رفتن به مطلب

وضعیت بد بازار و قیمتهای تکان دهنده!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 7 دقیقه قبل، Union J گفته است :

منم بهت منفی میدم چون باید بهت یادآوری بشه شما اینجا نباید نقش پلیس رو بازی کنی و به بقیه بگی چی خوبه چی بد مردم خودشون شعور دارن و می فهمن انجمن ممکن در خطر بیوفته و چیلتر بشه اما انقدر عصبی و شاکی هستن از دست ظالمای زمونه که سخته بتونن حرف رو تو سینه خودشون نگه دارن ...

بله ، چشم !!!
یعنی شما تمام قوانینِ انجمن رو زیر سوال بردی !
به من که از اون تاجر ها و دلال ها سودی نمیرسه ، ولی میگم به سیاست ربطش ندید ، مشکل ما با دلال ها (که بیشتر هم فراماسون هستن) هست نه با دولت یا خدای نکرده دین ، در ضمن ما توی این مملکت هزار تا چیز دیگه داریم اعم از امنیت و ......... ولی خیلی ها فقط روی نقاط منفی انگشت می زارن ، دوستان اگر میشه منفی هاتون رو پاک کنین ، تازه دلم خوش شده بود که 50 شدم و میتونم سیستم به دیگران پیشنهاد بدم که این اتفاق افتاد ، در ضمن مشکل این 15 نفر با من چیه ؟ همونطور که بالا گفتم ، منظورم کامل و کامل این بوده که همه چیز رو به مملکت و سیاست ربط ندین ، همین و بس ،

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

بله ، چشم !!!
به من که از اون تاجر ها و دلال ها سودی نمیرسه ، ولی میگم به سیاست ربطش ندید ، مشکل ما با دلال ها (که بیشتر هم فراماسون هستن) هست نه با دولت یا خدای نکرده دین ، در ضمن ما توی این مملکت هزار تا چیز دیگه داریم اعم از امنیت و ......... ولی خیلی ها فقط روی نقاط منفی انگشت می زارن ، دوستان اگر میشه منفی هاتون رو پاک کنین ، تازه دلم خوش شده بود که 50 شدم و میتونم سیستم به دیگران پیشنهاد بدم که این اتفاق افتاد ، در ضمن مشکل این 15 نفر با من چیه ؟ همونطور که بالا گفتم ، منظورم کامل و کامل این بوده که همه چیز رو به مملکت و سیاست ربط ندین ، همین و بس ،

اوه اوه اوه دم خروست زد بیرون همون طور که فک میکردم بی خیال من دیگه هیچ بحثی نمی کنم چون معلوم شد از چه تیپ فکری هستی همون که گفتی خدای نکرده xxxx برام معلوم شد چون من به شدت باهاش مخالف هستم ...

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Union J گفته است :

اوه اوه اوه دم خروست زد بیرون همون طور که فک میکردم بی خیال من دیگه هیچ بحثی نمی کنم چون معلوم شد از چه تیپ فکری هستی همون که گفتی خدای نکرده xxxx برام معلوم شد چون من به شدت باهاش مخالف هستم ...

ببین تاپیک به کدوم سمت رفت !
اگر با دین مشکل دارید دیگه ربطی به من نداره ، من دیگه این تاپیک رو دنبال نمی کنم و توش هم نمیام ، اون 20 تا امتیاز منفی هم فدای سرتون ، حداقل شما که داری بحث می کنی دین و سیاست و اقتصاد و واردات رو با هم قاتی نکن ، خدا نگهدار

لینک به دیدگاه

عزیز من نمی خوایم بحث سیاسی کنیم، اما نظارت بر بازار وظیفه کیه؟ نظارت بر قیمت ارز وظیفه کیه؟ نظم دهنده به بازار و وضعیت اقتصادی کیه؟ من؟ 

اصل بحث اینجا فقط اقتصادیه اما خود اقتصاد در قالب کلان یه موضوع به شدت سیاسیه

امنیت؟ به شکل قانونمند جیبمون رو می زنن این اسمش نا امنی نیست؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

بله ، چشم !!!

time to leave this planet

ویرایش شده توسط NO_TIME_FOR_RELOADING
لینک به دیدگاه

به نظر من هر چی بگیم نخر نخر نر اقا نخرررر باز یه عده میخرن. من میگم اینجوری فایده نداره بهتره یه جوری صحبتامون به گوش این حضرات برسه. یکی دو تا هم بگین فایده نداره. 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، CruSHeR گفته است :

به نظر من هر چی بگیم نخر نخر نر اقا نخرررر باز یه عده میخرن. من میگم اینجوری فایده نداره بهتره یه جوری صحبتامون به گوش این حضرات برسه. یکی دو تا هم بگین فایده نداره. 

