رفتن به مطلب

دعوت از کاربران لیون کامپیوتر : جمعه 26 آذر ماه + مسابقه اسمبلینگ فقط برای کاربران لیون کامپیوتر

Recommended Posts

در 19 ساعت قبل، engmrmz گفته است :

ممنون
ساعت برگزاری هم اعلام بشه عالی میشه...

مسابقه هر روز در 5 نوبت راس ساعت‌های 11، 12، 13، 14 و 15  انجام خواهد شد.
و در هر نوبت 2 شرکت‌کننده به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت .

در 19 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

بسیار عالی

فقط یه سوال

فرضا بنده مهندس معلولی هستم

آیا میتونم با ویلچر وارد نمایشگاه و غرفه بشم و اسمبل کنم؟

مناسب سازی شده و رمپ و ... وجود داره؟

درود دوست من

اگر هر کسی چنین شرایطی داشته باشه و بخواد شرکت کنه شخصا شرایطی رو فراهم میکنم که بیاد و مسابقه بده و میتونید با خودم هماهنگ کنید

در 17 ساعت قبل، mdms گفته است :

لیون دعوت کنه ادم رد کنه مگه داریم مگه میشه !!!! 

والا من نظرم بود شنبه بیام ولی همون جمعه مثل این که حالش بییشتره 

در 17 ساعت قبل، SAWMAN گفته است :

ishalla ke movafaq bashin

در 9 ساعت قبل، kamyar sharifi گفته است :

سلام

منم میام

هرچند روز جمعه هست و باید با خانواده بود ولی شرایط رو اوکی کنم حتما میام

مشتاق دیدار عوامل خوب لیون کامپیوتر هستم. . . .

درود

باعث افتخاره

در 8 ساعت قبل، Uranium گفته است :

درود خیلی هم عالی ما از دور میشینیم نگاه میکنیم فقط آقای حسینی عزیز روز اول کل اخبار رو منعکس کنید روی سایت لطفا دل تو دلمون نیست

ما که دوریم اما  خوشبحال اونایی که میرن و از نزدیک می بینن واقعا چه اتفاقات عجیبی در حال وقوع هست 

سایت گرین رفتم اخبارش واقعا وسوسه انگیزه خیلی خیلی عالید

ما که روز شماری میکنیم واسه اون محصول خاص گرین که قراره رونمایی بشه و ما هم نمیدونیم ?

تمام سعیمون رو میکنیم که شرایط هیجان انگیزی رو فراهم کنیم

جات خالی

در 6 ساعت قبل، Poorya_Lion گفته است :

درود،

آقا نمی شه منم شرکت کنم ؟؟؟ اگه بردم جایزه رو نمی خوام، :دی

فقط می خوام رکورد گیری کنم، هرکی رکورد من رو بزنه شام می دم ?

عجب جوی دادم

روی محصولات چندتا سورپرایز بزرگ داریم ;)

شما از همین الان اخراجی

در 6 ساعت قبل، Uranium گفته است :

درود دل تو دلمون نیست خدایی حالا شما هم هی به این استرس بیفزا 

آقا من شام میدم بهم نشون بدین.

اما این مسابقه رو میتونیم فیلم بگیریم توی آپارات بگذاریم به ده نفر اول از همونایی بدین که ما نمی دونیم ?

شیطونی نکن سعی کن بیای

در 5 ساعت قبل، ModernCombat گفته است :

سلام

به خاطر جایزه هست که در روز بیشتر از 5 بار مسابقه انجام نمیشه؟
شاید دو نفر فقط بخوان بخاطر محک زدن خودشون مسابقه بدن بدون جایزه

این رو هم مد نظر قرار بدین لطفا?

درود

نه عزیز زمان برای هر مسابقه کم داریم و هر مسابقه 20 دقیقه زمانشه که از این بیست دقیقه هر کسی نتونه اسمبل رو تموم کنه از دور مسابقات خارج مشه

در 4 ساعت قبل، eigor گفته است :

سلام اقای حسینی .ممنون از این همه نبوغ و فکرای جالب شما و تیم عزیز لیون

جناب حسینی برای اسمبل از یک کیس یکسان و ثابت استفاده میشه یا اینکه خود کیس هم باید اسمبل بشه؟ شامل فن ها  ورودی خروجی ها و ....

درود عزیزم

به زودی مشخصات دقیق سیستم اعلام  میشه و دو سیستم مشابه هم هستن

در 3 ساعت قبل، eigor گفته است :

و اینکه باید این 3 روز کامل باشیم؟ 2 روزش نمیشه؟

مسابقه هر روز برگذار میشه

در 2 ساعت قبل، eddy گفته است :

امسال...

