رفتن به مطلب

فروش نوت بوک ایسوز سری گیم

Recommended Posts

با سلام

فروش نوت بوک ایسوس سری گیم

مدل:Asus G51VX

مشخصات:CPU:7350-RAM:4GB-HDD:320-VGA:GTX 260و.......

آدرس سایت:http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=0rtKwgmuen69jiqw

وضعیت گارانتی:پایان مدت اعتبار

زمان کارکرد:حدودا یک سال

وضعیت دستگاه:کاملا سالم

به خریدار یک عدد کیف کوله پشتی اورجینال ایسوس نیز داده میشود.

دوستان لطف کنند و قبمت خودشون بدن امیدوارم قیمت خوبی بدید به بالاترین قیمت فروخته خواهد شد.

موقعیت بنده تهران هست و این شمارم هست برای کسایی که با تلفن راحت ترن09356779921 @};-

ویرایش شده توسط hashem
لینک به دیدگاه

با سلام دوست عزیز دستگاه گارانتی اصلی هست یا متفرقه و سوال دیگه مرجوعی کارخانه (Factory Referbished) یا new هست .

درستگاه های مرجوعی کارخانه پشتش 6 ماه گارانتی بین الملل زده و دستگاه های new بیست و چهار ماه /.

لینک به دیدگاه

با سلام دوست عزیز دستگاه گارانتی اصلی هست یا متفرقه و سوال دیگه مرجوعی کارخانه (Factory Referbished) یا new هست .

درستگاه های مرجوعی کارخانه پشتش 6 ماه گارانتی بین الملل زده و دستگاه های new بیست و چهار ماه /.

در مورد گارانتیش چیزی ذکر نشده ولی گارانتیش انفورماتیک گستر بود.اون موقع که که من خریدم ایران زیاد از این نوع نبود الانم زیاد نیست فکر کنم ولی از نظر کارایی واقعا عالیه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما یه قیمت پایه بده تا ببینیم قیمت مد نظر شما چنده؟

قیمت نو این دستگاه رو هم اگه دوستان دارن اعلام کنند.

لینک به دیدگاه

اگر ریفر نباشه برای شروع من 500 خریدارم .

ویرایش شده توسط nasiban
لینک به دیدگاه

اين قيمت 500 واقعا من دچار ترديد كرد براي فروش. من 800 نهايت ميفروشم .من اگه بخوايد راستشو بگم اخرين مشتريي كه دارم 720 هست اونم جز فروشنده هاي كامپيوتره يعني مغازه هست. من خواستم به مصرف كننده بفروشم كه بيشتر بفروشم.در بازار من كه نوشو پيدا نكردم ولي اگه باشه تعدادش محدوده-من كه 1350000 خريدم و با كيفش شد 1410000 ،نمي دونم الان چنده.

با تشكر

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز الان لبتاب ایسوس N 53SV با کانفیگ

"COREi7 2630QM/2..2.9GHZ/

6MB/

"4 DDR III

1333"

640

GeForce 540 1GB DDR III

15.6 ' HD LED BL 1366 x 768

BLUE RAY

"WIFI 6CELL/B&M/2.7KG/

HDMI/EXP/USB3"

رو با گارانتی دو ساله 1300 میشه خرید حالا خودتون حساب کنید که قیمت نو لبتاب شما چقدر میشه و قیمت لبتاب شما در چه حدی هستش.

لینک به دیدگاه

اگه 720مشتری دارین حتما بفروش خیلی خوب میخرن.

من 550خریدارم .

لینک به دیدگاه

بله منم قبول دارم قیمت اونی که شما میگید همونه ولی اگه اطلاع داشته باشید این سری گیم هست و این سری گران ترین نوت بوک های ایسوس است.

باز با تشکر از همتون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...