رفتن به مطلب

مشاوره خرید ssd

Yosef Sheykhi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من لبتاب acer 5760 رو دارم شخصی گفت به جای اینکه یه لبتاب با امکانات بهتر بخرم فقط یه ssd بخرم وسرعت لب تابم حدود 9 برابر میشه ونیازی نیست یه لب تاب دیگه بخرم آیا این حرف درسته؟

لینک به دیدگاه

درود

9 برابر شدن که دقیق نیست. سرعت به شکل محسوسی بهتر می شه و ارزشش رو داره.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

9 برابر شدن که دقیق نیست. سرعت به شکل محسوسی بهتر می شه و ارزشش رو داره.

حالا کدوم بهتر لب تاب جدید یا ssd

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کاربری و بودجه تون رو مشخص کنین تا بهترین پیشنهاد رو دوستان به شما بدن.

البته اگر بودجه محدودتره می تونید همون اس اس دی رو به همراه یک عدد کاژول رم 4 گیگ دیگه تهیه کنید

ویرایش شده توسط Daniel110
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Yosef Sheykhi گفته است :

حالا کدوم بهتر لب تاب جدید یا ssd

اگر لبتاپت کمابیش از پس کارهات بر می آد  ssd خریدن بهتره.

می تونی ssd ظرفیت متوسط بگیری.

می تونی ssd کم ظرفیت بگیری و با caddy هارددیسک اصلیت رو جایگزین دیویدی درایو کنی.این طوری هم سرعت و هم ظرفیت رو خواهی داشت.

اگر تردید داری همانطور که دوست ارجمندمان پیشنهاد کرد کاربری ت رو مشخص کن تا بهینه هزینه کنی.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در 24 دقیقه قبل، raha4 گفته است :

با سلام

دوستان ما یک گروه دانشجویی هستیم در حال بررسی حافظه های SSD به عنوان نسل جدید هارد. خیلی خوشحال می شیم اگر به پرسشنامه ما پاسخ بدید. متشکرم. http://harddisk.porseshnameonline.com

با اجازه استارتر محترم تاپیک
سلام . دوست گرامی دلیل نمیشه که چون دانشجو هستید برید و در تمامی تاپیک ها این رو ارسال کنید،
باید یک تاپیک مشخص ب عنوان مخصوص به خودتون رو ایجاد کنید و منتظر بمونید که بقیه نظرات خودشون رو بنویسن ، و حتما قوانین فروم رو مطالعه نمایید. متشکرم

لینک به دیدگاه

سلام، اینا کدومشون بهترن؟
Kingston HyperX Savage SSD With Upgrade Bundle Kit - 240GB
و
Kingston HyperX 3K SSD Upgrade Bundle Kit - 240GB

بعد اینکه کدومشون این قابلیت Synchronous رو داره؟

سرعت و کارایی بالا میخوام ازش

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/26, 00:14:49، Daniel110 گفته است :

با اجازه استارتر محترم تاپیک
سلام . دوست گرامی دلیل نمیشه که چون دانشجو هستید برید و در تمامی تاپیک ها این رو ارسال کنید،
باید یک تاپیک مشخص ب عنوان مخصوص به خودتون رو ایجاد کنید و منتظر بمونید که بقیه نظرات خودشون رو بنویسن ، و حتما قوانین فروم رو مطالعه نمایید. متشکرم

سلام. من raha4 هستم که قبلا پیغام فرستاده بودم. همین ابتدا از همه عذرخواهی می کنم که مجبور شدم با اسم دیگه ای مجددا وارد انجمن شما بشم. چرا که گویا نام کابری قبلی من محدود شده است. ولی فکر می کنم یک حرف رو به خودم و همه کسانی که دارند برای یه کار دقیق زحمت می کشند بدهکارم. جناب آقای دانیال با کمال احترام باید عرض کنم خلاف نظر شما دانشجویی بودن کار ما دقیقا درست ترین دلیلی ایه که سبب این اتفاق می شه. چون ما متاسفانه به دنبال داده سازی نیستیم و کار درست قراره انجام بشه. اگرچه کاملا باشما موافقم که باید تاپیک اختصاصی وجود داشته باشه. ولی تا به حال خلاف پیام های ارسال شده چه برای مدیر انجمن شما و چه انجمن های دیگر حتی یک مورد هم وجود نداشته که ما پاسخی دریافت کنیم مبنی بر رد یا پذیرش درخواستم. و تنها پاسخ اخراج شدن از انجمن بوده. درخواستی که ما داشتیم فقط اختصاص 4 دقیقه از زمان برای پاسخگویی به یک پرسشنامه است. آن هم توسط افرادی که مسلما تخصص و اگاهی بیشتری راجع به این موضوع دارند. در شرایطی که سعی شد هم پستهای ارسالی از جانب ما حدالامکان در تاپیک های مرتبط تر باشد. کسی سعی در نقض قوانین ندارد. ولی اگر محدودیت های پرسشگری حضوری برای پاسخگویی، هزینه سرسام اور سایت های مختلف برای تبلیغ یا قراردادن لینک یک پرسشنامه ساده، نیاز به نمونه معتبر تقریبا 400 نفره برای پایایی چنین پژوهش هایی و اصل شکل گیری انجمن ها، برای حل مشکلات از طریق گفتگو را در نظر بگیریم پس واقعا دلیل می شود که در پست های مختلف خواهش کنیم به پرسشنامه ما پاسخ داده شود.

