رفتن به مطلب

خرید کیس گیمینگ حرفه ای زیر 9 میلیون تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و درود خدمت تمام اعضای لیون

من قصد خرید یه کیس گیمینگ حرفه ای دارم زیر 9 میلیون تومن دارم  .. که بتونه بازی های روز و آتی رو با قدرت و روان و با رزولوشن بالا 4k و2K اجرا کنه یه قطعاتی  مد نظرم هست میگ خدمتتون شما هم مشاوره بدین

مادربورد ---

GIGABYTE G1 Gaming GA-Z170X-Gaming 5

MSI Gaming Z170A GAMING M7

ASUS ROG MAXIMUS VIII HERO ALPHA
GIGABYTE GA-Z170X-Ultra Gaming 

ASUS ROG MAXIMUS VIII FORMULA

GIGABYTE G1 Gaming GA-Z170X-Gaming GT

GIGABYTE GA-Z170X-Gaming 7

بزرگترین مشکل من انتخاب بهترین مادربورد زیر یک میلیون و دویست هزار تومنه که بهترین قطعات و بهترین رابط پر سرعت و بهترین راندمان در گیم رو داشته باشه  و ساپورت رم با بالاترین فرکانس و اورکلاکینگ  ؟؟؟

سی پی یو  

Intel Core i7-6700K

رم

Gskill Trident Z 16GB 8GBx2 3200Mhz CL14   

کارت گرافیک . بعد از دیدن کلی پنجمارک  و فیلم و بررسی فکر نکنم بهتر از این کارت و فرکانس بالا باشه

ZOTAC GTX 1080 AMP! Extreme 8GB

حافظه SSD

Samsung 850 PRO 256GB SATA3

هارد HDD

Seagate Barracuda 2TB

پاور power

Cooler Master V750

GREEN GP750B-OC+ Platinum

کیس 

Corsair Carbide Series SPEC-03

GREEN X3+ VIPER
Cooler Master CM590 III

خنک کننده CPU

Thermalright Le Grand Macho
GREEN GLACIER 240

Deepcool Gamer Storm Captain 120

خب این موارد فوق انتخاب من دوستان شما نظر خودتون رو بدین ...

...پیشاپیش سپاسگزارم ...

اینم لینک یه تعداد پیشنهاد سیستم

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/buyer-guide/872-best-pc-and-hardwares-to-buy

لینک به دیدگاه

• ارسال 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام و درود خدمت تمام اعضای لیون
من قصد خرید یه کیس گیمینگ حرفه ای دارم زیر 9 میلیون تومن دارم  .. که بتونه بازی های روز و آتی رو با قدرت و روان و با رزولوشن بالا 4k و2K اجرا کنه یه قطعاتی  مد نظرم هست میگ خدمتتون شما هم مشاوره بدین
مادربورد ---
GIGABYTE G1 Gaming GA-Z170X-Gaming 5
MSI Gaming Z170A GAMING M7
ASUS ROG MAXIMUS VIII FORMULA
GIGABYTE G1 Gaming GA-Z170X-Gaming GT
بزرگترین مشکل من انتخاب بهترین مادربورد زیر یک میلیون و دویست هزار تومنه که بهترین قطعات و بهترین رابط پر سرعت و بهترین راندمان در گیم رو داشته باشه  و ساپورت رم با بالاترین فرکانس و اورکلاکینگ  ؟؟؟
سی پی یو  
Intel Core i7-6700K
رم
Gskill Trident Z 16GB 8GBx2 3200Mhz CL14   
کارت گرافیک . بعد از دیدن کلی پنجمارک  و فیلم و بررسی فکر نکنم بهتر از این کارت و فرکانس بالا باشه
ZOTAC GTX 1080 AMP! Extreme 8GB
حافظه SSD
Samsung 850 PRO 256GB SATA3
هارد HDD
Seagate Barracuda 2TB
پاور power
  Cooler Master V750
GREEN GP750B-OC+ Platinum
کیس 
Corsair Carbide Series SPEC-03
GREEN X3+ VIPER
Cooler Master CM590 III
خنک کننده CPU
Thermalright Le Grand Macho
GREEN GLACIER 240
Deepcool Gamer Storm Captain 120

خب این موارد فوق انتخاب من دوستان شما نظر خودتون رو بدین ...
...پیشاپیش سپاسگزارم ...
اینم لینک یه تعداد پیشنهاد سیستم
http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/buyer-guide/872-best-pc-and-hardwares-to-buy

درود

در مورد انتخاب مادربرد مدل
giga g1 gaming GT
شدیدا پیشنهاد میشه، چون یکی از برد های بنچمارک گیری و رکورد اورکلاک زدن این 1 سال اخیر هست. تو کیفیتش هیچ شکی نیست.

