رفتن به مطلب

مشکلات زنجیره ای «موس»«گراففیک»«مانیتور و ...» vol 2.0

اشتراک گذاری

Recommended Posts

فقط یه RX 480 8 GB شما رو واسه میان رده بودن تا چند سال راحت میکنه وگرنه عمر مفید کارت بالاره انویدیا 2 سال هست نه بیشتر . AMD هم باید منتظر موند .

لینک به دیدگاه

• ارسال 57
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

فرق 2 گیگ و 4 گیگ زمین تا اسمان هست . از Tearing گرفته تا Crash  و غیره . موفق باشید

دوست عزيز نظر شما چيه
ويدئوي آخر رو ببينيد و نظرتون رو اعلام كنيد شايد كليد حل اين مشكل دست شما باشه تو فروم فعاليتتون رو دنبال ميكنم و ميشه گفت احتمال زياد بتونيد كمك كنيد تا خلاص شم از اين وضعيت ممنون از نظرتون

Sent from my iPhone using Tapatalk
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Aryanath گفته است :

فرق 2 گیگ و 4 گیگ زمین تا اسمان هست . از Tearing گرفته تا Crash  و غیره . موفق باشید ?

من منظورم gtx 960 هست ,  این فرق از زمین تا اسمون gtx 960  که میفرمایید دربارش توضیح بده ما هم بدونیم, خودت هر دو نسخه این کارت رو داشتی؟ تست کردی؟ جایی دیدی؟ یه لینک از یه سایت معتبر بده که تفاوت از زمین تا اسمون رو نشون بده

تازه حالا فهمیدم چرا کاربران با تجربه و قدیمی  زیاد انلاین نیستن و در بحث  ها شرکت نمیکنن

لینک به دیدگاه

با یک موس دیگه امتحان کنید ببینید مشکل بر طرف میشه یا نه. اگه امکانشو دارید با یک گرافیک و مانیتور دیگه تست کنید

ویرایش شده توسط Mahziyar Jafari
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Mahziyar Jafari گفته است :

با یک موس دیگه امتحان کنید ببینید مشکل بر طرف میشه یا نه. اگه امکانشو دارید با یک گرافیک و مانیتور دیگه تست کنید 

سلام دوست عزیز ممنون که در بحث شرکت کردی  خودمم همین نظر رو دارم  باید تک تک قطعات تست بشن

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Illidan گفته است :

من منظورم gtx 960 هست ,  این فرق از زمین تا اسمون gtx 960  که میفرمایید دربارش توضیح بده ما هم بدونیم, خودت هر دو نسخه این کارت رو داشتی؟ تست کردی؟ جایی دیدی؟ یه لینک از یه سایت معتبر بده که تفاوت از زمین تا اسمون رو نشون بده

تازه حالا فهمیدم چرا کاربران با تجربه و قدیمی  زیاد انلاین نیستن و در بحث  ها شرکت نمیکنن

عزیزم میدونی vram کارت برای چیه؟ اینو بدونی دیگه ادامه ی بحثو نمیگیری. یعنی کارخونه اندازه شما نمیفهمه که یه نسخه ی 4 گیگ داده با یه نسخه ی2 گیگ؟ کسی میگه 2گیگ با 4 گیگ فرقی نداره که دستش به نسخه ی 4 گیگ نرسه چون برسه عملا متوجه فرقش میشه. و شما اصلا نمیتونین با 960 تو الترا 95 فریم بگیرین!!! من تو کتم نمیره تو 1080 این همه بگیرین مگه این که تو رزولیشن پایین تر که ممکنه چون vram مصرفیش کمتره بطبع.  مگر اینکه به چشم خودم ببینم. عزیز ,وقتی خود بازی vram مصرف شده رو 3گیگ اعلام کرده شما چجوری میتونی اینجور با قطعیت بگی 2گیگ کافیه. سیستم شما از رم میگیره برا رندر اون یه گیگ اضافه ولی مطمعنن تو تجربتون اثر نمیذاره. 

