رفتن به مطلب

مشکلات زنجیره ای «موس»«گراففیک»«مانیتور و ...» vol 2.0

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان مشکلات با بتلفیلد همچنان ادامه دارد ...

پس از تحقیقات بسیار زیاد فهمیدم مشکلاتی که در. بازی بوجود می آید( عدم روان بودن تصاویر و ایجاد بریدگی در تصویر) از چیست اما هنوز نتونستم مشکلات روحل کنم مشکل من به روایت تصویر :

https://youtube.com/watch?v=9yNpcfJDElc

و حالا نظر برخی دوستان یوتیوبیی و لیونی برای حل مشکل :

1.تنظیمات اوریجین

به اوریجین رفته برروی بازی کلیلک راست کرده در قسمت (پروپرتیس) به قسمت (ستینگ) رفته. تیک (اینیبل اوریجین این گیم رو برداریم)

2.خرید کابل hdmi ورژن ۲

که گویا سرعت بیشتری داره ( از دوستان میخوام در این باره توضیح بدن آیا درسته)

من مانیتورم vx۲۲۹ ایسوس میباشد که از کابل hdmi که همراهش بود استفاده میکنم

3.تعویض گرافیک

من گرافیکم ۲ گیگ ۹۶۰ ایسوسه که مناسبه برای تنظیمات مدیوم بتل ولی بعضی دوستان میگفتند ویسینک فعال کن دوستی میگفت تنظیماتت رو دستکاری کن و... من هر کاری کردم در بهترین وضعیت بازهم پارگی تصویر وجود دارد اما کم شده ولی مشکلی که لینکش رو در بالا قرار دادم به وضوح دیده میشه

۴.تعویض موس

من از موسی با دقت ۸۰۰ dpi استفاده میکنم [emoji23] که البته خیلی ها در یوتیوب راه چاره رو تعویض موس و خرید موس گیمینگ دونستند

۵. تعویض مانیتور

در یوتیوب در زیر یک ویدئو در قسمت نظرات دوستی مشکل من رو میگفت داشته که با خرید مانیتور گیم درست شده( ۱۴۴ هرتز و ms 1 )ولی یه نفر دیگه همون جا میگفت از مانیتور نیست [emoji52]

نکته :

۱.من نمی دونم چطور یه pc گیمر باید با 60 فریم در ثانیه هم نگران لگ های احتمالی باشه اما یه گیمر با ۳۰ فریم داره با ps4 عشق میکنه هیچ جوره ای نمیتونم باورش کنم این مسئله رو جریان چیه ؟

۲.مشکلات بالا در کانتر گلوبال هم دیده شد

۳.دوستان یه سوال به ps4 بخوام موس و کیبورد وصل کنم مشکلی پیش نمیاد؟ یوتیوب چنتا ویدئو دیدم میگفتن موس کمی لگ داره!!! کسی امتحان کرده ببینه چطوره؟[emoji23]خدایی خسته شدم از مشکلات pc والا اینقدر به ارور ها خوردم که هرچی فکرشو میکنم میبینم نمی ارزه !!!

دوستان اگر میدونید چیزی لطفا بگید چون مشکل خیلیها میتونه باشه دمتون گرم[emoji6]

ویرایش شده توسط Mehdi.N1
لینک به دیدگاه

• ارسال 57
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود. اول اینکه با کنسول با ماوس و کیبورد نمیتونی بازی کنی وگرنه مشکلی پیش نمیاد نمیدونم تو وبگردی ساپورت کنه یا نه ولی ایکس باکس ساپورت میکنه تو وبگردی.

درمورد بقیه سوالات ربطی به مانیتور نداره ولی میتونه از کارتتون باشه که براش ضعیفه. اینجور مشکلا  معمولا با ازمون و خطا حل میشن باید تنظیماتو دستکاری کنین. نمیدونم درایور قدیمی تر استفاده کردین یا نه. میتونه از ناسازگاری درایور گرافیکتونم باشه. یا حتی ویندوز. 

در کل باید صبور باشید. ایشالا مشکلتون حل میشه.

دلیل حال کردن با کنسول خیلی واضحه این همه که تو پی سی زیر نظر میگیریم فریمو تو کنسول همچین قابلیتی نیس و افت فریمیم باشه اصولا دیده نمیشه و فکر و ذکرت تو بازیه نه اینکه تکسچر بازی درچه حدیه. من خودم سر همین وسواسا پی سی فروختم دیوونم کرده بود.