در مورد پاور

Corsair RM750X
پیشنهاد میشه. این نظر شخصیه و پاور چیزی جز کورسیر قبول ندارم. البته جز top3 هست این برند.

در مورد کیس بین این 3 مدل که لینک کردین، من خودم x3 viper رو دارم.
از لحاظ ظاهری از اون دو مدل دیگه یا شاید خیلی کیس های دیگه خوشکل تره و برخلاف وزن زیادش بزرگ بنظر نمیاد. (معیار انتخاب من برای کیس بزرگ نبودن از عرض هستش چون خپل بنظر میاد [emoji1] [emoji1])

اسمبلینگش هم که فوق‌العاده ساده و خوش دسته، فن هایی هم که روش هستن تم سفید دارن که قابل تعویضن.

در مورد کولینگ cpu چند مورد رو در نظر قرار بدید. نویز کمتر، دور فن پایینتر، در کل سایلنت باید باشه.

همه این ویژگی ها تو فن های noctua پیدا میشه که جدیدا کمیاب شدن.

راستش نمیتونم مدل خوبی رو بهتون پیشنهاد بدم چون خودم هم در حال حاضر دنبال یه مدل خوب هستم که نیست....

موفق باشید.

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

من نظرم اینه ک انتظارتون رو از مادربرد کمتر کنید چون اینقد لازم نیس خرج کنید

و میتونید جاش به گرافیک برسید

قدرت دوتا 1070 خیلی بیشتر از 1080 میشه ک بخواد با اورکلاک گراف و رم توسط مادربرد تامین شه

مادربرد رو به یه سری پایین تر z170 تغییر بدین و 2 تا گرام 1070 زوتک رو اس ال ای کنید

رم هم سری Geil EVO Forza 16GB 8GBx2 3000Mhz خیلی رم خوب و فرکانس مناسب هم هس  ولی رم انتخاب خودتون هم خوب هست

برای کیس هم z2 & z4 گیرن گزینه های بهتری هستن

به انتخاب هارد و اس اس دی هم احترام میزارم

برای پاور هم هر دو مارک خوبی هستن ولی گرین به صرفه تر هس ...

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

قدرت دوتا 1070 خیلی بیشتر از 1080 میشه ک بخواد با اورکلاک گراف و رم توسط مادربرد تامین شه

مادربرد رو به یه سری پایین تر z170 تغییر بدین و 2 تا گرام 1070 زوتک رو اس ال ای کنید

رم هم سری Geil EVO Forza 16GB 8GBx2 3000Mhz خیلی رم خوب و فرکانس مناسب هم هس  ولی رم انتخاب خودتون هم خوب هست

سلام
پس اگر می خوان SLI کنن به نظرم بروند طرف X99 
این کیس های 200 تومنی هم واسه سیستم 9 میلیونی مناسب نیستن (نظر شخصی)
در مورد کیس هرچی که سلیقه تون بیشتر بهش میخوره انتخاب کنید و بعد اینجا بپرسین که کیفیت و .... اون کیس رو به شما بگن.
اگر هم به فکر SLI میرین ، طبیعتا به فکر 750 یا 850 گرین سری OC+ باشید . 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

سلام
پس اگر می خوان SLI کنن به نظرم بروند طرف X99 
این کیس های 200 تومنی هم واسه سیستم 9 میلیونی مناسب نیستن (نظر شخصی)
در مورد کیس هرچی که سلیقه تون بیشتر بهش میخوره انتخاب کنید و بعد اینجا بپرسین که کیفیت و .... اون کیس رو به شما بگن.
اگر هم به فکر SLI میرین ، طبیعتا به فکر 750 یا 850 گرین سری OC+ باشید . 

