رفتن به مطلب

ورود کات گرافیکی GTX 1050 به ایران به قیمت بسیار مناسب 950 هزار تومان !!!!!

mrg66
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

فكر كنم منظور شما اين مدله

http://lioncomputer.ir/product/9880/کارت+گرافیک+ایسوس+Expedition+GTX+1050+2GB/

بالاخره اينكه مدلها معمولى تر و سرى ديگه اى هم داره ولى اينجاى قضيه رو داشته باش فكرشو بكن بخواد 1050ti و يا مدل 4گيگشو بيارن چقدر ميخواد روش قيمت بزارن مثلاً مساوى قيمت 1060 3g كه سر راست بشه...

لینک به دیدگاه

بچه ها برین تو اینجا و شکایت ثبت کنید تا حداقل بر فرض محال  شاید یه کاری کنن .... واقعا صنف رایانه هر کاری میخواد انجام میده و قیمت دل بخواهی شده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود من کلا عاشق برند گیگا و ایسوسم اما بخاطر ارقام و اعداد قیمت گذاریشون به شدت داره بدم میاد مخصوصا تو گرافیک توی مادربرد حالا میشه تحمل کرد

اما اونم یه نقطه ای داره

خدایی تصمیم بگیریم،  نگیریم  من به شدت عاشق اینم که همه وسایل توی کیسم یه برند باشه اما نمیگذارن

واقعا موقع مطالعه در مورد خرید گرافیک من به گیگا و ایسوس فکر نمیکینم چون هیچ برتری نداره بی خودی گرونه

به نظر من در حال حاضر برای گرافیک چون گارانتیش مهم هست اول MSI  دوم زوتک و بعد برندهای دیگه غیر از گیگا و ایسوس

وجدانن برید در مورد Gainward یه برسی کنید و مقایسش کنید

چرا اول MSI چون میخواد که معروف بشه وقتی یکی تازه میخواد ظهور کنه و سمینار از این حرفا گارانیش خوبه و به نظرم گارانتی خیلی مهمه

خدایی تو 80 درصد تست های خفن والا ما غیر از MSI ندیدم برند محبوبی هست و خیلی تو ایران فعلا خوش قیمته اگر باز مثل ایسوس نشه

یه مستند نشون میداد که رئیس یه شرکت خوراکی مصنوعی (مثلا مرغ ماشینی) میگفت آقا نخرید تا ما تولید نکنیم از یه طرف میگیم برای سلامتی مضر هست از طرف دیگه بازار تقاضا سرسام آوره

در هر صورت شکایت نمی کنیم اما خرید هم نمی کنیم چه کاریه فوق سفارش میدیم مستقیم از آمازون بیاد

اگر ما با دیدن برند مثل ایسوس آب از لب و لوچمون راه نیفته هیچ وقت فروشنده گرون نمیکنه

بازار کامپیوتر یه طوری هست که تا میگی چی میخوای میگه ایسوس میخوام یه نمه هم میگن گیگا اما نخرید آقا نخرید

موفق باشید و پر ریزولیشن 

لینک به دیدگاه

اینجا تنها جاییه که قیمت جهانی کالا هیچ اهمیتی نداره هرکس برای دل خودش قیمت گذاری میکنه

تنها چارش نخریدن ماست...نخریم

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، amir_amd گفته است :

یعنی 100% هم بیشتر سود کرده.

اگر کسی با این قیمت بخره خوب دیگه ...

این کارت 1050 هر برندیش بالای 600  قیمت نهاییش نمیشه ti هم نباید گرونتر از 700 بشه ولی...

درسته که دارند گرون تر می دن ولی نه دیگه 100% سود. قیمت تو بازار جهانی روی 130$ دلاره نه 110$ دلار. با تعرفه گمرک و مالیات و خود کارت حدود 650 در میاد اگر! هر کارتی 130 دلار خریداری بشه. البته من هزینه شیپینگ رو کم حساب کردم.  این می شه سودی بین 30-40% .  من وارد کننده نیستم ولی مطمئنا اون فکر جیب خودشون هستند. یعنی منو شما هم اگر وارد کننده بودیم شاید همین قدر کارت رو می دادیم. من طرفداری نمی کنم ولی به نظرم مشکل از یک جایی که باعث می شه شرکت ها فرشو مستقیم نداشته باشند. اونم یا به خاطر قوانین تجارتی ما یا به خاطر تحریم! ریشه ای به این قضه باید نگاه کرد. با فحش و بد و بیراه به وارد کننده حل نمی شه

