رفتن به مطلب

وضعیت بد بازار و قیمتهای تکان دهنده!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

نه دوست خوب؛ اشکال نداره ، 

ولی همه مشکل ها بر می گرده به : 
اگر دلار حل شه موضوعش ،  همه چی درست میشه ، قیمت ها هم پایین میاد ، البته اگر فروشنده های ما منصف و درست کار باشن . 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Eisenberg گفته است :

عزیز ادامه نده جواب پستا رو نده منفی می خوری میره زیر صفر  به پستای دیگه مثبت نمی دن 

ودوما حرف منطقی از دید گاه شماست ونه 30 نفر دیگه که منفی دادن

اقایون مثبت ندین لطفا...بحث چیز دیگه بود و مثبت و منفی اگرچه مشوق هست اما راستش اهمیت چندانی نداره برام ..اگرچه تعجب کردم اون مطلبم اینقدر منفی خورد! میخواین یه شکلک بزارم حسابی منفی بدین بهش^_^ اما حرف حساب وقتی منفی میخوره یعنی دوق و کشک و برو بابا! الانم من جواب این دوستمون که صحبتشون درست بود رو دادم.اینکه دیدگاه من یا دیگرون رو میگی ...یه اصل و واقعیت داریم یه نظریه.اینکه من بگم اسمون ابیه بعد طرف شاکی بشه بگه نه شبا سیاهه یا ابی کمرنگه یا ابریه یا....اصل قضیه درسته و البته نظر دیگران هم درست و محترمه اما اینکه کلا حرف من رد بشه منطقی نیست و منفی نداره...و البته مثبت هم نداره ولی مثبت قطعا انرژیش مثبته و منفی...

خواهشا در مورد بحث و پست اول صحبت کنیم و صحبت خارج از بحث رو بیخیال بشین و اگه بی تعصب و احساس خشم  حرف من جاییش بنظرتون غیر منطقی بودیا تخیلی یا عجیب بود بپرسین جواب رو میگم ولی معلومه دوستان از قبل موضع دارن و بحث رو خودم شروع کردم و خودم ازین وضعیت شاکیم .شاکیتر از شما اما ...B|

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

بله ، چشم !!!
یعنی شما تمام قوانینِ انجمن رو زیر سوال بردی !
به من که از اون تاجر ها و دلال ها سودی نمیرسه ، ولی میگم به سیاست ربطش ندید ، مشکل ما با دلال ها (که بیشتر هم فراماسون هستن) هست نه با دولت یا خدای نکرده دین ، در ضمن ما توی این مملکت هزار تا چیز دیگه داریم اعم از امنیت و ......... ولی خیلی ها فقط روی نقاط منفی انگشت می زارن ، دوستان اگر میشه منفی هاتون رو پاک کنین ، تازه دلم خوش شده بود که 50 شدم و میتونم سیستم به دیگران پیشنهاد بدم که این اتفاق افتاد ، در ضمن مشکل این 15 نفر با من چیه ؟ همونطور که بالا گفتم ، منظورم کامل و کامل این بوده که همه چیز رو به مملکت و سیاست ربط ندین ، همین و بس ،

کشور ژاپن هم  خدا رو شکر امنیت داره! بانک هاشون رو نگو! همین ماه پیش اخبارش اومد ملت بانک و ملی بانک ژاپن هر کدوم 300 و 800 میلیارد تومان اختلاس کردند! دانشمندان و محققینش همه زندانی هستند! از این تدبیر والای مسئولین  هر روز هم 100 تا قطار با هم شاخ به شاخ میزنند! در همه جای ژاپن آزادی بیان و قانون حاکم هست! ما در ژاپن زندانی عقیدتی نداریم! پس خدا رو شاکر هستیم که ما در ژاپن امنیت داریم!

ویرایش شده توسط rohallah_t
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، amin110 گفته است :

اقایون مثبت ندین لطفا...بحث چیز دیگه بود و مثبت و منفی اگرچه مشوق هست اما راستش اهمیت چندانی نداره برام ..اگرچه تعجب کردم اون مطلبم اینقدر منفی خورد! میخواین یه شکلک بزارم حسابی منفی بدین بهش^_^ اما حرف حساب وقتی منفی میخوره یعنی دوق و کشک و برو بابا! الانم من جواب این دوستمون که صحبتشون درست بود رو دادم.اینکه دیدگاه من یا دیگرون رو میگی ...یه اصل و واقعیت داریم یه نظریه.اینکه من بگم اسمون ابیه بعد طرف شاکی بشه بگه نه شبا سیاهه یا ابی کمرنگه یا ابریه یا....اصل قضیه درسته و البته نظر دیگران هم درست و محترمه اما اینکه کلا حرف من رد بشه منطقی نیست و منفی نداره...و البته مثبت هم نداره ولی مثبت قطعا انرژیش مثبته و منفی...