برا اثبات حرف بنده شما رزولیشن 1080 ست کنین بعد تموم تنظیمات بذارین رو الترا ببینین چند فریم میگیرین.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mehdi.N1 گفته است :

سلام دوست عزیز ممنون که در بحث شرکت کردی  خودمم همین نظر رو دارم  باید تک تک قطعات تست بشن

شما ممکنه دیتات مشکل دار باشه. بازیو کامل پاک کن بذار از خود اورجین مستقیما کل بازی دانلود بشه اون موقع مشخص میشه. اگه مشکلت حل نشد کارتت مشکل داره. راه دانلودشم دانلود نامحدود شبانه ایرانسله با 2 تومن. بنده تو 2 یا سه شب 47 گیگ دانلود کردم با 6 تومت. هر شب 2 تومن میدادم 3 ساعت میذاشتم دانلود

لینک به دیدگاه

5287100f139437a40f8fee70247f3cdd.jpg4a46c362159c21712dbbe9d740254757.jpg235e7ded47ac3eea5f9a687338538677.jpghttps://vimeo.com/196150221https://vimeo.com/196150447

ویرایش شده توسط Mehdi.N1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

عزیزم میدونی vram کارت برای چیه؟ اینو بدونی دیگه ادامه ی بحثو نمیگیری. یعنی کارخونه اندازه شما نمیفهمه که یه نسخه ی 4 گیگ داده با یه نسخه ی2 گیگ؟ کسی میگه 2گیگ با 4 گیگ فرقی نداره که دستش به نسخه ی 4 گیگ نرسه چون برسه عملا متوجه فرقش میشه. و شما اصلا نمیتونین با 960 تو الترا 95 فریم بگیرین!!! من تو کتم نمیره تو 1080 این همه بگیرین مگه این که تو رزولیشن پایین تر که ممکنه چون vram مصرفیش کمتره بطبع.  مگر اینکه به چشم خودم ببینم. عزیز ,وقتی خود بازی vram مصرف شده رو 3گیگ اعلام کرده شما چجوری میتونی اینجور با قطعیت بگی 2گیگ کافیه. سیستم شما از رم میگیره برا رندر اون یه گیگ اضافه ولی مطمعنن تو تجربتون اثر نمیذاره. 

برا اثبات حرف بنده شما رزولیشن 1080 ست کنین بعد تموم تنظیمات بذارین رو الترا ببینین چند فریم میگیرین.

در 3 ساعت قبل، Mahziyar Jafari گفته است :

در 6 ساعت قبل، Illidan گفته است :

در 11 ساعت قبل، Aryanath گفته است :

فقط یه RX 480 8 GB شما رو واسه میان رده بودن تا چند سال راحت میکنه وگرنه عمر مفید کارت بالاره انویدیا 2 سال هست نه بیشتر . AMD هم باید منتظر موند .

دوستان این هم مشکل من به طور کلی در    ویدئوی اول    خواستم  لگ موس رو نشون بدم و در ویدئوی دوم  پله ای شدن و قطعه قطعه شدن  تصویر که با 120 فریم فیلم برداری شده

ویرایش شده توسط Mehdi.N1
لینک به دیدگاه

پینگت خوبه؟ احتمال خیلی زیاد از نتت باشه ها. تو افلاین هم اینجوره؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

پینگت خوبه؟ احتمال خیلی زیاد از نتت باشه ها. تو افلاین هم اینجوره؟

باورت نمیشه تنظیمات low آنلاین هم نیست 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mehdi.N1 گفته است :

باورت نمیشه تنظیمات low آنلاین هم نیست ?

مشکل شما مطمعنن با کارتتونه. بایه کارت دیگه تست کن.

راستی کابل مانیتورتو چک کردی؟ کابل hdmi یا vga یا dvi؟ با هرکدوم وصل کردی یه کابل دیگه پیدا کن باهاش چک کن.

راستی اگه از تبدیلی استفاده میکنی تبدیلو دربیار ،بدون تبدیل هم چک کن. 

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

من فاز شما رو نمیفهمم!

