رفتن به مطلب

زوتک یا ام اس آی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت خوره های کامپیوتر

میخام یه کیس جمع کنم توی گرافیکش موندم.

به نظرتون msi 1080 بهتره یا زوتک 1080؟ از نظر اعداد روی کاغذ زوتک بهتره ولی تجربه کار با قطعه  یه چیز دیگس. گیگابایت هم بعضی مدل های خوبه.

لینک به دیدگاه

• ارسال 51
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام. کار به بهتر بودن ندارم انا زوتک از لحاظ وزن بسیار سنگین  است من از نزدیک 1070 رو دیده ام واقعا سنگین است و به نظر من به اسلايت صدمه می زند در ضمن الان به مین دوستم صدمه زده  مگر اینکه ایستاده قرار دهید در ضمن منظور من سری amp است

لینک به دیدگاه

درود بر شما همون زوتک رو بگیر

یک اول اینکه بهترین راندمان رو داره 

دو فعلا قویترینه 

سوم  نسبت به الباقی برندها  بهتره چه خنک کننده چه  راندمان 

چهارم مادربورد های جدید همه از اسلات pciخیلی قویی و حفاظ فلزی  بهره میبرن و این جریان صدمه زد ن به نظرمن کلا  به رده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

از نظر امتیازات بالا که توسط کاربران داده شده در خارج از کشور و با توجه به آمار

کارتهای : 

EVGA GeForce GTX 1080 FTW GAMING ACX 3.0

EVGA GeForce GTX 1080 SC GAMING ACX 3.0

Gigabyte GeForce GTX 1080 G1 GAMING 

MSI GeForce GTX 1080 DirectX 12 GTX 1080 GAMING 8G 8GB

در کنار امتیاز بالای این کارتها ، کارتهای بالا بالاترین فروش رو به خود اختصاص دادن 

میتونید با یه سرج کوچیک به این واقعیت پی ببرید 

گرافیک zotac هم گرافیک خوب و ارزشمندی هست ولی در بین کارتهای بالا من گیگابایت رو پیشنهاد میدم 

و بعد بقیه کارتهای گرافیکی 

لینک به دیدگاه

میشه مدل دقیقش رو ذکر کنید ؟

من نظرم بیشتر روی msi هستش . فقط حواستون باشه شاید یه مقدار توی گارانتی  به مشکل بخورید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، dotsis گفته است :

سلام. کار به بهتر بودن ندارم انا زوتک از لحاظ وزن بسیار سنگین  است من از نزدیک 1070 رو دیده ام واقعا سنگین است و به نظر من به اسلايت صدمه می زند در ضمن الان به مین دوستم صدمه زده  مگر اینکه ایستاده قرار دهید در ضمن منظور من سری amp است

دوست شما صد در صد اصلا خوب پیچ پلیت کیس و اصولی نبسته 

وزن و باید روی کیس سوار کرد 

ولی انشالله هر چه زودتر حال Main آسیب دیده بهتر بشه 

ویرایش شده توسط KR Modir
لینک به دیدگاه

دوست شما صد در صد اصلا خوب پیچ پلیت کیس و اصولی نبسته 
وزن و باید روی کیس سوار کرد 
ولی انشالله هر چه زودتر حال Main آسیب دیده بهتر بشه 

میشه توضیح بدهید اصولی به چه شکل است تا ببینم چه شکلی است

فرستاده شده از HTC Desire 516 dual simِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، dotsis گفته است :

میشه توضیح بدهید اصولی به چه شکل است تا ببینم چه شکلی است

فرستاده شده از HTC Desire 516 dual simِ من با Tapatalk

جسارت نکردم دوست عزیز عصبانی میشی ولی خودم شخصا روی مادربرد Vi Hero 2 عدد 980  AMP نصبیدم تو کیسی به زور  HAF-X

اگر خدا بخواهد فردا عکس میگیرم 

اصولی هم یکی اول شما پیچ Center رو نصب بفرمایید و سپس پیچ Up بالا که هم وزن روی سطح گارد بخوابه هم به گارد فشار بیاره ((البته اگر کیس حلبی ایرانی اسم شو نبر نباشه ))

مشکلی پیش نخواهد آمد البته بنده کار دیگری هم کرد موقع کابل Management کابل PCI EX

رو از رابر کابل بالایی کمی تحت فشار  به صورت کشیده رد کردم تا نوک هیت سینک هم آویزان نشه.........