اينجور كه از حرفهاى آقاى حسينى معلومه صد در صد مسابقه زير ساعت 1 برگزار ميشه چون ايشون خودش ساعت 1 در محل يافت ميشه....?

ما تا راه بيوفتيم از شهرمون بيايم فكر كنم برسيم سر موعد اگه هم نرسيديم به نفر بعدى ميدن جايزه رو...?

لباس كار هم بايد فراموش نشه...?

اشتباه کردی

هر روز 5 تا مسابقه بر گذار میشه :

مسابقه هر روز در 5 نوبت راس ساعت‌های 11، 12، 13، 14 و 15  انجام خواهد شد.
و در هر نوبت 2 شرکت‌کننده به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت .

در 2 ساعت قبل، HeX گفته است :

منم بیام

?

IMAG0320.jpg

بیا همه میتونن شرکت کنن ومعین جان

در 2 ساعت قبل، Uranium گفته است :

آقا من میگم هر کی ادعاش بیشتره یه فیلم از رکوردش بگذاره تو آپارات بعد افراد دیگه مثل من بیان رکورد خودشون رو بسنجن اگر بهتر بود که فیلمش رو بگذارن

اگر کمتر بود هیچی نگن و سکوت کنن که ضایه نشن هر کی هم تونست رکورد اول رو کسب کنه آقای حسینی بهش شام بده ?

روی پیشنهادت فکر میکنیم ولی عجله نکن

لینک به دیدگاه

• ارسال 75
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

من مدت زیادیه که از لیون کامپیوتر استفاده میکنم  ولی عضو نبودم اما این شور و هیجان مسابقه و نمایشگاه باعث شد که در انجمن عضو بشم و با اینکه اراک هستم به همراه چند تا از همکارای  خوبم حتما میام

هر چی فکر میکنم الکامپ رو نمیشه از دست داد

بازم ممنون از همه گردانندگان لیون شاید جاش نباشه ولی یه تشکر صمیمانه هم بابت اون پیامی که لیون بعد انتخابات آمریکا منتشر کرد و همه دیدیم که تا جایی که تونستن در مقابل افزایش قیمت ها ایستادگی کردن واقعا جای خوشحالی داره و ای کاش این فرهنگ تو همه مردم ما نهادینه میشد

لینک به دیدگاه

سلام آقاى حسينى من از همون راه دوم كه نوشته بود اس بديد به اون شماره اسممو و شماره موبايل و شهر محل سكونتمو فرستادم كافيه؟

و يه سؤال حالا نميشه بجاى سفر تفريحى برنده شدم همون كيس رو بزارم زير بغلم برم بيرون؟!

آخه سيستم نداشته باشم سفر تفريحى ميخوام چكار...?

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amirsasanifar گفته است :

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

من مدت زیادیه که از لیون کامپیوتر استفاده میکنم  ولی عضو نبودم اما این شور و هیجان مسابقه و نمایشگاه باعث شد که در انجمن عضو بشم و با اینکه اراک هستم به همراه چند تا از همکارای  خوبم حتما میام

هر چی فکر میکنم الکامپ رو نمیشه از دست داد

بازم ممنون از همه گردانندگان لیون شاید جاش نباشه ولی یه تشکر صمیمانه هم بابت اون پیامی که لیون بعد انتخابات آمریکا منتشر کرد و همه دیدیم که تا جایی که تونستن در مقابل افزایش قیمت ها ایستادگی کردن واقعا جای خوشحالی داره و ای کاش این فرهنگ تو همه مردم ما نهادینه میشد

درود امیر عزیزو گل

خیلی خوشحالمون میکنید که شرکت میکنید و اینکه این مسابقه باعث میشه در کنار هم باشیم و کلی شاد شیم خیلی لذت بخشه واسه ما

در ضمن همه روزه میتونید شرکت کنید ولی روز جمعه مختص بچه های لیونه

اون مسئله هم وظیفمون بود و کاری بود که میتونستیم انجام بدیم

در 50 دقیقه قبل، A_M_D گفته است :

سلام

نفر چهارم اصفهان

نفر پنجم  شاه عبدالعظیم !

?

درود

اول تا سوم اهل کجان ؟

شرکت کننده ها  مال هر شهری باشن تاج سرمونن

در 17 دقیقه قبل، eddy گفته است :

سلام آقاى حسينى من از همون راه دوم كه نوشته بود اس بديد به اون شماره اسممو و شماره موبايل و شهر محل سكونتمو فرستادم كافيه؟

و يه سؤال حالا نميشه بجاى سفر تفريحى برنده شدم همون كيس رو بزارم زير بغلم برم بيرون؟!

