رفتن به مطلب

درخواست لینک کم حجم batman arkham knight

ÐÀVɨÐ071
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

کسی لینک   کم حجم بازی batman arkham knight رو داره 

ورژت جدید رو میخوام با تمام dlc ها الان نسخه قدیمی رو دارم میشه همون رو درست کرد؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ÐÀVɨÐ071 گفته است :

سلام دوستان 

کسی لینک   کم حجم بازی batman arkham knight رو داره 

ورژت جدید رو میخوام با تمام dlc ها الان نسخه قدیمی رو دارم میشه همون رو درست کرد؟

جناب ..فیتگرل داره ریپکش میکنه. همین رو بگیر دنبال چیز دیگه ای هم نرو. بهترینه

بهتره تورنتشو دانلود کنی که بتونی زبونا و چیزای اضافیشو که بکارت نمیاد دانلود نکنی

لینک به دیدگاه

اگر لینک مستقیم پیدا کردید خبر بدید 

میخوام با شبانه بگیرم لینک مستقیم راحتره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احتمال زیاد دانلودها بزاره دو سه روزی صبر کن ، خودم هم منتظر فیت گرل هستم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، StarKilleR گفته است :

احتمال زیاد دانلودها بزاره دو سه روزی صبر کن ، خودم هم منتظر فیت گرل هستم

میزاره ولی مجبوره برداره شما اگه به ادمین اصلیش حسین اقا ایمیل بدید که بهتون لینک بازی مورد نظرو بده میده بلک باکسشو هم خیلی وقت پیش گزاشته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، ariiian گفته است :

میزاره ولی مجبوره برداره شما اگه به ادمین اصلیش حسین اقا ایمیل بدید که بهتون لینک بازی مورد نظرو بده میده بلک باکسشو هم خیلی وقت پیش گزاشته

اون بلک باکس ماله کرک قبلیه و مشکل داره ، کرک جدید بدون مشکله و نسخه فیت گرل احتمال زیاد میزاره و فقط کافیه تو دانلود منیجر اضافه کنی حتی اگه از روی سایت پاک بشه ، تو سرور میمونه

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

اون بلک باکس ماله کرک قبلیه و مشکل داره ، کرک جدید بدون مشکله و نسخه فیت گرل احتمال زیاد میزاره و فقط کافیه تو دانلود منیجر اضافه کنی حتی اگه از روی سایت پاک بشه ، تو سرور میمونه

اره برای دانلود. نسخه game of the year ویچر ۳همین کارو کردم 

کلا برای اطلاع گفتم اگه لینکو پاک کردن یه وقتی به حسین اقا پیام بدید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، ariiian گفته است :

اره برای دانلود. نسخه game of the year ویچر ۳همین کارو کردم 

کلا برای اطلاع گفتم اگه لینکو پاک کردن یه وقتی به حسین اقا پیام بدید 

تشکر ، ایمیلشم بزار تا اگه لازم شد دم دست باشه

لینک به دیدگاه

آقا بتمن رو گذاشت فیتگرل... نسخه مستقیم هم خودتون میدونید ولی تورنت فرقی نمیکنه. اوایلی که میذاره تورنتو فوق العاده سید اش خوبه و میتونید با سرعت لینک مستقیم دانلود کنید

تورنتای tapocheck و rutor اش معمولا سیدای خوبی داره. خودتون تو utorrent ببیند کدوم سرعتش بهتره همونو دانلود کنید

لینک مستقیم هم dlfox معمولا میذاره از فیتگرل

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، StarKilleR گفته است :

تشکر ، ایمیلشم بزار تا اگه لازم شد دم دست باشه

http://cdn.persiangig.com/public/Bv2MRXMAeB اینجا بک اپ صفحه اولیه و. با لینک رو. گزاشتن بعد برید لینکا کاملا سالمن  ایملشون هم همون دانلودهاست اول سایت یا در. اخر هر پستشون میزارن

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، farooq گفته است :

این نسخه رو. دانلود ها گزاشته اونجا هم هست

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ariiian گفته است :

این نسخه رو. دانلود ها گزاشته اونجا هم هست

فرقی نمی کنه  از کدوم بگیری ولی  سرور دانلود ها خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