اگر اشتباه می کنم تصحیح کنید.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، T_L_O_T_D گفته است :

درسته که دارند گرون تر می دن ولی نه دیگه 100% سود. قیمت تو بازار جهانی روی 130$ دلاره نه 110$ دلار. با تعرفه گمرک و مالیات و خود کارت حدود 650 در میاد اگر! هر کارتی 130 دلار خریداری بشه. البته من هزینه شیپینگ رو کم حساب کردم.  این می شه سودی بین 30-40% .  من وارد کننده نیستم ولی مطمئنا اون فکر جیب خودشون هستند. یعنی منو شما هم اگر وارد کننده بودیم شاید همین قدر کارت رو می دادیم. من طرفداری نمی کنم ولی به نظرم مشکل از یک جایی که باعث می شه شرکت ها فرشو مستقیم نداشته باشند. اونم یا به خاطر قوانین تجارتی ما یا به خاطر تحریم! ریشه ای به این قضه باید نگاه کرد. با فحش و بد و بیراه به وارد کننده حل نمی شه

مشکل صرفا قیمت بالا نیست .

این کارت در مقایسه با کارتهای دیگه خیلی گرون شده ( البته نه همشون )

ای ام دی که به طور کلی در پرفورمنس در برابر دلار بهتر از انویدیا رفتار می کنه برای مقابله با این کارت قیمت بعضی از کارتهاش رو کم کرد و حتی نسخه ضعیف تر 470 رو به نام 470D معرفی کرده تا بتونه دوباره در بازار رقابت کنه اما توی ایران قیمت 1050Ti داره با قیمت 470 رقابت می کنه !!!

وارد کننده نسبتا محترم اجازه نمیده یه گیمر با بودجه کم از یه کارت پایین رده و ارزون استفاده کنه . قبول کنیم که برای قشر زیادی از مردم امکان خرید کارتهای مثل 1080 وجود نداره و چشم امیدشون به یه کارت مثل 1050Ti هست تا بتونن با یه هزینه کم یه سیستم به روز داشته باشن .

کسی که میاد سراغ 1050Ti یه گیمر پولدار نیست . پولش رو به سختی جور کرده و خیلی کار کثیفی هستش که از همچین کسی سود زیادی گرفته بشه .

اگر 1080 رو با این قیمت حساب کرده بودن بازم یه چیزی کسی که میاد و کارت 700 دلاری میگیره با کسی که کارت 110 دلاری میگیره قابل مقایسه نیست و این کمال نامردیه که از شخص دوم سود بیشتر گرفته بشه .

لینک به دیدگاه

آدم باید یه سوزن به خودش بزنه یه جوالدوز به بقیه. شما قیمت گذاری قطعات دست دوم همین انجمن و  پی تی رو ببینید. یه قیمتایی  آدم می بینه که مغزش سوت میکشه. درسته که از اون طرف میگیم خب فروش نمیره اگه قیمتش بالاست ولی منظورم اینه دندون گردی و  سودجویی مفرط شده رویه زندگی ما ایرانیا تو سالیان اخیر و جالبه که اغلب فکر میکنیم این رفتار مختص دیگرانه نه خود ما. کارت 960 مدل 2 گیگ دست دوم رو میزارن 750!!!!! بعضی تاپیکا رو میبینی 17 صفحه ادامه داشته و هنوز قطعه فروش نرفته. کلا تو ایران همه چی به هم میاد انگار. واقعا تنها نکته مثبت این بازار بی صاحاب سایتهایی مثل لیون هستن که به سود کم و فروش بیشتر قانع هستن.