چرا x99 ؟

دلیلی نداره

6700 اینقد قوی هست ک گلوگاه نکنه 2 تا 1070 رو

برای اون دوتا گراف هم 750 کافیه

کیس هم بله سلیقه ای هس

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

چرا x99 ؟

دلیلی نداره

6700 اینقد قوی هست ک گلوگاه نکنه 2 تا 1070 رو

برای اون دوتا گراف هم 750 کافیه

کیس هم بله سلیقه ای هس

دوست عزیز حالت های PCI در z170 به صورت 8x 8x میشه ولی در x99 تا 16x 16x 16x هم داریم که قدرتی از گرافیک کم نشه.

لینک به دیدگاه

اولا سیستم بر پایه x99 چیزی جز خرج اضافه نیست و برای سیستم محاسباتی و پردازشی سنگین خوبه.فکر sli کردن هم نباشید فعلا خیلی از بازیها ساپورت نمیکنن. مادربورد هم لازم نیست انقدر خرجش بشه اگر اورکلاکینگ نمیکنید

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، ΚιNGPıN گفته است :

اولا سیستم بر پایه x99 چیزی جز خرج اضافه نیست و برای سیستم محاسباتی و پردازشی سنگین خوبه.فکر sli کردن هم نباشید فعلا خیلی از بازیها ساپورت نمیکنن. مادربورد هم لازم نیست انقدر خرجش بشه اگر اورکلاکینگ نمیکنید

یکم توی این موردضعیفم

میشه بگین کدوم بازی های روز ساپورت نمیکنن ؟

لینک به دیدگاه

عزیز با این نه تومن سیستم گیم خوبی می تونی جمع کنی .

دو چیز برای شما حیاتی هست . اول کارت گرافیک و چیزی که انتخاب کردید خوبه . دوم مانیتور ، برای خرید مانیتور یه تایپیک جدا بزن چون خیلی این مورد مهمه و باید روش خیلی تمرکز کنی . جسارتا فعلا گیم در رزولوشن 4k رو فراموش کن و یه مانیتور خوب با رزولوشن 2k و رفرش ریت مناسب انتخاب کن و بخر.

برای گیم اصلا سراغ سوکت 2011 نرو . نیاز نیست . مگه اینکه علاقه داشته باشی به قطعات high end . بعضی ها عشق این رو دارن سوکت 2011 داشته باشن . برای این عزیزان توصیه میشه همون سوکت 2011 بخرن ان شاالله مبارکشون باشه.

به نظرم رو دو قطعه پاور و کیس بیشتر هزینه کن و الکی رو مادربرد هم هزینه نکن .  زیاد تو انتخاب مادربرد وسواس به خرج نده . از ظاهرش خوشت اومد بخر مبارک باشه. ضمنا سعی کن ایسوس بخری ، آواژنگ داره مادربردهای گیگابایت  رو گرون میده . قیمت دلاریش یه چیزه قیمت ریالیش یه چیز دیگه . حتما به قیمت دلاری مادربردی که انتخاب می کنی هم دقت کن. فعلا ایسوس قیمت ریالیش به قیمت دلاریش نزدیک تره پس ایسوس میخریم تا وارد کننده ها بدونن حواس خریدارها جمع هستش.

مادربرد این به نظرم برای گیم کافیه . (بیشتر از این برای گیم توجیه نداره مگه عشق داشتن قطعات high end داری که در این صورت منطق جواب نمیده و هر مادربردی دوست داری بخر)

http://lioncomputer.ir/product/5815/مادربرد+ایسوس+Maximus+VIII+Ranger/

مثلا من باشم این کیس رو می خرم. دقت کن حتما کیس با کیفیت باشه . بعد از خرید کیس بی کیفیت متوجه صحبت من میشی. پس اشتباه نکن و کیس خوب و با کیفیت  انتخاب کن.

http://lioncomputer.ir/product/4705/کیس+کورسیر+Graphite+Series

این پاور گرچه توانش زیاد اما در مقابل 9 تومن که هزینه می کنید منطقی هست و آینده نگرانه . معلوم نیست در آینده sli بکنی یا نه و یا توان کارتهای گرافیک بالاتر بره یا نه . 850 یه توان استانداره به نظرم و خیلی هم قیمتش با پاورهای هم رده 750 وات خودش تفاوت نداره. اگه خیلی مهندسی به قضایا نگاه می کنی پاور 750 همین مدل رو انتخاب  و 80 تومن صرفه جویی کن اما من میگم همون 850 رو انتخاب کنی عالیه . ضرر نمی کنی.

