رفتن به مطلب

بهترین هارد اینترنال داخل بازار 500 گیگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام خدمت اساتید گرامی

دوستان یک هارد اینترنال کم صدا و با زمان تاخیر پایین معرفی کنید خودم الان یک هارد سیگیت 500 گیگ baracuda 7200.12 دارم هم یه مدتیه به صدا افتاده هم زمان تاخیرش بالاست ( درایو ویندوز تا نصفه پر هست سنگین نیست از 40 گیگ 20 گیگش پر هست بقیه درایوهام هم به جز یکی تا نصفه پر هست هارد از 500 گیگ تقریبا 350 گیگش پر هست )

فرق بین هاردهای وسترن دیجیتال مثلا نوشته کاویر بلک یا کاویرگرین یا بلو منظورش چی هست بعد کدام یکی ازینا سرعتش بالا تره ممنان@};-

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت اساتید گرامی

دوستان یک هارد اینترنال کم صدا و با زمان تاخیر پایین معرفی کنید خودم الان یک هارد سیگیت 500 گیگ baracuda 7200.12 دارم هم یه مدتیه به صدا افتاده هم زمان تاخیرش بالاست ( درایو ویندوز تا نصفه پر هست سنگین نیست از 40 گیگ 20 گیگش پر هست بقیه درایوهام هم به جز یکی تا نصفه پر هست هارد از 500 گیگ تقریبا 350 گیگش پر هست )

فرق بین هاردهای وسترن دیجیتال مثلا نوشته کاویر بلک یا کاویرگرین یا بلو منظورش چی هست بعد کدام یکی ازینا سرعتش بالا تره ممنان@};-

بهترین گزینه هارد F3 سامسونگ هست HD502HJ

لینک به دیدگاه

دقیقا

من هم 2 تا F3 سامسونگ دارم استفاده میکنم

یه 1 ترا سیگیت هم سفارش دارم

سامسونگ هم صداش کمتره هم سرعتش خوبه

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

WD Caviar Black دارای سرعت بالاتری نسبت به سایر مدل ها می باشد اما نویز زیادی هم داره.

لینک به دیدگاه

WD Caviar Black دارای سرعت بالاتری نسبت به سایر مدل ها می باشد اما نویز زیادی هم داره.

همچنین دمای بالاتر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ممنون از دوستان من قبلا یه هارد از سری hd سامسونگ داشتم ولی صداش زیاد بود ترسیدم خراب بشه ردش کردم رفت همچین یه خورده از سامسونگ دلم چرکی هست الان هم سیگیت دارم اولش خوب بود بی صدا بود ولی الان یه مدتیه به خر خر افتاده میخوام از وسترن هم بگیرم ببینم اون چطوریه به هر حال ممنون از دوستان@};-

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از دوستان من قبلا یه هارد از سری hd سامسونگ داشتم ولی صداش زیاد بود ترسیدم خراب بشه ردش کردم رفت همچین یه خورده از سامسونگ دلم چرکی هست الان هم سیگیت دارم اولش خوب بود بی صدا بود ولی الان یه مدتیه به خر خر افتاده میخوام از وسترن هم بگیرم ببینم اون چطوریه به هر حال ممنون از دوستان@};-

شما احتمالا F1 داشتید ، اطمینان دارید HJ بود؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز، من هم بهتون هارد سامسونگ F3 رو پيشنهاد مي كنم. چون خودم الان 10 روزه دارم دنبال يه هارد خوب مي گردم. ريويو هاي زيادي هم از سايتهاي معتبر خوندم. با اينكه مي خواستم Western Caviar Black بگيرم و خيلي هم مسر بودم، نظرم عوض شد و ديروز رفتم يه F3 سامسونگ 500GB گرفتم. البته هدفم 1TB بود ولي چون پيدا نكردم 500 گرفتم. مدل 500 گيگش هم HD502HJ هست. هرچند كلا F3 تو بازار نايابه.. كلي گشتم تا همين مدلش رو گرفتم. طرف مي گفت ماله خريد قبل عيدشه.. از ديروز دارم روش تست مي زنم. واقعا سرعت عالي داره.. خنك و بي صدا.

اينو هم بگم كه سامسونگ هاي سري EcoGreen كه تو بازار زياده نخريد. همون معضلات وسترن Green رو دارن و به درد سيستم عامل نمي خورن. از هارد وسترن بلك بخصوص در مورد صداش خوب تعريف نمي كنن. هرچند من خودم نداشتم تا اينو با اطمينان بگم. تو سايت زير برين و مدل رو جستجو كنين. هارد F3 سامسونگ با تفاوت نسبتا زيادي از وسترن بلك بالاتره (حدود 100 رتبه):

http://www.harddrivebenchmark.net/

يه ريويو جامع هم تو اين سايت زير در مورد سامسونگ F3 گذاشته. البته مربوط به مدل يك ترابايتيش هست. (500 گيگابايتيش با اختلاف خيلي كم رتبه بالاتري نسبت به يك ترابايتي داره):

http://www.bit-tech.net/hardware/storage/2009/10/06/samsung-spinpoint-f3-1tb-review/1