فک نمیکنم ورژن کابل در اون حد تغییر ایجاد کنه اگه مشکلی باشه میتونه از کابل باشه ولی دیگه فرق بین اچ دی ام ای 1.4 با 2 دیگه تو 1080 دیده نمیشه.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

درود. اول اینکه با کنسول با ماوس و کیبورد نمیتونی بازی کنی وگرنه مشکلی پیش نمیاد نمیدونم تو وبگردی ساپورت کنه یا نه ولی ایکس باکس ساپورت میکنه تو وبگردی.

درمورد بقیه سوالات ربطی به مانیتور نداره ولی میتونه از کارتتون باشه که براش ضعیفه. اینجور مشکلا  معمولا با ازمون و خطا حل میشن باید تنظیماتو دستکاری کنین. نمیدونم درایور قدیمی تر استفاده کردین یا نه. میتونه از ناسازگاری درایور گرافیکتونم باشه. یا حتی ویندوز. 

در کل باید صبور باشید. ایشالا مشکلتون حل میشه.

دلیل حال کردن با کنسول خیلی واضحه این همه که تو پی سی زیر نظر میگیریم فریمو تو کنسول همچین قابلیتی نیس و افت فریمیم باشه اصولا دیده نمیشه و فکر و ذکرت تو بازیه نه اینکه تکسچر بازی درچه حدیه. من خودم سر همین وسواسا پی سی فروختم دیوونم کرده بود.

فک نمیکنم ورژن کابل در اون حد تغییر ایجاد کنه اگه مشکلی باشه میتونه از کابل باشه ولی دیگه فرق بین اچ دی ام ای 1.4 با 2 دیگه تو 1080 دیده نمیشه.

با سلام دوست عزیز ممنون که وقت گذاشتی و نوشتی

در مورد مانیتور باید بگم اگر ۶۰ هرتز با ms 5 با مانیتور ۱۴۴ هرتز و ms 1 تفاوتی نداره چرا به اون دسته از مانیتور ها میگن گیمینگ ؟ تفاوت اصلیشون چیه !؟

در مورد آزمون و خطا هم باید بگم من اگر بخوام قطعات رو عوض کنم مثلا ۹۷۰ بخرم با فروش این کارت دست کم ۴۰۰ باید بزارم روش برای یه ۹۷۰ دست ۲ برای موس کم کم ۱۶۰ برای مانیتور هم ۱ تومن که بخوام ببینم مشکل از کجاست جمع بزنی پول یه کنسوله تقریبا [emoji17] واقعا جایی نیست برای این مشکلات خاص راه حل پیشنهاد بدن؟از ویندوز ۷ تا ۱۰ رو امتحان کردم هیچ فرقی نمی کنه درمورد ضعیف بودن گراف هم بگم در low ترین حالت ممکن هم همین مشکلی که با ویدئو قرار دادم وجود داره اگر کنسول موس و کیبورد میخورد وقتو تلف نمی کردم البته همین الانشم هست اما گرونه 5ab9dad35cd8d72631f577f6169e759f.jpg

با آدابتور های مخصوص هم میشه موس و کیبورد کامپیوتر رو متصل کرد که قیمت اونم بالاست دور و بر ۱۵۰ دلار

واقعا موندم چیکار کنم [emoji58]

لینک به دیدگاه

منظور از ازمون خطا برای تنظیمات مختلف بازیه نه چیز دیگه.

معلومه عزیز مانیتور 144 فریم از 60 فریم بهتره ولی مشکل اینجاس کارت شما عمرا 144 فریم نمیتونه بده حتی تو low تو بازی های جدید. من راحت میگم این لگ به ماینتور ربطی نداره و ازونجایی که میگین فقط تو بخش انلاینه ممکنه به نتتون مربوط باشه. اگه تو قسمت افلاینم همین مشکلو  دارین میشه شک کرد به کارتتون. 

مانیتور گیمینگ من فک نکنم لزومی داشته باشه برا شما تهیش. شما ته تهش باید یه کارت بهتر تهیه کنید یا کنسول. مانیتور هیچ دردیو ازتون دوا نمیکنه. ماوسم هیچ فرقی نداره تو گیم پلی و تجربه گیمینگ. ماوس برا راحتی دسته و سرعت عمل!