http://lioncomputer.ir/product/4887/پاور+کورسیر+850+وات+HX850i/

ضمنا کولر پردازنده مایع باشه به نظرم بهتره مثلا می تونید این مورد رو انتخاب کنید. گرچه هنوز امتحانش رو پس نداده اما نسبت به قیمت خوب به نظر میرسه . اگه دوست نداشتید این مورد رو می تونید از برند کورسیر یه کولر انتخاب کنید و بخرید.

http://lioncomputer.ir/product/9833/واتر+کولر+گرین+GLC240-EVO/

پردازنده که 6700k هست تو اون بحثی نیست . یه رم خوب همونی که انتخاب کردی اوکی هست بخر  و بقیه قطعات هم اونقدری فرق نداره تو تجربه گیم شما . از ظاهر هر کدومشون خوشت اومد بخر مبارک باشه .

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

یکم توی این موردضعیفم

میشه بگین کدوم بازی های روز ساپورت نمیکنن ؟

به عنوان مثال وقتی بتلفیلد اوپن بتا اومده بود بازی دو تا کارت gtx1080 رو فقط یدونه میشناخت و عملا sli نبود انگار کارت دومی نیست اصلا بعده ها با درایور یکم برطرف شد اما باز هردو کارت به یه میزان مساوی لود نمیشن.بیشتر بازی های انویدیا محور مثل gears of war 4 یا از این دستهه بازی ها sli رو بهتر پاسخ میدن

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، ΚιNGPıN گفته است :

به عنوان مثال وقتی بتلفیلد اوپن بتا اومده بود بازی دو تا کارت gtx1080 رو فقط یدونه میشناخت و عملا sli نبود انگار کارت دومی نیست اصلا بعده ها با درایور یکم برطرف شد اما باز هردو کارت به یه میزان مساوی لود نمیشن.بیشتر بازی های انویدیا محور مثل gears of war 4 یا از این دستهه بازی ها sli رو بهتر پاسخ میدن

ممنون بابت اطلاعات

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

ممنون بابت اطلاعات

خواهش میکنم دوست عزیز

لینک به دیدگاه

نظر من رو اینه

اگه ظاهر براتون مهمه یه deepcool capitan 240 بزارین جای ایر کولر

Screenshot_11.png

لینک به دیدگاه

دوست عزیز  به نظرم یکی از  تغیراتی که لازمه بدی تغییر ssdتون هست  میتونید پلکستورm8peg رو بردارید که بهتره من  خودم هم دارم برای سیستم گیمیگنم قطعات جمع میکنم این اس اس دی عالیه 

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، shocker78 گفته است :

پیشنهاد من

Capture2.PNG

من با این سیستم خیلی بیشتر موافقم تا قبلی

لینک به دیدگاه

به نظر من به جای یک ۱۰۸۰ روی ۴ کی ۲ تا ۱۰۷۰ بگیرید
پردازنده هم همون ۶۷۰۰ خوبه چون بقیشون ک میره رو سکوت ۲۰۱۱ فریم کمتری میده تو بازی و برد هم همشون خوبن تو اون رنج قیمتا پاورم ۷۵۰ کورسیر خوبه الکی هم نمیخواد به خاطر x16 x16 بودن برید سراغ x99 چون z170 ک x16 x8 هست کافیه
و فوق فوقش اون اوفت فریمی ک تو پردازنده های ۲۰۱۱ ایجاد میشه اینجا هم با همین ایجاد میشه و پول الکی خرج نکردید
و محض اطلاع تو دایریکس ۱۲ دیگ همشون اس ال ای پشتیبانی میکنن
اپدیت درایور هم برای پشتیبانی اس ال ای زود به زود برای بازی های جدید میاد
البته اگر بخواید به جای ۲ تا ۱۰۷۰ یک ۱۰۸۰ بگیرید رو 2K بازی کنید بدون هیچ مشکلی و هزینه برای اس اس دی و بقیه چیزا کنید
و این ک رم بیشتر از ۳۰۰۰ به دردتون اصلا نمیخوره توجیحی نداره
توی بازی ها فرق ۲۱۳۳ با ۳۶۰۰ توی فریم های بالای ۱۲۰ کلا ۲ تا فریم تفاوت داره

