رفتن به مطلب

قطع و وصل شدن usb هنگام وصل کابل افزایش دهنده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان بنده یه مودم دارم و یه هارد اکسترنال میخواستم مودم رو وصل کنم به کابل افزایش دهنده ولی قطعی وصلی داره بعد زدم به گوشی دیدم درست بود همینطور فلش موردی نداشت خلاصه رفتم بیرون تست کرد با کابل جدید درست بود با کابل خودمم درست بود!!!! نکته قابل ذکر بنده لپ تاپ z5070 lenovo دارم.مشکل از چیه و همچنین بعضی وقتها میزنه usb device not recognized

لینک به دیدگاه

درود...

منم از این مشکل ها داشتم و تا جایی که به نتیجه رسیدم در موارد کابلی که بعضادستگاه متصله کار کرده و یا بعضا قطعی داشته، مشکل از کابل بوده و دستگاه خارجی و یا پورت سیستم مشکلی نداشته دوست عزیز .

لینک به دیدگاه

جنس و کیفیت کابل خیلی تاثیر داره. کابل مرغوب بگیری درست می شه 

اگه کابل یو اس بی 3 بگیری از همه بهتره چون  پهنای باند بیشتر و کیفیت ساخت بالاتری داره

منم مودم 3 جی دارم که سیم کارت می خوره، اونم یا باید مستقیم وصل بشه یا کابل عالی وگرنه اصلا آنتن نمی ده

لینک به دیدگاه

درود

درصدی ناچیزی از ضعف درگاه با درصد ناچیزی از افت در کابل افزاینده جمع بشه چنین مشکلاتی رو سبب می شه. هارددیسک از فلش توان مصرفی بیشتری داره. کابل افزاینده ی مرغوب هم بگیری تضمینی نیست که از این مشکلها نداشته باشی، اگر نیاز داری ارزش آزمودن داره.

لینک به دیدگاه

• 7 سال بعد...

کابل کوتاه برند بگیرید درست می شه

برند اوریکو یا بیسئوس عالین یوگرین هم خوبه

اگر مصرف قطعه زیاده کابل زیر یک متر باشه نیم متری به فرض

هر چند اگر مصرفش نزدیک 1 امپر باشه ممکنه همونم جواب نده اما من هارد 4 ترا هم تست کردم جواب گرفتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...