رفتن به مطلب

ورود کات گرافیکی GTX 1050 به ایران به قیمت بسیار مناسب 950 هزار تومان !!!!!

mrg66
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این کارت گرافیک با قیمت خرده فروشی 110 دلار در بازارهای جهانی به فروش میرسد
هم اکنون در کشورمان با قیمت بسیار مناسب 950 هزار تومان (ASUS) در دسترس همگان میباشد !!!!!!!!!!
جا داره همینجا از وارد کنندگان عزیز که از سود خود می کاهند تا من و شما بتوانیم با قیمت مفت این کارت رو تهیه کنیم، تشکر کنم.من اگه فروشنده بودم هرگز تو سایتم قرارش نمیدادم.
----------------------
واقعا خوردن مال حروم واسه بعضیا چقدر لذت داره و سیر نمی شند!!!!!!

اینقدر ازین پولا بخورید تا یه روز مرگتون فرا برسه ببینم اونوقت پولاتون کارایی داره....
ویرایش شده توسط mrg66
لینک به دیدگاه

من با این پول ی RX 470 میتونم بخرم .خیلی بهتر از ۱۰۵۰ عه

Sent from my ara using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلاً وارد کننده اسوس تو ایران مقداری مغزش ایراد داره خداییش

خود اسوس RX 470 با کارایی بالاتر و حجم مموری بیشتر رو داره حدود 1 تومن میفروشه بعد اومده برای 1050 قیمت 950 تومنی زده و وارد بازار کرده

من موندم این نابغه ها از کجا میان

لینک به دیدگاه

البته خودم منتظر بودم ۱۰۵۰بیادش ،ولی پشیمون شدم . میخواستم سیستم ببندم و تو کارت گرافیک مونده بودم ، فک کنم rx460 بگیرم خیلی بصرفه تره .

دست ما واسه اینکه قیمتا رو بکشیم پایین کوتاهه ، ولی چه میشه کرد ، دلار تو ی روز ۳۰۰ رفت روش ،با این اوضاع فک نکنم هیچوقت دلار قیمتش بیاد پایین .
دلالا هم ک الحمدللاه خیلی با انصاف شدن ،نمونشم همین که گرافیک ۴۰۰تومنی رو ۹۰۰ میدن .
فروشگاه های اینترنتی هم که از خداشونه ، یکیش همین لیون (قصد جسارت نیست) بیشترشون به بهونه قیمت وارد کننده میچپونن رو قیمت . در نتیجه گرافیک ۴۰۰تومنی میشه ۹۰۰تومن .
البته چون تازه اومده تو ایران گرون شده ، ی سال صبر کن قیمتش منطقی تر میشه .

Sent from my ara using Tapatalk

لینک به دیدگاه

یعنی واقعا اگه فروشگاها برا فروش نذارن این کارتو، کار گزافی نکردن .. بخشی از مردم نیستن مگه همین مسعولین فروشگاها..

لینک به دیدگاه

یعنی اگه قبلا برا بعضی کالا میگفتن هزینه واردات و گارانتی اینا هم هست ازش دفاع میکردن این حرکت دیگه قابل دفاع نیست.

بعد میگن توهین نکن... توهین نیست آقا حقیقته.

دزدیه. حروم خوریه... متاسفم.

چه خوب میشد لیون با دیدن این قیمتا این کارت رو برای فروش نمیذاشت. به شرکت متذکر میشد با این قیمتا نمیفروشه.

یا حداقل کنار کالا ذکر کنه این کالا قیمتش درست نیست و بیش از حد گرونه.

ویرایش شده توسط tonypb
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

اول از همه عذر خواهی بابت نوشته پایین

ولی قرار نیست همه اجناس فروش بره ، بعضی اجناس رو باید فرو  ش کرد

لینک به دیدگاه

واسه چي حالا اينقدر حرس ميخوريد؟ گرونه خب نخريد ديگه، همه ميان ميگن گرونه گرونه دزديه حروم خوريه بعد ميري امار ميگيري ميبيني موجودي تموم شده اصلا... خب كي رفته خريده؟ فضاييا كه نخريدن خودتون ميخريد ديگه...

اون واردكننده ايي كه با ده برابر سود جنسش رو ميريزه تو بازار و ميبينه كه جنسش رو رو هوا ميزنن انتظار داريد به كارش ادامه نده؟ خود شما جاي اون واردكننده باشيد به همين به قول خودتون دزديتون ادامه نميديد؟ بعدش هم كه اصلا اسمش رو دزدي نميشه گذاشت خريدار با رضايت و دستهاي خودش پولو تقديم ميكنه چه دزديي اونوقت؟؟؟ نظر منو بخواين حلالِ  حلال هم هست نوش جون اون واردكننده، جا اين حرفها نخرين، حرف زدنمون خوبه ما تو عمل..