آخه سيستم نداشته باشم سفر تفريحى ميخوام چكار...?

سلام

این شیطونیها رو بیار اونجا

اگر میشد تقدیم میگردیم

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/22, 09:28:41، Poorya_Lion گفته است :

درود،

آقا نمی شه منم شرکت کنم ؟؟؟ اگه بردم جایزه رو نمی خوام، :دی

فقط می خوام رکورد گیری کنم، هرکی رکورد من رو بزنه شام می دم ?

عجب جوی دادم

روی محصولات چندتا سورپرایز بزرگ داریم ;)

حیف که نمیتونم بیام وگرنه خودم رکوردتو میزدم 

یه زمانی تو کل کل بازی میگفتم از کرم 1100 به بالا شرطی الان باید بگم از اسمبل mini itx به بالا شرطی

خودمونیما چه کل کلی راه انداخته لیون                                                                        

لینک به دیدگاه

قابل توجه شرکت کننده های مسابقه اسمبلینگ

در روز فقط 5 مسابقه برگذار میشه و 10 نفر در روز در مسابقه اسمبلینگ میتونن شرکت کنن

تعداد افرادی که واسه جمعه ثبت نام کردن تعدادشون بسیار بالاست و پیشنهاد میکنیم در روزهای دیگه ی نمایشگاه هم تشریف بیارید واسه مسابقه

نکته : در صورتیکه تعداد شرکت کنندگان هر روز بیش از 10 نفر باشند بین این عزیزان قرعه کشی میکنیم

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

حیف که نمیتونم بیام وگرنه خودم رکوردتو میزدم ?

یه زمانی تو کل کل بازی میگفتم از کرم 1100 به بالا شرطی الان باید بگم از اسمبل mini itx به بالا شرطی?

خودمونیما چه کل کلی راه انداخته لیون ?                                                                       

شاید این کل کل رو ادامه بدیم در آینده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای حسینی من گیج شدم این گرین میخواد چیکار کنه ؟؟؟توی کانالش زده میخواد MSI گارانتی کنه!!!!!  تو رو خدا یکی کمک کنه مردم از علامت سوال

حیف مرخصی ندارم والا هر طوری بود میومدم از از صبح الطلوع تا آخر وقت پیشتون شام هم مهمون شما بودیم 

کلا این نمایشگاه الکامپ 2016 برخلاف سال قبل :  قسمت ( ال ) میشه ماله بقیه 

(کامپ) ماله آقای حسینی و دوستان ببینید کی گفتم  .جالبیش اینحاست که دوستان الکترونیک همون حرفایی که سال قبل ما زدیم امسال اونا توی صفحاتشون میارن

خسته نباشید جان ما گزارش لحظه به لحظه بدین کوتاهی تو این مورد حرام هست نه این که هر غرفه گزارش یکروز باشه همون روز گزارش همه رو بدین توی آپارات هم فیلم بگذارین

آقا همون محصول خاص گرین رو که ما نمیدونیم عکس رو همون دقیقه بگذارید 

دل تو دلمون نیست کی شروع میشه چرا اینقدر زمان دیر میگذره

msi_green_guarantee.gif.mp4

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

قابل توجه شرکت کننده های مسابقه اسمبلینگ

در روز فقط 5 مسابقه برگذار میشه و 10 نفر در روز در مسابقه اسمبلینگ میتونن شرکت کنن

تعداد افرادی که واسه جمعه ثبت نام کردن تعدادشون بسیار بالاست و پیشنهاد میکنیم در روزهای دیگه ی نمایشگاه هم تشریف بیارید واسه مسابقه

نکته : در صورتیکه تعداد شرکت کنندگان هر روز بیش از 10 نفر باشند بین این عزیزان قرعه کشی میکنیم

سلام
میشه اگه برای جمعه تعداد از 10 نفر بالا زد، قبل نمایشگاه قرعه کشی کنید بین افراد و نتیجشو اعلام کنید؟

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی الان داره تعداد شرکت کننده ها میره بالا که چه جوری باید شرکت کرد اونوقت تعداد که بره بالا که به همه نمیرسه؟

ویرایش شده توسط miladgamer
لینک به دیدگاه

میگم یهو موقع اسمبلینگ  یکی از قطعات آسیب دید و خراب شد اون وقت چی میشه؟:Dو 20 دقیقه تو 20 دقیقه نمیشه ناهار خورد:D:D

