رفتن به مطلب

ارزش داره منتظر RX 490 بمونم یا 1070 رو بخرم ؟؟؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من یه سوال دارم که خیلی وقته تو ذهمنمه البته شاید خنده دار باشه و البته اینجا جاش نباشه ولی با اجازه استارتر عزیز بپرسم:

چرا با اینکه بردها و خنک کننده های کارت های گرافیک رو این همه با زرق وبرق میسازن فقط برای یک نسل باید کار بده مثلا" نمیان مث cpu  پردازنده گرافیکی رو مجزا بزارن و نسل بعدی که معرفی میشه قابل تعویض باشه؟!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mohammad.amin89 گفته است :

سلام داداش

بهترین کار ممکن رو انجام دادید مخصوصا" اینکه  inno3D  گرفتید واقعا" کارت هاش فوق العاذه خنک با پرفورمنس عال هستن

مبارکتون باشه واز خریدتون لذت ببرید.

مرسی . 

آره واقعا بی نظیره شانس آوردم بعد از کلی دس دس کردن بالاخره خریدمش قبل تموم شدن و البته بیشتر گرون شدن!!!!! چون زوتک از دیروز 60 تومن گرون شد اما inno3d تغییری نکرده هرچند آخرین 1070 بود که لیون از این برند داشت . 

هرکار می کنم یه کم گرم شه نمیشه اصلا انگار رو سیستم گرافیک نیست اوج silence بودنه !!!!!!!

شما تجربه ای از 1070 برنده ای دیگه داری ؟ مثل نویزش یا هرچیزی دیگه ای که بهش با inno3d مقایسه کرد ؟ امیدوارم هرکی تجربه ای داره از 1070 اینجار share کنه . 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Union J گفته است :

مرسی . 

آره واقعا بی نظیره شانس آوردم بعد از کلی دس دس کردن بالاخره خریدمش قبل تموم شدن و البته بیشتر گرون شدن!!!!! چون زوتک از دیروز 60 تومن گرون شد اما inno3d تغییری نکرده هرچند آخرین 1070 بود که لیون از این برند داشت . 

هرکار می کنم یه کم گرم شه نمیشه اصلا انگار رو سیستم گرافیک نیست اوج silence بودنه !!!!!!!

شما تجربه ای از 1070 برنده ای دیگه داری ؟ مثل نویزش یا هرچیزی دیگه ای که بهش با inno3d مقایسه کرد ؟ امیدوارم هرکی تجربه ای داره از 1070 اینجار share کنه . 

نه متاسفانه فعلا بودجم  نمیرسه گرافیک بگیرم ولی هرموقع خواستم بخرم بدون شک از همین برند می گیرم چون قبلا یه دونه 680 هرکولز ذاشتم ، اصلا داغ شدن تو ذاتش نبود .ندیدم دمای کارت از 55 بالاتر بره . بعد دو سال استفاده فن هاش با وجود اینکه 3 تا بودن یه ذره صدا نمی دادن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mohammad.amin89 گفته است :

نه متاسفانه فعلا بودجم  نمیرسه گرافیک بگیرم ولی هرموقع خواستم بخرم بدون شک از همین برند می گیرم چون قبلا یه دونه 680 هرکولز ذاشتم ، اصلا داغ شدن تو ذاتش نبود .ندیدم دمای کارت از 55 بالاتر بره . بعد دو سال استفاده فن هاش با وجود اینکه 3 تا بودن یه ذره صدا نمی دادن

آره کیفیت که کلا مشخصه ولی یه چیزی نداره که ای کاش داشت نرم افزار کنترل گرافیک مثل زوتک میدونم ممکن بگن msi afterburner هست اما من دوس داشتم خودشم یه نرم افزار کوچیکی داشت . تو موارد دیگه بی نظیره . 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Union J گفته است :

آره کیفیت که کلا مشخصه ولی یه چیزی نداره که ای کاش داشت نرم افزار کنترل گرافیک مثل زوتک میدونم ممکن بگن msi afterburner هست اما من دوس داشتم خودشم یه نرم افزار کوچیکی داشت . تو موارد دیگه بی نظیره . 

چرا نداره داداش خوبشم داره , من خودم دارم استفاده میکنم. واست اپلودش کردم 

http://uupload.ir/view/kr8g_inno3d.rar

لینک به دیدگاه

نظر بنده روی این هست که

هیچ کارت دوهسته ای برای بازی  ارزش خرید نداره ، چه AMD چه انویدیا ، به دردسرش نمی ارزه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Illidan گفته است :

چرا نداره داداش خوبشم داره , من خودم دارم استفاده میکنم. واست اپلودش کردم 

http://uupload.ir/view/kr8g_inno3d.rar

مرسی من فک کردم نداره چون اصلا DVD تو جعبه رو استفاده نکردم وقتی سیستم می بستم اصلا dvd rom براش نیستم چون اصلا استفاده نمی کنم از dvd . 

رفتم توسایتش هم چیزی جز درایور نبود واسه همین گفتم نداره .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...