رفتن به مطلب

مشکلات بی پایانه بازی مافیا3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 12 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

بیشتر از این خودتون رو کوچیک نکنید. بجویید حرفو بعد تایپ کنید.?

من هم میتونم در سطح شما خودمو بیارم پایین و جوابتون رو بدم ولی بهتره سنجیده عمل کنیم.

یا حق.

تازه شام خوردم.

شما نه دلیلی دادی، نه سندی که علت مشکلات این بازی کرکه. 

ویرایش شده توسط Core_i6
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

بدون دلیل که نمیشه گفت دلیلش کرکی بودن نیست شما باید سند بیاری مثلا هم بازی رو بخری هم کرک کنی در آن واحد بعد نظر بدی. میفرمایید 99% بازی کرکی دان میکنن! چطوری مقایسه شد!!

من هم بازی اورجینال بازی کردم . هم اشتراکی ( که با اورجینال هیچ فرقی نداره و از طریق استیم یا اورجین و ... نصب میشه جز این که برای آنلاین مشکل ایجاد می کنه که ربطی به بحث ما نداره ) هم کرکی .

توی در همه موارد هم بوده که مشکل لگ زدن و ... داشته باشم . یعنی بازی کرکی داشتم که لگ میزده بازی اورجینال هم داشتم که لگ میزده ( همچنان که بازی کرکی و اورجینال بدون مشکل هم داشتم ) .

پس صرف کرکی یا اورجینال بودن دلیل بر بی نقص بودن یا مشکل داشتن بازی نیست . در اکثر بازی هایی کرکی که گروه های معتبر مثل کدکس یا ریلودد منتشر می کنند با بازی اصلی تفاوتی نیست ( یا انقدر کمه که اصلا به حساب نمیاد )

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/09, 16:42:04، Hossein.EF گفته است :

سلام دوست گرامی.

من آپدیت 1 و 2 رو نصب کردم فرق خاصی نکرد ، نه گرافیک تغییر کرد و نه لگ شدید و کرش کردنش حل شد.

آپدیت شماره 3 رو نمی دونم ، دوستانی که نصب کردن باید نظر بدن.

اما در کل باورم نمیشه بازی با چنین گرافیکی تو سال 2016 بیاد. خدا خیرشون نده.>:(

سلام من آپدیت ها رو نصب نکردم مشکلی ندارم فعلا ، ولی عکس های مقایسه اس آپدیت ۳ که بیرون عمده بود گرافیک خیلی تغییر کرده بود ، قبلش باید دو نصب باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...