رفتن به مطلب

به نظر شما آیا GIGABYTE GTX 1050 OC 2G WF2X 2G به قیمت 800 هزار تومان ارزش داره؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ارزش خرید که حتما داره ولی توی قسمت منفی ها قرار میگیره 

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، ali ghaffari گفته است :

دوست عزیز به نظر با هشتصد تومن کنسول دسته دو بگیری خیلی به صرفه تره 

چرا دسته دو. ایکس باکس وان اکش با یه بازی(کد دانلود بازی ) 900 تومنه و همینطور پلی 4 اکش 950. 

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

چرا دسته دو. ایکس باکس وان اکش با یه بازی(کد دانلود بازی ) 900 تومنه و همینطور پلی 4 اکش 950. 

بخاطر اینکه من علاوه بر بازی با سیستم ام کار هم می کنم مثلاً فتوشاپ و برنامه های گرافیکی دیگه

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، pesari_az_kelachai گفته است :

بخاطر اینکه من علاوه بر بازی با سیستم ام کار هم می کنم مثلاً فتوشاپ و برنامه های گرافیکی دیگه

عزیز من خطاب به دوستمون گفتم که فرمودن دسته دو میتونی کنسول تهیه کنی!

لینک به دیدگاه

این رو تو گروه لیون لینک کرده بودند:

http://pardisgame.net/story-17165-GTX-1050TI-در-مقابل-RX470-بررسی-کارت-های-پایین-رده-و-خوش-قیمت-نسل-جدید.html

برام خیلی جالب و آموزنده بود. همچنین حرف تمام دوستانی که گفته بودند خرید این کارت اشتباه است رو تصدیق می کنه.

لینک به دیدگاه

البته 390x  هم تو همین فروم فروختن به قیمت خیلی خوب. اونم در کنار 390 گزینه جایگزین خوبی هست

لینک به دیدگاه

سلام.

خرید هیچ کارت گرافیکی با حافظه دو گیگ با قیمت بیش از 500 تومن ابدا توصیه نمی شه. چون هرگز این کارت نمی تونه در عمل خیلی بهتر از 750TI عمل کنه. پردازنده جدیدش معجره که نمی کنه. وقتی بازی GTA رو رو  تنظیمات یه ذره بالاتر از Medium با رزولوشن FHD بازی می کنیم 3 گیگ حافظه گرافیکی می خواد، شما پردازنده 1080 هم بذاری روش توجیهی نداره...

با این قیمت r9 380 4GB بخرید یا یه ذره بیشتر خرج کنید و RX470 بخرید. حتی اگه بودجه شما دور و بر 700 تومنه باز هم RX460 چهارگیگ اکیدا توصیه می شه به کارت 2 گیگابایتی. حتی GTX770 که قدرتش از GTX960 هم بیشتره...

لینک به دیدگاه

نه قیمت معقولانه نیست خرید 970 یا 290 کارکرده خیلی کار بهتریه. البته 2 گیگ هم هست که باید بی خیال شی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...