رفتن به مطلب

>>>>>>> فروش کیس Z87 <<<<<<<

Recommended Posts

با سلام خدمت همه کاربرای محترم .

اول از همه باید عرض کنم این تاپیک به طور خیلی ناگهانی تصمیم به ایجادش گرفته شد و میتونم بگم من تا همین امروز صبح اصلا به فروش سیستمم فک هم نمیکردم ولی به دلیل موقعیت خوب کاری که برام در مشهد پیش اومده  میخوام سیستمم رو بفروشم ( فقط کیس بدون گرافیک  چون یه هفته نمیشه 1070 خریدم و میخوام نگهش دارم )  اینو گفتم که بدونید من فروشنده نیستم و یه کاربر عادی هستم که داره سیستمش رو میفروشه و دنبال سود و ...از این راه نیست فقط یه معامله ساده و به قیمت نه کمتر و نه بیشتر!! همین !!! پس در مورد سیستم مطمئن باشین!!!!

1. پردازنده :   intel core i5 4670K هست که اصلا اورکلاک نشده به هیچ وجه چون اصلا نیازی نبوده از کولر coolermaster برای خنک کردنش استفاده شده به هیچ وجه زیر بار نبوده و همیشه خیلی عادی ازش استفاده شده .داری جعبه و فن هم هست .http://ark.intel.com/products/75048/Intel-Core-i5-4670K-Processor-6M-Cache-up-to-3_80-GHz

2. مین بورد:  Asus Z87-C هست که کاملا بدون مشکل هست و هیچ کدوم از اسلات هاو درگاه ها کوچکترین مشکلی ندارن . https://www.asus.com/Motherboards/Z87C/

3. پاور  : thermaltake  smart series 630 هست که فک کنم یه سالی از گارانتیش مونده و کاملا بدون صدا و مشکل هست و silence و زیر بار هم کوچکترین نویزی ایجاد نمی کنه و در کل در شرایط عالی هست .http://www.thermaltake.com/products-model.aspx?id=C_00001965

4.هارد  : 1 ترابایت western digital هست ( برای دیدن عکس از وضعیت هارد کلیک کنید )  که خیلی سالم و بدون مشکل هست و کوچکترین مشکلی نداره !!حتی یه دونه بدسکتور هم نداره !!!!!!! فقط هم به عنوان ذخیره استفاده شده به دلیل اینکه ویندوز روی ssd بوده و هست .

5. کیس  : CollerMaster K550 هست که خیلی کیس خوبی هست هیچ مشکل خاصی نداره فقط یه خش خیلی کوچیک و ناپیدا رو یکی از درها هست . http://www.coolermaster.com/case/mid-tower/k550/

6. SSD  : از سری evo سامسونگ هست  که فقط روش ویندوز و بازی بوده و مشکلی نداره . 

7. کولر پردازنده  : CoolerMaster X6 هست که خیلی کولر خوبیه و داری جعبه و متعلقات هم هست . http://www.coolermaster.com/cooling/cpu-air-cooler/x6/

8.رم  :4 گیگ ساخت Kingston باس 2400 . 

خود کیس یه فن با LED قرمز جلوش داشت منم دو تا اضافه کردم یکی بالای کیس یکی عقب کیس هر کروم از فن هارو هم نزدیک 40 پول داده بودم . 

فقط و فقط کیس کامل فروش و قطعات به هیچ وجه جدا فروش نمیره من یه پیشنهادم می کنم به اونایی که دنبال یه کیس سالم و عالی هستن به لحاظ پرفورمنس این مورد رو واقعا از دست ندن چون من خیلی با حساسیت این کیسو استفاده کردم و نگه داشتم و بازم میگم فروشنده نیستم فقط پیشنهاد میدم به اونایی که کیس خوب میخوان .

گرافیک روی کیس هست ولی فروش نمیره چون هنوز 5 روز نمیشه از لیون خریدمش به قیمت 1850 و قصد دارم نگش دارم چون کلا از برند inno3d خوشم میاد ولی اگر کسی واقعا خواستش میتونم بدم ولی ترجیحم اینه که اصلا از دستش ندم . 

فعلا قیمت نمیدم ا زدوستانی که جدی هستن تو خرید خواهش میکنم تو پیغام خصوصی قیمت بدن و تاپیک رو به خاطر قیمت آپ نکن که خلاف قوانین هست . 

ممنون از همکاری شما دوستان محترم . 

تلگرم : 09376106709    علی رضا 

IMAG0099.jpg

IMAG0100.jpg

IMAG0101.jpg

IMAG0102.jpg

ویرایش شده توسط Union J
لینک به دیدگاه

• ارسال 77
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

اس اس دي كدوم مدل و چه ظرفيتي هستش ؟ قيمت پيشنهاديتون (هارد و اس اس دي ( رو برام پ.خ كنيد

Sent from my iPad using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، HamN3r گفته است :

اس اس دي كدوم مدل و چه ظرفيتي هستش ؟ قيمت پيشنهاديتون (هارد و اس اس دي ( رو برام پ.خ كنيد

Sent from my iPad using Tapatalk

سلام 

فروش تکی فعلا انجام نمیشه.  

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، rez گفته است :

سلام

عزیز سیستم رو بدون رم  و گرافیکمیفروشید ؟

سلام . 

بله همون طور که عرض کردم گرافیک رو نگه همیدارم اما کل سیستم واسه فروش هست . 

ویرایش شده توسط Union J
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، rez گفته است :

رم هم نگه میداری ؟

شما بدون رم میخواین ؟ اوکی مشکلی نیست 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، rez گفته است :

ببخشید کدوم رم ؟!؟!

رم سیستم  .

الان تازه متوجه شدم که تو قسمت توضیحات اضافه نکردم شرمنده الان اضافه میشه . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز قیمت کلیتون مشخص شد یه اطلاع بدید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Smiley60 گفته است :

سلام دوست عزیز قیمت کلیتون مشخص شد یه اطلاع بدید ممنون میشم

خودتون تو PV پیشنهاد بدین یه قیمتی . 

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز اطلاعات دقیق قطعات + قیمت هارو ذکر کنید تا دوستان بتونن بررسی کنن و این موقعیت فراهم بشه که به جای اینکه همه قطعات رو یکجا به یک نفر بفروشید همه رو با هم به چند نفر که نیاز دارن بفروشید . بنده هم خریدارم تعدادی از قطعات رو اطلاعات و قیمت رو لطفا پ.خ کنید برای بنده .

لینک به دیدگاه

چرا کسی نیست .....

چون اگه فروش تکی بود، من به شخصه cpu-main-power رو میخاستم

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mephist33 گفته است :

قیمت پیشنهادی تون رو ارسال کنید ببینم در حد هست یا نه 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوست عزیز لطفا قیمت آخر کیس رو بدون رم پیام بدید.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rajah گفته است :

دوست عزیز لطفا قیمت آخر کیس رو بدون رم پیام بدید.

فرستاده شد . 

لینک به دیدگاه

قطعات جدا هم به فروش میرسند اما برای شروع این کار حتما باید کیس خالی فروخته بشه تا بعد قطعات رو بتونم بفروشم . 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز قیمت کل کیس رو برام پخ کنید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، yasin khan گفته است :

سلام دوست عزیز قیمت کل کیس رو برام پخ کنید

فرستاده شد . 

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/25, 10:10:32، mephist33 گفته است :

شما چند میخواین هر سه رو ؟ فقط قیمت پرت ندید . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...