رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک Asus GTX980 Strix OC Edition (فروخته شد)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
فروش کارت گرافیک Asus Geforce GTX980 Strix OC Edition

سالم و سلامت و به همراه جعبه و  دارای گارانتی سازگار  تا 29 اپریل 2017 ( حدود 5  ماه گارانتی )

و به همراه 24 ساعت مهلت تست سلامت  کارت برای خریدار
 توی گیم عملکرد خوبی  دارد با رزولوشن فول اچ دی 1920*1080، واقعا جواب داده و کم نمیاره!

قیمت 1/500/000 تومان
فروش در تهران حضوری و در شهرستان ها با پست پیشتاز (هزینه پست به پای خریدار میباشد)
شماره تماس 0912،806،9745 مهدی عزیزی

(در صورت در دسترس نبودن اس ام اس دهید)

IMG_20161211_005434.jpg

IMG_20161211_005331.jpg

ویرایش شده توسط Mahdi.Azizi
لینک به دیدگاه

دوست عزیز می دونید چرا بازدید داشتین ولی کسی درخواست نداده دلیلش چیه

به خاطر قیمت عجیبتون  الان دوستان 1200 هم حاظر به خرید 980 g1 نیستند 

بهتر برای قیمت گزاری بهتر با کسی که تجربه فروش بیشتری در بازار چه لیون داره مشورت کنید 

1500 قیمتی که میشه باهاش بهترین مدل 1060 خرید با دو گیگابایت حافظه v ram بیشتر

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/21, 01:35:35، Mahdi.Azizi گفته است :

سلام
فروش کارت گرافیک Asus Geforce GTX980 Strix OC Edition

سالم و سلامت و به همراه جعبه و  دارای گارانتی سازگار  تا 29 اپریل 2017 ( حدود 5  ماه گارانتی )

و به همراه 24 ساعت مهلت تست سلامت  کارت برای خریدار
 توی گیم عملکرد خوبی  دارد با رزولوشن فول اچ دی 1920*1080، واقعا جواب داده و کم نمیاره!

قیمت 1/500/000 تومان
فروش در تهران حضوری و در شهرستان ها با پست پیشتاز (هزینه پست به پای خریدار میباشد)
شماره تماس 0912،806،9745 مهدی عزیزی

(در صورت در دسترس نبودن اس ام اس دهید)

IMG_20161211_005434.jpg

IMG_20161211_005331.jpg

دمت گرم با این قیمت

980TI Gold Edition رو 1600 فروختن بعد اینو شما 1500 قیمت گذاشتی خیلی عجیبه خدایی

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Big_Boss گفته است :

دمت گرم با این قیمت

980TI Gold Edition رو 1600 فروختن بعد اینو شما 1500 قیمت گذاشتی خیلی عجیبه خدایی ?

دوستمون درست میگن بهترین 1060 که بازم مال ایسوس الان 1500 بعد شما اینو می خوای 1500 بدی

اگه 1تومن بدی تازه شاید ورداشتم

اگه قبول کردی این شماره من یک حرفی بزنیم

09036903139

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان توجه داشته باشین که این کارت مدل strix هستش. اگر مدل معمولی غیر از strix بود 1 تومن قیمت داشت. 980 از لحاظ قدرت قویتر از 1060 هستش. مدلهای strix حداقل 150 تومن از بقیه مدلها گرونترن. قیمتی که دوستمون گذاشتن قدری بالاس ولی دلیل نمیشه که ارزش این کارت 1 تومن باشه.

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

در در 1395/09/21, 15:34:47، Big_Boss گفته است :
در در 1395/09/21, 15:34:47، Big_Boss گفته است :

دمت گرم با این قیمت

980TI Gold Edition رو 1600 فروختن بعد اینو شما 1500 قیمت گذاشتی خیلی عجیبه خدایی ?

هرچی که با هر قیمتی که بذارن باز بعضی از دوستان میان تو سر مال میزنن.

