رفتن به مطلب

بررسی جزئی واتر کولر گرین GLC240-EVO

Recommended Posts

سلام دوستان خوب من زیاد تو کارهای بررسی این ها حرفه ای نیستم ولی گفتم یک کمی اطلاعات در اختیارتون بزارم:D خوب بنده چون فن رو CPU مشکل داشتم و قرار بود عوض کنم گفتم به یک باره واتر کولر بگیرم و بعدش تایپکی ایجاد کردم و دوستان راهنمایی کردنند تا این که بعد از کلی بحث سری جدید واتر کولرهای گرین که جدید امده رو گرفتم GLC240-EVO در همون ابتدا واتر کولر خوبیه از صفحه نمایشگر روش که درجه  و PRM هم نشون میده همون دور فن ها خوب برم موضوع رو باز تر کنم اول چندتا تصویر از کارتن و بقیه اش میزارم ببخشید کیفیت خوب نیست

خوب کارتن این محصوصل

IMG_20161208_120448.jpg

این هام پیچ هاش و خمیرسلیکون تمامی چیزهای که برای سکوت های که پشتیبانی می کنه قرار گرفته داخلش

IMG_20161208_120514.jpg

اینم آموزش نصب کولر

IMG_20161208_120524.jpg

این هم فن ها که از جنس خوبی برخودارنند

IMG_20161208_120538.jpg

IMG_20161208_120616.jpg

و بقیه مواردش:Dدر کل بنده راضی ام تا الان خیلی تو خنک کنندی cpu تاثیر داشته و از همه مهمتر رو نمایشگرش درجه ثابتو نشون میده مثلا من رفتم تو بازی gta و درجه 50 رو تو بازی نشان میده ولی هنوز رو نمایشگر درجه 30 بود که فهمیدم این درجه ثابت است والا بازم اطلاعاتی دقیق تری ندارم و ببخشید زیاد اطلاعات در اختیارتون نگذاشتم فقط گفتم شما هم با این واتر کولر آشنا بشید و بقیه عکس ها رو هم پایین میزارم ممنون

موفق باشید:x

IMG_20161208_160828.jpg

IMG_20161208_175847.jpg

IMG_20161208_175904.jpg

IMG_20161208_175920.jpg

IMG_20161208_120655.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 72
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام خدمت شما دوست من.

تشکر از در اختیار دیگران قرار دادن اطلاعاتتون.

عزیز اون بحثی که گفتید دما رو ثابت نشون میده یعنی کلا عددش تغییری نمیکنه؟!!!
دمای چی رو نشون میده؟! دمای مایع کولانته؟ دمای رادیاته؟ دمای بلاکه؟ دمای چیه؟؟؟

میزان خنک کنندگیش رو با چی مقایسه کردید؟؟ کولر قبلی چی بوده؟

ممنون از شما.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

با سلام خدمت شما دوست من.

تشکر از در اختیار دیگران قرار دادن اطلاعاتتون.

عزیز اون بحثی که گفتید دما رو ثابت نشون میده یعنی کلا عددش تغییری نمیکنه؟!!!
دمای چی رو نشون میده؟! دمای مایع کولانته؟ دمای رادیاته؟ دمای بلاکه؟ دمای چیه؟؟؟

میزان خنک کنندگیش رو با چی مقایسه کردید؟؟ کولر قبلی چی بوده؟

ممنون از شما.

سلام خواهش می کنم داداش

در مورد قبلا که کولری نداشتم این اولین کولره و قبلا فن های خود اینتل رو ش بوده

حالا این تایپکم زدم که خودم بفهمم اون درجه حرارت روش مال چیه چون تست کردم همنطور که گفتم تو بازی 50 شد ولی اینجا تغییری نکرده حالا امیدوارم مدیران و بقیه بیانند و راهنمایی کنند

موفق باشی داداش:x

لینک به دیدگاه

خوب اون که اونجوری نمیتونه دمای هسته cpu رو نمایش بده

احتمالا داره دمای کولانت رو نمایش میده ، یا دمای بلاک

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، rn4j1m1 گفته است :