پس اینارو بذار کنار.شما یه کارت دیگه گیر بیار(قرض کن) با اون تست کن ببین نتیجه چیه. میتونی خیلی حساسی یه مانیتور دیگه هم گیر بیاری با اونم تست کنی. ببین گاهی وقتی مشکل از یه جاهایی ادم عمرا فکرشو نمیکنه. خلاصه داداش زیاد رو این چیزا حساس نباش.

ببین دادا کنسول با کیبورد و ماوس بیگانس. وقتی میتونی با کنترلر راحت بازی کنی سرت درد میکنه خرج اضافه کنی جسارتا؟ اینم بدون بعد یه مدت عادی میشه وکنترلر بخاطر ارگونومیش مضرات کمتری داره، دست دیرتر خسته میشه. 

درکل شمامشکلتون عجیبه منم هر راهی به ذهنم اومده پیشنهاد دادم.

من پیشنهادم اینه اگه میخای راحت باشی یه کنسول اجاره کن ببین میتونی باهاش کنار بیای بعد بخر اگه تونستی. نتونستی هم که رو همین سیستمت خرج کن ارتقا بده.

ارزون ترین راه همینه.

لینک به دیدگاه

شما اگه دلت با پی سیه خرج اضافی نمیخاد. یه کارت قویتر گیر بیار تست کن مشکلت حل شد، کارت فعلیتو بفروش یه 380 تمیز یا 970 یا 390 یا 290 گیر بیار بخر. طرف خرج اضافی برا کیبورد و ماوس و مانیتورم نرو که دردی ازت دوا نمیکنن جز خرج اضافی. من مطمعنم از مانیتور نیس. باز سوالی بود در خدمتم.

جایی هم که کمک کنن همین فروم های تخصصی هستند. جای بخصوصی نمیتونین پیدا کنین.

لینک به دیدگاه

این لینک مشکل منه که بعد از 2 سال هم در یوتیوب  کسی  براش  راه چاره پیدا نکرده (اسمشو میزارم موس دیوانه)

https://www.youtube.com/watch?v=ejB9owrZ8Zc

مشکل از کجاست  شما یه نگاه بنداز  ببین مشکل چی میتونه باشه  و سوال اینکه شما  با  کنسول راحتی ؟من با دوآل شاک نمیتونم کنار بیام سخته بازی باهاش ! شایدم من عادت ندارم

در باره ی مشکل من هم  تو ویدئو کاملا مشخصه  ولی کنسول  نرم تره تصویرش با 30 فریم  ولی  این نمیدونم چرا اینقدر درهمه تصویر  !!! مشکل از  2gb بودن حافظه گرافیک نیس  به نظرتون؟اگر دوستی  دارید که در این زمینه اطلاعاتی دارند لطفا دعوتشون کنید به این تاپیک ممنونم

لینک به دیدگاه

منظور از ازمون خطا برای تنظیمات مختلف بازیه نه چیز دیگه.
معلومه عزیز مانیتور 144 فریم از 60 فریم بهتره ولی مشکل اینجاس کارت شما عمرا 144 فریم نمیتونه بده حتی تو low تو بازی های جدید. من راحت میگم این لگ به ماینتور ربطی نداره و ازونجایی که میگین فقط تو بخش انلاینه ممکنه به نتتون مربوط باشه. اگه تو قسمت افلاینم همین مشکلو  دارین میشه شک کرد به کارتتون. 
مانیتور گیمینگ من فک نکنم لزومی داشته باشه برا شما تهیش. شما ته تهش باید یه کارت بهتر تهیه کنید یا کنسول. مانیتور هیچ دردیو ازتون دوا نمیکنه. ماوسم هیچ فرقی نداره تو گیم پلی و تجربه گیمینگ. ماوس برا راحتی دسته و سرعت عمل!
پس اینارو بذار کنار.شما یه کارت دیگه گیر بیار(قرض کن) با اون تست کن ببین نتیجه چیه. میتونی خیلی حساسی یه مانیتور دیگه هم گیر بیاری با اونم تست کنی. ببین گاهی وقتی مشکل از یه جاهایی ادم عمرا فکرشو نمیکنه. خلاصه داداش زیاد رو این چیزا حساس نباش.
ببین دادا کنسول با کیبورد و ماوس بیگانس. وقتی میتونی با کنترلر راحت بازی کنی سرت درد میکنه خرج اضافه کنی جسارتا؟ اینم بدون بعد یه مدت عادی میشه وکنترلر بخاطر ارگونومیش مضرات کمتری داره، دست دیرتر خسته میشه. 
درکل شمامشکلتون عجیبه منم هر راهی به ذهنم اومده پیشنهاد دادم.
من پیشنهادم اینه اگه میخای راحت باشی یه کنسول اجاره کن ببین میتونی باهاش کنار بیای بعد بخر اگه تونستی. نتونستی هم که رو همین سیستمت خرج کن ارتقا بده.
ارزون ترین راه همینه.