تا حالا صدها کارت گرافیک داشتم چون کارم این بود7-6 سال مغازه قطعات و خدماتی داشتم. گیم نت داشتم , کامپیوتر و گیم علاقم بود که متاسفانه پولی توش نبود و به شغل پدری که لوازم یدکی و تزیینی ماشین هست رو اوردم ولی همچنان اخبار قطعات رو دنبال میکنم

قدرت کارت رو داری با رمش می سنجی که این دیگه جای بحثی با شما باقی نمیذاره

دو تا ویدیو گرفتم خودم : با کارت  iChill GeForce GTX 960 2GB Ultra . حجمشون بالای 300 مگ بود که تبدیلشون کردم 14-15 مگ شد ولی کاملا معلوم هست.

این رزلوشن از فول اچ دی بالاتره و مطعنا تو فول اچ دی بیشتر فریم میده

1_ بتلفیلد 4 با تنظیمات الترا و رزولوشن 1273 * 2263  ( تا 115 فریم) : http://uupload.ir/view/ssxx_mvi_0994_x264.mp4

2_ بازی GTA V با تنظیمات very high و رزلوشن 1244 * 2257 : ( تا 110 فریم) : http://uupload.ir/view/qv7s_mvi_0996_x264.mp4

من با شما بحثی ندارم بکنم ولی لطف کن اطلاعتت رو برای خودت نگه دار و به مردم اطلاعات غلط نده

لینک به دیدگاه

من فاز شما رو نمیفهمم!

تا حالا صدها کارت گرافیک داشتم چون کارم این بود7-6 سال مغازه قطعات و خدماتی داشتم. گیم نت داشتم , کامپیوتر و گیم علاقم بود که متاسفانه پولی توش نبود و به شغل پدری که لوازم یدکی و تزیینی ماشین هست رو اوردم ولی همچنان اخبار قطعات رو دنبال میکنم

دو تا ویدیو گرفتم خودم : با کارت  iChill GeForce GTX 960 2GB Ultra . حجمشون بالای 300 مگ بود که تبدیلشون کردم 14-15 مگ شد ولی کاملا معلوم هست.

1_ بتلفیلد 4 با تنظیمات الترا و رزولوشن 1273 * 2263  ( تا 115 فریم) : http://uupload.ir/view/ssxx_mvi_0994_x264.mp4

2_ بازی GTA V با تنظیمات very high و رزلوشن 1244 * 2257 : ( تا 110 فریم) : http://uupload.ir/view/qv7s_mvi_0996_x264.mp4

من با شما بحثی ندارم بکنم ولی لطف کن اطلاعتت رو برای خودت نگه دار و به مردم اطلاعات غلط نده

سلامی دوباره دوست عزیز مشکل من پس احتمالا کارت گرافیکمه چون دلیلی نمی بینم دیگه جز این مسئله اگر شما داری بدون لگ و مشکلات اینچنینی بازی میکنی پس معلومه از کارت منه کابل جداگونه امتحان کردم مشکل هنوز پا برجاست میمونه مانیتور و گراف [emoji17] تشکر میکنم از شما واسه اینکه فیلم گرفتی دمت گرم

فرستاده شده از Lenovo TAB 2 A10-70Lِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mehdi.N1 گفته است :

سلامی دوباره دوست عزیز مشکل من پس احتمالا کارت گرافیکمه چون دلیلی نمی بینم دیگه جز این مسئله اگر شما داری بدون لگ و مشکلات اینچنینی بازی میکنی پس معلومه از کارت منه کابل جداگونه امتحان کردم مشکل هنوز پا برجاست میمونه مانیتور و گراف emoji17.png تشکر میکنم از شما واسه اینکه فیلم گرفتی دمت گرم

فرستاده شده از Lenovo TAB 2 A10س-70Lِ من با Tapatalk

سلام خسته نباشید

مشخصات سیستم رو می نویسید ؟

ورژن ویندوز ده با آخرین اپدیت رو دانلود و نصب کنید

آخرین ورژن درایور کارت گرافیک رو نصب کنید

کتاب خانه c رو،کامل از ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۵ هر دو ورژن ۳۲ و ۶۴ نصب کنید

net farm work هم ورژن ۳ اگه اشتباه نکنم مخصوص ویندوز ده نصب بکنید .

