رفتن به مطلب

صدای پمپ گرافیک GTX 1080 Xtreme Gaming Water cooling  

senjed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

و اینگونه بود که دوست گل ما با آواژنگ اشنا شد ...

فک کنم باس اخر رو مرحله اول باید ردکنی

. امیدوارم مشکلتون هر چه زودتر حل بشه .

پ.ن: فقط شوخی بود آواژنگ هر جایی یه جور برخورد میکنه و مشخص نیست دقیق .

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Aryanath گفته است :

فک کنم باس اخر رو مرحله اول باید ردکنی?

دوست عزیز شما که شیرازی ، اونجا خوبه ؟ یا بفرستم تهران ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

کارت های واترفورس گیگا همگی نویز پمپ دارن و من نمیدونم مشکلات سری اکستریم گیمینگش کی میخواد حل شه. اکستریم های سه فنه ک فن ها گیر میکنن بهم و واتر ها هم نویز پمپ شدید دارن تو یوتیوب مشکلات فراوونه اللخصوص صدای پمپ سری واتر

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، senjed گفته است :

اگه از لیون خریدی بهتره به ادرس خودشون بفرستی

اگر هم نه کلا بهتره که مستقیم بفرستی تهران

چون به هر دفتر دیگه ای بدی اونا هم خودشون باز می فرستن دفتر اصلی تو تهران

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، senjed گفته است :

هنوز مورد پیش نیومده که برم داداش ولی همش میره تهران .

لینک به دیدگاه

آره خرید از لیون بوده . با آقای حسینی هماهنگی کردم ، قرار شد بفرستم برای خود فروشگاه . 

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Aryanath گفته است :

فک کنم باس اخر رو مرحله اول باید ردکنی?

دفتر شیراز آواژنگ خیلی خوبه. تا حالا منو نا امید نکرده.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، senjed گفته است :

دفتر شیراز خیلی خوبه. به نظرم حتی از تهران هم بهتره. اگر خواستی بفرستی قبلش بزنگ و با آقای راستی هماهنگ کن. برای قطعه های خاصی مثل این فرایند گارانتی طول می کشه ولی نهایتا مشکل رو حل می کنند.

07132317936

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان . تا پی گیری ها رو انجام بدم ببینم نتیجه چی میشه . 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ΚιNGPıN گفته است :

سلام دوست عزیز

کارت های واترفورس گیگا همگی نویز پمپ دارن و من نمیدونم مشکلات سری اکستریم گیمینگش کی میخواد حل شه. اکستریم های سه فنه ک فن ها گیر میکنن بهم و واتر ها هم نویز پمپ شدید دارن تو یوتیوب مشکلات فراوونه اللخصوص صدای پمپ سری واتر

سلام.

خیر همشون این مشکل رو ندارن.

نمونش کارت بنده.

سه فنه ها هم همشون مشکل ندارن.

برای اینکه بشه گفت همشون مشکل دارن باید خود شرکت صداش در بیاد مثل evga.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

خیر همشون این مشکل رو ندارن.

نمونش کارت بنده.

سه فنه ها هم همشون مشکل ندارن.

برای اینکه بشه گفت همشون مشکل دارن باید خود شرکت صداش در بیاد مثل evga.

موفق باشید.

عزیز بنده نگفتم همه مشکل دارن

گفتم مشکلات این سری زیاده نمونش رو تو یوتیوب میتونید سرچ کنید که تو ایر گیر کردن فن ها و تو واتر ها نویز ناجور پمپ مشکل ساز شده صدالبته نویز پمپ ک از هر 10"نفرسه چهار نفر این مشکلو دارن مثل نویز پمپ سری fury x 

ویرایش شده توسط ΚιNGPıN
لینک به دیدگاه

کلا سری 10XX انویدیا رو ASUS و Msi خوب کار کردن. گیگا برعکس سری 9XX تو این سری نه ظاهر کارتهاشون چنگی به دل میزنه نه کارکردشون.

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، ΚιNGPıN گفته است :

عزیز بنده نگفتم همه مشکل دارن

گفتم مشکلات این سری زیاده نمونش رو تو یوتیوب میتونید سرچ کنید که تو ایر گیر کردن فن ها و تو واتر ها نویز ناجور پمپ مشکل ساز شده صدالبته نویز پمپ ک از هر 10"نفرسه چهار نفر این مشکلو دارن مثل نویز پمپ سری fury x 

نمیدونم من سوادم ته کشیده یا شما سواد بالاتر از بقیه دارید

در 6 ساعت قبل، ΚιNGPıN گفته است :