بالا رو بخونید

فرستاده شده از Lenovo TAB 2 A10-70Lِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

https://www.youtube.com/watch?v=AIeKR9et2fs

این هم یه ویدئوی دیگه

لینک به دیدگاه

این خود به خود اینجوری می شه؟ حین بازی موس رو جدا کنی چی؟

اگه دسته بازی هم داری اونم جدا کن چون دسته هم تو جی تی ای 5 باعث می شد دوربین دائم بچرخه

وقتی بازی شروع شد حتی کیبرد رو هم جدا کن تا ببینیم مشکل از کجاست

لینک به دیدگاه

این خود به خود اینجوری می شه؟ حین بازی موس رو جدا کنی چی؟
اگه دسته بازی هم داری اونم جدا کن چون دسته هم تو جی تی ای 5 باعث می شد دوربین دائم بچرخه
وقتی بازی شروع شد حتی کیبرد رو هم جدا کن تا ببینیم مشکل از کجاست

داداش تصویر خود به خود نمی چرخه این دوستمون که ویدئو رو آپلود کرده موس رو چرخونده تا متوجه بشن بقیه که وقتی موس رو میچرخونیم یه لگی ایجاد میشه و بازی روون نیست در تنظیمات low هم همین آشه و همین کاسه ویدئوی آخر کامل گویای وضعیت لگ هست ممنون از نظرتون

فرستاده شده از Lenovo TAB 2 A10-70Lِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mehdi.N1 گفته است :

این لینک مشکل منه که بعد از 2 سال هم در یوتیوب  کسی  براش  راه چاره پیدا نکرده (اسمشو میزارم موس دیوانه)

https://www.youtube.com/watch?v=ejB9owrZ8Zc

مشکل از کجاست  شما یه نگاه بنداز  ببین مشکل چی میتونه باشه  و سوال اینکه شما  با  کنسول راحتی ؟من با دوآل شاک نمیتونم کنار بیام سخته بازی باهاش ! شایدم من عادت ندارم

در باره ی مشکل من هم  تو ویدئو کاملا مشخصه  ولی کنسول  نرم تره تصویرش با 30 فریم  ولی  این نمیدونم چرا اینقدر درهمه تصویر  !!! مشکل از  2gb بودن حافظه گرافیک نیس  به نظرتون؟اگر دوستی  دارید که در این زمینه اطلاعاتی دارند لطفا دعوتشون کنید به این تاپیک ممنونم

منم با دوال شاک راحت نیستم با تریگر ایکس باکس راحتم. دادا فرقی نداره کنترلر بازی کنی بعد دو هفته عادی میشه برات جوری هدشات میکنی خودتم توش میمونی خخ. 

وقتی تو لو کم میاره دیگه به 2 گیگ بودن ربطی نداره. بنده نظرمو گفتم بهتره با کارت دیگه چک کنی. 

منکه چیزی متوجه نشدم ازین ویدیو.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

داداش یه کنسول بخر قشنگ بذار بازی تو کن غم گرافیک و فریمم نخور دنیا دوروزه. ارزش این همه دردسرو نداره. از ما گفتن. وقتی میتونی بازیو بخری راحت اجراش کنی یا دانل.د کنی اجراش کنی چه دخلی داره این همه دردسر بکشی.

گیریم گرافیک کنسول داغون در حد low پی سی. اخه مرد مومن همون low هم خوبه دیگه فقط انتی الایزینگ و نور پردازیش فرق داره نه در حد زیاد! در ضمن وقتی سرگرم گیم پلی هستی گرافیک به ...تم حساب نیس نمیبینی. بد میگم بگو بد میگی.

