیا این امر مشکلی در بازیهای آنلاین به وجود نمیاره ؟ 

5- آیا تمام بازیها و پلی کردنشون آنلاینه و نیاز به اینترنت و متصل ماندن به اینترنت داره ؟ 

6-از اونجایی که اخوی بنده نسخه 500 گیگش رو تصمیم داره بگیره ، آیا با کمبود حجم هارد مواجه نمیشه ؟ یعنی اصولا دیتای چندتا بازی رو میتونه ذخیره کنه ؟ 

7-در بررسیهایی که انجام دادم متوجه شدم این کنسول هم مثل کنسول قبلی در حین کار داغ میکنه ، آیا این مسئله به دستگاه آسیب نمیزنه یا مشکلی در اجرای بازیها بوجود نمیاره ؟ 

8-اگر مشکلی نداره کمی در مورد : PSN GIFT CARD  و MEMBERSHIP و اشتراک طلایی و موارد مشابه توضیح مختصر و مفیدی بفرمایید .

9- در مورد REGION میخواستم بدونم مال کدوم منطقه ( 1 یا 2 یا 3) بهتره ؟ 

10- با توجه به اینکه نه من و نه اخوی هیچی از کنسول نمیدونیم هر توضیح یا موردی که نیاز باشه بدونم رو بفرمایید .

پیشاپیش از همه تشکر میکنم

?url=https%3A%2F%2Fs.blogcdn.com%2Fslideshows%2Fimages%2Fslides%2F407%2F362%2F3%2FS4073623%2Fslug%2Fl%2Fanniversary-29-1.jpg

1-میتونید با مبلغ 150 تومن بازی های اشتراکی رو استفاده کنید. ( تعداد بازی و این که قابلیت انلاین داشته باشه یا فقط افلاین رو حتما حتما از فروشنده بپرسید+ احتمال بن شدن که کم هست )

2- در کل بله . ارزش خرید داره . فقط مد نظر داشته باشید که حتما مدل یک ترابایتی رو بگیرید .

3-در کل مدل اسلیم یه کم مصرف برقش کم تر شده و اندازش کوچیکتر شده . فرق دیگه ای هم نداره.

4- من با نت  خودم انلاین بازی میکنم و مشکلی ندارم . نت خودتون رو چک کنید و پینگتون رو چک کنید . ( پینگ من حدود 120 هست با 8.8.8.8 و 4.2.2.4 . بی عیب هست توی بازی .)

5- بازی ها 3 دسته هستند

*1* کاملا افلاین بدون بخش انلاین . مثل مافیا 3.

*2* هم انلاین هم افلاین. مثل gta  و ... ( اکثر بازی ها جزو این دسته هستند و اگر به اینترنت وصل نباشید بخش افلاین قابل بازی هست )

*3* فقط انلاین مثل اورواچ یا دیویژن که تعدادشون روز به روز افزایش پیدا میکنه

6- بالاتر هم گفتم . سعی کنید 1 ترابایت بگیرید . اگر پولتون به 1 ترابایت مدل اسلیم نمیرسه مدل 1 ترابایت ps4 بگیرید .( یا این که اسلیم 500 بگیرید و در اینده هارد 2.5 اینچی 1 ترا براش بخرید و ارتقا بدید ) هر بازی حجمش متفاوت هست ولی اکثر بازی ها حدود 50 گیگ فضا اشغال میکنند . دقت کنید وقتی مدل 500 گیگ میخرید حجمشتون 500 گیگ نیست . من یک ترا دارم حجم کل رو 860 گیگ نشون میده.

7- من خودم سری 1216  دارم که خنک ترین مدله . بعد از نیم ساعت بازی اگر دستتون رو بزارید روی کنسول گرما رو به خوبی حس میکنید . ولی اصلا نگران نباشید و این طبیعی هست . اگر دمای کنسول بیش از حد بالا بره کنسول خودش رو خاموش میکنه . ps4  اصدا مشکل گرما نداشته .

