رفتن به مطلب

فروش مادربرد MSI Z77 سی پی یو i3 2100 رم Geil 8GB گرافیک PowerColor R9 280X

Recommended Posts

سلام، قطعات زیر برای فروش هستند.

سی پی یو و مادربرد با هم به فروش میرسد، مگر اینکه برای هر دو مشتری وجود داشته باشد.

به پست ها و پیامهای آخرین قیمت و قیمت کمتر ترتیب اثر داده نخواهد شد.

تمامی قطعات دارای 24 ساعت مهلت تست هستند، تست های درخواستی از قطعات انجام خواهد شد.

1.مادربرد MSI Z77-G43 -1155- لینک

2.سی پی یو i3 2100 بدون باکس به همراه فن اصلی-- لینک

3.رم  8GB Geil  EVO CORSA 1600 -- لینک

4.گرافیک PowerColor TurboDuo R9 280X OC-3GB -- لینک

قیمت ها و وضعیت قطعات : 

مادربرد : 220T -- گارانتی تمام شده، بسیار تمیز و کم کار دارای پنل + جعبه 

سی پی یو : 200T -- بدون باکس + فن اصلی

رم : 120T -- گارانتی مادام العمر سازگار، کم کار و بسیار تمیز

گرافیک : 550T -- بدون گارانتی و بدون جعبه، بسیار تمیز و کم کارکرد.

نحوه ی ارسال به تمام نقاط ایران : 

تیپاکس : 8 هزار تومن

اعتماد سازی :

فیدبکها به بنده در فروم پرشین تولز.

عکس ها : 

07115432945515713541_thumb.jpg;  06189484714769937443_thumb.jpg;  62986181688100954355_thumb.jpg;  48282009130893509989_thumb.jpg;  18221825154622563390_thumb.jpg81763879359119694963_thumb.jpg;  92910573246605251823_thumb.jpg;  66107219305408991864_thumb.jpg;  76611350073407203540_thumb.jpg;

تست ها : 

98296380644467433808_thumb.png  69301944625711325124_thumb.jpg  50413409292593618557_thumb.png
ویرایش شده توسط mboveiri
لینک به دیدگاه

جناب رم ها رو‌میخوام تو پرشین تولز هم هستین ؟ یه مقدار امتیازتون کمه اعتماد سازی شه رم ها واس من شماره کارت بدین واریز کنم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

اول ارسال ممکنه؟ رم برای بنده

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، pariseiran گفته است :

جناب رم ها رو‌میخوام تو پرشین تولز هم هستین ؟ یه مقدار امتیازتون کمه اعتماد سازی شه رم ها واس من شماره کارت بدین واریز کنم

سلام دوست عزیز،رم یک عدد هست، بله پی تی هم هستم، برای اعتمادسازی امتیاز بازارچه م تو پی تی کم نیست ، رم هم گارانتی مادام و 24 ساعت مهلت تست داره.

فیدبکها به بنده در فروم پرشین تولز.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، baned گفته است :

سلام دوست عزیز

اول ارسال ممکنه؟ رم برای بنده

سلام
خیر دوست عزیزمیسر نیست، ایضاً قبل از شما دوستی رم رو خواستن، اگر ایشون نخواستن و شما مشکلی برای واریز بعد ارسال نداشتید برای شما.

لینک به دیدگاه

سلام
خیر دوست عزیزمیسر نیست، ایضاً قبل از شما دوستی رم رو خواستن، اگر ایشون نخواستن و شما مشکلی برای واریز بعد ارسال نداشتید برای شما.

داداش لینک مشکل داره لینک یکی از تاپیک هامچ میدم تو پی تی اونجا پخ بزن شماره کارت و اسم فامیلیتو واریز کنم برات گرامی

http://forum.persiantools.com/index.php?threads/834815/

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، mboveiri گفته است :

سلام

مشکلی نداره 

مبارکشون باشه

لینک به دیدگاه

مشکلی نداره 
مبارکشون باشه

داداش خیلی لازمته رم من انصراف بدما البته استارتر پخ نزده هنوز تو پرشین تولز بهم قیمت مناسب بگه باندلم میخوام با اندگی تخفیف

لینک به دیدگاه

سلام گرافیکو با گرافیک هم معاوضه میزنی مدل گرافیکم gtx 660ti win force 2x ocهستش

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، pariseiran گفته است :

داداش خیلی لازمته رم من انصراف بدما البته استارتر پخ نزده هنوز تو پرشین تولز بهم قیمت مناسب بگه باندلم میخوام با اندگی تخفیف

دمت گرم با مرام :)

شما معامله کنید

اگه معاملتون نشد من رمو بر میدارم 

بازم مرسی از معرفتت

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، pariseiran گفته است :

ویرایش شده توسط baned
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، pariseiran گفته است :

لینک تاپیک در در پی تی : http://forum.persiantools.com/threads/فروش-مادربرد-msi-z77-سی-پی-یو-i3-2100-رم-geil-8gb-گرافیک-powercolor-r9-280x-با-قیمت-مناسب.835294/

دوستان سعی شده پایین ترین قیمت نسبت به وضعیت بازار روی قطعات گذاشته بشه.

