رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام دوستان ببخشید یه سوال داشتم خدمت دوستان بنده قصد خرید قطعات رو داشتم میخواستم بپرسم واسطه وجود نداره تا با خیال راحتتر خرید کنم ؟ توضیح  بدید در این باره یا اعتماد سازی به چه شکله ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Ali Parvaz گفته است :

سلام دوستان ببخشید یه سوال داشتم خدمت دوستان بنده قصد خرید قطعات رو داشتم میخواستم بپرسم واسطه وجود نداره تا با خیال راحتتر خرید کنم ؟ توضیح  بدید در این باره یا اعتماد سازی به چه شکله ممنون میشم

درود برشما

اتفاقا لیون برای خرید راحت و مطمئن بین خریدار و فروشنده واسطه  داره.
و این واسطه میتونه از افراد با سابقه لیون و یا شخص آقای حسینی باشه.

روش کار :

1 - خریدارو فروشنده اول باید سر قیمت به توافق برسن و چانه زنیهاشون رو بکنن ( بعد بنده رو دعوت کنن در غیر اینصورت بنده از پیغام خارج خواهم شد )

2 - بعد از اجرای گزینه یک و اتمام و توافق برای معامله ، بنده و جناب مهندس معتمدی با نام کاربریه MJ Motamedi رو به پیغام خصوصی دعوت میکنن ( در پیغام خصوصی بر روی گزینه افزودن در بخش دعوت از دیگران استفاده کنید )

3 - بعد از تایید بنده برای واریز مبلغ ، خریدار موظف هستش مبلغ مورد معامله رو به شماره حساب 1666723270 بانک ملت و یا به شماره کارت بانک ملت  6104337888708508 به نام سعید حسینی گیلوائی واریز کنه و در همون پیغام خصوصی مشترک فیش واریزی رو اعلام کنه

4 - فروشنده بعد از تایید واریز و صحت شماره فیش توسط ما ( روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح الی 18 و در روزهای پنج شنبه از ساعت 10 صبح الی 14 تایید انجام میشود ) در همان پیغام خصوصی مشترک کالا رو با روشی که قبلا با هم به توافق رسیدن ارسال میکنه ( حتما کالا رو با بهترین بسته بندی ارسال نمایید تا از بروز اسیب های احتمالی جلوگیری بشه )

5 - بعد از رسیدن کالا به دست خریدار ، خریدار موظف هستش صحت و سلامت کالا رو در همان پیغام خصوصی مشترک تا 24 ساعت اعلام کنه و بعد از اعلام خریدار ما مبلغ رو به حساب فروشنده با کسر هزینه انتقال و درصد مورد توافق  واریز خواهیم کرد .

6 - بنده تا مبلغ واریزی رو تایید نکردم فروشنده نباید کالا رو ارسال کنه ( در غیر اینصورت تمام مسائل مربوط به خود فروشنده می باشد )

ویرایش شده توسط sobhan
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، sobhan گفته است :

درود برشما

اتفاقا لیون برای خرید راحت و مطمئن بین خریدار و فروشنده واسطه  داره.
و این واسطه میتونه از افراد با سابقه لیون و یا شخص آقای حسینی باشه.

روش کار :

1 - خریدارو فروشنده اول باید سر قیمت به توافق برسن و چانه زنیهاشون رو بکنن ( بعد بنده رو دعوت کنن در غیر اینصورت بنده از پیغام خارج خواهم شد )

2 - بعد از اجرای گزینه یک و اتمام و توافق برای معامله ، بنده و جناب مهندس معتمدی با نام کاربریه MJ Motamedi رو به پیغام خصوصی دعوت میکنن ( در پیغام خصوصی بر روی گزینه افزودن در بخش دعوت از دیگران استفاده کنید )

3 - بعد از تایید بنده برای واریز مبلغ ، خریدار موظف هستش مبلغ مورد معامله رو به شماره حساب 1666723270 بانک ملت و یا به شماره کارت بانک ملت  6104337888708508 به نام سعید حسینی گیلوائی واریز کنه و در همون پیغام خصوصی مشترک فیش واریزی رو اعلام کنه

4 - فروشنده بعد از تایید واریز و صحت شماره فیش توسط ما ( روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح الی 18 و در روزهای پنج شنبه از ساعت 10 صبح الی 14 تایید انجام میشود ) در همان پیغام خصوصی مشترک کالا رو با روشی که قبلا با هم به توافق رسیدن ارسال میکنه ( حتما کالا رو با بهترین بسته بندی ارسال نمایید تا از بروز اسیب های احتمالی جلوگیری بشه )

5 - بعد از رسیدن کالا به دست خریدار ، خریدار موظف هستش صحت و سلامت کالا رو در همان پیغام خصوصی مشترک تا 24 ساعت اعلام کنه و بعد از اعلام خریدار ما مبلغ رو به حساب فروشنده با کسر هزینه انتقال و درصد مورد توافق  واریز خواهیم کرد .

