رفتن به مطلب

راهنمایی در خرید مانیتور برای گیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، mohammad7 گفته است :

ممنون برای راهنمایی

شما مانیتور fullHD با قیمت پایین سراغ دارین؟ برای گیم میخوام ، البته تو لیون کامپیوتر هم موجود باشه که بتونم سفارش بدم (قیمتش هر چقدر کمتر باشه بهتره)

خواهش می کنم. 

برای بازی دیگر دوستان تجربه ی بیشتری دارند و بهتر می تونن راهنمایی کنند. اگر نمایشگر همه منظوره می خوای از خانواده ی ips از 500 به بالا قیمت داره. بودجه چقدره؟

اگر از تهیه ی تبدیل صرفنظر کرده ای عنوان تاپیک رو ویرایش کن و به آخر پست اول هم موضوع مشاوره برای نمایشگر رو بیافزا.

لینک به دیدگاه

دست دوم ، 22 اینچ یا پایین تر ، بدون گارانتی ، می تونین 350 بخرین . 

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

خواهش می کنم. 

برای بازی دیگر دوستان تجربه ی بیشتری دارند و بهتر می تونن راهنمایی کنند. اگر نمایشگر همه منظوره می خوای از خانواده ی ips از 500 به بالا قیمت داره. بودجه چقدره؟

اگر از تهیه ی تبدیل صرفنظر کرده ای عنوان تاپیک رو ویرایش کن و به آخر پست اول هم موضوع مشاوره برای نمایشگر رو بیافزا.

بودجه دقیقی در نظر ندارم ، هر چقدر ارزونتر باشه بهتره

موضوع و متن تاپیک رو ویرایش کردم ، اونجا گفتم که مانیتوری که میخوام چه ویژگی‌هایی داشته باشه

در 6 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

دست دوم ، 22 اینچ یا پایین تر ، بدون گارانتی ، می تونین 350 بخرین . 

دست دوم که اصلا ، خوشم نمیاد چیزی رو دست دوم بخرم

موضوع و متن تاپیک رو ویرایش کردم ، ممنون میشم با توجه به ویژگی‌هایی که گفتم یه مانیتور خوب معرفی کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من اینو پیشنهاد میکنم تو رنج خودش خیلی خوبه

http://lioncomputer.ir/product/9287/مانیتور+22+اینچ+ال+جی+LG+22MP58VQ/

اینم به نظر خوب میاد : http://lioncomputer.ir/product/8917/مانیتور+بنکیو+GW2255HM/

از خانواده مانیتور اولی دارم راضیم mp55hq

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

مانیتور معمولا عمر محدود تری داره و بهتره سمت کار کرده نری که ممکنه یک روز هم کار نکنه و خراب شه

سری آی پی اس رنگش حقیقی تره و به واقعیت نزدیک تر، سری TN کمی پر رنگ تره و رنگ هاش گرم تره

دسته اول واسه کارهای گرافیکی و فوق دقیق خوبه ولی کمی فیلم و بازی رو بی رنگ و رو می کنه

یعنی اگه واسه فتوشاپ و امثالهم نمی خوای لازم نیست پول بیشتر واسه آی پی اس بدی

درضمن سرعت پاسخ گویی تی ان بهتره و در بازی آنلاین عملکرد بهتری داره

در مورد پاور، الان تقریبا تمام کارت های گرافیک تو خود جعبه تبدیل 6 پین به 8 پین داره

یعنی اول از تقلبی بودن پاورت یقین 100% پیدا کن چون شاید لازم نباشه هیچ هزینه ای واسه پاور بکنی

لینک به دیدگاه

Samsung s24d395

Samsung s24d595

دو تای بالایی 24 اینچی نیستند و گول اسمشون رو نباید خورد ولی کیفیت رنگ و زاویه ی دید خوبی دارند.

Lg 22mp یا lg23mp  اگر سری hq گیرت بیاد رنگ و زاویه ی دید بهتری داره و گرنه سری vq بگیر که از نظر قابلیتهای تصویری به اون دو نمونه سامسونگ نزدیک ه.

این نمونه های الجی بدنه ی پلاستیکی براق دارند و توی پاک کردنشون باید دقت کنی خش نگیرند، بدنه ی دو نمونه ی سامسونگ کمی بهتره.

منوها و گزینه های الجی از سامسونگ بهتر و کاربردی تر اند. 

بقیه ش بستگی به سلیقه و ترجیح شخصی داره.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

اینم به نظر خوب میاد : http://lioncomputer.ir/product/8917/مانیتور+بنکیو+GW2255HM/

درود

کیفیت رنگ و زاویه ی دید vq به خوبی hq نیست. البته دکمه ها و منوهاش خوشگل تر اند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

Samsung s24d395

Samsung s24d595

دو تای بالایی 24 اینچی نیستند و گول اسمشون رو نباید خورد ولی کیفیت رنگ و زاویه ی دید خوبی دارند.