و الحق که بسیاری از کاربران این انجمن بسیارمهربانانه و با دقت به پرسشنامه ما توجه نشان دادند و حتی نظرات و راهنمایی های موثری داشتن از همه آنها صمیمانه سپاسگزاریم.

همگی ببخشید که طولانی شد. به امید روزهای بهتر، پاینده باشید..

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، masi گفته است :

سلام. من raha4 هستم که قبلا پیغام فرستاده بودم. همین ابتدا از همه عذرخواهی می کنم که مجبور شدم با اسم دیگه ای مجددا وارد انجمن شما بشم. چرا که گویا نام کابری قبلی من محدود شده است. ولی فکر می کنم یک حرف رو به خودم و همه کسانی که دارند برای یه کار دقیق زحمت می کشند بدهکارم. جناب آقای دانیال با کمال احترام باید عرض کنم خلاف نظر شما دانشجویی بودن کار ما دقیقا درست ترین دلیلی ایه که سبب این اتفاق می شه. چون ما متاسفانه به دنبال داده سازی نیستیم و کار درست قراره انجام بشه. اگرچه کاملا باشما موافقم که باید تاپیک اختصاصی وجود داشته باشه. ولی تا به حال خلاف پیام های ارسال شده چه برای مدیر انجمن شما و چه انجمن های دیگر حتی یک مورد هم وجود نداشته که ما پاسخی دریافت کنیم مبنی بر رد یا پذیرش درخواستم. و تنها پاسخ اخراج شدن از انجمن بوده. درخواستی که ما داشتیم فقط اختصاص 4 دقیقه از زمان برای پاسخگویی به یک پرسشنامه است. آن هم توسط افرادی که مسلما تخصص و اگاهی بیشتری راجع به این موضوع دارند. در شرایطی که سعی شد هم پستهای ارسالی از جانب ما حدالامکان در تاپیک های مرتبط تر باشد. کسی سعی در نقض قوانین ندارد. ولی اگر محدودیت های پرسشگری حضوری برای پاسخگویی، هزینه سرسام اور سایت های مختلف برای تبلیغ یا قراردادن لینک یک پرسشنامه ساده، نیاز به نمونه معتبر تقریبا 400 نفره برای پایایی چنین پژوهش هایی و اصل شکل گیری انجمن ها، برای حل مشکلات از طریق گفتگو را در نظر بگیریم پس واقعا دلیل می شود که در پست های مختلف خواهش کنیم به پرسشنامه ما پاسخ داده شود.

و الحق که بسیاری از کاربران این انجمن بسیارمهربانانه و با دقت به پرسشنامه ما توجه نشان دادند و حتی نظرات و راهنمایی های موثری داشتن از همه آنها صمیمانه سپاسگزاریم.

همگی ببخشید که طولانی شد. به امید روزهای بهتر، پاینده باشید..

دوست گرامی بنده خودم هم پاسخ دادم ومیشه گفت کامل بود نظر سنجی تون ولی چند تا نکته مثل رابط و ...رو جا انداختید. در ضمن یک تاپیک هم زدم براتون ان شاالله که کمکی کرده باشم.

ویرایش شده توسط Daniel110
لینک به دیدگاه

نظر من اینه اگه بازی نمیکنین یه لپتاپ با cpu i5 و رم حد اقل 4 بردارید. هارد اصلیتونو با یه جعبه و تبدیل هارد اکسترنال usb3 که تو بازاره و قیمتش 35 تومنه بزارید و با usb به سیستم وصل کنین. برای هارد اصلیتونم اگه بودجتون محدوده یه ssd 120 یا 128 بخرید. پیشنهاد من plextor هست که هم کیفیت خوبی داره و هم قیمت. سامسونگ هم با توجه به قیمت بالاش پیشنهاد نمیکنم مگه اینکه بودجتون برسه.

Sandick ultra 240G هم خوبه.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در در 1395/09/08, 16:12:07، Yosef Sheykhi گفته است :

سلام دوستان من لبتاب acer 5760 رو دارم شخصی گفت به جای اینکه یه لبتاب با امکانات بهتر بخرم فقط یه ssd بخرم وسرعت لب تابم حدود 9 برابر میشه ونیازی نیست یه لب تاب دیگه بخرم آیا این حرف درسته؟

ببینید ssd فقط سرعت ویندوز و انتقال اطلاعات رو بالا میبره و تاثییری در مثلا بازی و نرم افزارهای 3 بعدی نداره (داره اما خیلی کم و ناچیز)...در مقوله پردازش و رندرینگ فقط پردازنده و کارت گرافیکی بیشترین تاثییر رو میزارن و باقی قطعات در درجه دوم قرار دارن

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

دوست گرامی بنده خودم هم پاسخ دادم ومیشه گفت کامل بود نظر سنجی تون ولی چند تا نکته مثل رابط و ...رو جا انداختید. در ضمن یک تاپیک هم زدم براتون ان شاالله که کمکی کرده باشم.

سلام

واقعا متشکرم هم برای اینکه شرکت کردید هم برای تاپیک. خییییلی لطف کردید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...