این حرف صحیحه ولی با نخریدن حل نمیشه مثلا از دیروز تا الان زوتک 1070 قیمتش 60 تومن گرون تر شده دیروز 1790 بود امروز 1850 هست حالا یا به خاطر دلار گرون تر شده یا کمبود موجودی مهم اینه شرایط به حدی وحشتناک هست که اصلا نمیشه کوچکترین پیش بینی کرد.  مشکلات چیزی فراتر از یه نخریدن ساده ست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من واسه آرتروز پام قرص میگرفتم یه چند ماهی میرفت بستگی به مصرفم داشت ، دوستم امروز رفته قیمت گرفته ، 3 برابر کشیده روش !!!

یه دفعه بریم بمیریم دیگه ، نه کار درست حسابی هست نه درآمدی نه آرامشی .... ، تا تقی به توق میخوره همه چی گرون میشه ، از ماست که برماست

کسی هم نیست همشون هم از خودمونن ، چه دولت باشه چه دلال چه خریدار و ...

هممون فقط بلدیم شعار بدیم که دیگران رعایت کنن اما وقتی پای عمل خودمون میرسه میگیم دیگران هر وقت رعایت کردن ما هم میکنیم

بهترین کار اینه بریم خودمونو حلق آویز کنیم راحت بشیم مُردم  از سر درد از بس حرص خوردم !

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/14, 18:27:13، Daniel110 گفته است :

ببین تاپیک به کدوم سمت رفت !
اگر با دین مشکل دارید دیگه ربطی به من نداره ، من دیگه این تاپیک رو دنبال نمی کنم و توش هم نمیام ، اون 20 تا امتیاز منفی هم فدای سرتون ، حداقل شما که داری بحث می کنی دین و سیاست و اقتصاد و واردات رو با هم قاتی نکن ، خدا نگهدار

,والا کسیم ازت نخواست بخوای تو تایپک یه حرف بی ربط بزنی تایپکو منحرف کنی

منفیام که دادن حقت بوده با این کارام کسی پسش نمیگیره نه تنها بیشترم میشه

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Big_Boss گفته است :

ببخشید قربان ، من فقط ادامه حرف بی ربط شخص دیگری گفتم که تاپیک منحرف نشه ، اون وقت حرف من منحرف کنندس؟

ویرایش شده توسط Daniel110
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Union J گفته است :

چرا پست اولت پاک شده ؟؟؟ ریپورت کردی پاک کنن که چی ؟ 

من هیچ چیزی رو ریپورت نکردم.
در ضمن من حرفی ضد قوانین نزنم که ریپورت کنم ، حرف ضد قوانین ایناس که به صورت اسپم شناخته می شن و هیچ ربطی به تاپیک اصلی ندارن ، پست اولم رو هم برای این نوشتم که قوانین رعایت بشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Big_Boss گفته است :

در ضمن دوست عزیز ؛
من یک عادت دارم که اصلا از عبارت حقت بود خوشم نمیاد و هر وقت یکی اینو میگه همونجا بهش میگم حقو فقط خدا تعیین می کنه.

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا بحث رو حساس و بقولی سی یاسیش نکنید...البته نقد به دولت و سران مملکلت طوری که دشمن شادکن نباشه همیشه مفیده حتی اگه توقع زیاده از حد هم باشه! و اینو بپذیریم که وقتی درست میشه که باهم باشیم و دولتمردان هم از ما هستن و راه رو باید درست کنیم نه کلا خرابش کنیم که اونوقت درست کردنش بسیار پر زحمت تر و مشکلتر و کم امکان پذیر تره.

1- سلام من به شما منفی ندادم و نیازی هم ندیدم ولی ترجیح میدم نظرم در مورد صحبتتون رو مستقیم باهاتون درمیون بزارم

2- از اولین جمله شما عمق فاجعه درک میشه. اینکه کوچکترین بحث سیاسی انقدر حساس و خطرناک باشه که کسی بترسه حرف سیاسی بزنه... دیگه حرفی ندارم در این مورد.

3- ازونجایی که دایره دشمنان خیلی وسیع شده هرگونه نقدی به مسئولین دشمن شاد کن هست. لذا نقد کردن منتفی هست به این صورت. در مورد حد توقع مردم مملکتی که روی اقیانوس های نفت و گاز خوابیدند و خیلیاشون هنوز به نون شب محتاج هستند دیگه حرفی ندارم.