ویرایش شده توسط mostafa-b
لینک به دیدگاه

بعضی از دوستان طوری از قیمتا دفاع می کنن که انگار مثلا بقیه از کمرک و هزینه حمل و نقل خبر ندارن . چطور بعضی از اجناس به قیمت جهانی اون نزدیکه و دقیقا همون جنس با قیمت جهانی در همون حدود اما برند دیگه قیمت بسیار متفاوت داره . اینکه یه نفر انحصار یه برند رو داشته باشه و هر قیمت دوست داشت بده ینی دزدی و حرام خواری چرا چون خیلی ها عشق اون برند رو دارن یا اطلاعات دقیق ندارن و میرن و اون کالا رو می خرن . گوش ما از این حرفا پره که این قطعاتی که هست پول گمرک و هزینه حمل داره . برای همه اجناس این موارد هست اما قیمت های متفاوت هست که ما رو متوجه می کنه گند کاری و حرام خواری چقدر در اون ها نفوذ کرده .

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

بعضی از دوستان طوری از قیمتا دفاع می کنن که انگار مثلا بقیه از کمرک و هزینه حمل و نقل خبر ندارن . چطور بعضی از اجناس به قیمت جهانی اون نزدیکه و دقیقا همون جنس با قیمت جهانی در همون حدود اما برند دیگه قیمت بسیار متفاوت داره . اینکه یه نفر انحصار یه برند رو داشته باشه و هر قیمت دوست داشت بده ینی دزدی و حرام خواری چرا چون خیلی ها عشق اون برند رو دارن یا اطلاعات دقیق ندارن و میرن و اون کالا رو می خرن . گوش ما از این حرفا پره که این قطعاتی که هست پول گمرک و هزینه حمل داره . برای همه اجناس این موارد هست اما قیمت های متفاوت هست که ما رو متوجه می کنه گند کاری و حرام خواری چقدر در اون ها نفوذ کرده .

عزیزان طبق ادعای گمرگ فقط 20 درصد به صورت رسمی میاد و 80 درصد اجناس قاچاق میان. اینو تو تلویزیون رئیس گمرگ گفت......

منم تو دلم گفتم پس دارید چه غلطی میکنید......

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

چند تا نکته رو نیاز دیدم که اعلام کنم .

اول بابت این قیمت نامناسب عذر ما رو بپذیرید .

دلیل گذاشتن کالاها در سایت اینه که به طرفداران اون برند احترام بگذاریم و کالای مورد علاقشون رو بگیم که موجوده . ولی به هیچ عنوان چنین کالایی رو در انبارمون موجود نمیکنیم و به کسی پیشنهاد نمیدیم .

حالا اینکه این کالا قیمتش مناسب نیست اصلا شک نداریم .

-------------------------------

کاری که انجام میدیم اینه که زمان خرید به مشتری میگیم این کالا قدرتش از فلان کالا ضعیفتره و انتخاب رو میگذاریم بر عهده مشتری

لینک به دیدگاه

بعضی وقتا با خودم فکر میکنم خدایا برای ما جهنمی هم هست ؟ خسته شدیم دیگه والا . تو حسرت چیزایی موندیم که حق مون هست 

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، MamadMedusa گفته است :

بعضی وقتا با خودم فکر میکنم خدایا برای ما جهنمی هم هست ؟ خسته شدیم دیگه والا . تو حسرت چیزایی موندیم که حق مون هست 

حقمون؟ حق ما خیلی از اینم کمتر و بدتره ! ما خودمون انقدر بدیم که همینم از سرمون زیاده

این جامعه با این وضعیت از غیب نیومده، خود ما ساختیم و به این وضعیت رسوندیمش

مشکل خیلی فراتر از یه کارت گرافیکه، این مدل قیمت گذاری تقریبا در مورد تمام محصولات بازار اعمال می شه

چه ساخت داخل باشه چه وارداتی

مثلا دی جی کالا دریلی که حدود یک ساله با قیمت 900 فروخته، یهو پیشنهاد ویژه می ذاره 390 تومن !

که تازه این 390 هم خودش کلی سود داره. یعنی دریل 300 تومنی رو 900 فروخته

کجای دنیا همچین سودی می گیرن؟

قسمت جالبش اینه که دی جی کالا به خوش قیمت و ارزون ترین معروف شده !

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، T_L_O_T_D گفته است :

دوست من 130 دلار چیه دیگه؟؟!!!