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

سلام بر همه 

این گونه مسائل در ایران طبیعی ، چیز عجیب غریبی من نمی بینم ، 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

واسه چي حالا اينقدر حرس ميخوريد؟ گرونه خب نخريد ديگه، همه ميان ميگن گرونه گرونه دزديه حروم خوريه بعد ميري امار ميگيري ميبيني موجودي تموم شده اصلا... خب كي رفته خريده؟ فضاييا كه نخريدن خودتون ميخريد ديگه...

اون واردكننده ايي كه با ده برابر سود جنسش رو ميريزه تو بازار و ميبينه كه جنسش رو رو هوا ميزنن انتظار داريد به كارش ادامه نده؟ خود شما جاي اون واردكننده باشيد به همين به قول خودتون دزديتون ادامه نميديد؟ بعدش هم كه اصلا اسمش رو دزدي نميشه گذاشت خريدار با رضايت و دستهاي خودش پولو تقديم ميكنه چه دزديي اونوقت؟؟؟ نظر منو بخواين حلالِ  حلال هم هست نوش جون اون واردكننده، جا اين حرفها نخرين، حرف زدنمون خوبه ما تو عمل..

دوست گرامی ما اطلاع داریم نمیخریم

ولی کسی که اطلاع کافی نداره و میره بازار بلای  پست بالایی سرش میاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من که عرض کردم خدمت همه دوستان 

" کسی به فکر مشکلات من و شما نیست و نخواهدم بود ، معجزه ای هم در کار نیست و خودمون باید خودمونو نجات بدیم " 

سزای گرانفروشی نخریدنه / نخرین بزارید بمونه رو دستشون تا مجازات بشن 

کمی صبور باشین با نخرید گرافیکهای این چنینی نه عمرتون کم میشه نه به اعضای بدنتون آسیب میرسه . 

عقل سلیم در چنین مواقعی حکم میکنه که چنین کالاهایی رو نخرید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

سلام علی جان 

به نکته بسیار جالب اشاره کردین که امیدوارم دوستان با استناد به این نکته نخرن 

البته من که خیلی وقته اصلا چیزی به نام گرافیک نخریم و از گرافیک خودسر سی پی یو لذت میبرم و 

پول زور نریختم تو حلق این عزیزان !!! امیدوارم دوستان دیگه به تحریمشون ادامه بدن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

دوست گرامی ما اطلاع داریم نمیخریم

ولی کسی که اطلاع کافی نداره و میره بازار بلای  پست بالایی سرش میاد

سلام

محمد جان مشکل اینجاست که برخی اطلاع دارند و با اینکه میتونن تصمیم عاقلانه ای بگیرن

باز تسلیم میشن و تو تله میوفتن / یه کوچولو اراده فولادی میخواد 

لینک به دیدگاه

مطمئن باشيد ٩٩/٩ درصد كسايي كه ميخرن تو زمينه سخت افزار و قيمت و بازار و.. از من و شما خيلي واردتر هستن،

يه بحث تعصب بي جا و هول بودن ما ايراني هاست كه كم و بيش هممون داريمش، مثلا در مورد همين انويديا بعضيا چنان تعصبي دارن كه رو ناموسشون ندارن چه بسا از من و شما تو زمينه كامپيوتر استادترن، همينا از يه سمت ميبينن گرونه ميان يكم داد و بيداد ميكنن ،بعد از اونور پيش خودشون ميگن جهنم من بايد اين كارت گرافيك رو داشته باشم با كله ميرن ميخرن. متاسفانه ٩٩ درصد كسايي هم كه خريدن و ميخرن همين افراد اينكاره و وارد هستن، ميگي نه؟؟؟ وايسا دو سه ماه ديگه تاپيك هاي فروش دست دوش تو هيمن فروم ايجاد ميشه ببين كيا خريدن.

اوني كه ندونه قيمت كارت گرافيكي كه داره ميخره بالاست مطمئن باش اصلا بلد نيست كارت گرافيك رو كجاي سيستمش بايد نصب كنه.

لینک به دیدگاه

من یادم هست لیون زمانی که کارت ایسوس 1060 با قیمت فضایی وارد بازار شد از فروشش تو سایت خوداری کرد تا قیمت مناسب بشه.حرکت خوبی بود اما موقتی بود.... و وارد کنند قیمت رو از 1.950 به 1.600 ت کاهش داد....