خوب اون که اونجوری نمیتونه دمای هسته cpu رو نمایش بده

احتمالا داره دمای کولانت رو نمایش میده ، یا دمای بلاک

صد در صد هم مربوط به همین ها باید باشه نه بیشتر

:x

لینک به دیدگاه

كيفيت اتصالات، ميزان نويز واتربلاك،فن ها تو ١٠٠٪‏.. چطوره به نظرتون؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

كيفيت اتصالات، ميزان نويز واتربلاك،فن ها تو ١٠٠٪‏.. چطوره به نظرتون؟

سلام داداش علی والا بنده چرا دورغت بگم تو واتر کولر یکم تازه کارم :Dبگید چطور باید بررسی کنم تا بهتون بگم

شرمنده داداش

موفق باشی:x

لینک به دیدگاه

مبارک باشه ابوالفضل جان .

فنش برات بچرخه ?

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

مبارک باشه ابوالفضل جان .

فنش برات بچرخه ?

ممنون مهدی جان قابل شما رو نداره:x

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، hamed_crazy گفته است :

مبارکه. میگفتی میومدم منم نگاش میکردم دلم اب شد!

اگه میومدی داداش حامد که قدمت رو چشم:D:x

لینک به دیدگاه

سلام اگر میشه با یه میکروفون کوچیک در حد چند ثانیه کیس که خاموش هست رو روشن کنید (ترجیها بقیه فن هارو برای لحظه ای قطع کنید) این طور با توجه به صدای محیط در موقع خاموش بودن ، متوجه میزان صدا و نویز میشیم ممنونم

ویرایش شده توسط mdms
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، mdms گفته است :

سلام اگر میشه با یه میکروفون کوچیک در حد چند ثانیه کیس که خاموش هست رو روشن کنید (ترجیها بقیه فن هارو برای لحظه ای قطع کنید) این طور با توجه به صدای محیط در موقع خاموش بودن ، متوجه میزان صدا و نویز میشیم ممنونم

اینو می تونم بهتون اطمینال بدهم اصلا فن ها صدا نداره:Dچون الان من هیچ تفاوتی تو صدا موقع کار با سیستم احساس نمی کنم و درست مثل قبله طبق چیزی که رو جعبه خورده صدای فن به هیچ وج نمیاد

ممنون

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

سلام داداش علی والا بنده چرا دورغت بگم تو واتر کولر یکم تازه کارم :Dبگید چطور باید بررسی کنم تا بهتون بگم

شرمنده داداش

واسه خودت كار درست كردي الان تا تشريحش نكني كه ولت نميكنن تو فروم 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

واسه خودت كار درست كردي الان تا تشريحش نكني كه ولت نميكنن تو فروم ?

اگه خواسته باشم داداش علی خیلی برم تو کارش و جزئیاتی باید فکر سیستم جدید باشم سابقه ام خرابه:Dزیاد حرفه ای نیستم الان امروز چندبار نزدیک بود خمیرو بریزم رو مادربرد فنا برم برای همین اینم چندساعتی وقت برد تا بستم رو سیستم که اشتباهی نکرده باشم:Dکلان هنوز قشنگ دستم نیومده هنوز جای کار دارم:D

موفق باشی داداش علی:x

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

اینو می تونم بهتون اطمینال بدهم اصلا فن ها صدا نداره:Dچون الان من هیچ تفاوتی تو صدا موقع کار با سیستم احساس نمی کنم و درست مثل قبله طبق چیزی که رو جعبه خورده صدای فن به هیچ وج نمیاد

ممنون

ممنونم اگر این یک کار هم انجام بدید خیلی عالی میشه لطفا سوکت فن ها رو از جای مخصوص فن cpu در بیارید و به یه جای دیگه بزنید این طور فن ها تحت کنترل نیستن و با سرعت بالا می چرخن (البته مال من اینطوره تست نکردم ببینم مال بقیه هم به این صورت هست یا نه ) اون موقع صدای فن ها در حالت دور بالا هم مشخص میشه