چند عدد اپدیت برای این بازی اومده استفاده کردید ؟

ورزن کابلhdmi 960 بنده تو سایت سازنده ورژن دو نوشته بود ، یک عدد تهیه کردم . مشکلاتت بنده در فور کا در بازی های قدیمی حل شد .و همچنین کوانتوم بریم روان تر شد

ببخشید من هنوز نرسیدم کلیپ رو ببینم

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Illidan گفته است :

من فاز شما رو نمیفهمم!

داداش قصد بحث و توهین ندارم که شما میای توهین میکنی.ببین داداش انصافا غیر قابل هضمه ولی دم 960ت گرم که همچین قدرتی داره من هیچ 960ی ندیدم که این همه فریم بده تو این بازیا. هنوزم شک دارم کارتت 960 باشه دی.

دم خودتو کارتت گرم اگه تو جاهای شلوغ ترم همچین فریمی بده.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Mehdi.N1 گفته است :

سلامی دوباره دوست عزیز مشکل من پس احتمالا کارت گرافیکمه چون دلیلی نمی بینم دیگه جز این مسئله اگر شما داری بدون لگ و مشکلات اینچنینی بازی میکنی پس معلومه از کارت منه کابل جداگونه امتحان کردم مشکل هنوز پا برجاست میمونه مانیتور و گراف emoji17.png تشکر میکنم از شما واسه اینکه فیلم گرفتی دمت گرم

فرستاده شده از Lenovo TAB 2 A10-70Lِ من با Tapatalk

داداش من حداقل 10 بار گفتم با یه کارت دیگه تست کن شما حرف بنده رو قبول نکردی.

ولی خدایی کارت ایشون یه چیز دیگس بتونی برو از کارت ایشون تهیه کن من که خوشم اومد. چون نه evga نه zotAc همچین فریمی رو برای من نمیدادن حتی تو فول اچ دی.

البته 970 کارت ایشون بهتره ولی همینم کافیه.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

داداش من حداقل 10 بار گفتم با یه کارت دیگه تست کن شما حرف بنده رو قبول نکردی.
ولی خدایی کارت ایشون یه چیز دیگس بتونی برو از کارت ایشون تهیه کن من که خوشم اومد. چون نه evga نه zotAc همچین فریمی رو برای من نمیدادن حتی تو فول اچ دی.
البته 970 کارت ایشون بهتره ولی همینم کافیه.

كارت دمه دست ٩٦٠ نيست كه باهاش تست كنم دوستام هم اهل بازي نيستن نهايت ٧٥٠ gtx داشته باشن به نظرتون ميشه روش حساب كرد؟كه تست رو انجام بدم؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mehdi.N1 گفته است :

كارت دمه دست ٩٦٠ نيست كه باهاش تست كنم دوستام هم اهل بازي نيستن نهايت ٧٥٠ gtx داشته باشن به نظرتون ميشه روش حساب كرد؟كه تست رو انجام بدم؟

اره میشه رو low حساب کرد حتی medum فک کنم حساب میشه کرد. بازی مال 2013 هستش

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/28, 11:38:29، ho3einsa گفته است :

عزیزم میدونی vram کارت برای چیه؟ اینو بدونی دیگه ادامه ی بحثو نمیگیری. یعنی کارخونه اندازه شما نمیفهمه که یه نسخه ی 4 گیگ داده با یه نسخه ی2 گیگ؟ کسی میگه 2گیگ با 4 گیگ فرقی نداره که دستش به نسخه ی 4 گیگ نرسه چون برسه عملا متوجه فرقش میشه.

در 7 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

داداش قصد بحث و توهین ندارم که شما میای توهین میکنی.ببین داداش انصافا غیر قابل هضمه ولی دم 960ت گرم که همچین قدرتی داره من هیچ 960ی ندیدم که این همه فریم بده تو این بازیا. هنوزم شک دارم کارتت 960 باشه دی.

دم خودتو کارتت گرم اگه تو جاهای شلوغ ترم همچین فریمی بده.

خودتون مطلبی رو که گذاشتید ببینید من توهین کردم یا شما؟ بنده که با شما مشکلی ندارم اخه با توجه به چیزیایی که نوشتید منم جواب دادم,  تعصب هم روی این چیزا داشتن واقعا مسخرست دیگه سنی ازمون گذشته, بگذریم...

