رفتن به مطلب

[پایان یافت] فروش فوق العاده کیس گیمینگ

Recommended Posts

فروش تکی  مقدور نیست

----------------------

سلام دوستان

تصمیم گرفتم سیستم خودمو بفروشم .سیستم فوق العاده کم کار هست . واقعا با سیستم نو فرقی نداره . از اونجایی که خودم حساس هستم به شدت مراقبش بودم  تمیز نگه داری شده.

تمام کارتن ها و متعلقات مثل روز اول نگهداری شده . تقریبا تمام قطعات گارانتی داره . سیستم فوق العاده بی عیب کار میکنه و جای ایرادی باقی نمیذاره . تمام بازی های روز رو با جزئیات اولترا مثل آب خوردن اجرا میکنه.

فرصت مناسبی هست واسه دوستانی که قصد خرید سیستم دارند . 

خواهشی که از دوستان گلم دارم اینه که فقط تاپیکو از مسیر خودش خارج نکنند 

مشخصات سیستم  + توضیحات :

-MotherBoad : Z97xGaming 3 تا میانه سال ۲۰۱۸ گارانتی داره  قیمت آکبند با Z170 یکی هست تقریبا     قیمت در نظر گرفته شده : ۴۸۰.۰۰۰ تومان

-CPU : i5 4690   فوق العاده خنک (یادم نمیاد از ۵۸ درجه بیشتر شده باشه) . همینطور که دوستان در جریان هستند این سی پی یو جا واسه اورکلاک آنچنانی نداره و به هیچ وجه این عمل صورت نگرفته  قیمت  ۵۹۸.۰۰۰ تومان

-خنک کننده زیبا و قدرتمند   DeepCool Captain  120  این هم گارانتی داره فقط هنوز فاکتور خریدشو پیدا نکردم (اگر پیدا نشه از شرکت واردکننده مستقیم خریدم و موضوع رو  پیگیر میشم)   قیمت  ۱۸۳.۰۰۰ تومان

-رم های فوق العاده  (۸×۲)Avexir Blitz 2400Mhz  ۱۶GB  این رم ها ظاهرا در بازار موجود نیست و فقط سری Core با تایمینگ ۱۱ کم و بیش پیدا میشه . تایمینگ این رم های زیبا ۱۰ هست . کیفیت فوق العاده ای داره شک نکنید. قیمت ۳۱۵.۰۰۰ تومان گارانتی آواژنگ

- ۲ عدد SSD   روی سیستم Samsung EVO 850 120GB  و ADATA SP600 128GB   هر ۲ کاملا  سالم , کم کار  همچنین SSDسامسونگ  تقریبا ۱ سال گارانتی داره  . تست های هر دو موجوده قیمت مجموعا  ۳۵۰.۰۰۰ تومان

- کیس X3+ Viper   همانطور که در عکس ها مشاهده میکنید خیلی خیلی تمیز نگهداری شده . حتی یک خش کوچک روی شیشه کیس نمی بینید . واقعا با آکبند فرقی نداره .        قیمت ۱۸۸.۰۰۰ تومان

- پاور  Green 650UK Gold پاور هم اصلا درگیر اورکلاک و استفاده های شبانه روزی نبوده . بنده از ۷ صبح  تا ۵ بعد ازظهر سر کارم. پاور تا سال ۱۳۹۷ گارانتی داره  قیمت ۱۹۵.۰۰۰ تومان

- DVD/Writer LG من هم مثل سایر دوستان بیشتر چیزهایی که نیاز دارمو دانلود میکنم و از DVD هم کم استفاده کردم . کاملا سالمه و همه DVD هارو میخونه    قیمت ۲۵.۰۰۰ تومان

اسمبل سیستم هم فوق العاده تمیز صورت گرفته

این سیستم واسه مصرف کننده فوق العاده هست و تقریبا  از پس هر کاری بر میاد .حتما برخی از دوستان از خودشون می پرسن چرا میفروشی یا بعضیا به من میگن  حیفه داداش :D دلیلش فقط اینه که از ما گذشت....