130 دلارو خرده فروش ها میدن.. بعضی وقت ها تخفیف هم میزنن و 110 دلار هم میدن

این وارد کننده ها به صورت عمده از خود شرکت سازنده میگرن و من بعید میدونم این حروم زاده ها این کارت رو بیش تر از 70 دلار گرفته باشند شاید هم کم تر...

اگه این وارد کننده ها یه ذره انصاف داشته باشند و کم تر سود کنند این کارت به جای 900 تومن باد 450 تا 480 تومن باشه

کارت 1050ti هم مثلا گیگاش که 900 هست باید 750 باشه

1060 6GB هم مثلا بسته به برند های مختلف 950 تا 1150 باشه و ...

به خدا اگه چنین قیمتایی هم بذارن خوب سود میکنن حداقلش اینه که پولشون حلال میشه

من پدرم سوپر مارکت داره یه کالایی رو 3 تومن که میخره میفروشه 3500 با اینکه مثلا روی جنس قیمتشو نوشته 4 تومن ولی برعکس بعضی فروشنده ها هم همینو 3 تومن میگیرن و 4500 میفروشن

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

در برخی از موارد (در دنیای انحصار)  افرادی که جنسشون رو گرون میدن یا نمی فروشن  معادل دزدی کردن این افراد هستش . باز دزد شرف داره حداقل اسمش روشه و استرس دستگیر شدن رو میکشه و شاید بره زندان اما این افراد این مدلی دزدی می کنن و عین خیالشون هم نیست . قانون هم  از اونا حمایت می کنه در نتیجه بگیم این افراد مالی که از این راه به دست میارن بخاطر اینکه مردم خودشون با میل خودشون خرید می کنن حلال و از راه صحیح به دست آمده ساده انگارانه و به نظرم بسیار هم خطرناک  هستش.

اولین نکته اینکه کاملا این حرف اشتباهه که اکثرا  افراد با آگاهی کامل خرید می کنن. شاید در طول عمرم 100 نفر رو  دیدم که سیستم خریدن و خودشون کوچک ترین درکی از سیستم جمع کردن و قیمت جهانی و این حرفا نداشتن. نهایتا  اسم چهارتا برند رو شنیده بودن و می دونستن چیزی در سیستم به اسم CPU و کارت گرافیک و رم وجود داره همین و در مقابل اندک افرادی بودن که دید خوبی از سیستم جمع کردن و نوع عملکرد اون داشتن. کی آخه وقتش رو ساعت ها صرف می کنه تا دقیق بدونه اوضاع از چه قراره با توجه ب اینکه علاقه ای هم به درک سخت افزار نداره . می خواد بازی کنه یا می خواد نرم افزارهای مهندسیش رو انجام بده دیگه چه لزومی داره عمیق بدونه چی در دنیای سخت افزار می گذره تو کل رفیقام شاید یک نفر هم نباشه که بدونه الان تو دنیای سخت افزار چی میگذره . شاید اسم اینتل رو هم نشنیده باشن. پس الکی نگید افراد می دونن چی می خرن . نهایت چهارتا جا قیمت می کنن و می گن مثلا با سه تومن برای من سیستم جمع کن و همه می دونیم سو استفادهاز ناآگاهی افراد ینی کلاه برداری . اینکه افراد فکر کنن خوب خرید کردن اما خوب خرید نکردن و گول خوردن اسمی جز کلاه برداری نداره.

همچنین همه می دونیم واردات انحصاری هست و می دونیم در دنیای انحصار راحت میشه افراد رو مجبور کرد با دست خودشون برن و یه چیزی رو بخرن . بارها دادگاه رای داده مثلا علیه گوگل یا شرکتای دیگه که دارن از موقعیت برتر خودشون سواستفاده می کنن و فلان قدر جریمه دادن و مذاکره کردن و مشکل رو حل کردن. اینکه افراد چاره ای نداشته باشن و مجبور بشن جنسشون رو بخاطر انحصار با قیمتی خیلی بیشتر از اون مقداری که باید پرداخت کنن بخرن حتی بخاطر اینکه علاقه دارن به اون جنس دارن و نه احتیاج ،  این کار در جهان امروز غیر قانونی و ظالمانه تلقی میشه.

