رفتن به مطلب

فروش موس cougar 700M(فروخته شد)

faster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 43 دقیقه قبل، faster گفته است :

از پاسختون کاملا مشخصه که چقدر تو لیون آنلاین هستین ،جالبه که انتظار دارین همه به سبک شما و به تایم شما برخورد کنن

مرد مومن من منتظر شما بودم، اخرشم اینطور میگید؟؟ دست شما درد نکنه واقعا

والا بلا کلا امروز منتظر شما بودم، بعد از اینکه دیدم تایید رزرو برا دیگری رو زدید دود از سرم بیرون زد، بیشتر شبیه شوخی بود!! باورم نمیشد!!  حالا هم میفرمایید گزارش رد میکنم !!!  

سپپپپپاااااااسسسسسس

لینک به دیدگاه

دوست عزيز شما اگه از قبل مشكلتونو ميگفتين و تاكيد ميكردين فقط تو ليون هماهنگ كنيم و اينكه من به شما پ م نمي دادم كه تو تلگرام فرستادم حرف شما درست بود،ولي نه الان با اين شرايط،هر مشكليم بود بايد تو پ خ مطرح ميكردين نه اينجا اين خلاف ادب و قوانينه دوست عزيز الان به هر دليلي مشكلي تو فروش من پيش بياد شما باعث شدين ،يكم به وجدانتون رجوع كنين دوست خوبم

لینک به دیدگاه

دوستان اصلا نميتونم درك كنم اين ديگه چه مدليه اولش اقدام مي كنن برا خريد خودشون شماره ميزارن براي هماهنگي بعد هماهنگ ميكني بعد معلوم نيست منصرف شدن نشدن،اس ام اس ميزني جواب نميدن تو تلگرام پ م ميدي جواب نميدن اينجا پ م ميدي جواب نميدن بعد يهو پيداشون ميشه هرچي دلشون ميخواد ميگن ميبرن ميدوزن محكومت ميكنن كلا فروشتو خراب مي كنن ميرن،الان اون دوست عزيزمون كه رزرو كرده بودن هيچ خبري ازشون نيست كلانم جواب نميدن،چنانكه تا ساعت ٢ خبري ازشون نشه (يعني واريز وجه)  البته اين به دور از ادب كه بدون خبر دادن  كنسل كنن و جواب ندن فروش ادامه پيدا ميكنه البته به قيمت پايه ٢٠٥،در مورد دوست خوبمون كه كلا نابود كردن با حرفاي زيباشون (اشتباه خودشون و انداختن گردن من) چنانكه تا ساعت ١٢ امشب تمام پ م هاشونو حذف نكنن گزارش خواهد شد(البته ميتونن اين كارو نكنن ولي خوب اينكه چقدر وجدان دارن مشخص ميشه)اميد وارم ثابت كنن كه خشم كوركورانه به فكر و وجدانشون چيره نشده.

ویرایش شده توسط faster
لینک به دیدگاه

دوستان موس به دوست عزيزمون shahabaa فروخته شد مباركشون باشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...