رفتن به مطلب

دوستان تجربه کار با کارت galax 1080 یا galax 1070 سری hof

اشتراک گذاری

Recommended Posts

هر کس تجربه کار با galax 1070 hof یاgalax 1080 hof داره به من هم بده موندم بگیرم یا نه مرسی

لینک به دیدگاه

سلام و خیر مقدم خدمت استارتر گرامی 

نمیدونم چطور میتونی برداشت کنی ولی من قبلا تجربه کاربا گراف 980hof رو داشتم که باید در یک کلام بگم فقط کافیه کارت رو از نزدیک ببینی تا متوجه کیفیت ساخت، ابهت کارت و زیبای بسیار بسیار زیادش قرار بگیری، در سری های قبلی این سری از کارت ها تا خرخره اور میشدن طوری که در چند زمینه رکورد دار بودن

در مورد چیپ های 1080 و 1070 یکی از دوستان مشهدی از من سوال کرد که کارت 1070 msi gaming x تهیه کنم یا 1070 strix?

بش گفتم برو سری 1070 گلکس اونم نه سری hof رو تهیه کن،اون موقع سری معمولیش قیمت 1780 تومن ارزش گزاری شده بود،با ترس خیلی زیادی (بنا به ناشناخته بودن برند کارت) رفت و تهیه اش کرد!!!!!

دیدم فرداش بود که تماس گرفت و کلی تشکر!?!?!

میگفت وقت تست این 1070 گلکس از 1070 strix دوستش خصوصا هنگام اور کارایی بهتری داشته + قیمت خیلی کمتری رو هم پرداخت کرده

با این تفاسیر بنظر خودم همینطوری کارت های گلکس بسیار عالی هستن و سری های HOF واقعا تالار مشاهیر...

امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم

لینک به دیدگاه

مرسی داداش استفاده کردیم.دوستان دیگه از تجربه و شنیدهاشون درباره ۱۰۷۰ و ۱۰۸۰ اطلاعات بدن ممنونم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من حدود یک ماهه دارم با گرافیک MSI 1080 Gaming X کار میکنم و میتونم بگم که واقعأ کارت پرقدرت ، خنک و کم صدایی هست

توی سنگین ترین بازیها نظیر Watch Dogs II با تنظیمات ماکس و رزولوشن full hd در اکثر مواقع دمای کارت زیر 60 درجه هست که باعث میشه فن های کارت خاموش بمونن و بصورت passive کارت خنک میشه و وقتی هم دمای کارت از 60 درجه بالاتر میره ، فن ها بسته به میزان دما روی 30 تا 40 درصد کار میکنن که موجب میشه کارتتون صداش به سختی صداش شنیده بشه

خلاصه از این مدل MSI که من کاملأ راضیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...