رفتن به مطلب

کدوم کولر با کدوم مارک برای cpu بگیرم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان بدون پرداختن به مسائل دیگه فقط اینو بهم بگید شما بودید این می گرفتید:D

http://lioncomputer.ir/product/9833/واتر+کولر+گرین+GLC240-EVO/

یا این:D

http://lioncomputer.ir/product/7261/واتر+کولر+گرین+240+GLACIER+240+GLC240-A/

و ایا مشکلی ایجاد نمی کنه؟ و راحت رو مادربردم نصب میشه؟

موفق باشید:x

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

دوستان بدون پرداختن به مسائل دیگه فقط اینو بهم بگید شما بودید این می گرفتید:D

http://lioncomputer.ir/product/9833/واتر+کولر+گرین+GLC240-EVO/

یا این:D

http://lioncomputer.ir/product/7261/واتر+کولر+گرین+240+GLACIER+240+GLC240-A/

و ایا مشکلی ایجاد نمی کنه؟ و راحت رو مادربردم نصب میشه؟

صد در صد مدل evo که هم جدیدتره هم فن های بهتری داره و شلنگ بافته شده داره . روی سوکت های 115x به راحتی نصب میشه . فقط اگر خرید کردید حتما یه بررسی ازش بزارید 

لینک به دیدگاه

اولین و اخرین انتخاب Cooler Master Hyper 212 EVO در غیر اینصورت برید سراغ کولرهای مایع Corsair .

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، MamadMedusa گفته است :

صد در صد مدل evo که هم جدیدتره هم فن های بهتری داره و شلنگ بافته شده داره . روی سوکت های 115x به راحتی نصب میشه . فقط اگر خرید کردید حتما یه بررسی ازش بزارید ?

سلام ممنون داداش  و یک چیز دیگه فن هاش باید جوری نصب بشه که هوا رو به خارج هدایت کنه درسته داداش؟

چون الان دیدم خیلی ها جلوی کیس هم گذاشته بودن در کل هوا باید خارج بشه یا داخل؟

موفق باشی:x

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

سلام ممنون داداش  و یک چیز دیگه فن هاش باید جوری نصب بشه که هوا رو به خارج هدایت کنه درسته داداش؟

چون الان دیدم خیلی ها جلوی کیس هم گذاشته بودن در کل هوا باید خارج بشه یا داخل؟

اگررادیات رو جلو بگذاری باید هوا رو بکشه داخل، اگر بالا یا پشت کیس بگذاری باید هوا رو بده بیرون.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

اگررادیات رو جلو بگذاری باید هوا رو بکشه داخل، اگر بالا یا پشت کیس بگذاری باید هوا رو بده بیرون.

سلام سعید جان ممنون فقط تفاوتی نمی کنه که کجا بزاریم؟

و راستی پس اگه بالا میزارم باید فنو رو رادیات در جهتی بزارم که هوا رو خارج کن اگه جلو بزارم باید رادیات رو جوری بزارم که هوا رو بده داخل درست می گم آقا سعید؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

سلام سعید جان ممنون فقط تفاوتی نمی کنه که کجا بزاریم؟

و راستی پس اگه بالا میزارم باید فنو رو رادیات در جهتی بزارم که هوا رو خارج کن اگه جلو بزارم باید رادیات رو جوری بزارم که هوا رو بده داخل درست می گم آقا سعید؟

تفاوت که داره. اگر جلو بگذاری پردازنده خنک‌تر و در عوض دمای میانگین کیس و کارت گرافیک بالاتر خواهد بود. متداول‌تره که رادیات‌رو بالا یا پشت بگذارند که فن گرما رو به سمت بیرون هدایت کنه.

جهت دمش فنها از روی شکل پره‌ها معلوم‌ه: سمت کاو یا مقعر یا گودسمت دمش یا خروج است و سمت کوژ یا محدب سمت مکش یا ورود هوا.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