این که نخریم درسته اما نه در دنیای انحصار . خوب نخریم بعدش چی کار کنیم وقتی مجبوریم بخریم چه کنیم. آره اگه اروپا بود یکی گرون میداد خوب می رفتم از یجا دیگه می خردیدم. اما تو ایران چقدر دست ما بازه ؟

متاسفانه واقعا این ظلم هایی هست که بر شهروندان ایران روا داشته میشه و کاری هم حقیقتش نمی تونن بکنن چون قانون هم ازشون حمایت لازم رو نمی کنه . خلاصه تو ایران حتی نهاد واقعی به اسم سازمان حمایت کننده از حقوق مصرف کننده ها هم نداریم که از ما مصرف کننده ها حمایت کنه .  پس حداقل گناه یا جرم افرادی که از موقعیت برترشون سواستفاده می کنن کم نکنیم و بدونیم به این اقداماتشون حتی نشه ایراد قانونی با توجه به قوانین ناقص ایران وارد کرد حتما ایراد اخلاقی وارده و به هیچ وجه این پول رو من حلال نمی دونم.

واقعا حرفتو باید با طلا نوشت

100 درصد باهات موافقم .. حیف که مثبتام تموم شده

بالای 90 درصد کسایی که از این دست کالا ها میگیرن اطلاعات بسیار کم و مزحکی دارند

لینک به دیدگاه

من هم خیلی وقته منتظر GTX1050 بودم تا بلکه بتونم یکی بخرم، البته یه گیمر حرفه ای نیستم و کارم طراحی 3 بعدی هست و دوست داشتم رندربا GPU رو امتحان کنم ببینم میشه سرعت رندرهام رو بالاتر ببرم یا نه، دوستانی که کار سه بعدی میکنن می دونن که تکنولوژی فیزیکس انویدیا تو این زمینه به سایر تکنولوژی ها ارجحیت داره و بیشتر موتورها بر اساس فیزیکس نوشته میشه واسه همین دستمون برای خرید AMD بسته هست ، ولی مثل اینکه قیمتش کاملا غیرمنصفانه هست و کاملا پشیمان شدم از خریدش، راهکاری که می تونم پیشنهاد بدم یکیش نخریدنه که بیشتر دوستان هم بهش اشاره کردن دومیش اینه که لیون خودش یه سری کارت با کیفیت از برندهای غیرمشهور وارد کنه با قیمت منصفانه که لیون به این صفت شناخته شده هست بدون تعارف، اونوقت بازاری های گرامی! ببینن که حمایت مشتری بیشترین ارزش رو داره و اونی برنده هست که مشتری ازش حمایت می کنه، البته نمی دونم این راهکار هم جواب بده یا نه ولی حداقل کاریه که می شه انجام داد.
یه مورد دیگه هم که به ذهنم می رسه اینه که یه عده از دوستان هم در این گونه قیمت گذاری ها مقصر هستند، من بارها دیدم وقتی میخوان یه کارت گرافیک رو بفروشن میان فاکتوری به نام Asic Quality رو معیار قرار میدن، آخه واقعا معیار کیفیت چیزی هست که یه نرم افزار بتونه مشخص کنه؟ مگه کارت هایی که این فاکتورشون پایین هست کیفیت بدی میدن؟ اصلا 1-2 فریم مگه چقدر مهمه که این همه برنامه درس میکنن براش؟! کلا هر چی بیشتر هم بنویسم بیشتر به این نکته میرسم که از ماست که بر ماست.
راستی همه که گیمر نیستن، یه عده هم مثل بنده برای کارشون تجهیزات لازم دارن و باید از یه جایی تهیه کنن تا چرخ زندگیشون بچرخه، اصلا کسی از مسئولین نامحترم میفهمن الان زندگیه یه آدم چطوری میچرخه؟ ما که هر چی گفتیم خدا لعنت کنه مسئولان غیر مسئول رو ظاهرا خدا هم کاری نداره باهاشون البته امیدوارم اینی که میگن چوب خدا صدا نداره درست باشه واقعیتش به همین خوشیم...

