رفتن به مطلب

مشکل کارت گرافیک

captcha
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان. کارت 670  ویندوز  7

چند روز پیش توی گیم بودم که چندبار تصویر فریز شد و با کلیدهای ترکیبی Task manager هم نمیومد چند ثانیه تصویر برگشت و دوباره فریز شد. سیستمو ریست کردم ویندوز اومد بالا ولی حروف کج و موج دار بودن. سیستمو خاموش و روشن کردم درست شد. دوباره دیروز همین جوری شد و ریست کردم یه ارور عجیب اومد که فایلها یا درایور گرافیک مشکل داره ولی درایور چندین مدت نصب بود و مشکلی نداشت( ورژن آخر انویدیا). با خاموش روشن درست شد رفتم تو گیم بعد از چند دقیقه کلا سیستم تصویر سیاه شد. ویندوز عوض کردم 7 و 10 هردو قبل از  نصب درایور(5 تا درایور قدیمی تر هم تست کردم) تصویر میده ولی بعد از نصب درایور و ریست سیستم فقط تا لوگو میاد و  ریست میشه. کابلا رو عوض کردم و با سوکتای دیگه پاور هم تست کردم همینجوری تصویر سیاه میده. کارت عمرشو کرده یا راهی هست؟

ویرایش شده توسط captcha
لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

اگر میتونید با کارت دیگه تست کنید.
با پاور دیگه هم تست کنید.

لینک به دیدگاه

این جوری که بوش میاد عمرشو کرده. با گرافیک انبرد تست کن ببین سیستم راحت بالا میاد؟ اگه اومد بهتره ببری به گارانتی بدی ببینن چشه با هزینه تعمیر کنن اگه شدنی باشه.

لینک به دیدگاه

بله مثل اینکه عمرشو داده به شما. این اتفاق هایی که گفتید معمولا نشانه خرابی هستن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...