رفتن به مطلب

خریدار سی پی یو i3 6100 یا g4400 و مادربرد h110 هستم.

Recommended Posts

خریدار سی پی یو  i3 6100 یا g4400 و مادربرد h110 هستم.

۰۹۱۹۸۸۳۲۵۶۶

ویرایش شده توسط miladnuranii
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، eddy گفته است :

پيدا كردى به مام بگو...?

باشه پیدا کردم بهت میگم

لینک به دیدگاه

پیدا شدنش که پیدا میشه.ولی فعلا فروشگاهها نمیفروشن و یا قیمت فضایی میدن.چون نمیدونن  وضعیت دلار چی میشه.امروز دلار 3902 به فروش میرفت.خود همین سایت لیون کامپیوتر صبح cpu 6100 قیمت زده بود 410 تومن.الان برو نگاه  کن زده 430 تومن. اونوقت همین لیون کامپیوتر تو کانال تلگرامیش چند روز پیش زده بود ما در جهت احترام به مشتری قیمتهای خود را با افزایش دلار تغییر نمیدیم و با توجه به موجودی قبلی و یا خرید قبلی کالاهای خود را به فروش میرسانیم.البته متنش دقیق این نبود ولی مفهوم کلیش همین بود.من امروز چند جا بازار رضا زنگ زدم.g4400 قیمتش 280 تا 300 بود.

الان موقع خوبی برای خرید نیست.صبر کن.نمیگم ارزون میشه یا نه.ولی اگر قرار به گرون خریدن باشه هفته بعد هم میتونی گرون بخری.حالا شما با احنمال یه درصد که امکان ارزون شدن داره صبر کن.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mdt001 گفته است :

پیدا شدنش که پیدا میشه.ولی فعلا فروشگاهها نمیفروشن و یا قیمت فضایی میدن.چون نمیدونن  وضعیت دلار چی میشه.امروز دلار 3902 به فروش میرفت.خود همین سایت لیون کامپیوتر صبح cpu 6100 قیمت زده بود 410 تومن.الان برو نگاه  کن زده 430 تومن. اونوقت همین لیون کامپیوتر تو کانال تلگرامیش چند روز پیش زده بود ما در جهت احترام به مشتری قیمتهای خود را با افزایش دلار تغییر نمیدیم و با توجه به موجودی قبلی و یا خرید قبلی کالاهای خود را به فروش میرسانیم.البته متنش دقیق این نبود ولی مفهوم کلیش همین بود.من امروز چند جا بازار رضا زنگ زدم.g4400 قیمتش 280 تا 300 بود.

الان موقع خوبی برای خرید نیست.صبر کن.نمیگم ارزون میشه یا نه.ولی اگر قرار به گرون خریدن باشه هفته بعد هم میتونی گرون بخری.حالا شما با احنمال یه درصد که امکان ارزون شدن داره صبر کن.

عزیز دلار بالا رفته ولی این قیمتها هم نیست.الان اریا  4400 رو 220 میده.6100 تری هم 395 هستش جای دیگه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sajad25 گفته است :

عزیز دلار بالا رفته ولی این قیمتها هم نیست.الان اریا  4400 رو 220 میده.6100 تری هم 395 هستش جای دیگه

اون آدرس که ۶۱۰۰ میده  پی . وی کنید کجاست ؟؟

امروز کلا اجناس تو بازار از پشت ویترین های مغازه ها حذف شد !!!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، alireza3dshadow گفته است :

اون آدرس که ۶۱۰۰ میده  پی . وی کنید کجاست ؟؟

امروز کلا اجناس تو بازار از پشت ویترین های مغازه ها حذف شد !!!

پخ شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...