این بازی یه مدتی اینقدر ارزون شده بود میشد با حدود 30تومن  خریدش الان باید حدود 50باشه

اکثر دوستای من اینو اورجینال خریدن  بعد این  همه مدت زحمت  کشیدن به فکر اپدیت آخر افتادن!چند سال از تاریخ انتشارش میگذره؟تازه باید کل دیتا رو  دوباره دانلود کرد واقعا خسته نباشن!این بازی تمام فروش  خودشو کرده اینا همش سیاسته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
دوستان من بازی رو نصب کردم خیلی راحت و بدون دردسر
نسخه سایت دانلود ها رو گرفتم 66 گیگ
اما تنظیمات گرافیکی بازی که تغییر میدم اعمال نمیشه. وقتی از بازی میرم بیرون و دوباره وارد میشم بر میگرده به حالت اولیه
کسی به این مورد برنخورده ؟
ویندوز 10 64 بیت
i3 6100
4*2 Ram
VGA 1060 6GB
ویندوز هم اخرین اپدیت رو دیشب براش گرفتم و بروز هست. درایور گرافیک هم 375.95 هست
خواهشاً راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
دوستان من بازی رو نصب کردم خیلی راحت و بدون دردسر
نسخه سایت دانلود ها رو گرفتم 66 گیگ
اما تنظیمات گرافیکی بازی که تغییر میدم اعمال نمیشه. وقتی از بازی میرم بیرون و دوباره وارد میشم بر میگرده به حالت اولیه
کسی به این مورد برنخورده ؟
ویندوز 10 64 بیت
i3 6100
4*2 Ram
VGA 1060 6GB
ویندوز هم اخرین اپدیت رو دیشب براش گرفتم و بروز هست. درایور گرافیک هم 375.95 هست
خواهشاً راهنمایی کنید

run as administrator شاید کمک کنه.

GeForce Experience که با درایور نصب میشه هم حذف کنید.

ویرایش شده توسط Core_i6
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

این بازی یه مدتی اینقدر ارزون شده بود میشد با حدود 30تومن  خریدش الان باید حدود 50باشه

اکثر دوستای من اینو اورجینال خریدن  بعد این  همه مدت زحمت  کشیدن به فکر اپدیت آخر افتادن!چند سال از تاریخ انتشارش میگذره؟تازه باید کل دیتا رو  دوباره دانلود کرد واقعا خسته نباشن!این بازی تمام فروش  خودشو کرده اینا همش سیاسته

بازیایی که بخش انلاین ندارن ارزش خرید نسخه اورجینال شون کمتره این بتمن هم فک نکنم نسخه انلاین داشته باشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نسخه فیت گرل 30 گیگ از سرور دانلودها

http://www.downloadha.com/game/batman-arkham-knight-cpy/

لینک به دیدگاه

کلا اگه بازیا رو. از صفحه اصلیش حذف کرد تو اون لینکی که دادم نسخه بکاپ صفحه اصلی به همراه لینکا هستن

http://cdn.persiangig.com/public/Bv2MRXMAeB

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ariiian گفته است :

بازیایی که بخش انلاین ندارن ارزش خرید نسخه اورجینال شون کمتره این بتمن هم فک نکنم نسخه انلاین داشته باشه 

نداره ولی اپدیت آخر  که اکثر مشکلات بازی رو حل کرده یکساله که  کرک نشده بود و تازه  کرک  کردن!اون آپدیت اخر  مهم بوده همه چیز که آنلاین نیست

لینک به دیدگاه

همون نسخه 65 گیگ رو دانلود کردم . خیلی بازی شاخیه ولی کاش روی گرافیکش بیشتر کار شده بود . حیف این بازی هست  که با این گرافیک باید ساخته بشه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان لیونی من این بازی نسخه 7dvdرا گرفتم وقتی نصب می کنم بازی را اجرا می کنه ولی گرافیک بازی دچار مشکل میشه و حالت شکستگی پیدا می کنه و طوری که غیرقابل بازی کردن است و وقتی سوار ماشین میشه وارد ساختمانها میشه کارت گرافیک من 6970 است و همه بازها,را باهاش بازی کردم والان هم کال اف دیوتی را یدون مشکل اجرا می کنه و درایور ان هم نصب است مخوام بدونم این بازی با کارتهای Atiمشکل داره  

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...