همون ۹۸۰ti gold رو هم میگفتن قیمت خیلی بالاست ۱۶۰۰ در حالی که کمتر ازهفت هشت ماه کار کرده بود و سه سالی گرانتی مونده بود و ایشون ۳۲۰۰ اک خریده بود.نمیدونم این دوستان نمیخان بخرن چرا تاپیک خراب میکنن که کسی که بخاد بخره تو خرید شک داشته باشه

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، aref.faridy گفته است :

دوستمون درست میگن بهترین 1060 که بازم مال ایسوس الان 1500 بعد شما اینو می خوای 1500 بدی

اگه 1تومن بدی تازه شاید ورداشتم

اگه قبول کردی این شماره من یک حرفی بزنیم

09036903139

داداش کاری با قیمتی که گذاشتم و قیمتی که گفتی ندارم، من که عمرا یه تومن این رو بدم،‌ سیستم میاد دستم اسمبل میکنم این رو هم میچپونم تنگ اش و خیلی بیشتر از این حرفا میره
تنها دلیلی هم که اینجا گذاشتم اینه که این برای رفیقمه، خودمم براش خریدم،‌ میخاد زودتر آب اش کنه ، وگرنه لای سیستم هایی که سفارش میدن و میبندم میره
.
ولی ناموسا 980 رو با 1060 مقایسه نکن، باز 1070 میگفتی، میگنجید، ولی 1060 خدایی کفر گویی محض ه
معماری چیپ ست کلا رده 80 انویدیا، کمپلت متفاوته با رده های 60 و 70
هسته های کودا رده های 80 کجا! رده های 60 کجا!
صرفا vram یک گرافیک ملاک نیست برای مقایسه!
درنتیجه پیشنهاد میکنم یه ذره نقد و بررسی کارت های انویدیا رو بخونی اونم نه توی سایت های داغون ایرانی، سایت های معتبر مث 
anandtech
tomshardware
برای خودت میگم، وگرنه من حرفی ندارم
.
شغل من هم طراحی و مدل سازی سه بعدی ه
گرافیک ام هم EVGA 1070 FTW 
http://www.evga.com/articles/01017/evga-geforce-gtx-1070
برای بازی هم نگرفتم، برای کار گرافیکیم ، رندرینگ و متریال سازی و شبیه سازی گرفتم
اینجا ها هم میتونی با فعالیت های من آشنا بشی اگه دوس داشتی:
https://www.linkedin.com/in/mahdiazizi73
https://www.instagram.com/mahdi.azizi73

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/21, 15:29:10، Eisenberg گفته است :

دوست عزیز می دونید چرا بازدید داشتین ولی کسی درخواست نداده دلیلش چیه

به خاطر قیمت عجیبتون  الان دوستان 1200 هم حاظر به خرید 980 g1 نیستند 

بهتر برای قیمت گزاری بهتر با کسی که تجربه فروش بیشتری در بازار چه لیون داره مشورت کنید 

1500 قیمتی که میشه باهاش بهترین مدل 1060 خرید با دو گیگابایت حافظه v ram بیشتر

پیشنهاد میکنم این نقل قولی که بالا برای دوستمون نوشتم رو بخونی، مخصوصا بخش مقیاس 980 با 1060 رو  : )

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Union J گفته است :

980ti رو میداد 1500 نخریدم تونوقت 980 به این قیمت 

اگه نخریدی که 1060 بگیری، باید بگم در اشتباه بزرگی هستی، البته صرفا نظر منه، شما خودت مختاری
نخر!
ولی به شما هم پیشنهاد میکنم، نقل قولی که برای دوستمون که دقیقا بالای پست خودت هست رو بخونی که برای دوستمون نوشتم : ) 
صرفا بخش قیاس اش برا 1060 رو مد نظرمه

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Mahdi.Azizi گفته است :

اگه نخریدی که 1060 بگیری، باید بگم در اشتباه بزرگی هستی، البته صرفا نظر منه، شما خودت مختاری
نخر!
ولی به شما هم پیشنهاد میکنم، نقل قولی که برای دوستمون که دقیقا بالای پست خودت هست رو بخونی که برای دوستمون نوشتم : ) 
صرفا بخش قیاس اش برا 1060 رو مد نظرمه

من هفته پیش 1070 inno3d گرفتم . 

لینک به دیدگاه

خداییش 1060 اصلا به نسبت قیمتش ارزش نداره

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Union J گفته است :

من هفته پیش 1070 inno3d گرفتم . 

مبارکت باشه، فن هاش برات بچرخه
به شخصه برد های innor3D و galaxy رو از منظر تکنیک ساختاری نمیپسندم زیاد وارد جزیات تخصوصیش نمیشم ( صرفا نظر شخصی ام هست)

در کل مبارکه

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، pezhvak گفته است :

دوستان توجه داشته باشین که این کارت مدل strix هستش. اگر مدل معمولی غیر از strix بود 1 تومن قیمت داشت. 980 از لحاظ قدرت قویتر از 1060 هستش. مدلهای strix حداقل 150 تومن از بقیه مدلها گرونترن. قیمتی که دوستمون گذاشتن قدری بالاس ولی دلیل نمیشه که ارزش این کارت 1 تومن باشه.

