رفتن به مطلب

مشکل با مین برد MAXIMUS VIII HERO

soroushpayne
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من رو این مین برد از گرافیک انبرد استفاده میکنم و میخواستم حافظش رو زیاد کنم اما هر چی گشتم تو بایوس تنظیماتی واسه این مورد پیدا نکردم .... کسی از دوستان هستش که بدونه چیجوریه ؟؟

لینک به دیدگاه

درود 

برای z170 pro اینجاست، فکر نکنم فرقی داشته باشن:

برگه ی advanced

System agent configuration

igpu memory

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود 

برای z170 pro اینجاست، فکر نکنم فرقی داشته باشن:

برگه ی advanced

System agent configuration

igpu memory

در این صفحه ای که گفتید گزینه ای به اسم igpu memory موجود نیستش !!!‌:

photo_2016-12-15_17-38-40.jpg

photo_2016-12-15_17-38-29.jpg

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، soroushpayne گفته است :

در این صفحه ای که گفتید گزینه ای به اسم igpu memory موجود نیستش !!!‌:

photo_2016-12-15_17-38-40.jpg

photo_2016-12-15_17-38-29.jpg

خودم هم روی نت گشتم چیزی نیافتم. شوربختانه الان به چنین بردی دسترسی ندارم. باید دوستانی که از خانواده‌ی ماکسیموس مادربورد دارند مشارکت کنند.

dvmt می‌شه dynamic video memory technology همون رو ببین باید تا ۵۱۲ داشته باشه.

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/25, 17:42:36، سعید بهمنیان گفته است :

خودم هم روی نت گشتم چیزی نیافتم. شوربختانه الان به چنین بردی دسترسی ندارم. باید دوستانی که از خانواده‌ی ماکسیموس مادربورد دارند مشارکت کنند.

dvmt می‌شه dynamic video memory technology همون رو ببین باید تا ۵۱۲ داشته باشه.

آخه یکم مضربای رمش غیر عادی هستش -- نگاه کنید :

مثلا رم ۴۴۸ دیگه چجورشه !!!

photo_2016-12-19_12-22-01.jpg

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، soroushpayne گفته است :

آخه یکم مضربای رمش غیر عادی هستش -- نگاه کنید :

مثلا رم ۴۴۸ دیگه چجورشه !!!

photo_2016-12-19_12-22-01.jpg

عدد صحیح برای اختصاص بخشی از حافظه  چطور غیر عادیه؟  اگر رادیکال -۵ بود باز یک چیزی.  :-)

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، سعید بهمنیان گفته است :

عدد صحیح برای اختصاص بخشی از حافظه  چطور غیر عادیه؟ مثلا اگر رادیکال -۵ بود باز یک چیزی.  :-)

آخه من هیچ وقت رم کامپیوتر و گرافیک رو ندیدم که این مدلی باشه اصولا این مدلیه : ۱۲۸- ۲۵۶-۵۱۲-۱۰۲۴-۲۰۴۸ ---یکم واسم شک برانگیزه گفتم شاید با این گزینه نیستش که رمش زیاد بشه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، soroushpayne گفته است :

آخه من هیچ وقت رم کامپیوتر و گرافیک رو ندیدم که این مدلی باشه اصولا این مدلیه : ۱۲۸- ۲۵۶-۵۱۲-۱۰۲۴-۲۰۴۸ ---یکم واسم شک برانگیزه گفتم شاید با این گزینه نیستش که رمش زیاد بشه

اون بسته بندی‌ها برای تولید و فروشه که چنین محدودیتهایی داره. توی نرم‌افزار چنین محدودیتهایی نیست یا کمتره.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

اون بسته بندی‌ها برای تولید و فروشه که چنین محدودیتهایی داره. توی نرم‌افزار چنین محدودیتهایی نیست یا کمتره.

ببخشید سوالات زیاده یکم :)
به طور پیش فرض الان خب رو 32m تنظیم شده بود --- بعد چطور میشه که بازیهای روز رو اجرا کرده ؟؟؟ نکنه به صورت اتومات خودش تغییر میکنه ؟؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، soroushpayne گفته است :

ببخشید سوالات زیاده یکم :)
به طور پیش فرض الان خب رو 32m تنظیم شده بود --- بعد چطور میشه که بازیهای روز رو اجرا کرده ؟؟؟ نکنه به صورت اتومات خودش تغییر میکنه ؟؟

توی این نسل مادربورد و کلا پلتفرم ۱۱۵۱ ظاهرا با هازول فرق می‌کنه و dynamic video memory technology هم از همونجا می‌آد. چیز زیادی درباره‌ش نمی‌دونم. آنچه اینجا مهمه بیشینه‌ش ۵۱۲ مگابایته.

لینک به دیدگاه

سلام شما گزینه رو درست انتخاب کردین.

برامن تا 1024 داره وقتی وقتی رو 1024 میزارم درست عمل میکنه چون وقتی مموری چک میکنم همون مقدارو کم میکنه ازش.این تا اینجا.

حالا نکته جالبش اینجاست وقتی gpu-z رو باز میکنم زده مموری n/u حالا وقتی میرم گزینه سنسور رو مکس میکنم تا1400  پر میکنه تو بازیهای روزولی تو فوتبال pes تو گزینه ستینگ زده مموری 128m ونمیزاره تو حالت نرمال یا هاگ بازی رو اجرا کنم فقط low و720 اجازه میده.

کلن همچی قرو قاتی هست ومعلوم نست چی به چی amd apu داشتم همچی مشخص بودتا 2048 از رم شر میکرد وتو pes درست نشون میداد میتونستم رو گزینه هاگ و1080 بازی کنم.

نمیدونم چی بگم منم موندم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...