Lg 22mp یا lg23mp  اگر سری hq گیرت بیاد رنگ و زاویه ی دید بهتری داره و گرنه سری vq بگیر که از نظر قابلیتهای تصویری به اون دو نمونه سامسونگ نزدیک ه.

این نمونه های الجی بدنه ی پلاستیکی براق دارند و توی پاک کردنشون باید دقت کنی خش نگیرند، بدنه ی دو نمونه ی سامسونگ کمی بهتره.

توضیح کامل

در 1 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

کیفیت رنگ و زاویه ی دید vq به خوبی hq نیست. البته دکمه ها و منوهاش خوشگل تر اند. ☺

سعید جان ، راجب بنکیو چه نظری داری ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، StarKilleR گفته است :

توضیح کامل

سعید جان ، راجب بنکیو چه نظری داری ؟

این مدل gw  رو از نزدیک ندیده ام. نمونه های که سر و کار داشته ام وxl و rl بوده اند. چند تا دوست و آشنا دارم که اهل بازی هستند، براشون بنکیو گرفته ام و تا کنون خرسند بوده اند. همین طور به دو تا گیم نت مشاوره خرید دادم و کمابیش براشون تنظیم هم کردم. مطابق چیزی که گفتند بهترین نمایشگرهایی بود که تجربه کرده بودند. در مقایسه با بقیه ی tn ها بهتر اند و کمابیش قابل مقایسه با 238 های ایسوس هستند. سری xl البته بهتره و گرانتر و پایه و بدنه ی خیلی خوبی داره. خودم چون قابلیت های رنگی و زاویه ی دید برام مهم ه نمایشگرهای بنکیو این دو سری رو چندان نمی پسندم و به سری bl که زیر مجموعه ی ips هستند علاقه دارم. اونها البته تنوع چندانی در بازار ما ندارند.

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

اون lg مانیتور خوبی به نظر میاد

بنکیو هم هم به نظر خوب میاد ولی با این بِرَند آشنایی ندارم ، زمان پاسخدهیش هم ۶ هست که بالاست ، اکثر مانیتورهایی که دیدم ۵ بودن و شنیدم که برای گیم زمان پاسخدهی ۳ به پایین مناسبتره ، منم اهل بازی‌های آنلاین هستم برای همین این مورد برام مهمه

در 31 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

مانیتور معمولا عمر محدود تری داره و بهتره سمت کار کرده نری که ممکنه یک روز هم کار نکنه و خراب شه

سری آی پی اس رنگش حقیقی تره و به واقعیت نزدیک تر، سری TN کمی پر رنگ تره و رنگ هاش گرم تره

دسته اول واسه کارهای گرافیکی و فوق دقیق خوبه ولی کمی فیلم و بازی رو بی رنگ و رو می کنه

یعنی اگه واسه فتوشاپ و امثالهم نمی خوای لازم نیست پول بیشتر واسه آی پی اس بدی

درضمن سرعت پاسخ گویی تی ان بهتره و در بازی آنلاین عملکرد بهتری داره

در مورد پاور، الان تقریبا تمام کارت های گرافیک تو خود جعبه تبدیل 6 پین به 8 پین داره

یعنی اول از تقلبی بودن پاورت یقین 100% پیدا کن چون شاید لازم نباشه هیچ هزینه ای واسه پاور بکنی

از تقلبی بودن پاورم مطمئنم ، قبلا یه تو یه تاپیک تو همین انجمن در مورد این موضوع بحث شده 

در 31 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

Samsung s24d395

Samsung s24d595

مدل‌های سامسونگ که معرفی کردید خیلی گرونن! حتی همون مدل lg هم که ۵۰۰ تومنه بازم برام گرونه تو این شرایط که میخوام گرافیک و پاور هم بخرم

یعنی مانیتور ارزونتر با ویژگی‌هایی که میخوام نیست؟ 

اگه نیست پس اون مدل lg و بنکیو بهترین گزینه هستند برام ولی نمیدونم کدوم بهتره

ای کاش مانیتور زیر ۵۰۰ تومن هم وجود داشته باشه ، چون بودجه‌ محدودی دارم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mohammad7 گفته است :

یعنی مانیتور ارزونتر با ویژگی‌هایی که میخوام نیست؟ 

اگه نیست پس اون مدل lg و بنکیو بهترین گزینه هستند 

با این که تازه وارد هستی نقل قول چندگانه رو زود آموختی. ?

توی لیون اون دو مورد به احتمال زیاد هستند و نمایشگر نو با کیفیت قابل قبول زیر 500 سراغ ندارم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...