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، The.13east گفته است :

سلام دوست عزیز سپاسگزارم بابت لطف و توجهی که داری ولی حقیقتا من از اورکلاکینگ زیاد سر در نمیارم و به نظرم sli دوتا 1070خیلی دیگه زیادیه و هزینه دوتا گراف 1070میره تو مایه چهارو نیم میلیون و یه پاور خیلی قویترم میخواهیم اون موقع

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، farvahr گفته است :

نه خیر نیازی به پاور بیشتر از 750 نیس دوست عزیز

و من میگم ک هزینه مادربرد الکیه

دوتا 1070 میتونین با تفاوت بین مادربرد بگیرین چون یه مادربرد 600-700 تومنی کافیه

اگ میخواین منم میتونم مث دوستان قطعات بهتون معرفی کنم ک ببینید زیر همون بودجه شما میاد ولی میتونین پرفورمنس بسیار بهتری بگیرین

اورکلاکر هم ک نیستین 100% این شیوه بهتره

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

عزیز با این نه تومن سیستم گیم خوبی می تونی جمع کنی .

دو چیز برای شما حیاتی هست . اول کارت گرافیک و چیزی که انتخاب کردید خوبه . دوم مانیتور ، برای خرید مانیتور یه تایپیک جدا بزن چون خیلی این مورد مهمه و باید روش خیلی تمرکز کنی . جسارتا فعلا گیم در رزولوشن 4k رو فراموش کن و یه مانیتور خوب با رزولوشن 2k و رفرش ریت مناسب انتخاب کن و بخر.

برای گیم اصلا سراغ سوکت 2011 نرو . نیاز نیست . مگه اینکه علاقه داشته باشی به قطعات high end . بعضی ها عشق این رو دارن سوکت 2011 داشته باشن . برای این عزیزان توصیه میشه همون سوکت 2011 بخرن ان شاالله مبارکشون باشه.

به نظرم رو دو قطعه پاور و کیس بیشتر هزینه کن و الکی رو مادربرد هم هزینه نکن .  زیاد تو انتخاب مادربرد وسواس به خرج نده . از ظاهرش خوشت اومد بخر مبارک باشه. ضمنا سعی کن ایسوس بخری ، آواژنگ داره مادربردهای گیگابایت  رو گرون میده . قیمت دلاریش یه چیزه قیمت ریالیش یه چیز دیگه . حتما به قیمت دلاری مادربردی که انتخاب می کنی هم دقت کن. فعلا ایسوس قیمت ریالیش به قیمت دلاریش نزدیک تره پس ایسوس میخریم تا وارد کننده ها بدونن حواس خریدارها جمع هستش.

مادربرد این به نظرم برای گیم کافیه . (بیشتر از این برای گیم توجیه نداره مگه عشق داشتن قطعات high end داری که در این صورت منطق جواب نمیده و هر مادربردی دوست داری بخر)

http://lioncomputer.ir/product/5815/مادربرد+ایسوس+Maximus+VIII+Ranger/

مثلا من باشم این کیس رو می خرم. دقت کن حتما کیس با کیفیت باشه . بعد از خرید کیس بی کیفیت متوجه صحبت من میشی. پس اشتباه نکن و کیس خوب و با کیفیت  انتخاب کن.

http://lioncomputer.ir/product/4705/کیس+کورسیر+Graphite+Series

این پاور گرچه توانش زیاد اما در مقابل 9 تومن که هزینه می کنید منطقی هست و آینده نگرانه . معلوم نیست در آینده sli بکنی یا نه و یا توان کارتهای گرافیک بالاتر بره یا نه . 850 یه توان استانداره به نظرم و خیلی هم قیمتش با پاورهای هم رده 750 وات خودش تفاوت نداره. اگه خیلی مهندسی به قضایا نگاه می کنی پاور 750 همین مدل رو انتخاب  و 80 تومن صرفه جویی کن اما من میگم همون 850 رو انتخاب کنی عالیه . ضرر نمی کنی.