عذر خواهی میکنم که اینقدر طولانی شد . اما کسی که قصد خرید داره باید تمام جزئیات کالا رو بدونه . و با خیاله راحت خرید کنه . 

نحوه پرداخت :

اول پرداخت و بعد ارسال

مدت زیادی هست که در این فروم  فعالیت دارم و خیلی از دوستان بنده رو میشناسند اما برای اینکه معامله راحت تر صورت بگیره میتونید مبلغ رو به حساب لیون واریز کنید . اما هزینه این کار که هرچند چیز زیادی نمیشه به عهده خریدار هست

دوستان مشهدی هم که حضوری در خدمتشون هستم

نحوه ارسال : 

هزینه ارسال به عهده خریدار 

اما هزینه بسته بندی با بنده . بسته بندی کامل  با پلاستیک مخصوص + جعبه  . از بابت بسته بندی میتونید آسوده خاطر باشید.

در پایان از شما خریدار محترم درخواست میکنم با دقت تمام عکس های ارسال شده رو ملاحظه بفرمایید ( عکس ها از تاریخ ۲ /۹ تا ۹/۶  تهیه شده) 

اگر عکس خاصی مد نظرتونه در خدمتم 

-------------

قیمت سیستم :  ۲.۳۳۴.۰۰۰ تومان

۰۹۱۵۱۰۴۱۷۵۱  منصوری

pc1.jpgIMG_3544.jpgpc321.jpgIMG_3584.jpg

ویرایش شده توسط hamedrock
لینک به دیدگاه

01z6_1_thumb.jpgbjks_2_thumb.jpg
dt4h_3_thumb.jpgaeh4_ssd_thumb.jpgw2ee_4_thumb.jpg

f0n8_untitled_thumb.jpgf5tt_img_3547_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

رم هاتونو dd4 هستن درسته؟

ویرایش شده توسط MASF_Seven
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

اوف چقدر توضیح دادین حوصله نداشتم همه رو بخونم

فقط اگه تک فروشی دارین قیمت اخر سی پیو . پاور و یکی از ssd ها باهم چند

لینک به دیدگاه

دوست گرامی قبل از شروع تاپیک اعلام کردم فروش تکی ندارم
قیمت ها نهایی هست . تخفیف جزئی زمان قطعی شدن خرید.

علت توضیح هم واسه اینه که چون مبلغ خرید کمی بالاست . خریدار باید کاملا از وضعیت کالا با خبر باشه.

لینک به دیدگاه

سلام

واقعا به شما میشه گفت یه فروشنده درجه یک ، با متانت مشتری رو از تک تک جزئیات کالا با خبر میکنید ، قیمتتونم که عالیه ، داداش ان شاء الله خوب بفروشی سیستمتونو.

ویرایش شده توسط mohammad.m
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mohammad.m گفته است :

سلام

واقعا به شما میشه گفت یه فروشنده درجه یک ، با متانت مشتری رو از تک تک جزئیات کالا با خبر میکنید ، قیمتتونم که عالیه ، داداش ان شاء الله خوب بفروشی سیستمتونو.

ممنون از شما . 

-----------

اینم ۲ تا  اسکرین شات عالی از بتلفیلد    با آخرین جزئیات و رزولوشن اسکیل 150%  :x

bf1_2016_10_28_11_58_21_086.jpg

bf1_2016_10_29_16_16_12_232.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز جسارتا  اگه امکانش هست رم هارو خریدارم.

شماره تماس پ خ شد.

ویرایش شده توسط aminsa
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، hamedrock گفته است :

دوست گرامی قبل از شروع تاپیک اعلام کردم فروش تکی ندارم
قیمت ها نهایی هست . تخفیف جزئی زمان قطعی شدن خرید.