ویرایش شده توسط ho3einsa
ویرایش
لینک به دیدگاه

سلام

من این گرافیک رو دارم Inno3D iChill GTX 960 HerculeZ X3 Air Boss Ultra تمام  بازیهایی که دارم رو روی high  و ultra  به راحتی دارم بازی میکنم اکثرا هم بازیهای روز هستند . مانیتورم 900*1600 هست یه تلویزیون 32 اینچ هم تو اتاق دارم  1080p که فرق چندانی تو کارکرد با رزولوشن 900 یا 1080p نداره , بتلفید 4 رو تمام تنظیمات روی الترا بازی میکنم ذره ای لگ ندارم...

بعید میدونم از گرافیک باشه

ویرایش شده توسط Illidan
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Illidan گفته است :

سلام

من این گرافیک رو دارم Inno3D iChill GTX 960 HerculeZ X3 Air Boss Ultra تمام  بازیهایی که دارم رو روی high  و ultra  به راحتی دارم بازی میکنم اکثرا هم بازیهای روز هستند . مانیتورم 900*1600 هست یه تلویزیون 32 اینچ هم تو اتاق دارم  1080p که فرق چندانی تو کارکرد با رزولوشن 900 یا 1080p نداره , بتلفید 4 رو تمام تنظیمات روی الترا بازی میکنم ذره ای لگ ندارم...

عزیز بین رزولیشن 1080 با این رزولیشن فرق زیاده. مطمعن تو 1080 نمیتونین 60 فریم بگیرین چون مموری کارتتون کمه.

جالب اینه منم با 960(EVGA-Galax) و 950(zotac-evga) و 380(msi) و 280(sapphire) هیچ مشکلی تو این بازی نداشتم. منم نظرم رو اینه شاید کارتشون مورد داشته باشه. ضرر که نمیکنن با یه کارت دوست و اشنا تست کنن.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

عزیز بین رزولیشن 1080 با این رزولیشن فرق زیاده. مطمعن تو 1080 نمیتونین 60 فریم بگیرین چون مموری کارتتون کمه.

جالب اینه منم با 960(EVGA-Galax) و 950(zotac-evga) و 380(msi) و 280(sapphire) هیچ مشکلی تو این بازی نداشتم. منم نظرم رو اینه شاید کارتشون مورد داشته باشه. ضرر که نمیکنن با یه کارت دوست و اشنا تست کنن.

شوخی میکنی!!؟ یا واقعا جدی گفتی؟

تو 1273 * 2263 تا 95 فریم میگیرم (بازی بتلفیلد 4) و زیر 60 فریم نمیاد. اونم با i5 4460 و 8 گیگ رم, شاید اگه تو این رزلوشن رم بالاتری داشتم یا سی پی یو قوی تری بیشتر هم فریم میداد

لینک به دیدگاه

شوخی میکنی!!؟ یا واقعا جدی گفتی؟
تو 1273 * 2263 تا 95 فریم میگیرم (بازی بتلفیلد 4) و زیر 60 فریم نمیاد. اونم با i5 4460 و 8 گیگ رم, شاید اگه تو این رزلوشن رم بالاتری داشتم یا سی پی یو قوی تری بیشتر هم فریم میداد

سلام دوست عزيز
همين الان چك كردم بازي بتل فيلد ٤ كل فظاي vram رو اشغال ميكنه تستي كه انجام دادم از ١٨٠٠ mhz كلش پر شده بود ممكنه از اون باشه ؟
شما گمونم حافظه گرافيكيتون ٤ باشه مال من ٢ هست و فكر كنم مشكل اصلي همينه

Sent from my iPhone using Tapatalk
لینک به دیدگاه

دوست عزيز يوتيوب تحقيق كردم و جالب بود طرفي كه نسخه ٤ گيگ و ٢ گيگ رو نقد ميكرد ميگفت در پرفورمنس هيچ تفاوتي ندارند
بلكه در حجم تصوير رندر شده
سايه ها
آنتي الايزينگ اگه اشتباه نكنم و مقدار ماكزيمم ٣ فريم در شرايط مساوي من نظرم روي حافظه ي vram كمه نظر شما چيه ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mehdi.N1 گفته است :

سلام دوست عزيز
همين الان چك كردم بازي بتل فيلد ٤ كل فظاي vram رو اشغال ميكنه تستي كه انجام دادم از ١٨٠٠ mhz كلش پر شده بود ممكنه از اون باشه ؟
شما گمونم حافظه گرافيكيتون ٤ باشه مال من ٢ هست و فكر كنم مشكل اصلي همينه