4- بله دولتمردان از ما هستند ولی در مورد این که دولتمردان ما باشند شک دارم. درمورد دولتمردانی که به صورت دست چین شده انتخاب بشند و مردم نهایتا بتونند از دست چین شده ها انتخاب کنند نمیدونم چی بگم.

مشکل ما با دلال ها (که بیشتر هم فراماسون هستن) هست ? نمیدونم چرا حس خیلی بدی پیدا کردم.

نه با دولت یا خدای نکرده دین . : دین اگر در سطح سیاست مستقیم و امور مملکت وارد نشده بود بله حرف شما صحیح بود و نمیشد اینقدر انتقاد کرد بهش. ولی وقتی وارد اموراتی میشه که ذاتا مورد نقد هستند اون هم به تبع این مورد نقد واقع میشه.

پ ن: کلی با خودم ور رفتم تا بالاخره قانع شدم و این پست رو گذاشتم. اگر مدیریت ترجیح میده پست پاک بشه یا هرچیز دیگه کاملا پذیرا هستم.

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

اصلا مقصر ما هستیم دولت کشک این وسط ؟؟

از ماست که بر ماست !!!

خداوکیلی تا حالا که امروز رفتم بازار برای خرید چندتا قطعه داغ نکرده بودم (بحث افزایش قیمت به کنار) فروشنده شیرپاک خورده و نان حلال خور این صنف  شدن دست به تلفن و مسابقه کی بیشتر قیمت میده را انداختن  !! 

قطعه میخوام اول میگه چند قیمت داری !!O.o

آخه یکی نیست بگه تو که میدونی که چند خریده قطعه ات بوده سودتو بکش روش دیگه نه اینکه از تمام فرصت بدست آمده نهایت سوء استفاده رو کنید 

متاسفم باسه خودم که با این جور آدما اصلا صحبت میکنم

پی نوشت: بی احترامی به صنف فروشندگان نشه تو این جمع منصفشم پیدا میشه ولی به ندرت

لینک به دیدگاه

به نظرم بهترین کار فعلا خرید اینترنتی هستش. حداقل الان ؟یا الان؟؟ نداره

لینک به دیدگاه

البته این فقط توی یه صنف نیست. خیلی از صنف ها یکی از قواعد نانوشته ای که دارن اینه که تا جایی که صدای مشتری درنیاد بکش روش. باز بازار کامپیوتر به علت معلوم بودن قیمت های جهانی و خیلی فوری فوتی نبودن خرید در اکثر موارد خیلی حاد نیست وضعیت. ولی تو صنف های مربوط به خوراک پوشاک اینا که دیگه اصلا هیچی. یعنی منظورم اینه که این کار تبدیل به عرف شده.

لینک به دیدگاه

کسی هم نیست همشون هم از خودمونن ، چه دولت باشه چه دلال چه خریدار و ...
هممون فقط بلدیم شعار بدیم که دیگران رعایت کنن اما وقتی پای عمل خودمون میرسه میگیم دیگران هر وقت رعایت کردن ما هم میکنیم...

واقعاً.
لینک به دیدگاه

پولتون رو به دلار تبدیل کنید...حداقل اگر دو سال دیگه دلار شد 5000 تومن و کارت گرافیک 2 میلیونی شد  3 میلیون  کمتر ضرر می کنید ......البته کلآ از آبان تا بهمن وقت مناسبی برای خرید نیست...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، nasir1367 گفته است :

پولتون رو به دلار تبدیل کنید...حداقل اگر دو سال دیگه دلار شد 5000 تومن و کارت گرافیک 2 میلیونی شد  3 میلیون  کمتر ضرر می کنید ......البته کلآ از آبان تا بهمن وقت مناسبی برای خرید نیست...

ملت اگه همه پولشونو به دلار تبدیل کنن که دلار از اینی که هست گرون تر میشه.وضع از اینی که هستم بدتر میشه.همینجوری  میشه که حباب قیمتی تو بازار بوجود میاد و همه چی بی خودی گرون میشه.

اینجاست که شاعر میگه تو مملکت ما همه چیزش به همه چیزش میاد.

مردم+مسئولین=اینی که الان هستیم

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، indianboy گفته است :

1- سلام من به شما منفی ندادم و نیازی هم ندیدم ولی ترجیح میدم نظرم در مورد صحبتتون رو مستقیم باهاتون درمیون بزارم

2- از اولین جمله شما عمق فاجعه درک میشه. اینکه کوچکترین بحث سیاسی انقدر حساس و خطرناک باشه که کسی بترسه حرف سیاسی بزنه... دیگه حرفی ندارم در این مورد.