ویرایش شده توسط vahedpourheydar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا اگه مشکل سخت افزاره ، راه حل داره اونم نخریدنه ، یادمه دو سال پیش همین موقع (دقیقاً) میخواستم سیستم جمع کنم شایعه افتاد به دلیل اینکه 5+1 با ایران به توافق نرسیدن همه چی نجومی میره هوا و چون واقعا احتیاج داشتم مجبور شدم قرض کنم و سیستم تهیه کنم ، سی پی یو 4460 که 550 قیمت داشتم فوری فرداش 620 قیمت گرفت ، همونو گرفتم ، یه هفته بعد رسید به 820 تومن و 2 ماه همونجوری مودن بعد 2 ماه کشید به 600 ، الانم احتمالاً گرافیک ارتقا میدادم اما چون وضعیتو میبینم و واجب نیست دست نگه میدارم ، سخت افزار یا کالاهای مشابه میشه با قطعه قدیمی تر سر کرد ، اما وقتی به دارو و مواد غذایی و موارد مشابه میرسه وضعیت فرق میکنه و مجبوری بخری هر چی قیمت بخوره ،

واسه آرتوروز پام قرص میگرفتم که روزانه 3 الی 1 عدد مصرف داشتم و بعضی وقتها چون وضعیتم خوب مصرف نمیکردم چون در دراز مدت به کلیه و کبد آسیب میرسونه ، هفته قبل دوستم رفته پرسیده 3 برابر کشیده روش ، الانم درد میکشم اما نمیتونم مفتی پول زور بدم اما چاره چیه اونم اگه مجبور بشم باید بخرم !!!

نزدیکه 2 ساله هم بیکارم ، تو این مملکت یا باید پارتی کلفت داشته باشی بری سر کار دولتی یا سرمایه که خودت کاری شروع کنی (اونم بعضی ها ورشکست میشن) یا بدن سرحال و قوی داشته باشی کارگری کنی

که من هیچ کدومشو ندارم ، تنها چاره هم اینه که بریم بمیریم راحت شیم ...

لینک به دیدگاه

دوستان وقتی واقعا نمیشه مردم رو از خرید منصرف کرد به دلیل نیاز و بازار انحصاری حداقل میشه اطلاع رسانی کرد و گذاشت بعضی از این مال مردم خورا درصدی از فروششون کمتر شه  توی سگمنت ۱۰۵۰ معمولی پیشنهاد بنده مدل rx 460 4gb هست از برند سفایر که تو همین لیون دارن حدود ۶۵۰ تومن میفروشنش وخبر خوش دیگه اینه مدل ۴ گیگ سفایر قابلیت انلاک از ۸۹۶ استریم پروسسور به ۱۰۲۴ رو با یه اپدیت بایوس ساده داره در اخر چارت پول و پرفورمنس رو قرار میدم شاید مفید واقع شه برای دوستان perfdollar_1920_1080.png

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

حالا اگه مشکل سخت افزاره ، راه حل داره اونم نخریدنه ، یادمه دو سال پیش همین موقع (دقیقاً) میخواستم سیستم جمع کنم شایعه افتاد به دلیل اینکه 5+1 با ایران به توافق نرسیدن همه چی نجومی میره هوا و چون واقعا احتیاج داشتم مجبور شدم قرض کنم و سیستم تهیه کنم ، سی پی یو 4460 که 550 قیمت داشتم فوری فرداش 620 قیمت گرفت ، همونو گرفتم ، یه هفته بعد رسید به 820 تومن و 2 ماه همونجوری مودن بعد 2 ماه کشید به 600 ، الانم احتمالاً گرافیک ارتقا میدادم اما چون وضعیتو میبینم و واجب نیست دست نگه میدارم ، سخت افزار یا کالاهای مشابه میشه با قطعه قدیمی تر سر کرد ، اما وقتی به دارو و مواد غذایی و موارد مشابه میرسه وضعیت فرق میکنه و مجبوری بخری هر چی قیمت بخوره ،

واسه آرتوروز پام قرص میگرفتم که روزانه 3 الی 1 عدد مصرف داشتم و بعضی وقتها چون وضعیتم خوب مصرف نمیکردم چون در دراز مدت به کلیه و کبد آسیب میرسونه ، هفته قبل دوستم رفته پرسیده 3 برابر کشیده روش ، الانم درد میکشم اما نمیتونم مفتی پول زور بدم اما چاره چیه اونم اگه مجبور بشم باید بخرم !!!