8- گیفت کارت پی اس ان : چیز خاصی نیست . مثل شارژ ایرانسل یا گیفت کارت استیم از فروشگا های معتبر خرید بکنید یه کد بهتون میدن که اگر توی حسابتون بزنید دلار شارژ میشه . باهاش میتونید بازی / dlc / ارت بوک / فیلم و ... بخرید .

پلاس ممبر شیپ : شما اگر بخواید انلاین بازی کنید باید عضو این سرویس باشید که 1 ماه 3 ماه و یک ساله به فروش میره . اگر اکانت اشتراکی یا همون هکی از فروشنده گرفتید بپرسید که پلاس داره و قابلیت انلاین داره یا نه

9- ریجن کنسول منظورتون بود یا بازی ؟

ریجن کنسول : تمام ریجن های کنسول با هم هیچ فرقی ندارند . کیفیت یکسانی هم دارند . فقط کنسول ریجن 3 دکمه تایید توی منو با O هست ولی در بقیه ریجن ها تایید با دکمه X انجام میشه . کنترل توی بازی ها کاملا یکسانه .

ریجن بازی :

*1* ریجن یک یا همون all : بهترین ریجن بازی . معمولا 10 15 هزار تومن از ریجن 2 گروتر هستند ولی ارزشش رو داره . چون اگر بخواید dlc بخرید اگر رجن ال نباشه یه کم سختی میکشید . مربوط به امریکای شمالی هستند.

*2* ریجن 2 خودش به دو دسته تقسیم  میشه .

ریجن 2 اروپا : این بازی ها هم خوب هستند و بدون مشکل . فرقی با ریجن ال ندارند و به راحتی بازی میکنید. پست جلد بازی باید به زبان انگلیسی فرانسه و... نوشته شده باشه.

ریجن 2 امارات : بازی های دستکاری شده و ادیت شده . از عبارات عربی رو و پشت جلد بازی استفاده میشه .

*3* ریجن 3 مربوط به اسیاست که خیلی کم من میبینم توی بازار ایران .

*4* ریجن 4 مربوط به استرالیا که من ندیدم تا به حال

10- لازم به ذکره که اکر از اکانت هکی استفاده کیند احتمال بن شدن هست . کاملا هم شانسی هست . ممکنه کسی چندین سال از اکانت هکی استفاده بکنه و کنسول مشکلی براش پیش نیاد . بستگی به صاحب اکانت داره که بفهمه اکانت هک شده یا نه . اگر به سونی ایمیل بزنه و پیگیر بشه بن میشید . البته احتمالش کمه .

سوالی بود بازم بپرسید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و تشکر از کاربر عزیز : MamadMedusa  برای توضیحات کامل و مطالب عالیشون

همونطور که در پست قبلی هم به دوست عزیزم گفتم تنها مشکلی که مونده تهیه بازی به قیمت مناسب هست که فرمودید اکانت اشتراکی بگیرم 

خب میتونم بپرسم سایت یا شخص یا فروشنده ای رو میشناسین قابل اعتماد و کاردرست باشه تا من از ایشون هم سوال بکنم و هم انشاالله خریدارو انجام بدم ؟

لینک به دیدگاه

آقا خیلی سوال پرسیدی ولی جواب های من رو با دقت و آروم بخون

بازی 150تومن نیست و 220هزار تومان در روز های اول و نهایتا 180بشه !!!مگر اینکه بازی جز  بازی های 20دلاری یا 30دلار باشه که بصورت فیزیکی عرضه شده باشه

میتونید بازی ها رو بصورت دیجیتالی هکی تهیه کنید که هر اکانت شامل چند بازی میشه و به اشراتک گذاشته میشه و فقط تا6ماه میتونید به بازی ها دسترسی داشته باشید چون این قانون اشتراک گذاری هست و بعدش قفل میشه

بحث داغ شدن و این حرفا که همش الکی اصلا بارو نکن کنسول من تا 15ساعت هم روشن مونده و بازی اجرا کرده بعدشم رفته رو  دانلود

