رفتن به مطلب

راهنمایی درمورد خرید یک هارد بی صدا

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

قصد خرید یک هارد خیلی ساکت و بی صدا برای آرشیو روی کامپوترم دارم  حجمش یک ترا باشه

نوع فایلهایی هم که قراره روش نگهداری بشه فیلم ، یه کم نرم افزار و بیشتر فایلهای فشرده winrar  هست

لطفا یه مورد بی صدا و با دوام  بهم معرفی کنید

ممنونم

ویرایش شده توسط rezaft27
لینک به دیدگاه

درود

هارددیسک وسترن گرین یا آبی5400 دور (آخر پارت نامبرش z ) برای این منظور مناسب ه.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

درود

دقیقا با نظر اقا سعید موافقم .وسترن دیجیتال سری سبز یا آبی مناسبترین گزینه ها هستن .من خودم یه 3 ترابایت گرین رو سه سال قبل برای آرشیو گرفتم و خداییش صدای کمی داره.

لینک به دیدگاه

سلام. اگه بتونی هارد لپتاپی تهیه کنی البته سالم بدون جر جر واسه ارشیو بهتره صدای خیلی کمی هم داره. پیشنهاد من هارد های توشیبا هست که داداشم دو سه تا داشت هم سرعتشون عالیه هم صدای ناچیز.

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Milad_Bm گفته است :

سلام. اگه بتونی هارد لپتاپی تهیه کنی البته سالم بدون جر جر واسه ارشیو بهتره صدای خیلی کمی هم داره. پیشنهاد من هارد های توشیبا هست که داداشم دو سه تا داشت هم سرعتشون عالیه هم صدای ناچیز.

درود آقا میلاد

هاردهای لبتاپی برای بایگانی به خوبی هاردهای 3.5 اینچی نیستند و میانگین قیمتشون هم بالاتره.

لینک به دیدگاه

با  اجازه استارتر محترم 

میخواستم بدونم این هارد های اکسترنال وسترن نوع کتابی  که معمولا با جعبه آبی فروخته میشن!(نوع بلو) اما سرعتشون در نرم افزار 5400 دور نمایش داده میده 

قضیه شون چیه آیا واقعا اینا وسترنه؟چون سبز توقف تولید شده درسته؟میتونه OME باشه؟ 

سوالمم برای اینه که میخوام هارد بگیرم الان 2 تا وسترن دارم یکیش قدیمی سبز هست که اون موقع زیاد بود اما یکیه دیگه آبی ه اما 5400 ده (گنجشک رنگ کردن)

یکم اعتمادم به وسترن کم شده هنوز بازار نرفتم اما میدونم احتمالش کمه سیگیت داشته باشند وگرنه انتخابم سیگیت بخاطر این موضوع. 

adata هم تجربه نداشتم و نمیخوام داشته باشم! چون جایی ندیدم از هارد داخلیش اطلاعاتی بده!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.

طبق تجربه اعتقاد دارم محفظه کیس هم در انتقال صدای هارد بی تاثیر نیست! چند وقتیه این هارد رو خریدم که هر جور صدایی که تصور کنید ازش شنیده می شه;)

http://lioncomputer.ir/product/7716/هارد+ایکس+300+توشیبا+4+ترابایت/

اما بخاطر 4 تا پوشش لاستیکی نرم محفظه هارد کیس NZXT قاطعانه می گم هیچ صدایی ازش نشیده نمی شه مگر اینکه بین آرشیو 2 هزارتایی فیلم هایی که روش قرار گرفته سرچ کنم تا صدای حرکت چند تا پیچ و مهره داخل حلب روغن به گوش برسه! (دقیقاً همچین صدایی می ده!)

اما بین هارد های 1 ترا برای آرشیو , بهترین هاردی که داشتم و هنوزم دارمش هارد سیگیت با این پارت نامبر st1000dm003-1sb10c نمی دونم شانسیه یا واقعاً اینطوره . فقط 300 گیگش خالیه اما سرعتش از توشیبای 128 مگ بافر بیشتره و سایلنت ترین هاردیه که تا بحال داشتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...