نزدیکه 2 ساله هم بیکارم ، تو این مملکت یا باید پارتی کلفت داشته باشی بری سر کار دولتی یا سرمایه که خودت کاری شروع کنی (اونم بعضی ها ورشکست میشن) یا بدن سرحال و قوی داشته باشی کارگری کنی

که من هیچ کدومشو ندارم ، تنها چاره هم اینه که بریم بمیریم راحت شیم ... ?

داداش تو رو خدا اینجور حرفا رو مینویسی آدم دلش کباب میشه، من خودم برات دعا می کنم که کارت درست بشه و تو زندگیت موفق بشی ولی ازت خواهش می کنم اینجور درد و دلت رو به کسی نگو، فقط از خدا بخوا که کارات رو تو مسیرش قرار بده ، وقتی کسی مثل خدا هست یا هر کی که بهش باور داری بهترین کار کمک خواستن از اونهاست و نه بقیه که حتما هم نتیجه می گیری، ضمنا نا امید نباش زندگی آدمها هر چقدر هم سخت باشه با چیزی به نام امید عوض میشه، با افکار مثبت می تونی همیشه امیدوار باشی و حتی تو بدترین شرایط بهترین حس رو داشته باشی، بهت دوستانه و غیر متوهمانه توصیه می کنم که حتما کتاب به سوی کامیابی اثر آنتونی رابینز رو بخونی البته نه یک بار بلکه 3-4 بار، یه مدت که بگذره و خوب تمرین کنی باورهات عوض میشن و این حرفهام رو بیشتر متوجه میشی. ضمنا فک نکنی من از اونام که عاشق کتاب های موفقیت و اینا هستم نه، من هم زندگیم سرشار بوده از شکست ولی وقتی شرایطم یکم بهتر شد متوجه شدم برای یه انسان شکست بهترین پشتوانه هست و اگه واقعا یه چیزی رو بخوام با تلاش حتما بهش می رسم و شرایط محیطی کمترین تاثیر رو داره.
شازده کوچولو گفت : کی اوضاع بهتر میشه؟ روباه گفت: از وقتی بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره
از اینکه پست بی مورد بود معذرت میخوام یه لحظه احساس همدردی کردم با این دوستمون و خواستم بهش بگم که همه تو زندگی دچار سختیا میشن و مهم اینه که تلاش کنیم خودمون رو نجات بدیم وآرزوی مرگ هیچ چیزی رو حل نمی کنه.

لینک به دیدگاه

نظراتتون خیلی برام جالب و مفید بود ، از همینجا از همه کمال تشکر رو دارم .
این کارت تازه وارد بازار شده و قیمت نجومیش اونقدر ها هم دور از ذهن نبود .

تشکر میکنم از لیون که به سرعت این کارت رو برای طرفداران انویدیا و افراد مثل من که منتظر بودن این کارت با قیمت مناسب وارد بازار بشه تا ی سیستم خوب جمع و جور کنند ، موجود کرد.
در کل باز هم تاکید میکنم که توی سخت افزار ادم نباید پیرو شرکت خاصی باشه و هرچیزی که خوب و بصرفه هست رو باید انتخاب کنه که در این مورد بنظرم با ۶۵۰ تومن خرید ی rx460 بگیرید خیلی کار عاقلانه تری هستش.
(نمیدونم چرا هر چی زور میزنم این ۶۵۰تومن جمع نمیشه).

Sent from my ara using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، vahedpourheydar گفته است :