و بازم ببخشید دوستان یک سوال دیگه گفتم بپرسم که مشکلی پیش نیاد خمیر سلیکون رو فقط فقط رو cpu اونم با انگشت اشاره انجام بدهم؟ و فقط که رو cpu رو این قسمت کولر که لازم نیست؟

thumb_1480777459_photo_2016-12-03_18-11-33.jpg

ممنون میشم در این موردم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

و بازم ببخشید دوستان یک سوال دیگه گفتم بپرسم که مشکلی پیش نیاد خمیر سلیکون رو فقط فقط رو cpu اونم با انگشت اشاره انجام بدهم؟ و فقط که رو cpu رو این قسمت کولر که لازم نیست؟

thumb_1480777459_photo_2016-12-03_18-11-33.jpg

ممنون میشم در این موردم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

ممنون سعید جان خیلی چیزها دستگیرم شد اول نباید خمیرو با دست رو cpu کشید و قبلش هم cpu رو با پارچه تمیز کرد مثل همون های که برای تمیز کرن مانیور است یعنی یک کمی با اون ها میشه روشو تمیز کرد و حالا آقا سعید یک چیز فروشنده که خیلی قبل می رفتم خمیر سلیکون رو با دست رو cpu می کشید الان خدا رو شکر که cpu بنده مشکلی نداره تا الان:D

و فعلان تا رسیدن کولر صبر می کنم تا ببینم چی کار کنم یا خمیرو فقط رو cpu می مالم که دیگه رو خود هیت سینک کولر لازم نباشه یا کلان رو هر دوش با استفاده از روش های که گفته شده انجام میدهم

و راستی از اون اسپرهای که برای تمیز کردن مانیتورها استفاده میشه مشکلی که نداره خمیرهای خشک شده رو از بین ببرم درسته با پارچه ای که داره؟یا باید با استفاده از الکل و کدوم الکل به مدلش اشاره نشده بود

شرمنده سعید جان

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

ممنون سعید جان خیلی چیزها دستگیرم شد اول نباید خمیرو با دست رو cpu کشید و قبلش هم cpu رو با پارچه تمیز کرد مثل همون های که برای تمیز کرن مانیور است یعنی یک کمی با اون ها میشه روشو تمیز کرد و حالا آقا سعید یک چیز فروشنده که خیلی قبل می رفتم خمیر سلیکون رو با دست رو cpu می کشید الان خدا رو شکر که cpu بنده مشکلی نداره تا الان:D

و فعلان تا رسیدن کولر صبر می کنم تا ببینم چی کار کنم یا خمیرو فقط رو cpu می مالم که دیگه رو خود هیت سینک کولر لازم نباشه یا کلان رو هر دوش با استفاده از روش های که گفته شده انجام میدهم

و راستی از اون اسپرهای که برای تمیز کردن مانیتورها استفاده میشه مشکلی که نداره خمیرهای خشک شده رو از بین ببرم درسته با پارچه ای که داره؟یا باید با استفاده از الکل و کدوم الکل به مدلش اشاره نشده بود

شرمنده سعید جان

فرق زیادی نمی‌کنه با چه الکلی پاک کنی، همین‌قدر که پاک و بشه کافی‌ه. موقع پاک کردن حواست باشه اگر پردانده رو بر نمی‌داری ترشحات خمیر روی مادربورد نریزه.

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

فرق زیادی نمی‌کنه با چه الکلی پاک کنی، همین‌قدر که پاک و بشه کافی‌ه. موقع پاک کردن حواست باشه اگر پردانده رو بر نمی‌داری ترشحات خمیر روی مادربورد نریزه.

آره راست میگید یا بهتره پردازنده رو بردارم و بزارم کنار و خمیر بزنم و بزارم سر جاش فکر کنم این کار راحتره تا اون کار

موفق باشی سعید:x

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من اینو خریدم و امروز دستم رسید و طبق چیزی که تو کاتالوگ نصبش بود فقط خمیر باید رو cpu زد و رو هیت سینگ کولر لازم نیست آیا درست میگم؟

orginal_1480777459_photo_2016-12-03_18-11-33.jpg

ممنون

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

سلام دوستان من اینو خریدم و امروز دستم رسید و طبق چیزی که تو کاتالوگ نصبش بود فقط خمیر باید رو cpu زد و رو هیت سینگ کولر لازم نیست آیا درست میگم؟

orginal_1480777459_photo_2016-12-03_18-11-33.jpg

ممنون

موفق باشید

درود

همین طوره و اساسا خمیر رو روی پردازنده می زنند و نه روی هیتسینک.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

همین طوره و اساسا خمیر رو روی پردازنده می زنند و نه روی هیتسینک.

ممنون سعید جان با راهنمایی های شما تونستم هم خمیرسلیکون رو درست بزنم و هم نصب کنم حالا من موندم یک درجه حرارات  رو صفحه نمایشگرش نشون میده ولی در بازی که درجه یکم بالا میره رو صفحه تغییر نمی کنه پس فکر کردم که این در حالت عادی رو نشون میده

موفق باشی سعید جان:x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...