رفتن به مطلب

قطعه هاي موجود براي ثبت ركورد HWbot

Recommended Posts

درود دوستان گلم

اين تاپيك رو ايجاد كردم كه از اين پس بنده و يا پوريا جان كه ارنج تيم رو بر عهده دارن هر كالايي كه موجود هستش براي ثبت ركورد بين اعضاي تيم در نظر بگيرن و فقط و فقط در همين تاپيك كالاها مشخص ميشه تا همه بدونن كه چه كالايي موجوده و دست كيه براي ثبت ركورد .

اميد به روزهاي بهتر براي تيم و سايت ليون با كمك شما دوستان گل .

براي بنده كل تيم مهمه و اعتقاد دارم اگر 10 نفر در تيم هستن كل 10 نفر ساپورت بشن و اگر 100 نفر هستن در تيم كل 100 نفر .

:-< @};-

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

درود دوستان گلم

يه خبر توپ دارم واستون :

بهترين كانتينر دنيا رو براي تيم خريداري كردم .

براي VGA , CPU جواب ميده دوستان گلم هر دو كانتينر رو داره

kingpin Dragon F1 xtreme edition

SetWidth300-dragonf1-with-tube.jpg

SetWidth300-slimbig.jpg

از اين به بعد كولاك ميكنيم @};-

لینک به دیدگاه

بابا دست مریزاد ... کولاک کردید اقای حسینی و همچنین پویا جان .

با این بحث LN2 کلا فیصله پیدا میکنه. F1 شاهکاره کانتینرهاست. من اینو ببنم احتمالا غش میکنم ^^ . اون کانتینر GPU هم که خداست .

دمتون گرم. شاهکار کردید/

لینک به دیدگاه

با اجازه من امروز یک سر میام شرکت که هم با این دوستمون یک دیداری بکنم هم چند روزی بچه هارو ندیدم دلم گرفته ^^.......

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

اقای حسینی من موضوع ارسال به ایران پیگیری کردم مثل اینکه اقای کینگ پین یا همون مستر ونس ،مشکل کوچیکی دارن با ارسال به ایران و گفتند میتونند به تایوان بفرستند؟!

فکر کنم دیگه نیازی نباشه به این کار اما یه سوال داشتم یه کشور واسطه کهshipping آز آمریکا داشته باشه وشماهم بتونید از اون کشور جنس تحویل بگیرید معرفی میکنید؟

there is small problem shipping to IRAN from USA atm, im sorry. I can ship from taiwan however in about 1.5 weeks time let me know

Vince

----- Original Message -----

From: Saber OC

To: Vince@kingpincooling.com

Sent: Tuesday, April 26, 2011 10:43 AM

Subject: Send to Iran

Hello Mr Kingpin

I intend to buy containers of

liquid nitrogen so I wanted to know whether you have submitted directly to Iran?

Thanks a lot

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

آقای حسینی با رسیدن این کانتینر من دیگه هیچ حرفی برای گفتن ندارم !!!!

هیچ حرفی برای گفتن ندارم !!! @};-

آقا اسرار نکنید !!! من چیزی برای گفتن ندارم !!! :-<

لینک به دیدگاه

خب من بر عکس شما با رسیدن این کانتینر خیلی حرف ها بررای گفتن دارم بگم یه کتاب میشه :-?

عکس هاش کجاس پس؟ :rolleyes:

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

دوستان فردا بنده عکس های این کانتینر رو براتون می گیریم و توی همین تاپیک می گذارم .

فقط فعلاً این مطلب سکرت بمونه !!!

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

شايان جان من واقعا شرمندم عزيز من 3870 DDR5 رو پونتهاش رو نگاه كرده بودم كه اينرو اشتباها برات فرستادم منو ببخش .

اميدوارم كه در سري جديد كالاها جبران كنم واست . من حي ميگم چرا پونت كم شد :-?

لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...