سلام دوست عزیز

یه مقدار بزرگش کردم واسه کسانی که مشکل چشم دارن خدای نکرده.
از این به بعد وقتی میگیم همه ی کارت های فلان شرکت مشکل دارن یعنی مشکلاتش زیاده نمومش رو تو یوتیوب میتونید سرچ کنید.
یه معنی دیگش هم اینه که  از هر 10 نفر سه الی چهار نفر این مشکلو دارن!
این ها اطلاعاتی هستن که هرجایی گیر نمیاد هرکسی هم نداره. تشکر از دوستی که این اطلاعات مفید رو به ما دادن.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

نمیدونم من سوادم ته کشیده یا شما سواد بالاتر از بقیه دارید

یه مقدار بزرگش کردم واسه کسانی که مشکل چشم دارن خدای نکرده.
از این به بعد وقتی میگیم همه ی کارت های فلان شرکت مشکل دارن یعنی مشکلاتش زیاده نمومش رو تو یوتیوب میتونید سرچ کنید.
یه معنی دیگش هم اینه که  از هر 10 نفر سه الی چهار نفر این مشکلو دارن!
این ها اطلاعاتی هستن که هرجایی گیر نمیاد هرکسی هم نداره. تشکر از دوستی که این اطلاعات مفید رو به ما دادن.

احساس میکنم خونسرد باشید بهتره. بنده بیشتر ریویوهایی از واتر فورس های 1080 ک دیدم نویز پمپ داشتن حالا نمیدونم گوشای من زیاد سوت میکشه یا کارت های گیگا.تو گروه تلگرامی ک هستم خود شخص از نویز فن ها و مشکلاتی ک داشته حرف میزنه بنده رو هوا حرف نمیزنم. شما که گیگا داری و از قضا مشکلی نداره بقول خودتون استفادتو بکن و چوب لا چرخ تاپیک ایشون نکن برای اینکه ثابت کنی بنده اشتباه میگم . بنده گفتم مشکلات داره چون ب دفعات دیدم تا ایشون فکر نکنه تنها این قضیه برای اون اتفاق افتاده و نویز رو فقط ایشون نمیشنوه. به هر حال...قصد منحرف کردن تاپیک رو ندارم ایشالا این دوستمون هم مشکلش حل شه

ویرایش شده توسط ΚιNGPıN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، ΚιNGPıN گفته است :

احساس میکنم خونسرد باشید بهتره. بنده بیشتر ریویوهایی از واتر فورس های 1080 ک دیدم نویز پمپ داشتن حالا نمیدونم گوشای من زیاد سوت میکشه یا کارت های گیگا.تو گروه تلگرامی ک هستم خود شخص از نویز فن ها و مشکلاتی ک داشته حرف میزنه بنده رو هوا حرف نمیزنم. شما که گیگا داری و از قضا مشکلی نداره بقول خودتون استفادتو بکن و چوب لا چرخ تاپیک ایشون نکن برای اینکه ثابت کنی بنده اشتباه میگم . بنده گفتم مشکلات داره چون ب دفعات دیدم تا ایشون فکر نکنه تنها این قضیه برای اون اتفاق افتاده و نویز رو فقط ایشون نمیشنوه. به هر حال...قصد منحرف کردن تاپیک رو ندارم ایشالا این دوستمون هم مشکلش حل شه

دوست من شما در مورد هر کالایی جستجو کنی چنین ویدئوهایی پیدا می کنی دلیلش هم واضح هست اگر 100 نفر کالایی رو خریده باشن و 10 نفر اون ها مشکل داشته باشن میان ویدئو میگیرن و در سایت ها مطرح می کنن تا مشکلشون حل بشه اما اون 90 نفری که مشکلی ندارن هیچ مطلبی هم نمی نویسن این معنیش این نیست که کل محصولات یک شرکت مشکل داشته باشن

اونم توی دنیای امروز که دنیای رقابت هست مطمئن باشید اگر مشکل سراسری وجود داشت رقبا بیکار نمی نشستن همونطور که برای EVGA هم اون داستان پیش اومد

اصولا  واتر پمپ بدون نویز نداریم فوق فوقش کم نویز داریم.  اینکه انتظار داشته باشیم واتر پمپ هیچ صدایی ازش در نیاد نمیشه که 

لینک به دیدگاه

دوستان جهت شفاف سازی و روشن شدن موضوع باید بگم قبل از زدن تاپیک ویدیو ها ی یوتوب و ریویوها رو تو نت حسابی سرچ کردم ، از چندتا ویدیو یوتوب که فقط دو ، سه تاش راجع به نویز حرف زدن و اونا هم اکثرا در حالت لود بوده و اونا هم تصمیم به برگشت کالا کردن . پس مشکل وجود داره و چیز عادی و طبیعی نیست که ازش بگذریم. خصوصا برای من که این صدا در حالت طبیعی بوجود میاد نه حالت لود . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...