کلا من به شخصه زیر 60 فریم خدایی ندیدم,  امیدوارم مشکل این دوستمون هم حل بشه

اگرم شما بی ادبی از من دیدید عذرخواهی میکنم 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Illidan گفته است :

خودتون مطلبی رو که گذاشتید ببینید من توهین کردم یا شما؟ بنده که با شما مشکلی ندارم اخه با توجه به چیزیایی که نوشتید منم جواب دادم,  تعصب هم روی این چیزا داشتن واقعا مسخرست دیگه سنی ازمون گذشته, بگذریم...

کلا من به شخصه زیر 60 فریم خدایی ندیدم,  امیدوارم مشکل این دوستمون هم حل بشه

اگرم شما بی ادبی از من دیدید عذرخواهی میکنم ?

لطف دارین. منم عذر میخام ولی بازم روی حرفم هستم که 4 گیگ فرقش زیاده البته با احترام. شما بتونین توصیه میکنم 4 گیگشو تهیه کنین خیلی بهتر و بیشتر فریم میگیرین اخه من هم 2 گیگ داشتم هم 4گیگ و فرقش ... .

چه برسه به این کارت شما که فریم خوب میده.

ایشالا مشکل دوستمونم حل بشه. ?

قدرت کارت درسته ربطی به vram نداره ولی برای بازیایی که برای لود تکسچرا به vram بالایی احتیاج دارن تاثیر منفی میذاره مثل gta v  و تموم بازیای جدیدتر.

شما دقت کنین افت فریمتون زیاده این نشون دهنده ی دقیقا همین چیزیه که عرض کردم. vram پر میشه و باعث افت فریم میشه. من قول میدم شما حافظه ی کارتتون 4 بود فریمتون از 100 پایین تر نمی اومد و تفاوت ماکزیموم فریمتون با مینیموم فریمتون خیلی کم میشد و تجربه ی روون تری خواهید داشت. باز با احترام و اینکه قصد بی احترامی ندارم. از استارتر محترمم عذر میخام.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام خسته نباشید

مشخصات سیستم رو می نویسید ؟

ورژن ویندوز ده با آخرین اپدیت رو دانلود و نصب کنید

آخرین ورژن درایور کارت گرافیک رو نصب کنید

کتاب خانه c رو،کامل از ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۵ هر دو ورژن ۳۲ و ۶۴ نصب کنید

net farm work هم ورژن ۳ اگه اشتباه نکنم مخصوص ویندوز ده نصب بکنید .

چند عدد اپدیت برای این بازی اومده استفاده کردید ؟

ورزن کابلhdmi 960 بنده تو سایت سازنده ورژن دو نوشته بود ، یک عدد تهیه کردم . مشکلاتت بنده در فور کا در بازی های قدیمی حل شد .و همچنین کوانتوم بریم روان تر شد

ببخشید من هنوز نرسیدم کلیپ رو ببینم

با سلام دوست عزیز  ممنون که به تاپیک اومدی  و  نظرت رو نوشتی  به زودی  دوباره ویندوز نصب میکنم  و  تمام  کارهایی که فرمودین رو انجام میدم  به امید اینکه مشکل  حل بشه 

بازم ممنون از حضورتون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما که  به قول خودتون   کارتون این بوده   تاحالا به این مشکل بر نخوردید؟ خداییش  برای خودمم عجیبه 

یک نکته  هم بگم  در مورد کارت  داداش بلبرینگاش  برات بچرخه کارت خیلی خوبی داری کاش من  ایسوس نمیخریدم  اگر میدونستم ichill  چنین قدرتی داره هرگز سمت  ایسوز نمیرفتم 

و اینکه دمت گرم با مرام  کمتر کسی  ویدئو میگیره از بازی برای حل مشکل دیگری لایک داری داداش  از بازی های آنلاین شما  اطلاع داری مثل origin و steam و ...  چنتا سوال داشتم ازتون 

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

لطف دارین. منم عذر میخام ولی بازم روی حرفم هستم که 4 گیگ فرقش زیاده البته با احترام. شما بتونین توصیه میکنم 4 گیگشو تهیه کنین خیلی بهتر و بیشتر فریم میگیرین اخه من هم 2 گیگ داشتم هم 4گیگ و فرقش ... .

