رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 7 دقیقه قبل، Trafalgar D Water Law گفته است :

دوست عزیز بنده عرض کرده بودم که نظرم روی فروش کلی هست و هرکی بیشتر قطعه بخواد به اون فروخته میشه درضمن همه دوستان وقت میزارن نه فقط شما میتونید نو بخرید وقت نزارید درضمن من قرار بود به شما خبر بدم هنوز نه خانی اومده بود نه خانی رفته بود

قبل از اینکه سیستم رو بخواهید بفروشید به بنده قول فروش رو دادید و حتی ادرس و شماره تلفن 

در هر صورت از شما بعید نبود این مدلی جنس فروختن 

لینک به دیدگاه

• ارسال 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 1 دقیقه قبل، hossinkaspersky گفته است :

قبل از اینکه سیستم رو بخواهید بفروشید به بنده قول فروش رو دادید و حتی ادرس و شماره تلفن 

در هر صورت از شما بعید نبود این مدلی جنس فروختن 

عزیز من از شما معذرت میخوام لطفا تاپیک رو به هاشیه نبرید ممنون  مشکل از سمت بنده بود

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، mostafa-b گفته است :

با تشكر از آقا پورياي گل

خواهش مبارکتون باشه مصطفی جان

لینک به دیدگاه

فقط مانیتور باقی مونده که به 610 کاهش قیمت دادم  فوری فوری تهران باشه چه بهتر

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/01, 10:33:20، Trafalgar D Water Law گفته است :

با سلام خدمت دوستان 
یه سیستم دارم برای فروش خیلی کم کارکرد و تمیز دلیل فروششم اینه که استفاده نمیشه  تمام قطعات گارانتی دارن و سالم و در حال کار کردن هستن فقط هارد و کیس 2 تا مورد کوچیک داره که عرض میکنم 

cpu i3 6100 intel 1151 قیمت 310 تومان با فن و باکس                  فروخته شد به اقای mostafa-b

h170 gaming 3 gigabyte فوق تمیز با 2 سال و نیم گارانتی اواژنگ قیمت 400 با جعبه و همه چیزش               فروخته شد به اقای mostafa-b

ram 2x4gb g.skill 2400mhz cl15  قیمت 150 با گارانتی مادام اواژنگ                       فروخته شد به اقای mostafa-b

باندل کلی فروخته میشه مگر اینکه برای باقی قطعاتش مشتری دست به نقد باشه          

گرافیک rx 480  sapphire nitro+ 8gb با گارانتی الماس 2 سال قیمت 1090             فروخته شد به اقای mostafa-b

مانیتور asus vx 229h ah-ips فوقالعاده تمیز کم کارکرد با گارانتی کامل  چند ماه خریداری شده قیمت 610 

پاور evga 750b2 با گارانتی تمیز نیمه ماژولار با قیمت 300              فروخته شد به اقای mostafa-b

کیس گرین استیاک z4 عالی فقط یا بار شیشه اش از دستم افتاددو گوشه پایینش کمی لب پر شده گرچه کسی که بخره میتونه بره پلکسی روشن بزنه براش قیمت 130                  فروخته شد به اقای mostafa-b

هارد وسترن دیجیتال 1ترا ابی با گارانتی سازگار نوش الان 175 هست  یه موردی که داره health ش روی 52 % هست البته احتمالا با یه low level format درست شه اگرم خراب شه گارانتی قبول میکنه بهشون گفتم گفتن نرم افزارای تست برای ما ملاک نیستن هارد کار میکنه هر وقت کار نکرد بیاین عوض میکنیم قیمت 90           فروخته شده به اقای smiley

دی وی دی رایتر پایونیر تمیز  قیمت 35              فروخته شده به اقای smiley    

هزینه ارسال با خریدار است

قیمت کل میشه 3150 نظرم روی فروش کلی هست ولی اگه برای همه قطعات مشتری باشه تک فروشی هم داریم درضمن احتمال کنسل شدن فروش هم هست

ممنون از لیون کامپیوتر

photo1220448947985819851.jpgphoto1220448947985819852.jpgphoto1220448947985819853.jpgphoto1220448947985819854.jpg

مدت گارانتی مانیتور چقد مونده؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، aminsa گفته است :

مدت گارانتی مانیتور چقد مونده؟

عزیز من 2 یا 3  ماه هست خریدم از کارت گارانتیش شب عکس میزارم  3 یا 4 ماهش رفته
گارانتیش 3 ساله هست فکر کنم 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...