رفتن به مطلب

مشکلی با مانیتور LG

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان   من یه مانیتوری دارم که تازه هم خریدم از همینجا  یه مشکلی دارم باهاش اینه ک توی تنظیمات مانیتور یه قسمتی داره به اسم Black Level  که من روی Low میزارم ولی وقتی مثلا فیلم پخش میکنم یا حتی فیلم رو جلو میزنم این تنظیم عوض میشه و برمیگرده به حالت اول و نور صفحه بیشتر میشه یعنی میره روی High   مشکل چیه   ایا ربط به ویندوز 10 داره؟

مدل lg 22mp58vq

لینک به دیدگاه

درود

یک گزینه داره توی منوها فکر کنم به اون مربوط بشه. Adaptive brightness یا auto brightness یا همچین چیزی.

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

یک گزینه داره توی منوها فکر کنم به اون مربوط بشه. Adaptive brightness یا auto brightness یا همچین چیزی.

ن همچین گزینه ایی نبود

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، moein2017 گفته است :

ن همچین گزینه ایی نبود

Chtdchytdcapture.PNG

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

Chtdchytdcapture.PNG

باز هم فرقی نکرد این کارو کردم   بازم همونطوره   از دوستان کسی این مانیتورو نداره؟؟

لینک به دیدگاه

این گزینه رو باید آف کنی ها؟

با مانیتور ال جی کار نکردم ولی فکر می کنم باید تنظیمات رو سیو کنی و احتمالا چون نمی کنی بعد از مدتی به حالت پیش فرض بر می گرده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رو low تنظیم کردم مشکلی ندارم نمیدونم مشکل شما از کجاست

لینک به دیدگاه

در منو دنبال energy saving یا super energy saving بگرد و غیر فعالش کن. ممکنه در شاخه ی other باشه. این گزینه با hdmi فعال است.

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

در منو دنبال energy saving یا super energy saving بگرد و غیر فعالش کن. ممکنه در شاخه ی other باشه. این گزینه با hdmi فعال است.

off هست

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

رو low تنظیم کردم مشکلی ندارم نمیدونم مشکل شما از کجاست

راستش منم رو low میزارم ولی زمانی که فیلم پخش میکنم و یا صفحه فیلم رو هنگام پخش بزرگ میکنم اون تنظیم خودکار برمیگرده رو High 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، moein2017 گفته است :

off هست

با ریست کردن تنظیمات هم مشکل حل نمی شه؟ اگر به جای hdmi از کابل vga استفاده کنی چی؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، سعید بهمنیان گفته است :

با ریست کردن تنظیمات هم مشکل حل نمی شه؟ اگر به جای hdmi از کابل vga استفاده کنی چی؟

ریست هم کردم حل نشده  راستش گرافیکی که دارم vga نداره  و جدیده  فقط HDMI هس   گرافیک msi 1060

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درایور مانیتور نصب کنید شاید حل شد

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...