لینک به دیدگاه

سلام
ایده فوق العاده ای هست
من حتما میام و شرکت میکنم

فقط یه سوال:
ایا اسمبل به صورتیه که افراد زیادی بتونن ببینن؟
چون اینجوری اون دسته از افرادی که بلد نیستن یا ترس مانع از اقدام کردنشون میشه با دیدن ۲−۳ تا اسمبل ممکنه بتونن خودشونم دست به کاربشن!
اگه بتونید سکویی برای دید بهتر تهیه کنید عالی خواهد بود
ممنون از نو اوریهای جالبتون

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/23, 15:22:50، engmrmz گفته است :

سلام
میشه اگه برای جمعه تعداد از 10 نفر بالا زد، قبل نمایشگاه قرعه کشی کنید بین افراد و نتیجشو اعلام کنید؟ ?

درود عزیزم 

سعیمون رو میکنیم همین کار رو بکنیم که خدای نکرده کسی معطل نشه

ولی پیشنهاد میکنیم دوستان اگر ممکنه روزهای شنبه و یکشنبه بیان شرکت کنن تا بتونیم در مسابقه شرکتشون بدیم . البته کسانیکه در قرعه کشی اسمشون در نیومده

در 20 ساعت قبل، miladgamer گفته است :

سلام اقای حسینی الان داره تعداد شرکت کننده ها میره بالا که چه جوری باید شرکت کرد اونوقت تعداد که بره بالا که به همه نمیرسه؟

سلام عزیزم

راست میگید واسه همین پیشنهاد میکنیم اگر اسمتون در قرعه کشی در نیومد اعلام کنید به روز بعد موکول کنیم مسابقه رو براتون

یعنی قرعه کشی میکنیم و میگیم شما فردا بیا شرکت کن

در 16 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

میگم یهو موقع اسمبلینگ  یکی از قطعات آسیب دید و خراب شد اون وقت چی میشه؟:Dو 20 دقیقه تو 20 دقیقه نمیشه ناهار خورد:D:D

اول اینو بگم که نیاز نیست سیستم روشن بشه و اسمبل فقط مهمه که درست تموم بشه

توی قوانین هستش اگر اسیبی به قطعات برسه شرکت کننده از مسابقه خارج میشه

در 15 ساعت قبل، моджтаба گفته است :

سلام
ایده فوق العاده ای هست
من حتما میام و شرکت میکنم

فقط یه سوال:
ایا اسمبل به صورتیه که افراد زیادی بتونن ببینن؟
چون اینجوری اون دسته از افرادی که بلد نیستن یا ترس مانع از اقدام کردنشون میشه با دیدن ۲−۳ تا اسمبل ممکنه بتونن خودشونم دست به کاربشن!
اگه بتونید سکویی برای دید بهتر تهیه کنید عالی خواهد بود
ممنون از نو اوریهای جالبتون

درود

اره جایگاه به طوری هستش که همه بتونن ببینن

--------------

در ضمن خبر خوب این طرح در آینده توسط لیون در شرایط مختلف ادامه خواهد داشت پس منتظر ادامه این داستان باحال باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مثل همیشه عالی و امیدوارم به همه خوش بگذره  حسابی... ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

فیلم بگیرید بدون دستکاری و ادیت

ما که نمیتونیم بیایم تو آپارات ببینیم

از غرفه فراموش نکنید بجای عکس فیلم بگیرید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Nima2007 گفته است :

درود

مثل همیشه عالی و امیدوارم به همه خوش بگذره  حسابی... ^_^

درود

جاتون رو خالی میکنیم دوست من

در 2 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام

فیلم بگیرید بدون دستکاری و ادیت

ما که نمیتونیم بیایم تو آپارات ببینیم

از غرفه فراموش نکنید بجای عکس فیلم بگیرید

درود

تا هر چقدر بتونیم فیلم میگیریم و حتی اگر شد با گوشی که توی کانال تلگرام لیون میگذاریم که سریعا بتونیم در دسترستون قرار بدیم

لینک به دیدگاه

با سلام 

شنیدم تعداد شرکت کننده بالا رفته به نظر من شرکت کنندهایی مثل من که از شهرستان میان و فقط نمیتونن بیشتر از یک روز در تهران باشن روز جمعه مسابقه بدن و بقیه افرادی که در تهران هستن یا مشکلی برای ماندن در تهران را ندارند روز بعد مسابقه بدن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی هم عالی 