چه برسه به این کارت شما که فریم خوب میده.

ایشالا مشکل دوستمونم حل بشه. ?

قدرت کارت درسته ربطی به vram نداره ولی برای بازیایی که برای لود تکسچرا به vram بالایی احتیاج دارن تاثیر منفی میذاره مثل gta v  و تموم بازیای جدیدتر.

شما دقت کنین افت فریمتون زیاده این نشون دهنده ی دقیقا همین چیزیه که عرض کردم. vram پر میشه و باعث افت فریم میشه. من قول میدم شما حافظه ی کارتتون 4 بود فریمتون از 100 پایین تر نمی اومد و تفاوت ماکزیموم فریمتون با مینیموم فریمتون خیلی کم میشد و تجربه ی روون تری خواهید داشت. باز با احترام و اینکه قصد بی احترامی ندارم. از استارتر محترمم عذر میخام.

برای رزولوشن بالا 2k و 4k وی رم 2 گیگ مناسب نیست ولی برای 900p و 1080p تا حالا که بنده شخصا مشکلی ندیدم و فریم قابل قبول هست حتی اون رزلوشنی که تو ویدئو هم دیدید بنده مشکلی ندیدم ولی بازم 2 گیگ واسه اونم مناسب نیست ولی واقعا فرق 960 2گیگ و 4 گیگ اونی نیست که شما فکر میکنید ( به نظرم اینو دیگه ادامه ندیم بهتره  )

در 52 دقیقه قبل، Mehdi.N1 گفته است :

دوست عزیز شما که  به قول خودتون   کارتون این بوده   تاحالا به این مشکل بر نخوردید؟ خداییش  برای خودمم عجیبه 

یک نکته  هم بگم  در مورد کارت  داداش بلبرینگاش  برات بچرخه کارت خیلی خوبی داری کاش من  ایسوس نمیخریدم  اگر میدونستم ichill  چنین قدرتی داره هرگز سمت  ایسوز نمیرفتم 

و اینکه دمت گرم با مرام  کمتر کسی  ویدئو میگیره از بازی برای حل مشکل دیگری لایک داری داداش  از بازی های آنلاین شما  اطلاع داری مثل origin و steam و ...  چنتا سوال داشتم ازتون 

در رابطه با بازی WOW و تا حدودی LOL کمک خواستی من در خدمتم. اوریجین و استیم هم دوستان حرفه ای اینجا زیادن