چون الانم داستان همونه. ولی اینکار رو نکرد....

لینک به دیدگاه

یعنی 100% هم بیشتر سود کرده.

اگر کسی با این قیمت بخره خوب دیگه ...

این کارت 1050 هر برندیش بالای 600  قیمت نهاییش نمیشه ti هم نباید گرونتر از 700 بشه ولی...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

مطمئن باشيد ٩٩/٩ درصد كسايي كه ميخرن تو زمينه سخت افزار و قيمت و بازار و.. از من و شما خيلي واردتر هستن،

يه بحث تعصب بي جا و هول بودن ما ايراني هاست كه كم و بيش هممون داريمش، مثلا در مورد همين انويديا بعضيا چنان تعصبي دارن كه رو ناموسشون ندارن چه بسا از من و شما تو زمينه كامپيوتر استادترن، همينا از يه سمت ميبينن گرونه ميان يكم داد و بيداد ميكنن ،بعد از اونور پيش خودشون ميگن جهنم من بايد اين كارت گرافيك رو داشته باشم با كله ميرن ميخرن. متاسفانه ٩٩ درصد كسايي هم كه خريدن و ميخرن همين افراد اينكاره و وارد هستن، ميگي نه؟؟؟ وايسا دو سه ماه ديگه تاپيك هاي فروش دست دوش تو هيمن فروم ايجاد ميشه ببين كيا خريدن.

اوني كه ندونه قيمت كارت گرافيكي كه داره ميخره بالاست مطمئن باش اصلا بلد نيست كارت گرافيك رو كجاي سيستمش بايد نصب كنه.

+1 اگه میشد 100 تا دیگه میدادم

کل پستتون با طلا باید نوشت اما از این قسمتش خیلی خوشم اومد

مایی که مصرف کننده هستیم الان اعتراض میکنیم اما اگه دو روز دیگه خودمون بشیم واردکننده به نظرتون دلمون به حال مصرف کننده میسوزه ؟ نه ، چون وقتی میبینیم طرف با رضایت پولی که با  زحمت درآورده (بعضی ها مفتی) راحت میده دیگه چرا الکی خودمونو اذیت کنیم ، واسه سری که درد نمیکنه دستمال چرا !!!

لینک به دیدگاه

از ماست که بر ماست ... دیگه با این اوضاع حتی فک نکنم کسی حال کمپین زدن برای تحریم این گونه شرکت های به اصطلاح  واردکننده رو هم داشته باشه  .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان مدل G1 1050ti  گیگا ارزونتر از 1050 ایسوس هستش وقتی کارت قویتر با مموری 2 برابر چرا 1050 ؟ خوب همون 1050ti بگیرید تا در واردکننده ایسوس تخته بشه !

مدل معمولی 1050ti گیگا 100 تومن ارزونتره از ایسوس 1050

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

الان مدل G1 1050ti  گیگا ارزونتر از 1050 ایسوس هستش وقتی کارت قویتر با مموری 2 برابر چرا 1050 ؟ خوب همون 1050ti بگیرید تا در واردکننده ایسوس تخته بشه !

مدل معمولی 1050ti گیگا 100 تومن ارزونتره از ایسوس 1050

مساله اینه که همون مدل گیگا هم به نوبه ی خودش گرونه .

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

من از وقتی دلار گرون شد دست به سیستمم نزدم. مطمئن باش اونایی که میخرن اصلا تو این تایپک نمیاد میره تو تاپیک عکس سیستما عکس 2 تا 1080 شو که تازه رسیده میذاره.

اونایی که اینجان ندارن که اینقدر مفت پولشون رو بدن. 

-------------------------------

بعدشم گرافیک پایین رده ای که برا بدبخت بیچاره ها زدن هم نوبری داره. عجب جایی هستیم. دیگه این چیه که اولش گرونه.

ویرایش شده توسط tonypb
لینک به دیدگاه

سلام دوستان الان به نظر شما من چی بخرم؟
1050 2گیگ یا قیمت 725 هزار یا 950 2 گیگ با قیمت 600 تومن؟
rx470 بهتره یا 1050؟

ویرایش شده توسط ALI.......
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ALI....... گفته است :

سلام دوستان الان به نظر شما من چی بخرم؟
1050 2گیگ یا قیمت 725 هزار یا 950 2 گیگ با قیمت 600 تومن؟
rx470 بهتره یا 1050؟

470 بدون هیچ شکی...

لینک به دیدگاه

خوب من الان خیالم راحت باشه این کارت دایرکس 12 را کامل پشتیبانی میکنه؟
افت فریم نداره که؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...