رفتن به مطلب

نظرسنجی از شما عزیزان در مورد SSD

Daniel110
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بر شما دوستان ؛
راستش یک گروه دانشجو که قدمشون روی چشم ماست یک پرسش نامه ای رو طرح کردن برای کار دانشگاهشون ، از شما دوستان هم در خواست می کنم که به پرسش نامه این دوستان پاسخ بدن ، البته نمی دونم چرا خودشون تاپیک نزدن، ولی به هر حال کمک به برادر دینی وظیفه است . خیلی متشکرم از کسانی که لطف میکردن و لطف کردند و پرسش نامه رو تکمیل نمودن.

http://harddisk.porseshnameonline.com/

لینک به دیدگاه

فکر کنم کاربران تازه وارد محدودیت دارند و نمی تونن تاپیک بسازند. کار خوبی کردی براشون تاپیک ساختی، ولی حالا کسی برادر نباشه یا دینی نباشه آدم نیست؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

فکر کنم کاربران تازه وارد محدودیت دارند و نمی تونن تاپیک بسازند. کار خوبی کردی براشون تاپیک ساختی، ولی حالا کسی برادر نباشه یا دینی نباشه آدم نیست؟?

حال کردم با حرفت و ایده هات شدیدا 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

ماشاالله چقدر سوال پرسیده شده بود / سرم گیج رفت 

ولی خیلی خوب بود و سوالات خوبی هم پرسیده شده

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

فکر کنم کاربران تازه وارد محدودیت دارند و نمی تونن تاپیک بسازند. کار خوبی کردی براشون تاپیک ساختی، ولی حالا کسی برادر نباشه یا دینی نباشه آدم نیست؟?

خواهش می کنم سعید جان، اون قسمت توی مشهد کاربردش خیلی زیاده ، فکر کردم جاهای دیگه هم استفاده می کنن ، ولی آدم بودن که به دین نیست.

لینک به دیدگاه

بنده هم شرکت کردم 

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

سلام بر شما دوستان ؛
راستش یک گروه دانشجو که قدمشون روی چشم ماست یک پرسش نامه ای رو طرح کردن برای کار دانشگاهشون ، از شما دوستان هم در خواست می کنم که به پرسش نامه این دوستان پاسخ بدن ، البته نمی دونم چرا خودشون تاپیک نزدن، ولی به هر حال کمک به برادر دینی وظیفه است . خیلی متشکرم از کسانی که لطف میکردن و لطف کردند و پرسش نامه رو تکمیل نمودن.

http://harddisk.porseshnameonline.com/

سلام

Raha4 هستم. خییییلی ممنون از همه شما به خاطر حمایتتون و شرکت در نظرسجی. و آقای دانیال از شما خیلی بیشتر. دلیل اصلی که تاپیک نزدیم، این بود که هنوز مدیران به پیامی که ازشون درخواست این تاپیک رو کرده بودم پاسخ ندادند. ولی در عین حال خیلی هم با نحوه ایجاد تاپیک و کارکردن در انجمن ها آشنا نیستیم. زحمت افتاد گردن دوستان. انشاالله که این کار باعث بشه پرسشنامه های ما با سرعت بیشتری پر بشه. بازهم متشکرم

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Union J گفته است :

سوالاش خیلی زیاده حوصله م نگرفت . 

O_o

لینک به دیدگاه

سلام.
ما به وظیفه دینیمون عمل کردیم.

باشد که مفید باشه برای دوستانی که نیازمندند.

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/28, 18:31:10، Union J گفته است :

سوالاش خیلی زیاده حوصله م نگرفت . 

سلام

وقعا نمی تونم بگم کمه. ولی در طولانی ترین حالت فقط 5 دقیقه زمان می بره که خیلی زیاد نیست. با این حال ممنون که وقت گذاشتید و نگاه کردید.

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/28, 19:40:06، Ali Subi گفته است :

سلام.
ما به وظیفه دینیمون عمل کردیم.

باشد که مفید باشه برای دوستانی که نیازمندند.

متشکرم

لینک به دیدگاه

-

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

ما که نه برادریم نه دینی پر کردیم ولی اصولا اشتباه شد!

چطور ممکنه بهترین SSD Sata III های دنیا که SanDisk ExtremePro و Corsair Neutron XTi هستن تو این لیست نباشن!

ضمنا یکی از بهترین و سریعترین های (سریع تر از 950Pro) دنیا در گروه SSD M2 باز هم محصول Corsair هست : Force Series MP500 480GB M.2 SSD

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، omidsolo گفته است :

ما که نه برادریم نه دینی پر کردیم ولی اصولا اشتباه شد!

چطور ممکنه بهترین SSD Sata III های دنیا که SanDisk ExtremePro و Corsair Neutron XTi هستن تو این لیست نباشن!

ضمنا یکی از بهترین و سریعترین های (سریع تر از 950Pro) دنیا در گروه SSD M2 باز هم محصول Corsair هست : Force Series MP500 480GB M.2 SSD

سلام

متشکرم که پاسخ دادید. کاملااااا حق با شماست. متاسفانه این دو برند نوشته نشده. ولی کاش اگر جز اولویت های خریدتون هست، تاکید می کردید.