http://lioncomputer.ir/product/4887/پاور+کورسیر+850+وات+HX850i/

ضمنا کولر پردازنده مایع باشه به نظرم بهتره مثلا می تونید این مورد رو انتخاب کنید. گرچه هنوز امتحانش رو پس نداده اما نسبت به قیمت خوب به نظر میرسه . اگه دوست نداشتید این مورد رو می تونید از برند کورسیر یه کولر انتخاب کنید و بخرید.

http://lioncomputer.ir/product/9833/واتر+کولر+گرین+GLC240-EVO/

پردازنده که 6700k هست تو اون بحثی نیست . یه رم خوب همونی که انتخاب کردی اوکی هست بخر  و بقیه قطعات هم اونقدری فرق نداره تو تجربه گیم شما . از ظاهر هر کدومشون خوشت اومد بخر مبارک باشه .

سلام و درود بر تو دوست عزیز

X99 واقعا توجیح خاصی نداره منم سراغش نمیرم .... درمورد مادربورد این موارد بهتر نیستن  نظرتون کدومه

درمورد کیس خیلی بالا نیست میشه یه مورد مناسبتر بگین .. و پاور 850 بهتره شما درست میفرمایید

در مورد کولر اصلا سر رشته ندارم

بازم تشکر

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Daniel110 گفته است :

من با این سیستم خیلی بیشتر موافقم تا قبلی

سلام سپاسگزارم بابت لطفتون

در مورد سیستم پیشنهادی 6800 و 6700 از لحاظ کاری اختلافشون جزیی هستش اما قیمت خیلی

من x99 رو حقیقتا زیاد خواهی میبینم  نه توجیحی

در مورد گرافیک شما بهترین قطعه رو برای سیستم گیم توجه نکردین msi خوبه اما برید و سرچ کنید ببینید  زوتک چه کرده بالاترین فرکانس هسته و حافظه و اورکلاکینگ بالاتر ازارقام اعلامی کارخانه 

ZOTAC GTX 1070 AMP Extreme 8GB

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Cantaver گفته است :

نظر من رو اینه

اگه ظاهر براتون مهمه یه deepcool capitan 240 بزارین جای ایر کولر

Screenshot_11.png

سلام

سیستم خوبیه اما گراف زوتک تو تمام پنجمارک ها از این rog بالاتر بوده

اس اس دی سری pro سامسونگ بهتر نیست ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، The.13east گفته است :

دوتا 1070 میتونین با تفاوت بین مادربرد بگیرین چون یه مادربرد 600-700 تومنی کافیه

اگ میخواین منم میتونم مث دوستان قطعات بهتون معرفی کنم ک ببینید زیر همون بودجه شما میاد ولی میتونین پرفورمنس بسیار بهتری بگیرین

دوست عزیز مدل 1070 مد نظرتون چیه کامل سیستم معرفی کنید مادربورد مد نظرتون چیه

بعد شما میگید 1070بهتره از لحاظ قدرت تو روزلوشن 4k به 1080 میرسه و به نظرتون  دوتا 1070چقدر از 1080قویتره چند درصد ؟؟؟؟

سیستم مدل نظرتون رو کامل بگین

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، The.13east گفته است :

شما یه چنین چیزی مد نظرتونه درسته ... دوتاGTX 1070

https://pcpartpicker.com/b/LCsJ7P

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، farvahr گفته است :

سلام

سیستم خوبیه اما گراف زوتک تو تمام پنجمارک ها از این rog بالاتر بوده

اس اس دی سری pro سامسونگ بهتر نیست ؟؟؟

دمای گرافیک های زوتک معمولا بالاتره. البته تفاوتی نداره شما هر برندی دوست داشتی بگیر. pro سامسونگ قاعدتا بهتره ولی خریدش برای گیمر ها توصیه نمی شه. شما فقط به حجم بیشتر برای نصب بازی نیاز داری.

حالا نظر شما به خریده 1080 هست یا 1070sli؟ این بنچمارک ها رو ببینین بعد تصمیمتون رو بگیرید ما بر اساس اون پیشنهاد میدیم http://www.gamersnexus.net/guides/2474-gtx-1070-sli-benchmark-vs-gtx-1080-and-gtx-1070/page-3#!/ccomment-comment=10004984 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...