تستها اضافه شد.

لینک به دیدگاه

باندلتو با باندلمون تعويض دارى؟

Z97 D3H + 4790 در حد با گارانتى

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، eddy گفته است :

باندلتو با باندلمون تعويض دارى؟

Z97 D3H + 4790 در حد با گارانتى

ممنون عزیز، قصد فقط فروش هست.
برای همه قطعات به قیمت پایه فعلن مشتری هست، دوستان اگر پیشنهاد بالاتری دارن ارسال کنند، اولویت با فروش چند قطعه با هم هست.

لینک به دیدگاه

من کلا انصراف میدم مزایده نبود که قیمتا بالا بره این یک دوما منتظر دادن شماره کارت بودم که تاپیک تو پیتی زدین شخصی باندل رم باهم خواست اولویت شد ایشون همونطور که بالا اون دوستمون میخواست حاظر به انصراف بودم تا به دستش برسه ولی این دندون گردی زیاد جالب نی از خیرش گذشتیم این نکته رو اضافه کنم اگر همون اول تو تاپیک مینوشتین مشکلی نداشت حق کاملا با شما بود

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، pariseiran گفته است :

من کلا انصراف میدم مزایده نبود که قیمتا بالا بره این یک دوما منتظر دادن شماره کارت بودم که تاپیک تو پیتی زدین شخصی باندل رم باهم خواست اولویت شد ایشون همونطور که بالا اون دوستمون میخواست حاظر به انصراف بودم تا به دستش برسه ولی این دندون گردی زیاد جالب نی از خیرش گذشتیم این نکته رو اضافه کنم اگر همون اول تو تاپیک مینوشتین مشکلی نداشت حق کاملا با شما بود

عزیز، بنده قصد دلخور کردن شما رو نداشتم، بنده شما رو از قدیم تو پی تی میشناسم و میدونم که از بچه های درست پی تی هستید، منتها ناهمانگی بنده بین زدن 2 تاپیک باعث شد که این مشکل بوجود بیاد،درسته مزایده نبود ولی اصولن کسی اگر قیمتش از قیمت پایه بیشتر باشه در اولویت قرار میگیره.
بنده از شما معذرت خواهی میکنم.

لینک به دیدگاه

عزیز، بنده قصد دلخور کردن شما رو نداشتم، بنده شما رو از قدیم تو پی تی میشناسم و میدونم که از بچه های درست پی تی هستید، منتها ناهمانگی بنده بین زدن 2 تاپیک باعث شد که این مشکل بوجود بیاد،درسته مزایده نبود ولی اصولن کسی اگر قیمتش از قیمت پایه بیشتر باشه در اولویت قرار میگیره.
بنده از شما معذرت خواهی میکنم.

گفتم مشکلی نداشتم که اگه خیلی گیر قطعه بودم که به دوستمون نمیگفتم انصراف میدم به هر‌حال مشکلی نیس قسمت هرکی باشه مبارکش باشه شما هم ببخشید اخه این چندمین باره اینجور میشه یه بار پول واریز کردم طرف دبه کرد اونم فقط واسه ۱۵ هزار تومن یکبار دیگه هم مشتری بهتری پیدا کرد گفت تو باربری دزدیدن جنسو اینه که یکم حساس شدم شرمنده خوب بفروشین

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mboveiri گفته است :

لینک تاپیک در در پی تی : http://forum.persiantools.com/threads/فروش-مادربرد-msi-z77-سی-پی-یو-i3-2100-رم-geil-8gb-گرافیک-powercolor-r9-280x-با-قیمت-مناسب.835294/

دوستان سعی شده پایین ترین قیمت نسبت به وضعیت بازار روی قطعات گذاشته بشه.

تستها اضافه شد.

عزیز نگفتی گرافیکو تعویض میکنی یا نه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، حامد 480 گفته است :

عزیز نگفتی گرافیکو تعویض میکنی یا نه

عزیز گرافیک در فروم همسایه فروخته شد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...