البته جست و جو نکردم ببینم نرم افزاری هست که بشه سرعت فن cpu رو دستی کرد یا نه شرمنده من در زمینه سخت افزار اطلاعات کافی ندارم 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mdms گفته است :

ممنونم اگر این یک کار هم انجام بدید خیلی عالی میشه لطفا سوکت فن ها رو از جای مخصوص فن cpu در بیارید و به یه جای دیگه بزنید این طور فن ها تحت کنترل نیستن و با سرعت بالا می چرخن (البته مال من اینطوره تست نکردم ببینم مال بقیه هم به این صورت هست یا نه ) اون موقع صدای فن ها در حالت دور بالا هم مشخص میشه

البته جست و جو نکردم ببینم نرم افزاری هست که بشه سرعت فن cpu رو دستی کرد یا نه شرمنده من در زمینه سخت افزار اطلاعات کافی ندارم 

داداش به خدا خیلی دلم می خواد اطلاعاتی دقیقتری در اختیاره همه بزارم ولی می دونم این کار نیستم درسته سیستم بازو بستم می کنم و بلدم ولی تو تست اصلا تجربه خوبی ندارم :Dوگرنه از خدام بود این تایپکم زدم تا اطلاعات جزئی بزارم که کسی خرید اطلاعات تکمیل کنه تا ببینم با چی طرفیم بازم شرمندتم داداش به خدا:(کلان منو واسه تست نساختن:D

لینک به دیدگاه

اینم اضافه کنم که لوگوی گرین به صورت زیبای روی نمایشگر خاموش و روشن میشه به صورت مرتب که جلوه ی خوبی رو ایجاد کرده:D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت ابوالفضل جان / آقا مبارکت باشه / بسیار زیباست 

در چنین تایپیکهایی اکثر سوالات دوستان به میزان کارایی و مخصوصا نویز و صدای تولید شده منتهی میشه 

مخصوصا وقتی که چشمت به برند گرین میوفته / پس باید بپرسم تو فول لود دما و نویز و صداش در چه حده ؟ توی بازی مثلا 

لینک به دیدگاه

هرچی باشه یه جورایی گرین نباشه آخع بلاکش به اندازه پاره اجره لامصب 

لینک به دیدگاه

اون درجه احتمالا دمای کلی محیط دطراف و داخل کیسه که ثابت هم می مونه

صدای فن مهم نیست چون نهایتش 2 تا فن دیگه می ذاری. خود پمپ باید بی صدا باشه وگرنه صدایی به مراتب بدتر از فن می ده

لینک به دیدگاه

مبارکت باشه ابوالفضل جان.

دمایی که نمایش داده می شه، همنطور که بر روی جعبه ذکر شده، دمای کولانت هستش، البته توی عکسهای خودت عدد تغییر کرده، و خوب قاعدتاً کمی زمان می بره تا دمای کولانت بالا بره، باید کمی روی لود بمونی.

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، ᗩTᗩ گفته است :

سلام خدمت ابوالفضل جان / آقا مبارکت باشه / بسیار زیباست 

در چنین تایپیکهایی اکثر سوالات دوستان به میزان کارایی و مخصوصا نویز و صدای تولید شده منتهی میشه 

مخصوصا وقتی که چشمت به برند گرین میوفته / پس باید بپرسم تو فول لود دما و نویز و صداش در چه حده ؟ توی بازی مثلا 

سلام داداش قابلتو نداره راسیتش تو بازی gta v تست کردم صدا هیچ فرقی نمی کرد و دما هم تا 60 تا 70 بود و هی کم و زیاد میشود و زیادتر نمی رفت یعنی ثابت بود در کل راضی ام:D:x

موفق باشی داداش:x

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، MHMAX گفته است :

مبارک باشه
گفتم اگه بخری باید برسی کنید.
امیدوارم خوب براتون کار کنه.

آره درسته گفتی داداش و قابلتو نداره:x

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...