سرور های بازی به نسبت ایکس باکس وان عالیه!اما شما اگه غیر از شاتل و پارس آنلاین اینترنت دیگه ای  رو دارید کلا بازی انلاین رو فراموش کنید چون پینگ بقیه ispها بالاست  و فقط این دو شرکت پروفایل گیمینگ ارائه میدن که پینگ کم بشه(مجانی هم هست)

PSN GIFTکه همون دلار هست  و PLUS MEBERSHIPهمون اشتراک آنلاین بازی هاست شما برای انجام  بازی انلاین باید هر  ماه 10دلار برای انجام بازی آنلاین بپردازید که همین مورد با اکانت های هکی 6ماه اتفاق میوفته با قیمتی نزدیک به 5تومن!

کنسول جدید هم همه جوره سخت افزارش بالاتر میتونید خودتون سرچ کنید روزولشین بالاتر و فریم ریت بهتری داره حتی روی تلویزیون های FULLHDهم کیفیت بهتری داره

بحث ریجن هم حساس نشید فقط اکانت مهم اگه اکانت ریجن یک میسازید بازی ریجن یک بگیرید میتونید بازی ریجن دو هم روش اجرا کنید اما قارد به دانلود DLCهای اون نیستید و اگر  برای بخش آنلاین DLCرایگان مثل نقشه بازی عرضه بشه نمیتونید دانلودش کنید

ویرایش شده توسط Dark-_-Witcher
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و تشکر از کاربر عزیز : Dark-_-Witcher بابت توضیحاتشون و راهنمایی 

والا دیگه سوال زیاد باشه باید پرسید دیگه :$

البته اون قیمت بازی که بالا گفتم به طور مثال بود نه جدی چون همین 150 تومن رو هم نمیشه داد چه برسه به 200 تومن و بالاتر 

البته این مورد فکر میکنم برای ما ایرانیا سخت باشه با توجه به درآمد ریالی ! و خرج کردن به صورت دلاری !! با 20000 ریال نهایتا میتونی یه کیلو پرتقال بگیری یا نارنگی 

ولی با 20000 دلار میتونی یه اتومبیل خوب + یه کنسول بازی + یه سیستم قدرتمند + گوشی گرون قیمت و کلی چیز بگیری !! اینه مصیبت ما وگرنه همه ماها میدونیم برای 

ساخت بازیها چه زحماتی کشیده میشه ولی خب اگر وضعیت مالی خوب بود اکثر سوالاتی که پرسیده میشه هم نبود چون اکثرا به نداری و بی پولی و گرونی ختم میشه متاسفانه 

کاربر یا فروشگاه قابل اعتمادی میشناسین که من در مورد خرید بازیها و غیره ازشون سوال کنم ؟ چون جزو مهمترین سوالات هست 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

بازی 150تومن نیست و 220هزار تومان در روز های اول و نهایتا 180بشه !!!مگر اینکه بازی جز  بازی های 20دلاری یا 30دلار باشه که بصورت فیزیکی عرضه شده باشه

میتونید بازی ها رو بصورت دیجیتالی هکی تهیه کنید که هر اکانت شامل چند بازی میشه و به اشراتک گذاشته میشه و فقط تا6ماه میتونید به بازی ها دسترسی داشته باشید چون این قانون اشتراک گذاری هست و بعدش قفل میشه

PSN GIFTکه همون دلار هست  و PLUS MEBERSHIPهمون اشتراک آنلاین بازی هاست شما برای انجام  بازی انلاین باید هر  ماه 10دلار برای انجام بازی آنلاین بپردازید که همین مورد با اکانت های هکی 6ماه اتفاق میوفته با قیمتی نزدیک به 5تومن!

قفل شدن بازی های اکانت ترکیبی بعد از ۶ ماه شایعه هست و دیسک فروش ها برای این که دیسک های اورجینال رو دستشون نمونه این رو مطرح میکنند!

بهترین راه تهیه ی بازی همین اکانت های ترکیبی هست.  اکثرشون هم ps plus برای آنلاین بازی کردن دارن.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، GForce گفته است :

قفل شدن بازی های اکانت ترکیبی بعد از ۶ ماه شایعه هست و دیسک فروش ها برای این که دیسک های اورجینال رو دستشون نمونه این رو مطرح میکنند!