شرکت ما هم اونجا غرفه داره و من راحت میتونم بپیچونم بیام پیش شما و بچه های لیون و در این مسابقه باحال شرکت کنم و خدای نکرده اول بشم 

البته اگه اول شدم اگه شد بجای بلیط دوبی به من دو تا بلیط کیش بدید

بچه هایی هم که نمیتونن بیان بنظرم اگه کسی میتونه با اپلیکیشن لحظه نگار به صورت زنده این رویداد رو برای بچه های لیون که نیستن زنده استریم کنه خیلی خوب میشه

لینک به دیدگاه

باز هم سلام راستی شماره وآدرس غرفه کجا هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

من که دارم اخبار رو از کانال تلگرام دنبال می کنم !
یک بار توی نمایشگاه مشهد ، یکم مونده بود به شروع سال تحصیلی ، با جناب آذین ملاقات کردم ، واقعا خوش برخورد بودن ، اگر خدا بخواد دوباره ایشون رو ملاقات خواهم کرد

لینک به دیدگاه

الآن یک وبیست دیقه س ، فکر کنم مسابقه سوم هم تموم شد

لینک به دیدگاه

من همین الان برگشتم ، خبات عزیز هم توی نمایش گاه دیدم

مسابقه هم بود ، به هر دوره مسابقه بین دو نفر هرکی که سریع تر بود بهش یه  پاور 530 گرین میدادن.

من هم شرکت کردم ، اما از شانس بد من خوردم به سریع ترین فرد مسابقه که رکورد رو شکست! 

ایشون 2 تا پاور گرفت من هیچی ?

اما یه خبر خیلی خوب

شرکت سیاره سبز (گرین) زده تو کار وارد کردن محصولا Msi اول از همه هم بورد و گرافیک وارد میکنه و گفته تا 10 روز دیگه توی بازار موجود میشه.

مادربورد Msi Z270 Gaming M5 هم گذاشته بودن ولی خیلی مخفیانه !!!  کاملا سیاه بود ، همراه با کارو. 

خیلی راحت میتونم بگم زیبا ترین مادربوردی بود که توی کل زندگیم دیدم

البته این بورد هنوز معرفی نشده ولی اول Jan ازش رو نمایی میشه و دو ماه  بعد هم تو ایران موجود میشه.

در کل همه چیز خوب بود ، فقط کرایه ماشین زیاد بود ، یه رفت و برگشت با تاکسی خطی 25 تومن ?

-----

پ.ن

بنده با ایشون مسابقه دادم

واقعا سریع بستن ، فکر نکنم کسی بتونه رکورد ایشون رو بشکنه

photo_2016-12-15_18-12-13.jpg

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ATER گفته است :

من همین الان برگشتم ، خبات عزیز هم توی نمایش گاه دیدم

مسابقه هم بود ، به هر دوره مسابقه بین دو نفر هرکی که سریع تر بود بهش یه  پاور 530 گرین میدادن.

من هم شرکت کردم ، اما از شانس بد من خوردم به سریع ترین فرد مسابقه که رکورد رو شکست! 

ایشون 2 تا پاور گرفت من هیچی ?

اما یه خبر خیلی خوب

شرکت سیاره سبز (گرین) زده تو کار وارد کردن محصولا Msi اول از همه هم بورد و گرافیک وارد میکنه و گفته تا 10 روز دیگه توی بازار موجود میشه.

مادربورد Msi Z270 Gaming M5 هم گذاشته بودن ولی خیلی مخفیانه !!!  کاملا سیاه بود ، همراه با کارو. 

خیلی راحت میتونم بگم زیبا ترین مادربوردی بود که توی کل زندگیم دیدم

البته این بورد هنوز معرفی نشده ولی اول Jan ازش رو نمایی میشه و دو ماه  بعد هم تو ایران موجود میشه.

در کل همه چیز خوب بود ، فقط کرایه ماشین زیاد بود ، یه رفت و برگشت با تاکسی خطی 25 تومن ?

اخوی خدا تو شکر کن شده 25 تومن؛
من دارم رو مامانم کار می کنم بلیت رفت و برگشت هواپیما برای خودم و بابام بگیره با هتل ، میشه 600 تومن!
البته محاله که من بیام

لینک به دیدگاه

راستی ،آقا ایمان ، آقا مهدی ، آقای حسینی ، آقا محیار  هم دیدن و کلی با هم حرف زدیم.

بچه های PCmodeهم بودن.

گرین هم یه سری LED برای کیس با 2 تا فن ساده LED RGB هم گذاشته بود از چند وقته دیگه تو بازار موجود میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...