3- ازونجایی که دایره دشمنان خیلی وسیع شده هرگونه نقدی به مسئولین دشمن شاد کن هست. لذا نقد کردن منتفی هست به این صورت. در مورد حد توقع مردم مملکتی که روی اقیانوس های نفت و گاز خوابیدند و خیلیاشون هنوز به نون شب محتاج هستند دیگه حرفی ندارم.

4- بله دولتمردان از ما هستند ولی در مورد این که دولتمردان ما باشند شک دارم. درمورد دولتمردانی که به صورت دست چین شده انتخاب بشند و مردم نهایتا بتونند از دست چین شده ها انتخاب کنند نمیدونم چی بگم.

مشکل ما با دلال ها (که بیشتر هم فراماسون هستن) هست ? نمیدونم چرا حس خیلی بدی پیدا کردم.

نه با دولت یا خدای نکرده دین . : دین اگر در سطح سیاست مستقیم و امور مملکت وارد نشده بود بله حرف شما صحیح بود و نمیشد اینقدر انتقاد کرد بهش. ولی وقتی وارد اموراتی میشه که ذاتا مورد نقد هستند اون هم به تبع این مورد نقد واقع میشه.

پ ن: کلی با خودم ور رفتم تا بالاخره قانع شدم و این پست رو گذاشتم. اگر مدیریت ترجیح میده پست پاک بشه یا هرچیز دیگه کاملا پذیرا هستم.

سلام.منفی هم میدادی اشکال نداشت دوست عزیز.

متاسفانه بحث چیز دیگه بود و به لطف دوستان  به بیراهه  رفت و باید خدمتتون بگم:

ببینین حرفای شما حرف منم هست(شما و دوستان چه میدونین شاید من از شما صد برابر بیشتر از...ضربه خودم!).منظور من چیز دیگست و میخواستم فضای بحث رو تلطیف کنم^_^ و اونجور تایپ هم بخاطر فیلتر شدن بود که اینم جای بحثش نیست.و البته نکته ی اخرش چیز ثابت شده ی تاریخه(از تاریخ درس نگرفتیم که هر چند دهه یکبار تاریخ تو مملکتمون به اشکال مختلف تکرارشد و عقب افتادگی ما عقبه ی خیلی پیش از انقلاب داره).در مورد فاجعه باید عرض کنم همه جا بنوعی فاجعه وجود داره حتی تو یو اس.اگه احساسی برخورد کنیم میبازیم، یکی از مشکلات بزرگ ما اینه وقتی به نفعمونه میگیم دین و وقتی به نفعمون نباشه میگیم جمع کن این ملا بازیها رو.ما بازی با کلمات رو خوب یاد گرفتیم اما عملا از خیلی چیزها پوچ و خالی شدیم(بیشتر بالا دستیها منظوره،اگرچه خودمون هم گاها شاملش میشیم).

ما اول از همه مشکل فرهنگ جمع و وحدت رو داریم و وقتی منافع خودمون میاد وسط جمع رو بیخیالشیم.اگه قانون جمعگرایی و ترقی مملکت بود ما جزو ده قدرت اول بودیم نه حالا...

و نکته ی دیگه اینکه اقایون داداشام وقتی شما به من میگی فلان تیپ و من به شما میگم فلان تیپ یا حزب...، داریم به جمعمون خیانت میکنیم و الان یکی از مشکلاتمون دو دستگی و چند دستگیه.ما همو ندیدیم و جالبه واسه حرف منطقی هم تحمل نمیکنیم و به هم برچسب میزنیم.من ازون تیپا که فکر میکنین نیستم و شماها هم نیستین مثلا  اگه من بگم خدا هست و وجود داره بنظرتون چه تیپیم!؟

چه دیندار و چه بی دین تا حقی از هم ضایع نکردیم و توهینی به هم نکردیم و کلا رعایت حقوق جمع رو کردیم و خودخواه نبودیم ،محترمیم و باید از همدیگه احترام ببینیم... و قدرت تو تیم و جمع بودنه و وقتی هدف پیشرفت جمع باشه ترقی حاصل میشه.

پرگویی شد ببخشین...

لطفا مطلب رو بخونین و یمقدار فکر کنین نه سریع بگین برو بابا یا بوووووووووق.

منفی دادن ایراد نداره ولی حرف منطقی وقتی منفی میخوره منطق بی ارزش میشه نه من که کوچیک همتونم.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

بله ، چشم !!!