علت توضیح هم واسه اینه که چون مبلغ خرید کمی بالاست . خریدار باید کاملا از وضعیت کالا با خبر باشه.

سلام ممنون از توضیح کاملتون . در صورت فروش تکی پاور اخرین قیمت رو پ خ کنید .

لینک به دیدگاه

سلام 

در حال حاضر امکان فروش تکی نیست. 

اگر فروش تکی هم میسر باشه قیمت نهایی است و مطمئن باشید حاضر نیستم شما گرانتر بخرید  ;)

لینک به دیدگاه

سلام .کیس کامل بجز گرافیک  با تخفیف اگه مقدور بود قیمتو برام ارسال کنید .با تشکر

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/08, 00:28:43، m@hdi گفته است :

سلام .کیس کامل بجز گرافیک  با تخفیف اگه مقدور بود قیمتو برام ارسال کنید .با تشکر

دوست گرامی قیمت ها با توجه به گارانتی و تمیز بودن قطعات مناسب اند. 

----------------

شماره تماس اضافه شد

---------------

بزودی تاپیک مانیتور فوق العاده Benq XL2430T هم در فروم درج خواهد شد  (ویرایش)

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، hamedrock گفته است :

دوست گرامی قیمت ها با توجه به گارانتی و تمیز بودن قطعات مناسب اند. 

----------------

شماره تماس اضافه شد

---------------

بزودی تاپیک مانیتور فوق العاده Benq XL2430T هم در فروم درج خواهد شد 

دوست عزیز قبول دارم سیستم تمیز و کم کاراست ولی قیمتها نصبت به اک زیاد فرقی ندارن .با این حال من سیستم بدون گرافیک رو  2100 خریدارم

لینک به دیدگاه

اخرین پیشنهاد دوستم کاربر  smily 2.200 بود  که مورد قبول بنده نبود

و قیمت ها با آک هم خیلی فرق داره

این سیستم اگر اکبند ببنید . فکر نمیکنم کمتر از ۵.۳۰۰ بشه . ضمن اینکه برخی از قطعات مثل  رم ها در حال حاضر موجود نیست.اسمبل رو هم در نظر بگیرید . زحمت کشیدم

لینک به دیدگاه

قیمتها یه حوری داره بالا میره که فروش نره بهتره نگه داری سودش بیشتره خیلی رفت بالا قیمتا

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، pariseiran گفته است :

قیمتها یه حوری داره بالا میره که فروش نره بهتره نگه داری سودش بیشتره خیلی رفت بالا قیمتا

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk

متا سفانه به ضرر همه ی ماست  

------------

یک فیلم کم حجم از گرافیک خودم همراه موزیک :x

ASUS AURA 1070 3.5MB

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

دوستان گرافیک تقریبا معامله شده . بعد از واریز  و قطعی شدن  تاپیک ویرایش خواهد شد...

سیستم بدون گرافیک  قابل معامله هست  .بعد از زمان تعیین  اگر  کیس کامل فروش نشد , خدمت دوستانی که قصد خرید تکی قطعات رو داشتند اعلام میکنم

---

عنوان تاپیک تغییر خواهد کرد

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

گرافیک به  احتمال زیاد  به دوست خوبم جناب  جلیلی ( e.jalili     )  تقدیم میشه . 

فعلا فروش کیس بدون گرافیک دنبال میشه 

قیمت : ۲.۳۳۴.۰۰۰ تومان 

لینک به دیدگاه

گرافیک  توسط آقای جلیلی خریداری شد.

کیس بدون گرافیک فروخته می شود

لینک به دیدگاه

سلام دوستان
با تشکر از آقای منصوری عزیز.
گرافیک توسط بنده خریداری شد.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، e.jalili گفته است :

سلام دوستان
با تشکر از آقای منصوری عزیز.
گرافیک توسط بنده خریداری شد.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

اقا انشالله فن هاش واستون بچرخه 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...