نه عزیزم واسه منم 2 گیگه , فرق 2 گیگ و 4 گیگ 960 هم به وفور در نت پیدا میشه, تفاوتشون هم بسیار جزئی هست و در خیلی موارد عملا هیچ فرقی با هم ندارند

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Illidan گفته است :
نه عزیزم واسه منم 2 گیگه , فرق 2 گیگ و 4 گیگ 960 هم به وفور در نت پیدا میشه, تفاوتشون هم بسیار جزئی هست و در خیلی موارد عملا هیچ فرقی با هم ندارند

در 14 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :
داداش یه کنسول بخر قشنگ بذار بازی تو کن غم گرافیک و فریمم نخور دنیا دوروزه. ارزش این همه دردسرو نداره. از ما گفتن. وقتی میتونی بازیو بخری راحت اجراش کنی یا دانل.د کنی اجراش کنی چه دخلی داره این همه دردسر بکشی.
گیریم گرافیک کنسول داغون در حد low پی سی. اخه مرد مومن همون low هم خوبه دیگه فقط انتی الایزینگ و نور پردازیش فرق داره نه در حد زیاد! در ضمن وقتی سرگرم گیم پلی هستی گرافیک به ...تم حساب نیس نمیبینی. بد میگم بگو بد میگی.

دوستان عزيز آخرين ويدئويي كه از يوتيوب هست رو مشاهده بفرماييد دقيقا مشكل منه   تصوير رندر شده به اندازه كافي smooth يا روان نيست درباره ي كنسول هم بگم من اصلا همچين حرفي نزدم كه. گرافيك كنسول كمه يا ازين چيزا فقط با كنترولرش مشكل دارم كه اگر عادت كردم. يكي ميخرم و خلاص والا تا كي سر مشكلات مسخره حرص بخورم[emoji21]

ویرایش شده توسط Mehdi.N1
لینک به دیدگاه

آقا شاید نسخه ای که بازی نصب کردی مشکل داشته. نسخه یا کرک های دیگه رو تست کردی؟

یا حتی سیستم ویروسی شده باشه و الکی سی پی یو رو درگیر کنه

بلدی آیتم های استارتاپ رو چک کنی؟

ویندوز 7: Windows + r بزن تا ران باز بشه. بعد تایپ کن msconfig

از تب های دوم و سوم از سمت راست عکس بگیر بیار

ویندوز 10 هم تو خود تسک منیجره

لینک به دیدگاه

آقا شاید نسخه ای که بازی نصب کردی مشکل داشته. نسخه یا کرک های دیگه رو تست کردی؟
یا حتی سیستم ویروسی شده باشه و الکی سی پی یو رو درگیر کنه
بلدی آیتم های استارتاپ رو چک کنی؟
ویندوز 7: Windows + r بزن تا ران باز بشه. بعد تایپ کن msconfig
از تب های دوم و سوم از سمت راست عکس بگیر بیار
ویندوز 10 هم تو خود تسک منیجره

با سلام داداش cpu 4460 دارم
و به مقدار ٦٠ درصد درگيره در بازي
بازي رو آنلاين بازي ميكنم و كركي نيست
بازي رو كه نصب كردم خود اوريجين ٦ گيگ دينا از سرور دان كرد و بعد بازي رو بهش اجازه ران شدن داد و مشكل هنوز پا برجاست[emoji20]

لینک به دیدگاه

پس باید یه گرافیک قوی تر واسه تست بیاری. این سریع ترین راهه که معلوم شه مشکل از کجاست

اگرهم بتونی کارتت رو بفروشی و مثلا یه 1070 بگیری دیگه تا چند سال راحت می شی. یا حتی 1060 و 480

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Illidan گفته است :

فرق 2 گیگ و 4 گیگ زمین تا اسمان هست . از Tearing گرفته تا Crash  و غیره . موفق باشید

لینک به دیدگاه

پس باید یه گرافیک قوی تر واسه تست بیاری. این سریع ترین راهه که معلوم شه مشکل از کجاست

اگرهم بتونی کارتت رو بفروشی و مثلا یه 1070 بگیری دیگه تا چند سال راحت می شی. یا حتی 1060 و 480

به نظر خودمم همين كار بهترين كاره ممكنه حد اقل ازين برزخ لعنتي نجات پيدا ميكنم تشكر ميكنم از شما كه پيگير تاپيك هستيد [emoji173]️

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...