شما این کارم بکن و نتیجش رو اینجا بگو البته اگه تا حالا نکرده باشی, تو تنظیمات NVIDIA CONTROL PANEL و Manage 3D setting , global setting , vertical sync رو روی Fast بزار و apply کن , برو تو بازی داخل تنظیمات بازی vsync رو غیر فعال. 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بازي بتل فيلد ٤ + Gta v + dota + كانتر سورس و csgo + كرايسيس
مورد آزمايش قرار گرفت
بازي ها با ٢ كارت ٩٦٠ خودم و ٧٥٠ ti دوستم آزمايش شدند كه از دو سيم hdmi جداگانه براي تست استفاده شده و از ٢ مانيتور و يك تلوزيون استفاده كرديم
با كمال تعجب نتيجه تست ها شبيه به هم بودند [emoji20][emoji20][emoji20][emoji20][emoji20]
هم روي مانيتور ها هم روي تلوزيون بريدگي تصوير به وضوح ديده ميشد در بازي بتل ٤ و gta v و كرايسيس اگر vsync فعال بود نتيجه بهتري ارائه ميشد ولي اگر خلموش بود تصوير بريده و پله اي ارائه ميداد
جالبه بدونيد من در بازي dota 1 هم. يه لگ ريزي دارم طوري كه موس رو اطراف هيرو بالا و پايين ميبرم باعث ميشه يه لگ ريزي ايجاد بشه كه خنده دار و غير طبيعيه (با ديدن اين صحنه كلمو كوبوندم تو ديوار)
دربازي هاي شوتر اول شخص وقتي موس رو سريع ميچرخونم حالم بد ميشه به صفحه نگاه ميكنم جداي اون مشكل بريدگي تصوير وقتي vsync فعال ميشه تصاوير بازي بدون بريدگي هست اما روون نيست
جالب تر از اون اينكه دوستم با cpu سري G وگرافيك amd ارزون قيمت كه نميدونم اسمش رو اما نهايت ٣٠٠ تا ٤٠٠ قيمتشه dota رو بهتر از من اجرا ميكرد بازي هايي مثل كانتر سورس و csgo هم روون تر اجرا ميشدن براي دوستم gta v هم روون تر بود [emoji20][emoji20][emoji20] با ديدن اين اوضاع داشت گريم ميگرفت تازه اين همه ي ماجرا نبود سيستمي كه خدمتتون عرض كردم با dvi به مانيتور وصل بود به طوري كه hdmi به گردش هم نميرسيد !!! دوستان مشكل از كجاست؟
دوستان صميمانه ازتون ميخوام اگر راه حلي هست لطفا بگيد من نميدونم مشكل كجاست خداييش گيج شدم
دوستم ميگفت ممكنه از ويروس باشه سسيتمت. رو ويروس كشي كن (جا داره بگم. من رو سيستمم آنتي ويروس ندارم به خاطر پاك كردن كرك ها و ...)
دوستي همينجا اشاره فرمودند به ويندوز كه آپ ديت رو تهيه كنم و برنامه هاي جانبي مخصوص براي اجراي هر چه بهتر بازي و...
دوستان چند خواهش دارم اگر ميشه برادري در حق بنده كنيد و كمك كنيد تا مشكل من هم مثل ساير دوستان در فروم حل بشه [emoji20]
١-لينك آخرين آپ ديت ويندوز ١٠
٢-آخرين آپديت نرم افزار كارت گرافيك انويديا
٣-آخرين آپديت نرم افزار هاي جانبي بازي مثل c++ و ...
٤-معرفي يك آنتي ويروس قدرتمند با رابط كاربري ساده
٥-هر آنچه لازمه ايجاد يك بازي بي دردسر است !!
دوستان من اين ٥ مورد رو لازم دارم در مورد آپ ديت ويندوز ١٠ و برنامه ها و آپديت درايور گرافيك بايد بگم سايت هاي زيادي رو امتحان كردم براي نصب آخرين آپديت ها ولي چنتايي رو امتحان كردم نسبتا خوب بودن اما بعضي نسخه ها از آپ ديت ها هستند كه بسيار خوب عمل ميكنند و كاربران راضي هستند من دنبال اين نسخه از آپ ديت ها هستم و من چون نوبي بيش نيستم و شما استاديد از شما ميخوام كمكم كنيد اين آپ ديت ها رو از سايت هايي كه شما دريافت ميكنيد دريافت كنم
سوال ديگه اينكه من چند سال پيش حدودا ٣ سال پيش از كد هاي موجود در اينترنت براي اكتيو آنتي ويروس استفاده ميكردم اما الان بايد لايسنس خريد ميشه شما بگيد كدام آنتي ويروس بهترين كارايي و ساده ترين رابط كاربري رو داره تا تهيه كنم!؟
صحبت ديگر من درمورد انجام يك سري كارهاي ريز است كه باعث تغييرات بزرگ ميشود مثلا براي نصب بازي ها من ويندوز ديفندر را متوقف نميكردم در همين چارچوب ويندوز ديفندر فايل هاي بازي رو پاك ميكرد مخصوصا فايل هاي dll و باعث ميشد بازي اجرا نشه يا ارور بده و من اون اوايل فكر ميكردم سيستمم خرابه يا بازي ايراد داره. شايد كارهاي ديگه اي هم براي نصب بازي لازمه كه با انجام و رعايت اونها مشكلات اينچنيني پيش نياد اونهارو هم اگر امكانش هست قيد كنيد
[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ ممنون از همه ي دوستاني كه تا الان بنده رو راهنمايي كردند [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...