رفتن به مطلب

مشکل کارت گرافیک

behnam7171
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان والا مشکوک شدم به کارت گرافیکم وسطه گیم به دفعه میپره بیرون مدل گرافیکم GTX550 هستش احساس میکنم نیم سوز،شده

دوستان کمکی کنن  که چجوری از سلامتش مطمئن بشم ممنون میشم

لینک به دیدگاه

بيرون پريدن از گيم كه مشكل گرافيك و كلا سخت افزاري نيست عزيز نرم افزاري هست، بگرد ببين مشكلت از چيه..

قورمه سبزيم نيست كه نيم سوز بشه  اين اصطلاحات از كجا اومده نميدونم..

لینک به دیدگاه

اینم از جواب دادنشه!

اینم شانسه منه که تو میایی مهندسی میکنی!

خداوکیلی خودت برو بخون چی نوشتی و سواله من چیه بعد قضاوت کن در مورده جوابت.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، behnam7171 گفته است :

اینم از جواب دادنشه!

اینم شانسه منه که تو میایی مهندسی میکنی!

خداوکیلی خودت برو بخون چی نوشتی و سواله من چیه بعد قضاوت کن در مورده جوابت.

اولا من خيلي مودبانه بهتون گفتم مشكل از گرافيك نيست و نگران نباشيد و مشكل نرم افزاري هست، من كه نه خود بيل گيتس هم با اين توضيحات جامع و كامل شما درباره مشكلتون بيش از اين نميتونه راهنماييتون كنه، سوما جواب من كاملا در رابطه با سوالتون بود، چهارما من با مزاح گفتم اين اصطلاح ،اصطلاح غلطيه نميدونم چرا شما فكر كرديد فحش دادم بهتون، پنجما تو اين فروم نه تو زندگيتون هر كس هر راهنمايي بهتون داد هر چند چرت و مذخرف و به درد نخور بود بايد ازش تشكر كنيد و نهايتا توجهي به راهنمايي و كمكش نكنيد. طرز حرف زدنتون هم خيلي زشت و زنندست با اين طرز برخورد كسي اينجا راهنمايي به شما نخواهد داد.

من شما رو با لفظ عزيز خطاب ميكنم بعد شما برميگردي به من ميگي طرز حرف زدنشه؟؟ مهندس؟؟ تو؟؟؟ منو باش هنوز بهت ميگم شما..

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

احتمالا کارتت ضعیفه. احیانا که اور کلاکش نمی کنی؟

کارت منم ضعیفه و دائم از بازی می پره بیرون. اور کلاک بیش از حد هم باعث بی ثبات شدن سیستم می شه

اما با همون نیم سوز هم کار نمی کنه. یعنی وقتی داره کار می کنه یعنی سالمه

تنظیمات رو کمی بیار پایین احتمالا درست می شه

ضعیف بودن پاور هم می تونه باشه. جدیدا قطعه ای مثل هارد یا فن به سیستم اضافه نکردی؟

هرچی قطعات جانبی و غیر ضروری داری قبل از بازی جدا کن. حتی فلش رو

لینک به دیدگاه

قربون دهنت بازم دمت گرم یه راه حلی دادی

من سه تا فن وصله به سیستمم

درش میارم یه امتحانی میکنم

لینک به دیدگاه

سلام. احتمال مشکل دار بودن گرافیک هم هست. مورد بوده بعد نیم ساعت بازی تو جزیات بالا بازی کرش کرده و ارور داده. 

اگه میشه از ارور عکس بزار بینین چیه. بعد تو چه بازی ای اینجوری میشه؟

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، behnam7171 گفته است :

تو بازی مافیا 3

یه صفحه سیاه میاد و میپره بیرون

عزیز علاوه بر مشکلاتی متعددی که مافیا 3 داشته...(من با 1070 هم نمیتونم فریم ثابت بگیریم و گاهی اوقات کرش میکنه)<کارت شما پاسخگوی این بازی نیست حداقل رو تنظیمات بالا!

یحتمل به دلیل ساپورته ضعیف پری ست بازی رو تنظیمات بالا است و اصلا لود نمیکنه بازی رو....در قسمت داکومنت بازی می توانید با نت پری ست بازی را به صورت دستی روی low قرار بدید!