6 - بنده تا مبلغ واریزی رو تایید نکردم فروشنده نباید کالا رو ارسال کنه ( در غیر اینصورت تمام مسائل مربوط به خود فروشنده می باشد )

البته دوست عزیز ، توجه کنید که اگر فرد متقابل ، امتیاز های مثبت زیادی داشت (حدود 20 و بالا تر) 
دیگه اون فرد مطمئنه و شما می تونین واریز کنین و بعد براتون بفرستن (یا بفرستین و بعد براتون واریز کنن)

امکان داره هم شخصی ، دوستش یا بردارش یا .... ، هم در انجمن باشه که امتیاز بالایی داشته باشه ، و شما می تونین با توجه به امتیاز های اون فرد ، براشون بفرستین.
در ضمن ، چیزی که بالا عرض نکردن این بود که یک درصد کل هزینه رو باید خریدار یا فروشنده (دو طرف هماهنگی می کنن) برای خودِ سیستم واسطه میشه که واقعا کم و عالیه.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

البته دوست عزیز ، توجه کنید که اگر فرد متقابل ، امتیاز های مثبت زیادی داشت (حدود 20 و بالا تر) 
دیگه اون فرد مطمئنه و شما می تونین واریز کنین و بعد براتون بفرستن (یا بفرستین و بعد براتون واریز کنن)

امکان داره هم شخصی ، دوستش یا بردارش یا .... ، هم در انجمن باشه که امتیاز بالایی داشته باشه ، و شما می تونین با توجه به امتیاز های اون فرد ، براشون بفرستین.
در ضمن ، چیزی که بالا عرض نکردن این بود که یک درصد کل هزینه رو باید خریدار یا فروشنده (دو طرف هماهنگی می کنن) برای خودِ سیستم واسطه میشه که واقعا کم و عالیه.

بله
تصحیح میکنم.

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

قطعا این فروم همه چشمو دل پاکن و مشکلی ندارن و قصدی از این حرفا ندارم بعدا داستان نشه ولی مورد داشتیم با نزدیک 100 امتیاز مثبت کلاه چند نفرو برداشت و یه ابم روش ( فروم بغلی تازه تگ فروشنده معتبر رو هم داشت ) .

بهتزین راه سیستم واسطه لیونه البته خیلی از کاربران تو همین فروم هستن که من خودم شخصا حاظرم 100 ملیون رو هم چشم بسته بریزم واسشون. :))

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

سلام دوستان.ی مقدار اعتماد هم بد نیست برای دیگران قائل بشیم.بنده خودم بیش از 7 مورد خرید چه در این فروم چه پی تی داشتم که از دوستان با امتیاز صفر بوده و خدارو شکر موردی هم پیش نیومده.حتی اولم واریز کردم براشون.در کل دوستانی که امتیاز دارن که بیشترشونم توی فروم برادرانه و مخلص به دوستان کمک میکنن مشکلی ندارن درکنار اینها هم واسطه لیون هستش که بیشتر به نفع خریداره تا فروشنده.توی لیون هم که اگه ی مدت زندگی کنید میبینید که جو بیشتر دوستانه س و بعد چند مدت دوستانو جوری قبول دارید که انگار چند ساله میشناسید. 

ایشالا که  مشکلی پیش نیاد برای هیچکس

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

اما به نظر من بهتره همیشه از واسطه استفاده کرد مگر اینکه طرف مقابل خیلی بشناسید حتی اگر طرف 1000 تا امتیاز داشته باشه میتونه خیلی راحت کلاه برداری کنه و بعدشم  بره یه اکانت دیگه بسازه  وشروع کنه به معامله  براش هیچ فرقی هم نمیکنه

من خودم ترجیح میدم بیشتر معامله هامو حضوری انجام بدم و همیشه تخفیف سنگینی  هم برای حضوری میدم

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...