لینک به دیدگاه

درود بر شما استارتر عزیز،

اینکه پر کردن این پرسش نامه کار وقت گیری نیست و کمک به هم نوع هم محسوب میشه شکی نیست ولی یه سوال ؟

این پرسشنامه و نتیجه گیری آن به چه جهت هست و آیا هدف خاصی رو دنبال میکنه و امکان داره نتیجه این پرسشنامه در بازار این قطعه در داخل تاثیری داشته باشه و یا باعث تحولی در این بازار بشه و یا هر بازخورد دیگری داشته باشه؟ و همچنین آیا نتیجه این نظرسنجی رو به ما اطلاع میدید؟

امیدوارم حرف هایی که میزنم باعث نشه که دوستان به جنبه منفی گری  حرفام فکر کنند ولی همیشه خوبه که قبل از پر کردن هر گونه فرمی ، بدونیم  که داریم برای چی اون فرم رو پر میکنیم که البته این دوستمون فرمودن که برای چی هست ولی من فکر کردم که اگه یه کم بیشتر توضیحات داده بشه بهتره و قصد خاصی هم از سوالات مطرح شده ندارم فقط خواستم یه کم کنجکاوی کرده باشم و خودم هم این پرسش نامه رو پر میکنم هر چند خود سوالات جای اندکی ویرایش دارند!

با تشکر.

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، masi گفته است :

سلام

متشکرم که پاسخ دادید. کاملااااا حق با شماست. متاسفانه این دو برند نوشته نشده. ولی کاش اگر جز اولویت های خریدتون هست، تاکید می کردید.

مساله اولویت نیست، SSD من SanDisk ExtremePro هست و اصلا تو لیست نبود! سامسونگ 950Pro هم هست که اونو فقط انتخاب کردم!

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، omidsolo گفته است :

مساله اولویت نیست، SSD من SanDisk ExtremePro هست و اصلا تو لیست نبود! سامسونگ 950Pro هم هست که اونو فقط انتخاب کردم!

بله همین طوره. امیدواریم بتونیم زودتر این مشکل رو حل کنیم. متشکرم

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود بر شما استارتر عزیز،

اینکه پر کردن این پرسش نامه کار وقت گیری نیست و کمک به هم نوع هم محسوب میشه شکی نیست ولی یه سوال ؟

این پرسشنامه و نتیجه گیری آن به چه جهت هست و آیا هدف خاصی رو دنبال میکنه و امکان داره نتیجه این پرسشنامه در بازار این قطعه در داخل تاثیری داشته باشه و یا باعث تحولی در این بازار بشه و یا هر بازخورد دیگری داشته باشه؟ و همچنین آیا نتیجه این نظرسنجی رو به ما اطلاع میدید؟

امیدوارم حرف هایی که میزنم باعث نشه که دوستان به جنبه منفی گری  حرفام فکر کنند ولی همیشه خوبه که قبل از پر کردن هر گونه فرمی ، بدونیم  که داریم برای چی اون فرم رو پر میکنیم که البته این دوستمون فرمودن که برای چی هست ولی من فکر کردم که اگه یه کم بیشتر توضیحات داده بشه بهتره و قصد خاصی هم از سوالات مطرح شده ندارم فقط خواستم یه کم کنجکاوی کرده باشم و خودم هم این پرسش نامه رو پر میکنم هر چند خود سوالات جای اندکی ویرایش دارند!

با تشکر.

سلام ، فکر کنم گفتن که برای پروژه دانشگاهشون هست

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/02, 07:10:35، Daniel110 گفته است :

سلام ، فکر کنم گفتن که برای پروژه دانشگاهشون هست

سلام

ما دانشجوی بازاریابی هستیم. باید الگوهای رفتاری برای محصول خاصی را بدست می آوردیم. با راهنمایی استادمون تصمیم گرفتیم این محصول رو انتخاب کنیم. چون SSD ها چند سالی هست توی بازار ایران آمدند ولی هنوز نتونستند سهم قابل توجه ای رو بگیرند. هدف ما شناسایی الگوهاست. مسلما تاثیر خاصی نه در بازار و نه در کالاهایی که عرضه می شه نداره.

ما سوالها رو با اطلاعاتی که تونستیم بدست بیاریم از اینترنت و یکم هم مغازه دارها طراحی کردیم. مسلما دانش فنی مون از شما دوستان خیلی کمتر. اتفاقا برای ما خیلی ارزشمنده اگر نظراتتون رو بگید تا آگاهی ما کاملتر بشه.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

یه سوال برای من پیش اومده بصورت کلی چند درصد از بازار قطعات کامپیوتری قاچاق؟ چون با سرچی که من انجام دادم گویا درصد مهمی ایه؟

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/09, 23:12:12، masi گفته است :

سلام دوستان

یه سوال برای من پیش اومده بصورت کلی چند درصد از بازار قطعات کامپیوتری قاچاق؟ چون با سرچی که من انجام دادم گویا درصد مهمی ایه؟

درود

برای این مورد نیاز به منبع اقتصادی مطمئن است و من سراغ ندارم. اما در کل در بازار سخت افزار رایانه به دلیل رواج گارانتی و پشتیبانی، قاچاق کمتر از دیگر قطعات الکترونیک صورت می گیره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...