خواهشا در مورد بحث و پست اول صحبت کنیم و صحبت خارج از بحث رو بیخیال بشین و اگه بی تعصب و احساس خشم  حرف من جاییش بنظرتون غیر منطقی بودیا تخیلی یا عجیب بود بپرسین جواب رو میگم ولی معلومه دوستان از قبل موضع دارن و بحث رو خودم شروع کردم و خودم ازین وضعیت شاکیم .شاکیتر از شما اما ...B|

من خودم قاطی بحث سروته نداره نمی کنم ولی این نوع بحث پریدن از این موضوع به اون موضوع برای  ملا ها اخونداست نه برای کسایی که می خوان بحث کنن اسمون ابیه چون یه چیز قطعیه وربطی نحوه بحث کردن ودیدگاه شما نداره بعضی چیزا به صورت قطعی اشتباها  این پایین گذاشتم  اصل جمله شماست. الان چشم گوش ملت باز تر از قبل تعجبم هنوز دلیل این همه منفی رو نفهمیدین ومیگین منطقی 

دشمن شاد منظورتون کدوم دشمن وانتقاد از سران دولت مگه کسی جرات داره  طرف اختلاس میکنه حساب های عجیب غریب یارو که اعتراض کردرو میگیرن 

جاده ای به کل خراب وراهش از بنیان به نکجا اباده درست نمی کنن از بینش می بیرن جاده درست  رو میکشن 

البته نقد به دولت و سران مملکلت طوری که دشمن شادکن نباشه همیشه مفیده حتی اگه توقع زیاده از حد هم باشه! و اینو بپذیریم که وقتی درست میشه که باهم باشیم و دولتمردان هم از ما هستن و راه رو باید درست کنیم نه کلا خرابش کنیم که اونوقت درست کردنش بسیار پر زحمت تر و مشکلتر و کم امکان پذیر تره.

لینک به دیدگاه

بحثو بیخیال شید

با حرص خوردن چیزی درست نمیشه

هممون میدونیم چی شده و چرایش چیست

این وسط همه تقصیر کارن از بازاری بگیر تا .........

متاسفانه از وقتی مرغ از 2900 شد 7 هزار تومن و ملت صف خرید کشیدن آتوی خوبی دست بازار و دلال دادیم که تا الان سوار مشتری هستن!

من خودم خرده فروشم ولی دلم نمیاد قیمت رو بالا ببرم منت هم سر کسی نمیزارم ولی هستن بیخ گوش من که زرتی گرون میکنن حتی به بهانه باد معده امروز ترامپ! :|

لینک به دیدگاه

ممنون از Eisenberg. پخ کردم خدمتت.

شما درست میگی کلا حرف و نظرم بشکل عجیبی تخیلی و اشتباه بود انگار.از دوستان عذر میخوام .لطفا دیگه فقط بحث عنوان رو نظر بدین و تابع قانون تالار باشیم.

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، NO_TIME_FOR_RELOADING گفته است :

time to leave this planet

well said bro

لینک به دیدگاه

من 2 ماه پیش یک کیس برای برادرم خریدم به قیمت 2،650

هفته پیش با هزار امید و آرزو رفتم بازار که مشابه همون سیستم رو برای خودم بخرم وکه حساب کردم با حذف کارت گرافیک و 8 گیگ رم کمتر می تونم سیستم رو به قیمت 1700خریداری کنم.

اما وقتی همون فروشنده قیمت نهایی رو به من گفت شوکه شدم. 2،350 تومان!

یعنی سیستم بدون کارت گرافیک و با8 گیگ رم طی کمتر از 2 ماه نزدیک به 600 تومان افزایش قیمت داشته....

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، peto گفته است :

ملت اگه همه پولشونو به دلار تبدیل کنن که دلار از اینی که هست گرون تر میشه.وضع از اینی که هستم بدتر میشه.همینجوری  میشه که حباب قیمتی تو بازار بوجود میاد و همه چی بی خودی گرون میشه.

اینجاست که شاعر میگه تو مملکت ما همه چیزش به همه چیزش میاد.

مردم+مسئولین=اینی که الان هستیم

وقتی وارد کننده  گرامی سرمایه شو یعنی ریال هایی که از من خریدار خریده رو به دلار تبدیل می کنه و از بالا رفتن دلار سود هم  می کنه و تازه میاد به بهانه همین بالا رفتن دلار کلی می کشه روی قیمت  دلیلی نداره من که می خوام چند میلیون پول رو بریزم داخل شکم ایشان پول م رو به ریال نگه دارم

دوما دلیل اصلی بالا رفتن دلار بیشتر  شدن چاپ پول توسط بانک مرکزی  معادل    افزایش تولید و صادرات نفت هست که چون تحریم بانکی هنوز ادامه داره و به سیستم دلار دسترسی ندارن  از طریق صرافی ها ریال های بانک مرکزی رو به دلار تبدیل می کنن و در نتیجه  نسبت عرضه به تقاضای دلار در بازار آزاد با  افزایش تقاضا و کاهش عرضه  بهم خورد

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...