بهترین راه تهیه ی بازی همین اکانت های ترکیبی هست.  اکثرشون هم ps plus برای آنلاین بازی کردن دارن.

شایعه چیه عمو چند ساله دارم استفاده میکنم از فروشنده های مختلف شایعه نیست قانون شیرینگ  برادر صاحب اکانت اکانت رو  میبینده

لینک به دیدگاه

آدرس مغازه و شماره تلفن تماس و  کانال رو همشون رو دارم حداقل 5 تا فروشنده میشناسم از اولین کسی که این طرح رو  توی ایران پیاده کرد بگیر تا آخرینش که داره کار میکنه ازش  خرید داشتم که میگم بعید میدونم  کسی اینجا سابقه ی من رو داشته باشه کنسول اون  موقعه ای که توایران حدود 3 میلیون بود  من خریده بودم داداش

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

شایعه چیه عمو چند ساله دارم استفاده میکنم از فروشنده های مختلف شایعه نیست قانون شیرینگ  برادر صاحب اکانت اکانت رو  میبنده.

اگه صاحب اکانت میفهمید که همون موقع میتونست ببنده و حتما این کارو میکرد! اما اگه اکانت درست وارد بشه صاحب اکانت چیزی نمیفهمه و اکانت برای مدت طولانی قابل استفاده خواهد بود.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، GForce گفته است :

اگه صاحب اکانت میفهمید که همون موقع میتونست ببنده و حتما این کارو میکرد! اما اگه اکانت درست وارد بشه صاحب اکانت چیزی نمیفهمه و اکانت برای مدت طولانی قابل استفاده خواهد بود.

نمیتونه ببنید عزیز!حتی اگه  ایمیل بفرسته کاری  نمیکنند!

از قسمت managementسایت سونی میشه فهمید اکانت روی چند دستگاه شیر شده و از همونجا میشه غیر فعالش کرد اما  هر اکانتی که اکتیو بشه تا 6ماه  هیچکاری نمیشه کرد این قانون شیرینگ هست!

شما وقتی اکانت میخری اول دی اکتیو  میکنی بعد رو کنسول  اکتیو صاحب  اکانت فوری متوجه میشه در ضمن اینکار دزدی هست خود من وقتی خبردار شدم و تخصصی تماشا کردم و متوجه شدم به کل اینکار رو کنار گذاشتم !دور از شان و انسانیته

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

بحث داغ شدن و این حرفا که همش الکی اصلا بارو نکن کنسول من تا 15ساعت هم روشن مونده و بازی اجرا کرده بعدشم رفته رو  دانلود

سرور های بازی به نسبت ایکس باکس وان عالیه!اما شما اگه غیر از شاتل و پارس آنلاین اینترنت دیگه ای  رو دارید کلا بازی انلاین رو فراموش کنید چون پینگ بقیه ispها بالاست  و فقط این دو شرکت پروفایل گیمینگ ارائه میدن که پینگ کم بشه(مجانی هم هست)

کنسول جدید هم همه جوره سخت افزارش بالاتر میتونید خودتون سرچ کنید روزولشین بالاتر و فریم ریت بهتری داره حتی روی تلویزیون های FULLHDهم کیفیت بهتری داره

بحث ریجن هم حساس نشید فقط اکانت مهم اگه اکانت ریجن یک میسازید بازی ریجن یک بگیرید میتونید بازی ریجن دو هم روش اجرا کنید اما قارد به دانلود DLCهای اون نیستید و اگر  برای بخش آنلاین DLCرایگان مثل نقشه بازی عرضه بشه نمیتونید دانلودش کنید

از طرز و لحن حرف زدنتون معلومه چقد قدیمی هستین! عزیز کی گفته پلیس استیشن پلاس از ایکس باکس لایو بهتره؟ جک سال.