موفق باشيد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزيز، من هم بهتون هارد سامسونگ F3 رو پيشنهاد مي كنم. چون خودم الان 10 روزه دارم دنبال يه هارد خوب مي گردم. ريويو هاي زيادي هم از سايتهاي معتبر خوندم. با اينكه مي خواستم Western Caviar Black بگيرم و خيلي هم مسر بودم، نظرم عوض شد و ديروز رفتم يه F3 سامسونگ 500GB گرفتم. البته هدفم 1TB بود ولي چون پيدا نكردم 500 گرفتم. مدل 500 گيگش هم HD502HJ هست. هرچند كلا F3 تو بازار نايابه.. كلي گشتم تا همين مدلش رو گرفتم. طرف مي گفت ماله خريد قبل عيدشه.. از ديروز دارم روش تست مي زنم. واقعا سرعت عالي داره.. خنك و بي صدا.

اينو هم بگم كه سامسونگ هاي سري EcoGreen كه تو بازار زياده نخريد. همون معضلات وسترن Green رو دارن و به درد سيستم عامل نمي خورن. از هارد وسترن بلك بخصوص در مورد صداش خوب تعريف نمي كنن. هرچند من خودم نداشتم تا اينو با اطمينان بگم. تو سايت زير برين و مدل رو جستجو كنين. هارد F3 سامسونگ با تفاوت نسبتا زيادي از وسترن بلك بالاتره (حدود 100 رتبه):

http://www.harddrivebenchmark.net/

يه ريويو جامع هم تو اين سايت زير در مورد سامسونگ F3 گذاشته. البته مربوط به مدل يك ترابايتيش هست. (500 گيگابايتيش با اختلاف خيلي كم رتبه بالاتري نسبت به يك ترابايتي داره):

http://www.bit-tech....f3-1tb-review/1

موفق باشيد

این هاردی که شما گفتید داخل بنچمارکهای سایت بیت تچ زمان تاخیرش زیاده اون وسترن دیجیتال کمتره من بیشتر زمان تاخیر مد نظرم هست چون موقعی که چندتا برنامه همزمان در حال اجراست هارد خیلی درگیر میشه و زمان دسترسی به برنامه های دیگه رو خیلی بالا میبره مثلا من موقعی که دوتا DVD در حال ایمیج گرفتن هست مرورگر موزیلا رو باز میکنم شاید تا 10 ثانیه طول بکشه تا کامل باز میشه و اونم کلی وسط لود گیر میکنه زیاد سرعت انتقال اطلاعات برام مهم نیست با این حال از راهنمایی شما ممنونم:-<@};-

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم f3 سامسونگ رو پیشنهاد میکنم

مخصوصا 750 و 1 ترا بایت که بافرشون 32 هست اینم لینک مشخصات سری f3

http://www.samsung.com/global/system/business/hdd/prdmodel/2010/2/11/510607F3_Spec.sheet_rev1.pdf

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

این هاردی که شما گفتید داخل بنچمارکهای سایت بیت تچ زمان تاخیرش زیاده اون وسترن دیجیتال کمتره من بیشتر زمان تاخیر مد نظرم هست چون موقعی که چندتا برنامه همزمان در حال اجراست هارد خیلی درگیر میشه و زمان دسترسی به برنامه های دیگه رو خیلی بالا میبره مثلا من موقعی که دوتا DVD در حال ایمیج گرفتن هست مرورگر موزیلا رو باز میکنم شاید تا 10 ثانیه طول بکشه تا کامل باز میشه و اونم کلی وسط لود گیر میکنه زیاد سرعت انتقال اطلاعات برام مهم نیست با این حال از راهنمایی شما ممنونم:-<@};-

سلام، در مورد زمان تاخیر و سرعت هارد، من از هارد خودم با نرم افزار HDTune یه بنج مارک گرفتم. لینک رو می زارم اینجا، شاید به دردتون بخوره. تو این تاپیک تست های سایر دوستان رو هم می تونین مطالعه کنین:

http://lioncomputer....dpost__p__70407

این خبر رو هم بخونین، نمی دونم چرا تا یه شرکت تولیداتش با کیفیت می شه زود یه شرکت دیگه میاد قورتش میده.. این بلا بترتیب سر هارد Quantum و Maxtor هم اومد.. حالا نوبت سامسونگه...

(دوستایی که بیشتر از 14 سال تو حوزه قطعات کامپیوتر هستن میدونن که اون موقع هارد Quantum جزو بهترین ها بود... یادش به خیر)

http://lioncomputer....dpost__p__70481

ویرایش شده توسط Hamid Reza
لینک به دیدگاه

• 3 سال بعد...

دقیقا

من هم 2 تا F3 سامسونگ دارم استفاده میکنم

یه 1 ترا سیگیت هم سفارش دارم

سامسونگ هم صداش کمتره هم سرعتش خوبه

موفق باشید.

سلام دوست عزیز  احتراما شدیدا دنبال یک هارد 500 سامسونگ  HD502HJ هستم  اگر فروشنده هستید خریدارم تمام اطلاعاتم رو هواست بردش سوخت  لطفا نتیجه را اعلام کنید ایمیل دهید تشکر  amol_panasonic@yahoo.com

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...