رفتن به مطلب

[پایان یافت] فروش سیستم گیمینگ کامل

Recommended Posts

سلام  فروش سیستم فقط هشت ماه هست خریداری شده کاملا در حد اک با نو فرقی ندارند حتی گرد خاک هم نگرفتن دلیل فروش به خاطر سربازی رفتنم هست سیستم برای خودم5تومن اب خورده همه قطعات گارانتی دارند کارت گرافیک تا:2018-پاور تا:1397-مانیتور تا:2018-هارد تا:2017حتی کارتون های قطعات هم موجوده تمامی بازی ها چه جدید چه قدیم با رزولوشن 1080و شصت فریم براتون اجرا میکنه و هیچوقت کم نمیاره قیمت پخ کنید با مشتری واقعی راه میام همدان تحویل حضوری بقیه جاها ارسال با پست  اگه اطلاعات یا عکسای بیشتر خواستین این شمارمه تو تلگرام:09380194842

قیمت نو سیستم در میاد 5100 خودتون میتونید یه سرچ بزنید نگاه کنید که سیستم بنده در حد اک هست حتی گردو خاکم نگرفته سیستم ولی طبق عرف دست دوم 30  درصد کم میشه میشه 3600قیمت نهایی بنده هستش مشخصات دقیق سیستم: mb:asus z97 k-vga:gigabyte windforce 3x gtx 970-cpu:intel corei5 4460-power:green 650w-memory:hyperx 16gig 1866-hard:western digital 1tb 64mb-monitor:asus vx229h-speaker: ersch e90sd-case:raidmax cobra z-dvd :liton 24x

l2x_dsc_0076%5B1%5D.jpg

tkjm_dsc_0012.jpg

pwte_dsc_0038%5B1%5D.jpg

wcyc_dsc_0011.jpg

ویرایش شده توسط ASSASSINROYAL
اسم شهر عکس یوزر
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

قیمت نهایی مانیتورروپخ کنید لطفا^_^

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Maxwell گفته است :

درود

قیمت نهایی مانیتورروپخ کنید لطفا^_^

دوست عزیز سیستم کامل فروخته میشه فعلا تکی نمیفروشم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hossein_esmaeeli گفته است :

قیمت کف زو برا منم میفرستی

کامل خریدارم 

پ.خ شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

يه قيمت هم به من بديد لطفا

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Smiley60 گفته است :

يه قيمت هم به من بديد لطفا

Sent from my iPhone using Tapatalk

پ.خ شد.

لینک به دیدگاه

دوست خوبم بهتر هست قیمت رو داخل تایپیک قرار بدید و همنین چند عکس بیشتر از نزدیک تر و داخل کیس بزارین ممنون.

مانیتور تکی میفروشین بنده خریدارم

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز ، کاربران گرامی . استارتر گفتن که قیمتع رو پیغام کنید . درخواست قیمت رو هم پس باید پیغام کنید . چرا پشت سر هم تاپیک رو بالا میارید با درخواست قیمت ؟ بعد خودتون هم شاکی میشید که قیمت نذاشته تو تاپیک و گزارش میدید ؟

بعد از این هر پستی در هر تاپیکی بابت درخواست قیمت ببینم ، بلافاصله پاک میکنم .  اگر ادامه داشته باشه طبق قوانین تاپیک رو هم حذف میکنم .

استارتر عزیز شما هم قوانین رو کاملا رعایت کنید .

9 - صاحب تاپیک در هر 2 ساعت و در مجموع 2 بار در روز برای هرتاپیک ( حداکثر برای 2 تاپیک و در مجموع 4 بار )میتواند تاپیک خود را بالا بیاورد .مشخص نکردن قیمت دقیق کالای فروشی و درخواست کاربران خریدار که موجب UP شدن تاپیک فروشنده خارج از عرف شود موجب بسته شدن و حذف تاپیک خواهد شد. کاربران دیگر هم نمیتوانند تاپیک شخص دیگری را بدون دلیل بالا بیاورند . ( کاربران ویژه 4 بار در روز برای هر تاپیک ، در مجموع 8 بار ) . ضمنا درصورت داشتن بیش از یک تاپیک خرید یا فروش ، بالا بردن تاپیک ها باید با حداقل فاصله زمانی 2 ساعته باشد .

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، بعد از 24 ساعت تاپیک بدون اخطار قبلی حذف  و اجازه ایجاد تاپیک مجدد داده نخواهد شد و در صورت تکرار این مسئله توسط یک کاربر دسترسی ایشان محدود می گردد .

لینک به دیدگاه

قیمت برای همه دوستان پ.خ شد مدیر عزیز نام کاربری روی کاغذ نوشته شده و روی عکس اول گذاشته شده بهدشم به خدا من قصد نداشتم که سو استفاده کنم از ملت برای اپ کردن تاپیک الان قیمت درج میکنم.

ویرایش شده توسط ASSASSINROYAL
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hamedlim گفته است :

درود

مانیتو و موس و کیبورد توسط بنده خریداری شد ?

مبارکتون باشه دوست عزیز

لینک به دیدگاه

کیس توسط بنده خریداری شد 

با تشکر از جناب احمدی

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، black-bass گفته است :

کیس توسط بنده خریداری شد 

با تشکر از جناب احمدی

مبارکتون باشه دوست عزیز

لینک به دیدگاه

درود

ماینیتور رو تحویل گرفتم بسیار عالی و اکبند D:

ممنونم از اقا محمد که خیلی خوب همکاری کردن.

لینک به دیدگاه

سلام اگه گرافیک رو تکی میفروشید بنده 800 خریدارم ( موجودیم همین قدره :D

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...