صاحب تاپیک محترم، بهترین روش خرید بازی ، خرید بازی ها به صورت دست دومه که هیچ خطری نداره و ارزش نداره بخاطر چهل پنجاه تومن ریسک بن شدن به جونتون بخرین. و در ضمن تو مناسبتای مختلف بازیا تخفیفای عالی میگیرن مثل امروز به مناسبت جمعه ی سیاه تا ده روز فک کنم بازیا تخفیف میخورن مثل فیفا 17 که با 30 دلار میشه تهیه ش کرد.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

اینم بگم مایکرو سافت و سونی بیکار نیستن بشینن هرکی اکانت هکی استفاده کرد همون موقع بن کنن. اونا اول کنسولو فلگ میکنن و بعد از اون در یه موقع همه کنسولای فلگ شده رو یه جا بن میکنن. 

مونده به شانستون که این ریسکو کنین بن بشین یا نه.

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

از طرز و لحن حرف زدنتون معلومه چقد قدیمی هستین! عزیز کی گفته پلیس استیشن پلاس از ایکس باکس لایو بهتره؟ جک سال.

صاحب تاپیک محترم، بهترین روش خرید بازی ، خرید بازی ها به صورت دست دومه که هیچ خطری نداره و ارزش نداره بخاطر چهل پنجاه تومن ریسک بن شدن به جونتون بخرین. و در ضمن تو مناسبتای مختلف بازیا تخفیفای عالی میگیرن مثل امروز به مناسبت جمعه ی سیاه تا ده روز فک کنم بازیا تخفیف میخورن مثل فیفا 17 که با 30 دلار میشه تهیه ش کرد.

متاسفانه دنیای گیم  همه ادعا دارند یکیش هم تو جک  سال شمایی که سرور های امریکایی رو به PSNترجیح میدی!

من همه ی کنسول ها رو داشتم و دارم الان xbox oneدارم قطعا PSNازXBOX LIVEبرای ما ایرانی ها بهتره حالا هر چی دوست داری بگو اصلا واسم مهم  نیست فقط  بدون این روزا هر  کی  هر چی  خریده الکی  می  خواد ازش دفاع  کنه من همه رو دارم  فرقی  برام  نداره که  حرص اینو بخورم یا حرص اونو!فقط این حرفو اگه جای دیگه مثل بازیسنتر بگی اسپم بارونت میکنند!

کسی هم نگفت اکانت هکی بخری بن میشی!!هیچوقت بن  نمیشی!بلکه بازی قفل میشه !اینکه قفل  نمیشه ادعای بیخود و الکیه بعضیاست که دو ماه اکانت میخرن فکر میکنند چه خبره!حتی خود فروشنده اگه گارانتی بده فقط 6 میده گارانتی میده چون  خودش میدونه چه خبر !

در کل با وجود امثال تو دیگه اینجا پست نمیزارم چون حالم بیشتر بهم میخورره

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

متاسفانه دنیای گیم  همه ادعا دارند یکیش هم تو جک  سال شمایی که سرور های امریکایی رو به PSNترجیح میدی!

من همه ی کنسول ها رو داشتم و دارم الان xbox oneدارم قطعا PSNازXBOX LIVEبرای ما ایرانی ها بهتره حالا هر چی دوست داری بگو اصلا واسم مهم  نیست فقط  بدون این روزا هر  کی  هر چی  خریده الکی  می  خواد ازش دفاع  کنه من همه رو دارم  فرقی  برام  نداره که  حرص اینو بخورم یا حرص اونو!فقط این حرفو اگه جای دیگه مثل بازیسنتر بگی اسپم بارونت میکنند!

کسی هم نگفت اکانت هکی بخری بن میشی!!هیچوقت بن  نمیشی!بلکه بازی قفل میشه !اینکه قفل  نمیشه ادعای بیخود و الکیه بعضیاست که دو ماه اکانت میخرن فکر میکنند چه خبره!حتی خود فروشنده اگه گارانتی بده فقط 6 میده گارانتی میده چون  خودش میدونه چه خبر !

در کل با وجود امثال تو دیگه اینجا پست نمیزارم چون حالم بیشتر بهم میخورره

پست نذاری سنگین تری. ...