داداش تو رو خدا اینجور حرفا رو مینویسی آدم دلش کباب میشه، من خودم برات دعا می کنم که کارت درست بشه و تو زندگیت موفق بشی ولی ازت خواهش می کنم اینجور درد و دلت رو به کسی نگو، فقط از خدا بخوا که کارات رو تو مسیرش قرار بده ، وقتی کسی مثل خدا هست یا هر کی که بهش باور داری بهترین کار کمک خواستن از اونهاست و نه بقیه که حتما هم نتیجه می گیری، ضمنا نا امید نباش زندگی آدمها هر چقدر هم سخت باشه با چیزی به نام امید عوض میشه، با افکار مثبت می تونی همیشه امیدوار باشی و حتی تو بدترین شرایط بهترین حس رو داشته باشی، بهت دوستانه و غیر متوهمانه توصیه می کنم که حتما کتاب به سوی کامیابی اثر آنتونی رابینز رو بخونی البته نه یک بار بلکه 3-4 بار، یه مدت که بگذره و خوب تمرین کنی باورهات عوض میشن و این حرفهام رو بیشتر متوجه میشی. ضمنا فک نکنی من از اونام که عاشق کتاب های موفقیت و اینا هستم نه، من هم زندگیم سرشار بوده از شکست ولی وقتی شرایطم یکم بهتر شد متوجه شدم برای یه انسان شکست بهترین پشتوانه هست و اگه واقعا یه چیزی رو بخوام با تلاش حتما بهش می رسم و شرایط محیطی کمترین تاثیر رو داره.
شازده کوچولو گفت : کی اوضاع بهتر میشه؟ روباه گفت: از وقتی بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره
از اینکه پست بی مورد بود معذرت میخوام یه لحظه احساس همدردی کردم با این دوستمون و خواستم بهش بگم که همه تو زندگی دچار سختیا میشن و مهم اینه که تلاش کنیم خودمون رو نجات بدیم وآرزوی مرگ هیچ چیزی رو حل نمی کنه.

تشکر داداش ، اگه حوصله بکشه حتما میخونمش

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، StarKilleR گفته است :

که من هیچ کدومشو ندارم ، تنها چاره هم اینه که بریم بمیریم راحت شیم ... ?

سلام دوست عزیز دل آدم برات کباب میشه ولی سعی کن اینقدر قصه نخوری.منم از خودت بدبختر!! \31 سالمه و بیکار روزی 13 ساعت پای بازی انلاین world of warcraft وقت گزاشتم gold فروختم یک سال و خورده ای که تونستم همین سیستمو جمع کنم.الان هم کلی دهن خودم رو سرویس کردم که بشه تا 10 ماه دیگه یک گرافیک و پاور و موس کیبورد عوض کنم.کلی هم تو سر آدم میزنن که بازی نشد کار بچه شدی.....بدبختی اینه که کار هم نیست.  کلیه خراب قلب مشکلدار.کلن منم از این زندگی ناامید شدم و خسته.

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر شخص من فروشگاه معتبری مثل لیون به هیچ وجه نباید همچین کالایی  رو برای فروش ارائه بده. چون این قیمت از طرف وارد کننده برای 1050 تفاوت چندانی با کلاه برداری و دزدی نداره.

و دور از شان لیون هست که با این وارد کننده کار بکنه!! ماشالا این وارد کننده ی ایسوس روی آواژنگ گران فروش رو سفید کرده با این قیمت!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، amooo گفته است :

سلام دوست عزیز دل آدم برات کباب میشه ولی سعی کن اینقدر قصه نخوری.منم از خودت بدبختر!! \31 سالمه و بیکار روزی 13 ساعت پای بازی انلاین world of warcraft وقت گزاشتم یک سال و خورده ای که تونستم همین سیستمو جمع کنم.الان هم کلی دهن خودم رو سرویس کردم که بشه تا 10 ماه دیگه یک گرافیک و پاور و موس کیبورد عوض کنم.کلی هم تو سر آدم میزنن که بازی نشد کار بچه شدی.....بدبختی اینه که کار هم نیست. کلن منم از این زندگی ناامید شدم و خسته.

داداش میدونم چی میگی ، منم نزدیک 2 ساله کارم شده بازی و فیلم ، اونقدر هم پای سیستم نشستم میگرن گرفتم !

خیلی هم زور زدم زیارتی چیزی برم تا شاید گره از مشکلات باز شد  اما قسمت نشد ، فعلا چاره ای جز سوختن و ساختن نیست !

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

این کارت در فروشگاه‌های دیگه هم همین قیمت رو داره؟ من ۹۱۵ هزار تومان هم دیده‌ام ولی باز گران است. آیا جایی رو سراغ دارید که با قیمت کمتر بفروشند؟

من تا جایی که اطلاع دارم این قیمت رو دفتر ایسوس تعیین نکرده. می‌کوشم خبر موثق بگیرم و همینجا اعلام کنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...