لینک به دیدگاه

من هفته قبل از لیون یه inno3d 1070 گرفتم فراتر از عالیه اصلا انگار سیستم کارت توش نیست بس که بی صدا کار می کنه به نظرم 1080 همین برند خیلی عالیه . 

لینک به دیدگاه

ام اس آی عالیه

اما اگه زوتک گرفتی اول دقت کن که تو کیس جا بشه چون 33 سانت طول داره و از همه دراز تره

همچنین سه اسلات رو اشغال می کنه. کلا خیلی گنده ست

ویرایش شده توسط SaeedEminem2
لینک به دیدگاه

من تو یوتیوب داشتم ریویو 1070 amp رو میدیدم یه لحظه فک کردم دارم اشتباه میبینم به حدی کارتاش زشت و بزرگ هست که اصلا آدم فک می کنه جاش آجر فلزی تو کیس گذاشتن به طرز عجیبی بزرگه .

من بودم نمیخریدم به خصوص کیس با در شفاف رو خیلی زشت می کنه یه led روش داره اونم به طرز عجیبی پرنوره 

ویرایش شده توسط Union J
لینک به دیدگاه

سلام. شاید جاش نباشه ولی وقتی خواستم 960 رو توی کیس گرین X9 خیلی با مشکل موجه شدم ، به هیچ من الوجوه ، قسمت های زیر اصلا درون کیس ، به پایین نمی رفت ، والا با این کیساشون ،
در ضمن دوست گرامی ، شما می تونید با بستن 2 یا 3 عدد بست کمربندی به هم ، و کشیدن اون از ته کارت گرافیک ، به محفظه هارد ، کاری کنید که به مادربردتون فشار زیادی وارد نشه (تقریبا میشه گفت که با این بست ها ، یک زنجیره درست کنید.)

2.PNG

4.PNG

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

سلام. شاید جاش نباشه ولی وقتی خواستم 960 رو توی کیس گرین X9 خیلی با مشکل موجه شدم ، به هیچ من الوجوه ، قسمت های زیر اصلا درون کیس ، به پایین نمی رفت ، والا با این کیساشون ،
در ضمن دوست گرامی ، شما می تونید با بستن 2 یا 3 عدد بست کمربندی به هم ، و کشیدن اون از ته کارت گرافیک ، به محفظه هارد ، کاری کنید که به مادربردتون فشار زیادی وارد نشه (تقریبا میشه گفت که با این بست ها ، یک زنجیره درست کنید.)

2.PNG

4.PNG

احتمالا به سینی گیر میکرده درسته ؟

برند اسمشو نیار رفتی 500 تا پول دادی بهش ؟

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، KR Modir گفته است :

احتمالا به سینی گیر میکرده درسته ؟

برند اسمشو نیار رفتی 500 تا پول دادی بهش ؟

نه دست دوم خریدم ، ارذون تر در اومد.
بین مادربرد و جایی که اون قسمت های مشخص شده باید قرار بگیرن فضا خیلی خیلی خیلی کمه ، به طوری که با خیلی زور رفت تو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من خودم اگر ارزش پول و کارت در میان باشه ا زبین این دو برند MSI  رو انتخاب میکنم دوستان فرمودند که MSI مشکل گارانتی داره بهتره یه زنگ به لیون بزنی جویا بشی

چون گارانتی خیلی مهمه!

توضیح بدم که قیمت MSI واقعا الان خیلی معقول هست تموم کارتهای فقط تفاوت های خیلی جرئی دارن و فرق آنچنانی توشون نیست

در ضمن اگر مانیتور 4K داری به 1080 فکر کن 

و اینکه سایت PCMOD

http://pcmod.ir/index.php/product/gpu-support-bracketd-rog-theme

این مدل رو تولید کرده نمی دونم چقدر کارایی داره اما برای آسیب ندیدن مادربرد از دست گرافیک های سنگین هست