شما که از منفی می ترسی تو این جور پستا شرکت نکن دوما این جمله ای که زیرش خط کشیدمم کلی منفی بیاره 

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، amin110 گفته است :

سلام.منفی هم میدادی اشکال نداشت دوست عزیز.?

متاسفانه بحث چیز دیگه بود و به لطف دوستان  به بیراهه  رفت و باید خدمتتون بگم:

ببینین حرفای شما حرف منم هست(شما و دوستان چه میدونین شاید من از شما صد برابر بیشتر از...ضربه خودم!).منظور من چیز دیگست و میخواستم فضای بحث رو تلطیف کنم^_^ و اونجور تایپ هم بخاطر فیلتر شدن بود که اینم جای بحثش نیست.و البته نکته ی اخرش چیز ثابت شده ی تاریخه(از تاریخ درس نگرفتیم که هر چند دهه یکبار تاریخ تو مملکتمون به اشکال مختلف تکرارشد و عقب افتادگی ما عقبه ی خیلی پیش از انقلاب داره).در مورد فاجعه باید عرض کنم همه جا بنوعی فاجعه وجود داره حتی تو یو اس.اگه احساسی برخورد کنیم میبازیم، یکی از مشکلات بزرگ ما اینه وقتی به نفعمونه میگیم دین و وقتی به نفعمون نباشه میگیم جمع کن این ملا بازیها رو.ما بازی با کلمات رو خوب یاد گرفتیم اما عملا از خیلی چیزها پوچ و خالی شدیم(بیشتر بالا دستیها منظوره،اگرچه خودمون هم گاها شاملش میشیم).

ما اول از همه مشکل فرهنگ جمع و وحدت رو داریم و وقتی منافع خودمون میاد وسط جمع رو بیخیالشیم.اگه قانون جمعگرایی و ترقی مملکت بود ما جزو ده قدرت اول بودیم نه حالا...

و نکته ی دیگه اینکه اقایون داداشام وقتی شما به من میگی فلان تیپ و من به شما میگم فلان تیپ یا حزب...، داریم به جمعمون خیانت میکنیم و الان یکی از مشکلاتمون دو دستگی و چند دستگیه.ما همو ندیدیم و جالبه واسه حرف منطقی هم تحمل نمیکنیم و به هم برچسب میزنیم.من ازون تیپا که فکر میکنین نیستم و شماها هم نیستین مثلا  اگه من بگم خدا هست و وجود داره بنظرتون چه تیپیم!؟

چه دیندار و چه بی دین تا حقی از هم ضایع نکردیم و توهینی به هم نکردیم و کلا رعایت حقوق جمع رو کردیم و خودخواه نبودیم ،محترمیم و باید از همدیگه احترام ببینیم... و قدرت تو تیم و جمع بودنه و وقتی هدف پیشرفت جمع باشه ترقی حاصل میشه.

پرگویی شد ببخشین...

لطفا مطلب رو بخونین و یمقدار فکر کنین نه سریع بگین برو بابا یا بوووووووووق.

منفی دادن ایراد نداره ولی حرف منطقی وقتی منفی میخوره منطق بی ارزش میشه نه من که کوچیک همتونم.

عزیز ادامه نده جواب پستا رو نده منفی می خوری میره زیر صفر  به پستای دیگه مثبت نمی دن 

ودوما حرف منطقی از دید گاه شماست ونه 30 نفر دیگه که منفی دادن

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Eisenberg گفته است :

عزیز ادامه نده جواب پستا رو نده منفی می خوری میره زیر صفر  به پستای دیگه مثبت نمی دن 

ودوما حرف منطقی از دید گاه شماست ونه 30 نفر دیگه که منفی دادن

دوست گرامی منفی چه معنا داره ؟
انجمن یعنی همه حق دارن حرف خودشون رو با توحه به قوانین انجمن بیان کنن ، من و این دوستمون و 50 نفر دیگه هم همین کار رو می کنیم ، فقط بعضیا با حرف های بعضی دیگه حال نمی کنن یا خوششون نمیاد و بهش منفی میدن ، همین

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

دوست گرامی منفی چه معنا داره ؟
انجمن یعنی همه حق دارن حرف خودشون رو با توحه به قوانین انجمن بیان کنن ، من و این دوستمون و 50 نفر دیگه هم همین کار رو می کنیم ، فقط بعضیا با حرف های بعضی دیگه حال نمی کنن یا خوششون نمیاد و بهش منفی میدن ، همین

نه خب شما یه جا می گین من 50 بودم کم شدم ناراحت شدم برا همین عرض می کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...