رفتن به مطلب

چند مشکل با اینترنت همراه 

Matin96D
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام خدا 

سلام به دوستان عزیز لیونی 

همانطور که از عنوان تاپیک مشخص هست  من چند تا مشکل دارم دارم درباره اینترنت همراه  

1- همانطور که میدونید  بسته اینترنتی رایگانه شبانه همراه اول (از 2 تا 7 صبح ) هزار تومن قیمتش هست . من هروقت میخوام این بسته رو بگیرم باید 2 هزار تومان شارژ کنم چون وقتی 1هزار تومان شارژ کنم مالیات ازش کسر میشه ومیشه 900 و نمیشه باهاش بسته خرید !  با شارژ شگفت انگیز هم نمیشه چون مبلغی که اظافه میشه جدا از شارژ اصلی هست . میخواستم بدونم برای این راهی هست ؟ !

2- من بیشتر اوقات به غیر از اخر هفته ها نمیتونم تا ساعت 2 بیدار بمونم چون فرداش  مدرسه دارم   به خاطر سرعت کم اینترنت همراه اول مجبورم که  برای اینکه دانلود هام تمام بشه حد اقل چند روز در هفته بزارم 

بعدش اگر من ساعت 1  گوشی رو در حالت Hostpot بزارم  بعد داخله برنامه اینترنت دانلود منیجر ساعت دانلود  رو 2 تنظیم کنم  بین این فاصله زمانی به خاطر اینکه ویندوزم 10 هست تقریبا تمام شارژم خورده میشه 

این راه حلی داره ؟ !

3- بعد به نظرتون وقتی میخوام  با Pc  از طریق گوشی دانلود کنم  بهتر چه کاری رو انجام بدم ؟ !

1- Hostspot 

2- USB 

3- Bluetooth  

کدومش سرعت بیشتری رو ارائه میده ؟!  

لینک به دیدگاه

1- شارژت رو از *1# بگیر و توی اون یه قسمت داره به اسم شارژ دلخواه و 1100 تومن بخر و با کسر مالیاتش واست نزدیک هزار تومن میمونه و میتونی بسته رو فعال کنی

3-بهترین راه usb هستش و از طریق Hostspot   سرعت دانلودی شما کمتر خواهد بود .در کل سعی کنید همیشه با usb دانلود کنید و اینجوری باطری گوشیتونم نگه میداره

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ostad cj گفته است :

1- شارژت رو از *1# بگیر و توی اون یه قسمت داره به اسم شارژ دلخواه و 1100 تومن بخر و با کسر مالیاتش واست نزدیک هزار تومن میمونه و میتونی بسته رو فعال کنی

3-بهترین راه usb هستش و از طریق Hostspot   سرعت دانلودی شما کمتر خواهد بود .در کل سعی کنید همیشه با usb دانلود کنید و اینجوری باطری گوشیتونم نگه میداره

ممنون کامل  و جامع 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، ostad cj گفته است :

فقط یک سوال 

برای ایرانسل میگن که یک کد داره وقتی بسته نداشته باشی اینترنتت هم روشن باشه  ولی از شارژت استفاده نمیکنه 

همراه اول هم همین کد رو داره ؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...