چیزی جز توهین بلدی ؟

هه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمن سلام ، تشکر میکنم از کاربران عزیز : GForce  و کاربر :  Dark-_-Witcher بابت ردوبدل کردن اطلاعات و مطالب 

و سلام و تشکر میکنم از کاربر عزیز : ho3einsa بابت راهنمایی و مطالب مفیدشون / امروز همین مورد شما رو در مورد اجاره بازی پرسیدم 

که فروشنده گفتن به ازای یک هفته 2000 تومن ازم میگیره برای بازی البته هر بازی که بخوام و بازیها هم اورجینال هست و همشونو هم داشتن 

البته اینم بگم در مورد اکانت اشتراکی هم گفتن که میتونن برام تهیه کنن و هیچ فرقی نداره چون قیمتهاش باهم زیاد فرق نمیکنه و هر کدوم رو گفتن 

به صرفه هست انتخاب کنم  

از دوستان عزیز خواهش میکنم خودشونو ناراحت نکنن و احترام همدیگه رو نگه دارن چون خدایی میبینم شما ناراحت میشین بنده خودم رو مسئول میبینم 

به هر حال نظرات هر کدوم از عزیزان ممکنه فرق داشته باشه و نیازی به لحن عصبانی و غیره نیست 

ما اومدیم از شما چیزی یاد بگیریم دیگه نیومدیم شما عزیزان رو به جون همدیگه بندازیم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان یه سوال مهم ؟ 

گرافیک یا پردازنده گرافیکی کنسول بازی PS4 SLIM در حد اندازه کدوم گرافیک PC هست ؟ 

اگر بخوایم یه سیستم PC در حد و قدرت کنسول PS4 SLIM بنویسیم چه قطعاتی کنار هم میبندید ؟ 

ویرایش شده توسط ᗩTᗩ
لینک به دیدگاه

کنسول خیلی دنگ و فنگ داره، 10 تا بازی 200 تومنی بخوای بخری خب می شه 2 میلیون

حتی اگه اشتراکی و دست دوم هم بگیری در دارز مدت هزینه اش واقعا زیاد می شه

این دو میلیون رو با هزینه خود کنسول و متعلقاتش بذاری می شه یه سیستم به مراتب قوی تر بست 

تهیه بازی پی سی و حتی آنلاین بازی کردنش خیلی ساده و بی دردسر و کم هزینه تره

درسته کنسول چندتا بازی اختصاصی داره، ولی بازی پی سی هم کم نیست، 

از گرافیک پایین و فریم ریت محدود کنسول هم که چیزی نگم بهتره

درکل اگه کاربر حرفه ای هستی کامپیوترت رو ارتقاء بده. در دراز مدت نتیجه بهتری داره

مگر اینکه بازی های کنسول رو شخصا تجربه کرده  و عاشقش شده باشی

------------------------------------------------------------------------

من به شخصه خیلی دوست دارم هر نرم افزار، بازی، سیستم عامل، آهنگ و یا فیلمی رو به صورت اوریجینال بخرم

ولی ارزش پول ما 30 برابر کمتره، یعنی هر سنت واسه اونا یک تومنه و 100 سنت که می شه یک دلار، انگار 100 تومن ماست

حالا با همین فرمول حساب کن که یک آیفون رو بخری 70 هزار، گرافیک 1080 رو بخری 65 هزار، ماشین شاسی بلند رو بخری فقط 3 میلیون تومن !

یا حتی بازی اوریجینال 50 دلاری رو بخری 5000 تومن، فیلم با نسخه بلوری رو بخری 2900 تومن !

میانگین حقوق یک معلم در انگلیس 2500 دلاره، می شه 4 تا آیفون 650 دلاری باهاش خرید. یا 50 تا بازی اوریجینال

مادر من با 29 سال سابقه تدریس دریافتیش یک و هشتصده که حتی پول یه آیفون قدیمی هم نمی شه !