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

زوتک بگیر 980 بهترین بوده

1070 بهترین

1080هم بهترین

همشون بهترین امتیاز ها رو کسب کردن بزرگ زده اما بهتر زدن و خنک تر

http://www.zoomg.ir/2016/10/29/154578/zotac-geforce-gtx-1080-zoomg-review/

ببینید

اینم فیلم

http://www.aparat.com/v/Foq2e

ببین خودت با چشم خودت خیلی با تفاوت جزیی از G1 گیگابایتم بهتر بود فرکانس هسته تو بازی تا 2070هم رسیده خودش کلا اورکلاکه

لینک به دیدگاه

با سلام

با احترام کامل نسبت به نظر دیگران این نکته رو خاطر نشان کنم که گرافیک هایی که ازشون صحبت میکنید از داخل آشغال دونی که بیرون نیومده

کلی مهندس روش کار کرده و کلی آزمایش روش صورت گرفته

شما اگه بعد از سوار کردن گرافیک روی مین اون رو خوب به کیس پیچ کنید هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد به این خاطر که کلیه وزن گرافیک بروی بک پلیت متمرکز شده و هیچ فشاری برروی PCI نمیاد

از نظر قدرت هم که خودتون میدونید ZOTAC حرف اول رو میزنه البته در این سری زیاد مهم نیست کدوم مدل رو خریداری کنید چون همگی تا حد استاندارد به یک اندازه اورکلاک میشن مگر اینکه اورکلاک نکنید خوب اونجا شما میتونید باز هم روی ZOTAC حساب باز کنید چون هر چی باشه بازم دو تا سه فریم راحت فرقشه از نظر کارایی هم که من خودم 970 core extreme  رو دارم و هیچ گونه مشکلی من نتونستم از این کار بگیرم

دما بسیار پایین و نویز هم اصلا نداره حتی در فول لود

موفق باشید...

لینک به دیدگاه

مشخصا MSI ، ضمنا همه مادربردهای جدید محافظ یا ساپورت فلزی برای اسلات گرافیک ندارن، پس وزن مهمه، ضمن اینکه برند MSI بسیار بهتر از Zotac هست.

Zotac یک شرکت چینی (هنگ کنگ) هست که در سال 2006 تاسیس شده، MSI در سال 1986 در تایوان، و از لحاظ تکنولوژی و سرمایه MSI بسیار بزرگ تر از Zotac هست.

طبق قوانین کاربران دیگه فقط به استارتر جواب بدن ولازم نیست به من پاسخ بدن یا بحث کنن!

لینک به دیدگاه

Msi از این پس با گارانتی ایستا عرضه میشه و جای نگرانی نیست.

لینک به دیدگاه

واقعا ممنونم از همه نظر خودمم msi هست فکر نمیکردم لیون انقدر کاربر فعال داشته باشه. ولی خب قیمت بازار یه کوچولو پایین تره

لینک به دیدگاه

سلام.

من متوجه "مسلما MSI" نشدم! یعنی بین نزدیک ترین شریک Nvidia که زوتک باشه و شرکت MSI که برند شناخته شده ای هست چطور انقدر مسلمه که حتما MSI بهتره.

ببینید دوست عزیز هرگز نمی توان گفت Gigabyte بهتر از Gainward ه یا ایسوس بهتر از X.  مدل ها باید با هم مقایسه بشن. Zotac اصلی ترین شریک و تولید کننده ی اختصاصی Nvidia ست. جایگاهی که شرکت سافایر در زمینه کارت های گرافیک AMD داره رو Zotac تو انویدیا داره. تو مهندسی PCB کارت های رفرنس Nvidia و همچنین مراحل تولید تراشه، هرچند همه شرکا فعال هستن و طبق قرارداد باید امکانات و تجهیزات و ... رو در اختیار Nvidia بذارن اما Zotac از همه فعال تره. در رده های مختلف از مدل ساده و رفرنس بگیر تا مدل های مخصوص اورکلاک و خنک کننده هیبرید و ... هم هر کدوم از شرکت های صاحب نام محصولات مشخصی رو ارائه دادن که درصد کمی با هم فرق دارن. اول که از نظر من از بین برند هایی مثل ایسوس، گیگابایت، زوتک، ام اس آی و Inno3D هر کدوم که از قیافش خوشت میاد رو بگیر. چون تفاوت در حد سر سوزنه.