در 1 ساعت قبل، Alireza2 گفته است :

در 43 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

خداییش 1060 اصلا به نسبت قیمتش ارزش نداره

باز خدا خیرتون بده شما متوجه اید! کاری به قیمت و اینا ندارم، همین که متوجه اید دمتون گرم
این اساتید من نمیدونم چطوری 980 رو با 1060 مقایسه میکنند!
اون از بازار های کامپیوترمون این هم از اساتید ، والا
.
چند روز پیش رفتم مرکز کامپیوتر پیش سرس ام که قطعات میگیرم ازش، یه سیستم برا یکی جمع کنم
فرق چیپ ست  مادربورد سری Z  رو از سری H تشخصی نمیداد
نه تنها اون، بلکه خیلی های دیگه که فروشنده هستند در بازار های کامپیوتر این طوری اند،  صرفا فروشنده اند!

لینک به دیدگاه

یه سریا تا یه محصول جدید میاد الکی بزرگش میکنن من خودم هم 1060 تست کردم هم 980 تو دایرکس 11 که کلا 980 بهتره تو دایرکس 12 با اختلاف کم بازم 980 بهتر بود

msi gaming x 1060   و giga 980 g1

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کارت به این خوبی و تمیزی اگر قیمتتون این هست بهتره استفاده کنید متاسفانه قیمت ها خیلی نوسان داره و بازار داغونه اما بازم بعید میدونم کسی بخواد خرید کنه با این قیمت اخه اگر قیمت کارت هم همین باشه متاسفانه با این قیمت کارت قوی و جدید و نو میخرن .
شما با یکی از اساتید بازارچه مشتورت کنید درباره قیمت که بتونید هم خوب بفروشید و ضرر نکنید هم قیمت مناسب باشه .

امیدوارم خوب بفروشید .

ویرایش شده توسط Aryanath
لینک به دیدگاه

دوستان این بنچمارک دو کارت 1060 و 980 توسط یکی از معتبرترین سایتهای بنچمارکینگ گیم

http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=3540&gid2=3261&compare=Nvidia GeForce GTX 1060-vs-Nvidia GeForce GTX 980 4GB

توی این مقایسه 1060 سه درصد از 980 قویتر بوده و البته شاید 980 توی بازیهای قدیمی تر سر باشه ولی توی بازیهایی که جدیدا وارد میشن عملا رقابت رو به 1060 واگذار میکنه به نظرمن که خرید 1060 دست دوم خیلی آینده نگرانه تر هست تا 980 مطمئنا تا چند ماه آینده کاملا به حرف بنده میرسید 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mojtaba7 گفته است :

دوستان این بنچمارک دو کارت 1060 و 980 توسط یکی از معتبرترین سایتهای بنچمارکینگ گیم

http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=3540&gid2=3261&compare=Nvidia GeForce GTX 1060-vs-Nvidia GeForce GTX 980 4GB

توی این مقایسه 1060 سه درصد از 980 قویتر بوده و البته شاید 980 توی بازیهای قدیمی تر سر باشه ولی توی بازیهایی که جدیدا وارد میشن عملا رقابت رو به 1060 واگذار میکنه به نظرمن که خرید 1060 دست دوم خیلی آینده نگرانه تر هست تا 980 مطمئنا تا چند ماه آینده کاملا به حرف بنده میرسید 

در هر صورت 1060 از نظر من یه جوک بیشتر نیست و 1050 هم متاسفانه برای کسانی که بودجه کم دارن به حساب میومد اما با قیمت های جدید تبدیل به یه جوک تلخ شد .

