رفتن به مطلب

باطری اصلی آیفون 6s از کجا گیر بیارم؟

Recommended Posts

سلام دوستان وقتتون بخیر باشه

دوستان عزیز من قصد دارم باطری گوشیم که آیفون 6s هست رو عوض کنم خواستم از عزیزانی که اطلاعاتی در این مورد دارند بپرسم از کجا (تهران یا کرج) میتونم باطری اصلی  پیدا کنم .و سوال بعدی ابزار های مناسب برای باز کردن آیفون مثل  تاچکش مخصوصا این مدل خاص:  http://parstellshop.com/2491-بازکننده-ال-سی-دی-jakemy.html  - پیچگوشتی مناسب - چسب زیر باطری ، و خلاصه از این قبیل ابزار ها رو از کجا میتونم خریداری کنم.

خیلی ممنون.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، omid.gh گفته است :

سلام دوستان وقتتون بخیر باشه

دوستان عزیز من قصد دارم باطری گوشیم که آیفون 6s هست رو عوض کنم خواستم از عزیزانی که اطلاعاتی در این مورد دارند بپرسم از کجا (تهران یا کرج) میتونم باطری اصلی  پیدا کنم .و سوال بعدی ابزار های مناسب برای باز کردن آیفون مثل  تاچکش مخصوصا این مدل خاص:  http://parstellshop.com/2491-بازکننده-ال-سی-دی-jakemy.html  - پیچگوشتی مناسب - چسب زیر باطری ، و خلاصه از این قبیل ابزار ها رو از کجا میتونم خریداری کنم.

خیلی ممنون.

درود، آل دیجیتال موجود دارید.

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز. فقط میمونه لوازم بازکردن گوشی ، شما جایی رو سراغ دارید؟

لینک به دیدگاه

فقط سمت علا الدین دنبالش نباش

من برا ی دوستم دنبالش بودم آخر دو سه باری باز و بسته کردن تا باطری سالم درآد همه هم ظاهر اورجینال دارن ولی اصلا گیر نمیاد یا قیمتش خیلی پرت و پلاس

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Mahdian57 گفته است :

فقط سمت علا الدین دنبالش نباش

من برا ی دوستم دنبالش بودم آخر دو سه باری باز و بسته کردن تا باطری سالم درآد همه هم ظاهر اورجینال دارن ولی اصلا گیر نمیاد یا قیمتش خیلی پرت و پلاس

ممنون ازت ... بله این علاالدین کلا این مدلیه یه بار از اونجا گوشی خریدم بهم انداختن دیگه سمت اونجا نمیرم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...