اما اینکه Zotac GTX 970 AMP! EXTREME، Zotac GTX 980 AMP! EXTREME، Zotac GTX 980TI AMP! EXTREME و هم اکنون Zotac GTX 1080AMP! EXTREME بهترین کارت دنیا توی نسل خودشون هستن هیچ شکی وجود نداره.

شما رو ارجاع می دم به مشاهده این ویدئو

تخصص هر کمپانی ای رو در حیطه خودش در نظر بگیرید. کارت های Zotac مثل بی سیم های Motorola می مونن . عاقبت اصالت...

خود MSI من از 6600GT داشتم تا چندین مدل دیگه آخریش Radeon 7950. انواع کارت های سافایر رو هم  R9 270X و 5870 و الان هم که دنیا روی زشتش رو بهم نشون داده R7 265 دارم از برند سافایر  .از برند زوتک GTX 950 AMP داشتم و GTX 970 AMP! Omega Core Eddition و همچنین GTX 275 رفرنس.

تنها کارتی که روی دست این 970 هست G1 هست و تنها کارتی که رو دست G1 ه Zotac GTX 970 AMP! EXTREME.

بنابراین با نهایت تاکید، خرید کارت زوتک رو پیشنهاد می کنم.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Magneto گفته است :

سلام.

من متوجه "مسلما MSI" نشدم! یعنی بین نزدیک ترین شریک Nvidia که زوتک باشه و شرکت MSI که برند شناخته شده ای هست چطور انقدر مسلمه که حتما MSI بهتره.

ببینید دوست عزیز هرگز نمی توان گفت Gigabyte بهتر از Gainward ه یا ایسوس بهتر از X.  مدل ها باید با هم مقایسه بشن. Zotac اصلی ترین شریک و تولید کننده ی اختصاصی Nvidia ست. جایگاهی که شرکت سافایر در زمینه کارت های گرافیک AMD داره رو Zotac تو انویدیا داره. تو مهندسی PCB کارت های رفرنس Nvidia و همچنین مراحل تولید تراشه، هرچند همه شرکا فعال هستن و طبق قرارداد باید امکانات و تجهیزات و ... رو در اختیار Nvidia بذارن اما Zotac از همه فعال تره. در رده های مختلف از مدل ساده و رفرنس بگیر تا مدل های مخصوص اورکلاک و خنک کننده هیبرید و ... هم هر کدوم از شرکت های صاحب نام محصولات مشخصی رو ارائه دادن که درصد کمی با هم فرق دارن. اول که از نظر من از بین برند هایی مثل ایسوس، گیگابایت، زوتک، ام اس آی و Inno3D هر کدوم که از قیافش خوشت میاد رو بگیر. چون تفاوت در حد سر سوزنه.

اما اینکه Zotac GTX 970 AMP! EXTREME، Zotac GTX 980 AMP! EXTREME، Zotac GTX 980TI AMP! EXTREME و هم اکنون Zotac GTX 1080AMP! EXTREME بهترین کارت دنیا توی نسل خودشون هستن هیچ شکی وجود نداره.

شما رو ارجاع می دم به مشاهده این ویدئو

تخصص هر کمپانی ای رو در حیطه خودش در نظر بگیرید. کارت های Zotac مثل بی سیم های Motorola می مونن ?. عاقبت اصالت...

خود MSI من از 6600GT داشتم تا چندین مدل دیگه آخریش Radeon 7950. انواع کارت های سافایر رو هم  R9 270X و 5870 و الان هم که دنیا روی زشتش رو بهم نشون داده R7 265 دارم از برند سافایر ? .از برند زوتک GTX 950 AMP داشتم و GTX 970 AMP! Omega Core Eddition و همچنین GTX 275 رفرنس.

تنها کارتی که روی دست این 970 هست G1 هست و تنها کارتی که رو دست G1 ه Zotac GTX 970 AMP! EXTREME.

بنابراین با نهایت تاکید، خرید کارت زوتک رو پیشنهاد می کنم.

Excellent ..........  

Zotac ..ASUS Only 

Best Design 

Best Over 

Over Performance

Over OVER Clocking

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...