اگر قیمت مناسب باشش همین 980 ارزش داره . اما خب بنده کارشناس نیستم

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

https://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_980/2.html
https://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_1060/2.html
جان من ساختار معماری این دوتا رو بشین بخون
بریا شروع این یه صفحه خوبه
.
کلا قدرت یه کارت گرافیک رو توی fps میبیند دگ!
الان Memory Bus و Memory Bandwidth و Shader Processing Units و Texture Mapping Units و Render Output Units و VXGI و Physx Flex  و اینا همه هویج اند دگ!!!
باو fps در یک بازی، یکی از فاکتور هاش گرافیکه
میزان فرکانس و هسته های پردازنده در بنجمارک یک بازی تاثیر مستقیم داره، قدرت و مگاهرتز و تایمینگ رم ها هم یکی دیگه از فاکتور هاست، روی اس اس دی یا اچ دی دی ران شدن بازی هم روی فریم تاثیر داره، چیپ ست مادربورد هم حتی درصدی تاثیر داره! حتی سرعت پاسخ دهی مانیتور ات  هم روی فریم درصدی تاثیر گذاره! کابل مانیتور ات هم تاثیر داره، این که VGA باشه یا DVI یا HDMI یا اون یکی دیسپلیس پورت! به جان خودم جدی میگم تاثیر داره!
.
من خودم مدل ساز سه بعدی ام، گیم و انیمیشن کارمه
معیار کارت گرافیک قوی ساختارش هست نه فریمی که روی یک بازی میده! این فریم کلی خودش داستان داره!
پست های بالاتر لینک دادم برو ببین
من تا صبح هم بگم هیچ فایده نداره
مگر خودتون برید و مطالعه کنید!

لینک به دیدگاه

اگه جسارت نباشه چرا میگید 1060 یه  جوکه از نظرتون برای این حرفتون دلیل خاصی دارید ؟البته نظرشما محترم هست 

لینک به دیدگاه

اگه جسارت نباشه چرا میگید 1060 یه  جوکه از نظرتون برای این حرفتون دلیل خاصی دارید ؟البته نظرشما محترم هست 

من بالای همین پست ات نوشتم
بهت خط دادم
اگه آدم جستوجو گری باشی که هر کدوم از اینایی که گفتم چی اند و چه کاربردی دارند، میری دنبالش خودت متوجه میشی! : )

لینک به دیدگاه

ببینید دوست من بحث من سر موضوع قیمت به کارآیی هست یه نگاه به این صفحه هم بنداز شما

http://www.pcgamer.com/geforce-gtx-1060-review/

لینک به دیدگاه

توی زمینه رندرینگ هم امتیاز cuda کارت 1060 از 980 بیشتر شده . کارآیی یه کارت در عمل هست که قدرت اون رو مشخص میکنه نه خصوصیات تئوری عزیز 

لینک به دیدگاه

عرض کردم بنده کارشناس نیستم اما در حدی که خودم بدونم قطعه مورد نظر چی هست اطلاعات دارم اما در این حد ندارم به شخص دیگه توضیح بدم شما اطلاعات خودتو داری و من نمیتونم جایگزین کنم .

اما همین 970 هم کارت خوبی نیست در کل 980 کار مفیدی واقع شد . توی سری پاسکال هم یه کارت به درد بخور 1080 هست اما ما به خاطر بودجه های کم و قیمت های وحشتناک دل میبندیم به این کار های پایین رده و میان رده . شما اگر توی این رنج قیمت دنبال کارت خوب میگردی RX 480 بازم میگم 1060 جوک هست و فقط اسم پاسکال روشه . مثل اینکه بنز با پیکاه پراید بسازی چونکه مردم پول ماشینی با بدنه بنز و موتور بنز رو ندارن خب جوک هست دیگه . . . امیدوارم متوجه حرفم شده باشی. 

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

توی زمینه رندرینگ هم امتیاز cuda کارت 1060 از 980 بیشتر شده . کارآیی یه کارت در عمل هست که قدرت اون رو مشخص میکنه نه خصوصیات تئوری عزیز 

تو یه جای معتبر به من نشون بده که امتیاز 1060 در زمینه رندرینگ از 980 ببیشتر باشه!
داداش من کارم اینه! متوجه ای؟! رندرینگ و مدل سازی سه بعدی کارمه! بیش از دو صفحه رزومه ام هست ، هفته ای هم 4-5 تا مدل سه بعدی شبیه سازی میکنم و متریال و تکسچر و رندر میگیرم
وقتی کودا 1060 پایین تره،  vray RT که کلا gpu بایس هست، کند تر رندر میگیره تا 980 ای که تعدا هسته های بالاتری داره!
وقتی مبحث شبیه سازی متریال میاد وسط، تکسچر مپینگ یونیت بالا نیازمندت میشه، و غیره
وقتی دارم با موتور انجین یونیتی کار میکنم، شیدر آب و بخار درست میکنم،physx شیدر یونیت بالا میاد کمک ام
از 770 به بالا رو داشتم و کلنجار رفتم
الان هم EVGA 1070 FTW دارم
1070 میتونه با 980 رقابت کنه و بهتر هم هست، اما 1060 نه! نیست
دارم استفاده میکنم!
من دیگه ادامه نمیدم مبحث رو
امیدوارم بری، بخونی، کار کنی خودت تا متوجه بشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...