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/19, 14:04:35، behnam7171 گفته است :

تو بازی مافیا 3

یه صفحه سیاه میاد و میپره بیرون

ناموسا تو با این گرافیک مافیا3 بازی میکنی؟؟

لینک به دیدگاه

یحتمل هم میتونه نرم افزاری باشه هم میتونه سخت افزاری باشه یعنی یا سیستم نمیکشه بازیو کرش میده یا اگه گرافیکتون بازیو میتونه ساپرت کنه احتمالا گلوگاه میشه

لینک به دیدگاه

http://up.wallpaperiha.ir/uploads/1477651273681.png

یه ذره بازی میکنم این طوری میشه من مطمئن هستم مشکل نرم افزاری هست کمک کنید خدا خیرتون بده

در پاسخ به اون دوستمون هم باید بگم گرافیک ضعیفی ندارم و این بازی رو اجرا میکنه پس لطفا یه راه حلی بده بدترش نکن.

لینک به دیدگاه

o.O

داداش خیلی باحالی هرکی کمکت میکنه برمیگردی جوابشو چی میدی. ؟؟؟

پس یه راه حلی بده بدترش نکن؟؟؟

کارتت برا این بازی ضعیفه. یبار با تنظیمات پایین تر امتحانش کن ببین بازم کرش میکنه؟

اخرین اپدیتای بازیو نصب کردی؟

بازی پر از ایراده.

در ضمن وقتی یه بازی با یه کارتی اجرا میشه دلیل بر اون نیس که کارت برا اون بازی حتما مناسبه.

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/19, 19:06:11، behnam7171 گفته است :

http://up.wallpaperiha.ir/uploads/1477651273681.png

یه ذره بازی میکنم این طوری میشه من مطمئن هستم مشکل نرم افزاری هست کمک کنید خدا خیرتون بده

در پاسخ به اون دوستمون هم باید بگم گرافیک ضعیفی ندارم و این بازی رو اجرا میکنه پس لطفا یه راه حلی بده بدترش نکن.

عزیز من مینیموم این بازی گرافیک 660 هست شما میخوای با 550 اجراش کنی؟؟؟

تازه اونم قبل اینکه ایرادات بازی معلوم شه یعنی بترکونه با رزلوشن 720 تنظیماتم تا ته پایین بتونه رو 750ti بیاد بالا وای به حال 550

در 23 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

o.O

کارتت برا این بازی ضعیفه. یبار با تنظیمات پایین تر امتحانش کن ببین بازم کرش میکنه؟

بازی پر از ایراده.

در ضمن وقتی یه بازی با یه کارتی اجرا میشه دلیل بر اون نیس که کارت برا اون بازی حتما مناسبه.

درست میفرمایی بازی پر ایراده حتی ایراد هم نداشته باشه بنظر من بازی زیر گرافیک 750ti فاجعست چون کمترین گرافیک گیمینگی که سایتا چه خارجی چه ایرانی پیشنهاد میدن همین 750ti هست

لینک به دیدگاه

بهتره بیخیال این بازی شین نه بهینه سازی خوبی داره نه کارتتون براش مناسبه. باز صبر کنین دوستای عزیز میان کمک میکنن. بهتره یه 950 دسته دو گیر بیارین بخرین. 750 هم دورش گذشته.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

o.O

بازی پر از ایراده.

اين دوستمون فكر كرده اومده خدمات كامپيوتري پول داده حالا ما موظفيم بهترين خدمات رو بهش ارائه بديم، اين همه راهنماييش كردن يه تشكر بلد نيست بكنه..

لینک به دیدگاه

دوستان مشکل حل شد ممنون از اون دوستی که پیغام داد و گفت رزولوشن رو کم کن درست میشه و کاملا مشکل مرتفع شد

خدا به خودش و خونوادش سلامتی بده انشاءالله.

بعضی ها هم یاد بگیرن چیزی بلد نیستن نیان وقته ادما بگیرن با پست هایه چرند!!..

ختمه تاپیک.....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...