با وجدان ترین امریکایی هم حاضر نیست یک دهم حقوق ماهانه اش رو واسه فقط یک بازی بده و اونم می ره دنبال کپی و کرک

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت سعید جان عزیز و تشکر میکنم بابت وقتی که گذاشتین 

والا سعید جان کاملا باهات موافقم ولی این برادر ما بودجش محدود هست و اجازه هم نمیده من هم کمکی بهش کنم وگرنه من هم پیشنهاد دادم که 

یه سیستم pc بگیره و کاراش رو ردیف کنه البته یه سیستم معمولی اداری داره ولی خب میخواد هزینه رو کنترل کنه و ماهم به تصمیمش احترام میزاریم 

والا من حساب کردم معمولی ترین سیستمی که بشه باهاش بازی رو بالا آورد حدود 2.5 میلیون تومن خرج برمیداره البته به استثنای هارد و مانیتور که اگر حساب بشه 

خودتون میدونین که به کجاها میره و واقعا گرون در میاد و به قول شما با این درآمد افتضاح باید هزینه هارو به دلار تقدیم کنیم متاسفانه که واقعا عذاب آوره و ارزش پولمون هم که هیچ !! 

در مورد بازیهاشم باید به همون اجاره و یا کی های اشتراکی بسنده کنیم و چاره ای نیست خدایی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 ساعت قبل، ᗩTᗩ گفته است :

دوستان یه سوال مهم ؟ 

گرافیک یا پردازنده گرافیکی کنسول بازی PS4 SLIM در حد اندازه کدوم گرافیک PC هست ؟ 

اگر بخوایم یه سیستم PC در حد و قدرت کنسول PS4 SLIM بنویسیم چه قطعاتی کنار هم میبندید ؟ 

دوستان مرا دریابید 

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، ᗩTᗩ گفته است :

دوستان مرا دریابید 

گرافیک 7870 هست تقریبا

ولی  از اونجایی که بازیها برای کنسول بسیار بهینه هستند شما باید کارت قویتری داشته باشی برای اجرا کردن همون بازیها با گرافیک یکسان..

اگه یدونه GTX 960 بگیری گرافیک بسیار بهتری نسبت به ps4 میگیری (منظورم نسخه پرو نیست!هرچند همونم تا الان چیزی نبوده از لحاظ قدرت)

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان و عزیزان یه سوال در مورد خروجی کنسول PS4 SLIM دارم که چه جوری میتونم صدای خروجی رو 

منتقل کنم به اسپیکرها ؟ چون این کنسول گویا پورت اپتیکال خروجی صدای جداگانه نداره 

ویرایش شده توسط ᗩTᗩ
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ᗩTᗩ گفته است :

دوستان و عزیزان یه سوال در مورد خروجی کنسول PS4 SLIM دارم که چه جوری میتونم صدای خروجی رو 

منتقل کنم به اسپیکرها ؟ چون این کنسول گویا پورت اپتیکال خروجی صدای جداگانه نداره 

فکر کنم تبدیل هایی باشه که از HDMI خروجی صدا بگیرن . البته به نظر من ps4 معمولی به دلیل ظاهر زیباتر و داشتن پورت صدا بهتره . ps4 اسلیم ظاهر جالبی نداره .

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت استارتر و دوستان

آقا اگه فرق اسلیم و عادی فقط ظاهر باشه به عقیده بنده هزارتومن هم هزینه روش اشتباه هست با توجه به اوضاع اقتصادی مملکت و ملت.

اومدم همینو بگم.

در ضمن کلن مقایسه pc و ps یکم مورد داره. اگه فقط و فقط بحث بازی باشه ابدا پی سی بستن معقول نیس ولی پی سی استفاده اش چندین برابر از ps  بیشتر هستنش هزار تا کار میشه باهاش کرد. برا کسی که pc داره الان با یه پردازنده i5 به بالاتر و حتی i3. به نظرم ارتقا کارت گرافیک موضوعیت پیدا میکنه با هزینه 1 تومن میتونی یه گارافیک استوک عالی بگیرید  که میخوره پردازنده گرافیکی ps رو. ولی اگه صرف خرید سیستم کامل اونم با استفاده گیمینگ باشه خیلی کار اشتباهیه خرید pc.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...