رفتن به مطلب

gtx 1050 کی میاد و چه قدر توانایی داره؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من پولم به کارتهای بالاتر نمیرسه تهش در حد همین میتونم بگیرم.

به نظرتون چه قدر قیمت میخوره؟تو 1080 تنظیمات اخر بجز انتی انالیزینگ چه قدر توانایی داره؟

نسبت به 760 که الان دارم چقدر فرق میبینم؟

لینک به دیدگاه

وقتی نیومده چجور نظر بدن دوستان. تا نیاد نمیشه نظر قطعی داد. مشخصات روی کاغذه مهم عملکرد واقعیشه.دورو بر یک تومن قیمت میخوره کمتر نمیخوره. بتونی 1060 دس دو تهیه کن یا 480.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Core_i6 گفته است :

برای تنظیمات low-medium  جواب میده. 

دیگه تا این حد نیس. مطمعنن مدیوم رو جواب میده تا یه سال راحت بعضی بازیا هم high

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

دیگه تا این حد نیس. مطمعنن مدیوم رو جواب میده تا یه سال راحت بعضی بازیا هم high

منم که به medium اشاره کردم. مشکل شما چیه؟

لینک به دیدگاه

بین تمام کارت های 1050ti بالاترین ارزش خرید رو کارت Zotac 1050Ti OC Edition داره که اولا بالاترین کلاک کارخونه ای رو بین تمام کارت ها با چیپ 1050ti رو داره دوم اینکه کوچک هستش  و سوم اینکه 150 دلار بیشتر قیمت نداره(که دقیقا هم قیمت کارت Sapphire RX 460 NITRO+4GB هستش)یعنی اگه با قیمت 700 و کمتر داخل بازار موجود بشه ارزش چندان بد نیست.در مورد تغییر فکر می کنم حدودی 20-25  درصد بهتر باشه نسبت به 760 (چون بر اساس بنچ مارک هایی که من دیدم 1050ti فقط کمی از 960 بهتره)ولی اینکه این کارت از چه موقع برای فروش حاضر می شه و چه قیمتی روش قرار می گیره معلوم نیست.قیمت 700 تومنی که من گفتم در بهترین شرایط هستش ولی به احتمال قوی این کارت با قیمت بالای 700 تومن ارضه می شه.به نظر من اگه شما می خوایید یه تغییر محسوسی رو احساس کنید بهتره بیشتر هزینه کنید و یه GTX 1060 بخرید.چون کارتی مثل 1050ti تقریبا Entry level حساب می شه...

لینک به دیدگاه

کارت 1050ti با 470d تفاوت قیمت کمی داره و با توجه به قدرت 470d به نظر میرسه که 1050ti ارزش خرید پایینی داره .

با بودجه های پایین فعلا ای ام دی دست بالاتر رو داره .

موفق باشید .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Core_i6 گفته است :

منم که به medium اشاره کردم. مشکل شما چیه؟

من با شما مشکلی ندارم. بنده منفی ندادم.

شما فرمودین low-medium

در حالی که بنده عرض کردم medium به بالا

ویرایش: یه مثبت هم دادم منفیتون خنثی شه.

بنده با دوستان موافقم مطمعنن بدو ورود تا 6یا 7 ماه قیمت غیر معقول خواهد داشت برا همین عرض کردم بهتره 1060 دست دو تهیه کنین یا میتونین حتی 480 دست دو تهیه کنین تو DX12 حالشو ببرین.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چقدر بودجه دارین ؟ اگه حدود 700 دارین بهترین کار خرید 460 4 گیگ ( 460 خیلی بد قیمت گذاری شده دلاری حدود 6 تومن ) ،470 که 30 دلار از 1050ti گرونتره اما این کارت له کرده مخصوصاً تو دایرکس 12

اطلاعات بیشتر + بنچمارک 1050 و 1050ti :

http://www.guru3d.com/articles_pages/msi_geforce_gtx_1050_and_1050_ti_gaming_x_review,12.html

لینک به دیدگاه

470ِD فقط 10 دلار از 1050ti گرونتر هست و فکر نمی کنم توی ایران هم اختلافشون بشتر از 50 هزار تومن بشه ولی حدود 35 تا 40% قوی تر هست و کاملا اررشش از 1050ti بالاتره.

لینک به دیدگاه

به نظرم ارزش نداره. شاید قیمتش خوب باشه ولی وقتی بیاد ایران احتمالا جوری قیمت بزارن که کسی طرفش نره.

در حال حاظر به صرفه ترین 470 یا 470D هست به نظر خودم اون هم دس دو اگه 470 گیرت بیاد عالیه

لینک به دیدگاه

ببين متأسفانه قيمت گذارى توى اينجا بر اساس چند شرطه

اول: كالا كه خودش تازه وارد باشه قيمت تازه بودن حتماً روش اضافه ميشه

دوم: كالاى بالاتر و پايينتر از اون رو نگاه ميكنى كه در اين صورت 1060 بالاتر از اونه كه قيمتش به وضوح معلومه بر اساس 3 و 6 گيگ بودن و در رنج 1200 الى 1600 پر ميزنه اين رو بايد يه پله پايينتر حساب كنى مثلا حدس بزن يه چيز تو مايه هاى 900

سوم: شركت وارد كننده و نوع گارانتى و اون كله گنده اى كه نشسته پشت ميزش حال ميكنه كه چه حركت و بلايى بخواد سر اين نوع كالاى خاص بياره

و بگير امثال اين جور موارد....

لینک به دیدگاه

من که بازار بودم خیلی منتظر این کارت بودم نیومده بود اما فروشنده ها میگفتن هفته ی بعد پشت ویترینن!یعنی میارن

در کل من امروز rx460 ایسوز گرفتم 555 تومن البته 2 گیگ اورکلاکشو که فکر کنم با توجه به نسل جدید بودنش خیلی بهتر از gtx 950 و دو بار بهتر از 750ti هست که همچنان با قیمت مضخرف فروخته میشه!!! من یکی از قیمت 750ti در عجبم و در متعجب تر از دوستانی هستم که با وجود 950 و 460 اونو انتخاب میکنن!! 1050ti هفته بعد میاد طبق گفته ی فروشنده ها و قیمتش احتمالا باعث ریزش موهاتون میشه

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/08, 12:40:11، s.parsa.k گفته است :

untitled-3.png

untitled-15.png

یه سوال داشتم ببخشید

میخواستم بدونم کارت من الان 380 4GB هست

چرا توی بازی battlefield 1 روی FHD تنظیمات رو از med بالاتر میبرم فریم میاد زیر 60 ؟

ولی تو تموم بنچمارک های Ultra بالای 60 فریم هست

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، ted mosby گفته است :

یه سوال داشتم ببخشید

چرا توی بازی battlefield 1 روی FHD تنظیمات رو از med بالاتر میبرم فریم میاد زیر 60 ؟

به بقیه قطعات هم ربط داره. این سایت هایی که بنچمارک می گیرن معمولا سیستم های خیلی بالایی استفاده می کنن تا حداکثر توان کارت مشخص بشه

یعنی کارت شما هم اندازه اونا قدرت داره، فقط فعلا شرایط بروزش رو نداره

البته غیر از سخت افزار، سالم بودن ویندوز و به روز بودن درایورها و حتی تهویه و خنک بودن کیس هم خیلی مهمه

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ted mosby گفته است :

یه سوال داشتم ببخشید

سلام بازی battlefield 1 بسیار از منابع cpu استفاده میکنه
cpu شما چه مدلی هستش؟
همین طور میزان رمتون؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...